Τρίχες στο ανδρικό σώμα

Σας αρέσουν οι τρίχες στο ανδρικό σώμα;
Results are only viewable after voting.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 143)
  • Μ' αρέσουν οι αρκούδες

• Μ' αρέσουν οι τρίχες φτάνει να είναι με μέτρο

• Θέλω να είναι περιποιημένες

• Ξύρισμα, χαλάουα κτλ

• Δεν με νοιάζει/Αδιαφορώ πλήρως

kathy_th

New member

Η kathy_th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.
η αληθεια ειναι πως δεν μου αρεσουν οι πολλες στο στηθος...στη πλατη καθολου... και θεωρω τελειως ξενερωμα να αποτριχωνουν τα ποδια ...ποσο μαλλον με ξυραφακι που μετα θα τσιμπαει...ιου :P ας αφησουμε και κατι αποκλειστικα γυναικειο

DRIFTER

New member

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
μην είστε τόσο απόλυτες με τις αντρικές τρίχες :)
καλά, αυτό με το ξύρισμα είναι εντελώς ηλίθιο.

rosa azul

New member

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.
μην είστε τόσο απόλυτες με τις αντρικές τρίχες :)
καλά, αυτό με το ξύρισμα είναι εντελώς ηλίθιο.
Γιατι ειναι ηλιθιο; πειραζει που θελουμε αποτριχωμενη την επιμαχη περιοχη;:redface: Τοσο για λογους υγιεινης οσο και απολαυσης...Τωρα αν θα ειναι ξυραφι ή αλλη μεθοδος στον ανδρα αυτο ειναι δικο του θεμα...;)

DRIFTER

New member

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
για εκεί εννοείται ότι θα είναι αποτριχωμένη-ξυρισμένη

Pure_Seduction

New member

Η Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.
Δεν εχω προβλημα,αρκει να το στηθος του να μην θυμιζει την αγρια ζουγκλα

Θάλεια

New member

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

love_angel

New member

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.
Δε θέλω να έχει τρίχες, ούτε στο στήθος όυτε στην πλάτη. Στα πόδια ok δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα. :P Πώς θα του φιλάω την κοιλίτσα άμα είναι μέσα στις τρίχες? :pfff:

Επίσης δε θέλω να ξυρίζεται. Προτιμώ απο φυσικού του να είναι άτριχος. Πολλά ζητάω ε? :P

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.
Δε θέλω να έχει τρίχες, ούτε στο στήθος όυτε στην πλάτη. Στα πόδια ok δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα. :P Πώς θα του φιλάω την κοιλίτσα άμα είναι μέσα στις τρίχες? :pfff:

Επίσης δε θέλω να ξυρίζεται. Προτιμώ απο φυσικού του να είναι άτριχος. Πολλά ζητάω ε? :P
Θα τον πάρετε εδώ ή να σας τον τυλίξουμε για το σπίτι; :look:

love_angel

New member

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

love_angel

New member

Συγγνωμη,δλδ και να αποτριχωνονται τι εγινε; Εμεις γιατι αποτριχωνομαστε δλδ;
Καλά δεν έγινε και κάτι απλά προτιμώ να είναι απο φυσικού του έτσι και να μην πηγαίνουμε παρέα για αποτρίχωση!:redface:
Παίρνω τις φίλες μου αν θέλω παρέα! :P

Θάλεια

New member

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

Mάιρα

New member

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.
Και επειδη αρέσει σε μερικες γυναίκες το ατριχο αντρικό δέρμα, αυτο δεν σημαινει πως αρέσει και στις υπόλοιπες. Ειδικα και στα πόδια και στα χέρια, έγινε μόδα φαινεται και τα ατριχα χέρια. Αν δεν εχει ο αντρας τις τρίχες, τοτε ποιος θα τις εχει; Ε, δεν μενει και κανενα αλλο φύλο, οι γυναίκες. Μετα παραπονιεστε πως δεν σας αρέσουν οι τρίχες στις γυναίκες, εφόσον οι άντρες έχουν παρει την θέση τους, τι να κανουν και εκείνες. Κάποιος πρεπει να ναι ο αντρας στην σχέση. :P

prinCess.

Well-known member

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,884 μηνύματα.
Πολύ μ'αρέσουν οι τρίχες στα χέρια των αντρών.:redface:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,405 μηνύματα.
:inlove:
Τι άτριχος και βλακείες λέτε? :P

Akis_Megara

Well-known member

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.
Ποια γυναίκα θέλει να ξυρίζει ο γκόμενός της πόδια; :P Το στήθος πάει στο διάολο, αν είναι κανας Ρουβάς ξερωγώ, αλλά τα πόδια γιατί;

Mάιρα

New member

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.
:inlove:
Τι άτριχος και βλακείες λέτε? :P
Μωρε άμα δεν εχει και λίγες τρίχες τι να τον κανεις; :hehe:
Ποια γυναίκα θέλει να ξυρίζει ο γκόμενός της πόδια; :P Το στήθος πάει στο διάολο, αν είναι κανας Ρουβάς ξερωγώ, αλλά τα πόδια γιατί;
Ολο και κάποια ανώμαλη θα υπάρχει που θα το θέλει, δεν μπορει. Έγινε must τώρα πια, να ξυρίζουν και οι άντρες τα πόδια τους. Τι να πει κανείς. :hehe: :lol:

life12

New member

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Πολύ μ'αρέσουν οι τρίχες στα χέρια των αντρών.:redface:
κ μενα:)
μπορει να ειναι α8λητησ για αυτο να 3υριζει τα ποδια:redface:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια