Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
δεν ξέρω πως θα ακουστεί αυτό, αλλά μπορώ να ερωτευτώ παράφορα ανθρώπους με κατάθλιψη, είτε είναι γυναίκες είτε άντρες..
Πολύ περίεργος τρόπος να πεις οτι βγαίνεις μόνο με φοιτητές και αποφοίτους του τμήματος μαθηματικών της Πάτρας :hehe: .
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,901 μηνύματα.
χμμ, τώρα που το σκέφτομαι λίγο καλύτερα, κυρίως οι ρομαντικές και καλλιεργημένες ψυχές, είτε σε άντρες είτε σε γυναίκες..

Αν και λίγο παλιότερα, έλεγα ότι μου αρέσουν οι μικρότεροι άντρες (18-20), τώρα άλλαξα γνώμη.. αν ο άλλος είναι αυτό που ψάχνω, δεν θα με ενοχλούσε να ήταν και μεγαλύτερος (φυσικά κάτω από 35, είπαμε)
 

Guest 743029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν υπάρχει σαφή απάντηση σε αυτό το ερώτημα.

Μερικές φορές ένα κοίταγμα στα μάτια, μπορεί να κάνει ένα τόσο δυνατό σεισμό μέσα μας και στο μυαλό μας που να γυρίσει τούμπα τα συναισθηματά μας.

Ειδικά όταν αυτό το κάνει μια εκθαμβωτική γυναίκα
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,871 μηνύματα.
Κακά τα ψέματα. Καλό είναι το χιούμορ και ο χαρακτήρας αλλά χωρίς κάποια σωματικά προσόντα δεν γίνεται τίποτα...
 

JasonPap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JasonPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Έχω διαπιστώσει γενικώς ότι η συντριπτική πλειοψηφία των κοριτσιών τις αρέσει να το παίζουν "ντίβες". Αντίθετα από τους άνδρες που σχεδόν κανέναν δεν τον νοιάζει να το παιζει ντίβας με την έννοια να το παίζει αδιάφορος ακόμα και άμα τον κοιτάνε οι γυναίκες, να το παίζει δύσκολος, να μην αντιδραει στα σοσιαλ, ναμην κανει πρωτος follow κοπέλες, να δείχνει ότι είναι μοναδικός κλπ κλπ. Επίσης οι άνδρες βλέπω ότι τρελαίνονται για τις "ντίβες". Κάθονται και τις παρακαλανε, στα σοσιαλ βομβαρδισμοί από μηνύματα, αντιδράσεις, λαικ και πόσα άλλα. Αλήθεια εσείς οι γυναίκες δεν ελκύεστε από έναν άνδρα που το παίζει έτσι "ντίβας"; Δεν τον θεωρείτε μοναδικό; Δεν τον θεωρείτε πιο "μυστηριώδη" άρα και ελκυστικό; Ή θέλετε να είναι σαν ανοιχτό βιβλίο; Εκδηλωτικος, γύπας, λιγούρης, φιλήδονος κλπ κλπ; Τι σας ελκύει δηλαδή περισσότερο; Το συνηθισμένο η το ασυνήθιστο;
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,839 μηνύματα.
Έχω διαπιστώσει γενικώς ότι η συντριπτική πλειοψηφία των κοριτσιών τις αρέσει να το παίζουν "ντίβες". Αντίθετα από τους άνδρες που σχεδόν κανέναν δεν τον νοιάζει να το παιζει ντίβας με την έννοια να το παίζει αδιάφορος ακόμα και άμα τον κοιτάνε οι γυναίκες, να το παίζει δύσκολος, να μην αντιδραει στα σοσιαλ, ναμην κανει πρωτος follow κοπέλες, να δείχνει ότι είναι μοναδικός κλπ κλπ. Επίσης οι άνδρες βλέπω ότι τρελαίνονται για τις "ντίβες". Κάθονται και τις παρακαλανε, στα σοσιαλ βομβαρδισμοί από μηνύματα, αντιδράσεις, λαικ και πόσα άλλα. Αλήθεια εσείς οι γυναίκες δεν ελκύεστε από έναν άνδρα που το παίζει έτσι "ντίβας"; Δεν τον θεωρείτε μοναδικό; Δεν τον θεωρείτε πιο "μυστηριώδη" άρα και ελκυστικό; Ή θέλετε να είναι σαν ανοιχτό βιβλίο; Εκδηλωτικος, γύπας, λιγούρης, φιλήδονος κλπ κλπ; Τι σας ελκύει δηλαδή περισσότερο; Το συνηθισμένο η το ασυνήθιστο;

Σαφώς και υπάρχουν τέτοιου είδους άνδρες.. που το παίζουν βαριά καρέκλα, μυστηριο..και άλλες τόσες γυναικες που νομίζουν ότι θα τους βάλουν στον ισιο δρόμο και θα τους φτιάξουν.
Υπαρχουν άλλοι τόσοι άνδρες φυσικά που ελκυονται από τις ντίβες που αναφέρεις, στο τέλος τα κάνουν σκατα για ευνόητους λόγους και μετά αλληλοκραζονται... και αντε το παραμύθι πάλι από την αρχη.

Tα social media έχουν καταστρέψει πολύ κόσμο, δείχνοντας τους μια πραγματικότητα που φυσικά και δεν είναι ρεαλιστική.. όπου οι γυναίκες πρεπει να είναι οι καρακουκλαρες αψεγαδιαστες με τα τέλεια βυζια και τον τέλειο κωλο, και οι άντρες οι καρακουκλοι μαγκιες με τα τέλεια οχήματα και τα λεφτά όπου μπορούν να πάρουν αυτές τις γυναικες και να κάνουν ο,τι γουστάρουν...
Και οι γυναίκες να ζουν μόνο για τα λεφτά (τους).

Όλα αυτά φυσικά είναι ανοησίες, κι ναι δυστυχώς υπάρχουν αυτοί οι άνθρωποι Και πάνε όπου πάει η μάζα.

Η γενιά μας μεγάλωσε επίσης με αυτη τη καταστροφική νοοτροπία που έλεγε στα αγόρια """μη τυχόν και πας μόνο με το ταδε αριθμό γυναικών στη ζωή σου, και μη παρακαλάς καμία ξέρεις πόσες υπάρχουν εκεί έξω;""
Και τα κορίτσια με τη λογική ""αα να κοιτάς τη καριέρα σου και μη κάθεσαι στο καθε τυχόντα, πόσοι άντρες εκεί έξω ουυ"""
ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.
Έχουν κάνει αυτούς τους ανθρώπους εγωιστές, που φοβουνται να πουν σαγαπω, να ανοιξουν τη καρδια τους και να προσπαθησουν, με απίστευτα μη ρεαλιστικά standards, και μετά απορούν γιατί μένουν μόνοι.

Υπάρχουν πολλοί αξιόλογοι και φοβεροί άνθρωποι εκεί έξω φυσικά, και από τις 2 πλευρές. Ειναι απλώς, με ποια αντιληψη κοιτάς γύρω σου.

Αν θες τη γνώμη μου λοιπόν, αυτό που με ελκύει, δεν είναι τίποτα από όλα αυτά που αναφέρεις. Με ελκύει το ανθρώπινο και το καλοσυνάτο, είτε είναι για έρωτα, είτε για φιλία :)
Δεν θα βάλω κανέναν άνθρωπο σε κατηγορία και καλούπια. Το ζήτημα είναι να ταιριάζουν τα "χνώτα μας"
Να έχουμε κοινές αξιες, στόχους, ενδιαφέροντα, χιούμορ κτλ.

Μην ασχολείστε με ανθρώπους που θέλουν απλά να παίξουν, που δεν ξέρουν ούτε ποιοι είναι καλά καλά γιατί ακολουθούν αυτο που άλλοι τους έχουν πει να είναι, και φοβούνται να ανοιχτούν και να δουν τι θέλουν, από οποια πλευρά και να είναι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,973 μηνύματα.
Οι βυζάρες.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Έχω διαπιστώσει γενικώς ότι η συντριπτική πλειοψηφία των κοριτσιών τις αρέσει να το παίζουν "ντίβες". Αντίθετα από τους άνδρες που σχεδόν κανέναν δεν τον νοιάζει να το παιζει ντίβας με την έννοια να το παίζει αδιάφορος ακόμα και άμα τον κοιτάνε οι γυναίκες, να το παίζει δύσκολος, να μην αντιδραει στα σοσιαλ, ναμην κανει πρωτος follow κοπέλες, να δείχνει ότι είναι μοναδικός κλπ κλπ. Επίσης οι άνδρες βλέπω ότι τρελαίνονται για τις "ντίβες". Κάθονται και τις παρακαλανε, στα σοσιαλ βομβαρδισμοί από μηνύματα, αντιδράσεις, λαικ και πόσα άλλα. Αλήθεια εσείς οι γυναίκες δεν ελκύεστε από έναν άνδρα που το παίζει έτσι "ντίβας"; Δεν τον θεωρείτε μοναδικό; Δεν τον θεωρείτε πιο "μυστηριώδη" άρα και ελκυστικό; Ή θέλετε να είναι σαν ανοιχτό βιβλίο; Εκδηλωτικος, γύπας, λιγούρης, φιλήδονος κλπ κλπ; Τι σας ελκύει δηλαδή περισσότερο; Το συνηθισμένο η το ασυνήθιστο;
Ακραίο μήνυμα

Δεν μπορεί να είναι κάτι ενδιάμεσο?
Κάποιος με αρκετή αυτοπεποίθηση ώστε να ξέρει ποιος είναι, να έχει σκοπο στην ζωή του , να έχει χιούμορ, να αντιλαμβάνεται πως η ευαισθησία και η επαφή είναι δύναμη κ όχι αδυναμία, να του αρέσει ο ερωτισμός κ να είναι εξερευνητής όχι μούχλα, να του αρέσει να εξελίσσεται κ να ξέρει πως η αλλαγή είναι μέρος της ζωής κ πως η στασιμότητα είναι θάνατος. Να χαμογελάει κ να είναι ανοιχτός ζεστός ειλικρινής

Αυτό δεν είναι ούτε ασυνήθιστο ούτε κ συνηθισμένο.

Να είναι ο εαυτός του κ να προσπαθεί να είναι η καλύτερη εκδοχή του εαυτού του κάθε μέρα, αλλά ταυτόχρονα να γουστάρει ταινίες αγκαλιά στον καναπέ με 3753 γαριδάκια πατατάκια κ σοκολάτες.

Οι δήθεν δεν μας αρέσουν.

Own yourself bitch!!
 

JasonPap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JasonPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Ακραίο μήνυμα

Δεν μπορεί να είναι κάτι ενδιάμεσο?
Κάποιος με αρκετή αυτοπεποίθηση ώστε να ξέρει ποιος είναι, να έχει σκοπο στην ζωή του , να έχει χιούμορ, να αντιλαμβάνεται πως η ευαισθησία και η επαφή είναι δύναμη κ όχι αδυναμία, να του αρέσει ο ερωτισμός κ να είναι εξερευνητής όχι μούχλα, να του αρέσει να εξελίσσεται κ να ξέρει πως η αλλαγή είναι μέρος της ζωής κ πως η στασιμότητα είναι θάνατος. Να χαμογελάει κ να είναι ανοιχτός ζεστός ειλικρινής

Αυτό δεν είναι ούτε ασυνήθιστο ούτε κ συνηθισμένο.

Να είναι ο εαυτός του κ να προσπαθεί να είναι η καλύτερη εκδοχή του εαυτού του κάθε μέρα, αλλά ταυτόχρονα να γουστάρει ταινίες αγκαλιά στον καναπέ με 3753 γαριδάκια πατατάκια κ σοκολάτες.

Οι δήθεν δεν μας αρέσουν.

Own yourself bitch!!
Βρε με τη δηθενια συμφωνώ και επαυξάνω αλλά δε συμφωνείς ότι η συντριπτική πλειονότητα των κοριτσιών το παίζει ιστορία χωρίς να έχει καταφέρει κάτι αξιόλογο στη ζωή του; Απλά επειδή ο Θεός τις έδωσε ένα όμορφο πρόσωπο, ένα στήθος μεγάλο και έναν κωλο; Εγώ δε βλέπω άνδρες να το παίζουν έτσι. Προκειμένου να ρίξουν γκόμενά θα ρίξουν το εγω τους πάντα και θα κάνουν και κινήσεις και παρακάλια και πόσα άλλα. Αντίθετα αυτές θα το παίζουν λες και είσαι εσύ ένα τίποτα ( έχουν και άπειρες επιλογές στα σοσιαλ ξες από τι είδους άτομα) και αυτί τι δηλαδή; εσάς σας αρέσει ;
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
η επιφάνεια κ η ανώριμοτητα δεν αρεσει σε ολους :)
 

Guest 671981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γενικά βρίσκω πολύ σεξι τη διαφορά ύψους.
άμα έχει μια στοιχειώδη συναισθηματική νοημοσύνη και δεν είναι αποφευκτικός ή δεν φοβάται να είναι ευάλωτος μπροστά μου αυτό είναι επίσης θετικό.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βρε με τη δηθενια συμφωνώ και επαυξάνω αλλά δε συμφωνείς ότι η συντριπτική πλειονότητα των κοριτσιών το παίζει ιστορία χωρίς να έχει καταφέρει κάτι αξιόλογο στη ζωή του; Απλά επειδή ο Θεός τις έδωσε ένα όμορφο πρόσωπο, ένα στήθος μεγάλο και έναν κωλο; Εγώ δε βλέπω άνδρες να το παίζουν έτσι. Προκειμένου να ρίξουν γκόμενά θα ρίξουν το εγω τους πάντα και θα κάνουν και κινήσεις και παρακάλια και πόσα άλλα. Αντίθετα αυτές θα το παίζουν λες και είσαι εσύ ένα τίποτα ( έχουν και άπειρες επιλογές στα σοσιαλ ξες από τι είδους άτομα) και αυτί τι δηλαδή; εσάς σας αρέσει ;

ο καζουαλ μισογυνισμός της ημέρας
 

JasonPap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JasonPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Γενικά βρίσκω πολύ σεξι τη διαφορά ύψους.
άμα έχει μια στοιχειώδη συναισθηματική νοημοσύνη και δεν είναι αποφευκτικός ή δεν φοβάται να είναι ευάλωτος μπροστά μου αυτό είναι επίσης θετικό.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



ο καζουαλ μισογυνισμός της ημέρας
Δεν είναι μισογυνισμος. Είναι μια κοινή διαπίστωση που δεν παραδέχεσαι γιατί προφανώς ανήκεις σε αυτό το κλαμπ και συ.
 

Guest 671981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ούτε καν όμως. Τα προφανη συμπεράσματα να λείπουν παρακαλώ. θαρρείς και με ξέρεις κι από χθες…
 

JasonPap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JasonPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Ούτε καν όμως. Τα προφανη συμπεράσματα να λείπουν παρακαλώ. θαρρείς και με ξέρεις κι από χθες…
Ναι και συ με βαπτισες μισογυνη ενώ λέω μια γενική αλήθεια. Μη μου το παίζεις ηθικολογος και από πάνω.
 

Guest 671981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι και συ με βαπτισες μισογυνη ενώ λέω μια γενική αλήθεια. Μη μου το παίζεις ηθικολογος και από πάνω.
Να επανεξετάζουμε τις γενικές μας αλήθειες κάποτε. Αυτό το μαιντσετ απλά σε σαμποτάρει να ξες.
 

JasonPap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JasonPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
Κλα επανεξεκαλα

Επανεξέτασε τις με τα δικά σου κριτήρια.
Δεν βρίσκω μισογύνικο τον προβληματισμό σου.
Σαφώς δεν είναι όλες έτσι, αλλά δεν είναι και όλες οι κοπέλες γλυκούλες και καλές. Υπάρχουν και μερικές που είναι άκρως τοξικές και έχουν την αίσθηση οτι είναι κάτι ανώτερο απο όλους τους άλλους. Είναι άλλο πράγμα να θες να νιώθεις ξεχωριστός και άλλο να θες να νιώθεις ανώτερος. Το πρώτο είναι ανθρώπινη ανάγκη και ο κάθε άνθρωπος έχει δικαίωμα να αναζητεί αυτόν τον άλλο άνθρωπο που θα του δίνει αυτή την αίσθηση. Το δεύτερο είναι συνέπεια κακής καλλιέργειας και διαστρεβλωμένων αντιλήψεων που χρήζουν αντιμετώπισης με έναν ψυχολόγο.

Σε κάθε περίπτωση η λύση είναι απλή : Δεν ασχολούμαστε με τοξικούς ανθρώπους.
 

Maraki_lar_1980

Νεοφερμένος

Η Maraki_lar_1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Χμμ...να σου πω...! Η εξωτερική εμφάνιση παίζει ρόλο-ειναι η εικόνα του άλλου που βλέπουμε πρώτα.

Τώρα βέβαια εγώ σαν Μαρία πότε δεν υπήρξα με κουκλους!όλοι είχαν όμως τη δική τους γοητεία στα μάτια μου.

Μου αρέσουν οι άντρες που έχουν έξυπνο χιούμορ και που μου μοιάζουν σε κάποια πράγματα,είναι δλδ κι αυτοί ευαίσθητοι,ρομαντικοί, συναισθηματικοι,με κατανόηση.
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Αν και λίγο παλιότερα, έλεγα ότι μου αρέσουν οι μικρότεροι άντρες (18-20), τώρα άλλαξα γνώμη.. αν ο άλλος είναι αυτό που ψάχνω, δεν θα με ενοχλούσε να ήταν και μεγαλύτερος (φυσικά κάτω από 35, είπαμε)
Αν είσαι γυναίκα ηλικίας 18-30+, το πιθανότερο είναι πως «αυτό που ψάχνεις» δε θα το βρεις σε άντρες αυτού του ηλικιακού group...κατά κανόνα ο άντρας αργεί να ωριμάσει σε σχέση με τη γυναίκα τόσο βιολογικά (π.χ. στα 18 τα περισσότερα κορίτσια είναι γυναίκες με τα όλα τους ενώ τα περισσότερα αγόρια τσουτσέκια, στα 30 οι περισσότερες γυναίκες έχουν πιο «σπασμένο» πρόσωπο σε σχέση με τους περισσότερους άντρες κ.ο.κ.) όσο και σαν χαρακτήρας!

Το θέμα είναι να το καταλάβεις εγκαίρως...γιατί αν το καταλάβεις σε προχωρημένη ηλικία (όπως πολλές, ευτυχώς όχι οι περισσότερες μετά τα 22-23) τότε μειώνονται σημαντικά οι πιθανότητες να βρεθεί ποιοτικός άντρας ελάχιστα μεγαλύτερος ηλικιακά ν' ασχοληθεί σοβαρά μαζί σου (δε μιλάω για σένα έτσι, σχήμα λόγου το «σου», εσύ μπορεί π.χ. να είσαι 30άρα νεανική γυναικάρα και να 'χεις όποιον θες) κι αναγκαστικά θα πας σε άντρες αρκετά μεγαλύτερης ηλικίας (π.χ. αν είσαι 32, σε άντρες 40-45+)...
 

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Σίγουρα θα πρέπει να μου κάνει κάποιου είδους κλικ η εξωτερική του εμφάνιση, μιας και είναι το πρώτο που βλέπεις όταν γνωρίζεις κάποιον (ιδιαίτερη αδυναμία έχω στα μάτια, χέρια, γλουτούς και σαρκώδη χείλια).

Πάμε τώρα στα πιο ουσιαστικά: χιούμορ (χωρίς αυτό δεν πάμε πουθενά!), εξυπνάδα, κοινά/παρόμοια ενδιαφέροντα με τα δικά μου, ειλικρίνεια, empathy, συνέπεια (σε αυτά που λέει και αυτά που κάνει και στη συμπεριφορά του απέναντί μου), να δείχνει actively το εδιαφέρον του για εμένα, να μη φοβάται να μιλάει για τα συναισθήματά του και οπωσδήποτε να μην είναι αγενής!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top