Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,899 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Lana del Rey syndrome 😂
Δεν ξέρω, αυτοί οι άνθρωποι είναι τόσο ευαίσθητοι (τις περισσότερες φορές). Ανέκαθεν μου έβγαζαν κάτι ερωτεύσιμο
Προσοχή όμως γιατί αν σε χρησιμοποιούν ως ψυχολογικό στήριγμα μετά αρχίζουν να δικαιολογούν σκατιαρικες συμπεριφορες ως "δεν φταίω εγώ, κατάλαβε με" ή ακόμη χειρότερα να σε κάνουν μπλακμειλ για να μην τους χωρίσεις "αν φύγεις δεν ξέρω τι θα κάνω χωρίς εσένα/ καλύτερα να αυτοκτονήσω".
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Δεν ξέρω, αυτοί οι άνθρωποι είναι τόσο ευαίσθητοι (τις περισσότερες φορές). Ανέκαθεν μου έβγαζαν κάτι ερωτεύσιμο
Μπορείς να είσαι ευαίσθητος χωρίς να είσαι καταθλιπτικός. Η κατάθλιψη είναι disorder, δεν είναι κάτι ερωτεύσιμο.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Δεν ξέρω, αυτοί οι άνθρωποι είναι τόσο ευαίσθητοι (τις περισσότερες φορές). Ανέκαθεν μου έβγαζαν κάτι ερωτεύσιμο
Μάλλον μελαγχολικοί τότε θες να πεις, παρά καταθληπτικοί καθώς άλλο το ένα άλλο το άλλο.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 818 μηνύματα.
Σε ένα άτομο κυρίως με προσελκύει η δυναμικότητα και η εξυπνάδα. Η φαντασία αλλά και οι άνθρωποι με στόχους.

Δυστυχώς ή ευτυχώς δεν είμαστε τέλειοι και το καταλαβαίνουμε. Πολλοί ψάχνουμε το τέλειο άτομο ή μπορούμε να πούμε και το άλλο μας μισό αλλά απ ότι έχω καταλάβει ένα τέλειο άτομο δεν βρίσκεται αλλά φτιάχνεται.

Όποτε από τα παραπάνω η φαντασία είναι η πιο σημαντική. Ένα άτομο που ονειρεύεται, που είναι δυναμικό και έχει στόχους τον/την βρίσκω αρκετά ελκυστικό/η
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Θα πω όμως ειλικρινά την γλυκύτητα/ευγένεια. Ακόμα και μια μετρίας εξωτερικής εμφανίσεως μπορεί πανεύκολα να σε μαγέψει με αυτή την "θηλυκή γλυκύτητα".
Ειδικα ρε φιλε οταν η αλλη εχει φουλ θηλυκη-ψιλη φωνη στα ορια του νιαουρισματος ο,τι καλυτερο
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,802 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,899 μηνύματα.
Στις γυναίκες μου αρέσει πολύ η ομορφιά κυρίως, αλλά η ομορφιά εκείνη που θυμίζει άλλες εποχές, η κλασική.. Μου αρέσουν οι γυναίκες που είναι δυναμικές, αλλά ταυτόχρονα είναι και ευαίσθητες...

Στους άντρες είμαι πιο δύσκολη, πρέπει ο άλλος να έχει το κάτι αλλιώτικο και διαφορετικό για να μου κάνει κλικ
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Νομίζω πως ως προς την εμφάνιση μαγικές συνταγές δεν υπάρχουν..οι θεωρίες καταρρέουν ανάλογα με την περίπτωση,καθώς μπορεί να φανούν ελκυστικές αναιπαισθητες μικρό λεπτομέρειες χαρακτηριστικών, που όμως κάνουν ερωτευσιμο το άτομο.
Σίγουρα πάντως ο λόγος( πολυ βασικό αυτό), η καλή / εκλεπτυσμένη αίσθηση του χιούμορ, η συμβατότητα σε θέματα που αφορούν τον τρόπο θέασης της ζωής , οι προτιμήσεις και η σπιρτάδα ( δεν αντέχω τους αργους ανθρώπους και αυτούς που μονίμως βαριούνται) κάνουν τη διαφορά!
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
δεν ξέρω πως θα ακουστεί αυτό, αλλά μπορώ να ερωτευτώ παράφορα ανθρώπους με κατάθλιψη, είτε είναι γυναίκες είτε άντρες..
Προφανώς. Νιώθεις οικεία με τέτοιους ανθρώπους και, επειδή δεν μπορείς να σώσεις τον εαυτό σου, θες να σώσεις αυτούς.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,899 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Οι μαλακες 🤷🏻‍♀️
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ειδικα ρε φιλε οταν η αλλη εχει φουλ θηλυκη-ψιλη φωνη στα ορια του νιαουρισματος ο,τι καλυτερο
Βρε σεις ειλικρινά το νιαούρισμα δεν αντέχεται. Ειδικά όταν το κάνουν επίτηδες. Αν είναι η φωνή της από μόνη της έτσι οκ δεκτό αλλά το κλασσικο νιαούρισμα το "ελλαααααα", και γυναίκα που είμαι με πολύ ψιλή φωνή, cringαρω.
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Βρε σεις ειλικρινά το νιαούρισμα δεν αντέχεται. Ειδικά όταν το κάνουν επίτηδες. Αν είναι η φωνή της από μόνη της έτσι οκ δεκτό αλλά το κλασσικο νιαούρισμα το "ελλαααααα", και γυναίκα που είμαι με πολύ ψιλή φωνή, cringαρω.
Εγω πεθαινω οταν το ακουω. Το αγαπω. Αν ειναι η φωνη της και μιλαει ετσι 24/7 ακομα καλυτερα😂
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Η φωνή πρέπει να ειναι βαθιά αισθησιακή σα σκυλί του πολέμου ανήμερο. Η Νάνσυ η αχαλίνωτη παθιάρα λάγνα που σου προκαλεί ανατριχίλα στο κατωπάπαρο.

Αμα είναι:

Ψιλή φωνή, ενοχλητική κατινέ φέρτε τις ωτασπίδες
Νιαούρισμα και νάζι χειραγωγησης "είμαι ακόμα όμορφη και το ξέρω, έλα κάνε μου τη χάρη"
Κρουστή τραχεία σα να προσπαθει να βγει ψιλός τόνος και να χει κολλήσει η χλέπα
Κοκοράκια λες και κάνει yodeling σε Ελβετικο βουνό

Δε με καυλώνει ούτε με αίτηση. Παίζει και να ξεραθω στα γελια και να την αρχίσω στο δούλεμα μονο απο τον τροπο που μιλάει.



Μόνο σκυλί του πολέμου στη φωνή.-
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Εγω πεθαινω οταν το ακουω. Το αγαπω. Αν ειναι η φωνη της και μιλαει ετσι 24/7 ακομα καλυτερα😂
Αν είναι η φυσιολογική της φωνή, οκ, αλλά αν γίνεται επίτηδες είναι αρκετά μπεμπιαστικο θεωρώ. Μετά από μια ηλικία το θεωρείς unnecessary.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top