Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Οι καραγύφτουλες, που όχι μόνο δεν σου λένε ένα στοιχειώδες ευχαριστώ, αλλά εκμεταλλεύονται τη γενναιοδωρία σου κι από πάνω...
Όταν πετάγεται σε 1 σημαντικό θέμα προσπαθώντας να ακουστεί ώριμος ενώ στην πραγματικότητα πετυχαίνει το αντίθετο.
Να μου πιάνει & να αλλάζει θέση στα πράγματά μου όταν επανειλημμένως έχω τονίσει πως δεν επιτρέπω κάτι τέτοιο.




Μισάνθρωπος & proud...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Μου την δίνουν,

όσοι τους ενοχλεί η ανειλικρίνεια, η διπροσωπία, η ταυτοπροσωπία, η αντιπροσωπία, ..ό,τι καταλήγει σε προσωπία, το ψέμα, ..κ.α. αλλά στην ουσία είναι ίδιοι και χειρότεροι. Θεωρούν ότι πάντα οι άλλοι έχουν τα στοιχεία που απεχθάνονται ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,078 μηνύματα.
Το να πιστεύουν οτι με έχουν κοροϊδέψει ενώ τους έχω καταλάβει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaroulitaaaaa

Νεοφερμένος

Η Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Μου τη δινουν οι ανθρωποι που απο την πρωτη στιγμη που σε γνωριζουν σου λενε τα προσωπικα τους, νομιζοντας πως ετσι θα σε κανουν κολλητο. (true story)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Επιδειξίες και παλιογλύφτουλες που χρησιμοποιούν τον γλοιώδη υποκριτισμό τους για να εντυπωσιάσουν ή για να φανούν ένα σκαλί παραπάνω στο βάθρο απο τους υπόλοιπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
Επιδειξίες



:confused:


?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
μμμ ... λόγω τελευταίων περιστατικών θα πω 1) το να μην χώνεται εκεί που δεν το σπέρνουν και 2) το κουτοπόνηρο ψέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
οι γκρινιάρηδες,μίζεροι,που συνήθως είναι μια χαρά (από υγεία,οικονομμικά,επαγγελματικά) και κάνουν την τρίχα τριχιά για θέματα ασήμαντα

οι απαίδευτοι,ξεκούραστοι άνθρωποι,που σε κάποια φάση θα έρθουν και θα σου πούν; ξέρεις τι έχω τραβήξει εγώ;

όσοι υποκρίνονται,ένα ψέμα μπορώ να το συγχωρέσω αλλά την υποκρισία ποτέ!

ΟΙ ΚΑΤΪΝΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΕΣ:
οι κατίνες είναι για μένα οι κυράτσες που έχουν εξευτελίσει τη χριστιανική θρησκεία,που κλείνουν τα παράθυρα όταν τσακώνονται για να μη δίνουν δικαιώματα,που λένε συνέχεια ανοησίες και νομίζουν ότι είναι χαριτωμένες,που βάζουν ένα τόνο μεικ απ και λένε ότι τους αρέσει το natural look κλπ κλπ κλπ

οι ψευτόμαγκες είναι οι τύποι που πουλάνε τσαμπουκά έτσι,για να δείχνουν άγριοι,αλλά όταν βρεθούν σε μεγάλη ανάγκη "γλύφουν εκεί που έφτυναν"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Με νευριάζουν τα άτομα που σε γράφουν συνέχεια και μόλις θέλουν κάτι όλα καλά και ρόδινα. Ρε άι σιχτίρ -. -
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ας βγαλω αρκετη χολη λοιπον: 1. οι ταχα μου δηθε μου popular guys, αζαπουλινια κλπ. Δεν μπορεις να εισαι καλος με ολους και να θελεις να σε συμπαθουν ολοι. Τοτε κατι παει στραβα και νομιζω λεγεται "ελλειψη προσωπικοτητας". Τοσο οι φιλοι οσο και οι αντιπαλοι ειναι απαραιτητοι. Αυτο βεβαια δεν συνεπαγεται αυτοματα και με το να τσακωνεσαι με ολο τον κοσμο. Απλα πρεπει πιστευω να κραταμε ενα μετρο. Επισης 2. μου τη δινουν οι αδαεις που παρολα αυτα νομιζουν οτι πρεπει να εχουν αποψη σχετικα με ΤΑ ΠΑΝΤΑ! Αν δεν εχεις γνωση τοτε ΜΗ ΜΙ-ΛΑΣ! Ειπαμε ελευθερια γνωμης κλπ αλλα οχι να βγαινει ο καθε ανενημερωτος και να λεει οτι του κατεβει στο κεφαλι και μετα στο καπακι να το υπερασπιζεται με σθενος! Τελος 3. διαχρονικο φαινομενο ειναι και οι "ποζερογκομενοι". Σιγα ρε βαρυμαγκα που θα σπασεις καμια χαντρα. Καμακι μεχρι και σε θηλυκη γατα, αναπαραγουν "swag" σκηνικα οπως "πινω και μεθω" πρωι μεσημερι βραδυ απο τα social media, εχουν παρεα 35947875 ατομων γιατι αυτο ειναι κουλ και σημαντικοτερο προβλημα που αντιμετωπιζουν ειναι σε ποιο κλαμπ θα περασουν κι αυτο το βραδυ το αξημερωτο. Στα τραινα κοινως! [Οκ, ισως να ειμαι και λιγο κομπλεξικη.]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Δεν είναι και τόσο σημαντικό, αλλά εμένα με εκνευρίζει, να τρώει κάποιος και να κάνει πολλούς και αηδιαστικούς θορύβους. Για κάποιο λόγο κολλάω και κοιτάω επίμονα, ειδικά αν τρώει πολύ λαίμαργα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
το παχος του, αν ειναι χοντρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
- η μυθομανια (ή υπερβολη/διαστρεβλωση), ειναι πιο συχνο φαινομενο απ οτι νομιζουμε. βλ. ανεκδοτο με κυνηγο και αρκουδα.

- η ανορθογραφια. η "ελληνιλα". οι σνομπ γκομενες. να πας να ζητησεις αναπτηρα γιατι δεν εχεις και να το παιξει καμπόση γιατι νομιζει οτι την θελουν ολοι. βλ. freaks and geeks, επεισοδιο με μπουκαλα, τα λεει ολα οπως πρεπει.

- η χαζοχαρα και το ''τα χω καλα μ ολους'' που αναφερθηκε παρα πανω. κανεις δεν πειθεται, σταματα να γελας ολη μερα σαν ηλιθιος/α.

- η μιζερια, "-τι λεει; - τι να πει μωρεεεεεε, στο καναλι".

- η ελλειψη χιουμορ, η ελλειψη αυτοσαρκασμου. επεκταση: ο μικειους.

- οσοι ηπιαν ενα μπαφο και το διαλαλουν και ανεβαζουν ''καμμενες φωτος ουαου'' γιατι μεσα σε 1 μερα ειναι περισσοτερο μαγκες και λιγοτερο κρετινοι απο πριν. επεκταση: Ο Tus.

- οταν λες καποια ιστορια, η αναμονη του αλλου να τελειωσεις για να πει τη δικια του που ειναι παντα πιο γαματη. "ναι αλλα εγω".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
περι σνομπ γκομενας βρηκα αυτο που εψαχνα χθες, τα πρωτα δευτερολεπτα που της λεει 'you re a jerk' ειναι το παραδειγμα που θα πρεπε να ακολουθησουμε ολοι: https://www.youtube.com/watch?v=Evq57TI1NQg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
".
- η ελλειψη χιουμορ, η ελλειψη αυτοσαρκασμου. επεκταση: ο μικειους.
Α, ναι, συμφωνώ. :eek:Δεν μπορώ καθόλου τη σοβαροφάνεια. :eek:Μερικά άτομα μάλιστα έχουν την τάση να θεωρούν αναίσθητους/ες εμάς που έχουμε χιούμορ, κάτι που φυσικά δεν ισχύει -τουλάχιστον στη δική μου περίπτωση.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
να εχει καποιος ενα παραπονο απο ανθρωπο αγαπημενο, και να ντρεπεται να το πει.
(και τελικα να το ακουω εγω...:wall:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laispodias

Νεοφερμένος

Ο Κανένας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Το να αναγνωρίζω πανω του ελαττωματα δικά μου.
Με κανει έξαλλο.
Γιατι αναγκαζομαι να τα παραδεχτω και σε μενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grape

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
...η διπροσωπία,η τσιγκουνιά,η αχαριστία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μου τη σπάνε οι καθυστερημένοι άνθρωποι. Οι χωριάτες στο μυαλό. Οι ψεύτες. Αυτοί που μιλάνε απίστευτα πολύ. Αυτοί που πετάνε λέξεις δίχως να υπολογίζουν νωρίτερα το κόστος αυτών. Οι μεγάλη ιδέα έχω για τον εαυτό μου. Οι ζηλιάριδες. Αυτοί που μοχθούν αυτούς που είναι πιο μπροστά τους και αυτοί που κλάνουν όσους βρίσκονται πιο πίσω τους. Αυτοί που μόνο κρίνουν. Αυτοί που έχουν το χρήμα θεό. Αυτοί που δεν σέβονται τους ηλικιωμένους αλλά ακόμη και αυτοί που μιλάνε πολύ άσχημα για τους γονείς τους ''λες και φύτρωσες ηλίθιε, λες και δεν τρως ακόμη από αυτους''. Αυτοί που δεν ακούν ποτέ τι τους λες και αυτοί που σου τρώνε την ψυχή και τον χρόνο. Αυτοί που κάθονται κι όμως τα θέλουν όλα τα καλά στα πόδια τους και αυτοί που βρίζουν ασύστολα χωρίς να είναι καν νταλικέρηδες. Οι κομπλεξικοί που κρατάνε τον χαμένο τους έρωτα που τους παράτησε μια ζωή στο κεφάλι τους δίχως να ξεκολούν και αυτοί οι ψέυτικοι που συμβιβάζονται με ότι τους προσφέρουν.
Αυτοί που δεν έχουν στόχους πραγματικού και ψυχικούς και πασχίζουν για μια αναγνώριση του κώλου και του αέρα. Αυτοί που δεν είναι αληθινοί και δεν έχουν ιδέα από αλήθεια.

και άλλοι πολλοί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top