Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 319)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.5%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 116 36.4%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 165 51.7%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.7%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 157 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 162 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,865 μηνύματα.
Ναι, η σειρά, ίσως αποκτήσει νόημα. Το θρεντ θα πάψει...

Από ερωτικό...αντιερωτικό...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,148 μηνύματα.
Πως μπορεις να θυμωσεις την Εριφυλη με μια κίνηση:

Παντρευεσαι την Κίτσου.

#vendetta_mode_on
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,339 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,865 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,339 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα...

Αφού το παρατραβάς σε ένα θρεντ (κι όχι μόνο εδώ, με τη συγκεκριμένη...), να μάθεις να δέχεσαι και την αντίθετη άποψη...
Εμένα είναι του γούστου μου, εσάς που δεν σας αρέσει γιατί ασχολείστε 🧐
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α ΕΠΙΣΗΣ:
Elena-Paparizou.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και τώρα τελευταία, η Anya Taylor Joy
british-anya-taylor-joy-poses-during-the-christian-dior-news-photo-1711653109.jpg
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,865 μηνύματα.
Εμένα είναι του γούστου μου, εσάς που δεν σας αρέσει γιατί ασχολείστε 🧐
Κοίτα...γενικά είμαι του μέτρου...

Δεν ασχολήθηκα, λοιπόν. Έτυχε να ποστάρω, να παραθέσω τον Στράτο, και έπεφτα όλο πάνω στην Κίτσου. Μια, δύο, τρεις, πέντε. Δεκτό...Κάπου, όμως, ώπα. Το έχουμε καταλάβει, το έχεις πει πολλάκις, το εμπεδώσαμε. Άλλωστε το θέμα δεν καταπιάνεται...ποιόν/ποιάν βλέπετε ερωτικά, αλλά τί σας κάνει να τον/την βλέπεται έτσι...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,148 μηνύματα.
Εμένα είναι του γούστου μου, εσάς που δεν σας αρέσει γιατί ασχολείστε 🧐
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α ΕΠΙΣΗΣ:
View attachment 132647
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και τώρα τελευταία, η Anya Taylor Joy
View attachment 132648
ΑΧ!

Και για τις δυο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,148 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,339 μηνύματα.
Εγώ εν τω μεταξύ κάνω πλάκα τόση ώρα και με παίρνετε και στα σοβαρά🙃

Η Μαρία είναι στην ηλικία της μαμάς μου, σαν παιδί της με έχει..

Απλά θέλω να βαδίσω στα χνάρια της💖
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,148 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,148 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,339 μηνύματα.
Κι αυτή μας κάνει. <3
Ρε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Με κοκκινο πιο πολύ στο Γκάμπιτ μου αρεσε αλλα ειναι απο τις ξανθιες που της παει και το ξανθο τωρα.
Με το μαύρο είναι καλύτερη
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,339 μηνύματα.

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,340 μηνύματα.
Το stalking είναι αρνητικός όρος και σημαίνει αυτούς που θέλουν να σκοτώσουν τον διάσημο αγαπητέ🙃

Μη πετάς μαλακίες. Η Μαρία με ξέρει από 12 χρονών🤭
Χαβαλέ κάνω, άραξε.
Και stalking δεν είναι απαραίτητο να φτάσει μέχρι εκεί, μπορεί να είναι σκέτη παρακολούθηση του άλλου.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,339 μηνύματα.
Χαβαλέ κάνω, άραξε.
Και stalking δεν είναι απαραίτητο να φτάσει μέχρι εκεί, μπορεί να είναι σκέτη παρακολούθηση του άλλου.
Για ποιον λόγο να την παρακολουθήσω, με καλεί από μόνη της😌
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και Τζέιμς. Γαμώτο, τι κούκλοι που ήταν όλοι παλιά😢
4fcd489590598a69b86dfe34cbf6a5f8.jpg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,918 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,414 μηνύματα.
Ααααα...έκανα και στο κινέζικο και με έβγαλε αρουραίο...Τα νεύρα μου, έτσι ; :upside: Δεν διάβασα καν τί έλεγε...
Αααα μη στεναχωριέσαι, υπάρχουν και χειρότερα. Έχω την εντύπωση πως εμείς του 2004 είμαστε η χρονιά της μαϊμούς :laugh:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top