Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
Από εξωτερική εμφάνιση "φλωρέ" φατσούλα, σκουρόχρωμα μάτια και να είναι ψηλός. Βέβαια για να πω την αλήθεια έχω βρει ελκυστικά και άτομα που δεν έφεραν (όλα ) αυτά τα χαρακτηριστικά.

Ακόμη να διακρίνεται για το ΧΙΟΥΜΟΡ και την εξυπνάδα του και γενικότερα να είναι πρόσχαρος.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,920 μηνύματα.
Μμμμμμμμμ ναι. Όλες σας τραβάει η εξυπνάδα, η κοιλίτσα, το χιούμορ, οι κοντοί κλπ. Ας κάνω ότι σας πιστεύω.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,082 μηνύματα.
Εγώ δε μίλησα για κοιλίτσα 🙄 Αλλά σαν την εξυπνάδα άλλο πράγμα
Άντρας με κοιλίτσα σαν καραμελίτσα 🍬 για να σας περιγράψω ακριβώς το γούστο μου, θα σας πω ένα όνομα
Γιάννης Βασιλώττος 😍🔥

Εμένα δεν με πολυενδιαφέρει και βασικά κιόλας. Άντρας να ναι κι ότι να ναι😂
Μόνο καλοσύνη να έχει. Αυτή πού την πάτε που έχουμε γεμίσει ψυχάκια;

Εμένα πάλι οι έξυπνοι δεν μου αρέσουν καθόλου. Η έξυπνη είμαι εγώ 😎 ο άλλος πρέπει να είναι χαζούλης
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,746 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Η ευγένεια κ το χιούμορ είναι 🔥🔥🔥
Από κει κ πέρα, με ελκύουν πολυ οι ψηλοί μελαχρινοι.
Η αυτοπεποίθηση είναι ωραια, αλλά κάποιες φορές καταντά αλαζονεία.
ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΝΑ ΜΗΝ είναι κάγκουρας (ασχέτως από το αν εχω μπλέξει κ με δαύτους)
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,089 μηνύματα.
-θηλυκότης πάνω από όλα όπου εις μερικές περιπτώσεις συνδυάζεται με τη γλυκύτητα.

-χιούμορ, δεν μπορώ τις σοβαρές ( ούτε και τους σοβαρούς, για φίλους μόνον προφανώς ). \

-εξυπνάδα, αλλά πως και τι ακριβώς ορίζουμε ως εξυπνάδα; Ας πούμε δια εμού είναι η εσωτερική καλλιέργεια που έχει ο καθένας και η καθεμία και προσωπικά προτιμώ και στα δύο φύλα τους ανθρώπους που δίνουν μεγαλύτερη έμφαση εις την φροντίδα της εσωτερικής ομορφιάς παρά της εξωτερικής. Ιδανικά να μαθαίνει μία επιστήμη διαφορετική από τη δική μου για να ενέχει το μενού και ανταλλαγή απόψεων και απόκτησις γνώσεως.

-τώρα στα περί κοντές,ψηλές, μελαχρινές, ξανθές κλπ κλπ κλπ δεν μπορώ να πω ότι έχω κάποιο συγκεκριμένο μοτίβο/ συνδυασμό ως προτίμηση. Όντας 1.85 να μην είναι πάνω από 1.80 μόνον διότι αρκετό κόμπλεξ κατωτερότητας έχω με το ύψος μου δεν θέλω και άλλο :lol:
Για το αν έχω ποιοτικό γούστο ή υψηλά standards σίγουρα θα μπορούσε ο φίλος @Memetchi να γράψει εκτενέστατη έκθεση επί του ζητήματος.
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 789 μηνύματα.
εμφανισιακά προτιμώ κυρίως μελαχρινές ιδανικά γύρω στο 1.70-1.75 ( αλλά δε χάλασε κ ο κόσμος) και όσον αφορά το χαρακτήρα με ελκύει πολύ η εξυπνάδα και η πρόσχαρη διάθεση
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
εμφανισιακά προτιμώ κυρίως μελαχρινές ιδανικά γύρω στο 1.70-1.75 ( αλλά δε χάλασε κ ο κόσμος) και όσον αφορά το χαρακτήρα με ελκύει πολύ η εξυπνάδα και η πρόσχαρη διάθεση
175, ντερέκι για ελληνίδα, οριακά χάνει την θέση Center σε ομάδα μπάσκετ
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 789 μηνύματα.
175, ντερέκι για ελληνίδα, οριακά χάνει την θέση Center σε ομάδα μπάσκετ
χαχα οχι βρε συ εντάξει, συναντάω αρκετές στο όριο αυτό. Μου αρέσει να ειναι λίγο πιο κοντή απο μένα, αλλά όχι και πάρα πολύ
 
Τελευταία επεξεργασία:

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ο δυναμισμός μου αρέσει φουλ...θέλω ο άντρας να είναι δυναμικός.
Να είναι ειλικρινής και να έχει μπεσα. Να μην χαϊδεύει αυτιά.
Να μην είναι άβουλος να παίρνει γενικα πρωτοβουλίες στα πράγματα
Και πάντα ένα όμορφο χαμόγελο σε μαγνητίζει!!

Τώρα όσον αφορά σε εξωτερικα χαρακτηριστικά όσο και αν δεν μου αρέσει η διάκριση αλλά ταιριάζω περισσότερο με πιο ψηλούς από εμένα (πράγμα λίγο δύσκολο μιας και αγγίζω το 1.80 :hehe: ) και σίγουρα μελαχρινους.
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Από εξωτερική εμφάνιση δε θα έλεγα ότι με ενδιαφέρει το ύψος, όντας ολίγον τι κοντή (1,68m here:oops:). Νομίζω ότι με σαγηνεύουν περισσότερο (χωρίς βέβαια να ισχύει μόνο γι'αυτούς) όσοι έχουν χαρακτηριστικά σε ανοιχτά χρώματα, δηλαδή μαλλιά ή μάτια σε οποιοδήποτε χρώμα εκτός από μαύρο ή σκούρο καστανό και όσοι έχουν baby face (π.χ. young Di Caprio).
Όσον αφορά τον χαρακτήρα, ως πλεονεκτήματα θεωρώ την ευγένεια, το witty humour, την ωμή ειλικρίνεια, το να παθιάζεται με κάτι (σε υγιή βαθμό εννοείται) και το να είναι good listener, I guess...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,766 μηνύματα.
Οι γνώσεις που έχει πάνω σε θέματα οπως μοριακής βιολογίας, ρευστομηχανικής και κονστρουκτιβισμού.
 

S.xas

Νεοφερμένος

Ο S.xas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Ό,τι θεωρώ σεξι είναι επίσης επικίνδυνο να ερωτευτώ πφφ
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,357 μηνύματα.
Μόλις σε συμπάθησα λίγο παραπάνω :lol:
Υ.Γ Τώρα που το σκέφτομαι @Samael μην είσαι ντροπαλός πες μας τα γούστα σου :popcorn:
Η ανανεομένη λίστα είναι η εξής :
->Δεν με ενδιαφέρουν συγκεκριμένα χαρακτηριστικά στην εμφάνιση, οτιδήποτε μου κάνει κλικ οπτικά και μου αρέσει, μου αρκεί.
->Δεν με ενδιαφέρει το ύψος της.
->Δεν χρειάζεται να είναι ιδιαίτερα έξυπνη.
->Με ενδιαφέρει να είναι καλός και ειλικρινής άνθρωπος. Γενικά με ενδιαφέρει πολύ να δω οτι είναι διατεθειμένη να επενδύσει χρόνο και κόπο στο να με μάθει σαν άνθρωπο,ίσως καλύτερα και απο ότι καταλαβαίνω ο ίδιος τον εαυτό μου. Να ενδιαφερθεί δηλαδή πραγματικά. Διότι το ίδιο θα προσπαθούσα και εγώ για εκείνη.
->Και εννοείται στα δύσκολα να είναι εκεί no matter what.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,855 μηνύματα.
Eμένα μου αρέσει να κοιμάται topless χωρίς να ντρέπεται που κοιτάνε. :cool: Λέει πολλά για την προσωπικότητά της...ε @Devil


:beach:


Σήμερα στο fb πολλές Ελληνίδες (ταχαμουηθική) αποκάλυψαν δημόσια ότι λόγω ζέστης όταν έρχονται στο σπίτι μένουν γυμνές. :crazy: Η ενεργειακή κρίση που λέγαμε. Θερμαίνουν την επιφάνεια S για να αυξηθεί η θερμοκρασία T του σώματος όγκου V.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,082 μηνύματα.
Να είναι έτσι☺️
Κουκουράκη, δεν αντέχω άλλο με την παρταρα σου🥵 (από κοντά είναι ακόμα πιο κουκλί)
20220802_155556.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top