Τρίχες στο ανδρικό σώμα

Σας αρέσουν οι τρίχες στο ανδρικό σώμα;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 151)
  • Μ' αρέσουν οι αρκούδες

  • Μ' αρέσουν οι τρίχες φτάνει να είναι με μέτρο

  • Θέλω να είναι περιποιημένες

  • Ξύρισμα, χαλάουα κτλ

  • Δεν με νοιάζει/Αδιαφορώ πλήρως


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

kathy_th

Νεοφερμένος

Η kathy_th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
η αληθεια ειναι πως δεν μου αρεσουν οι πολλες στο στηθος...στη πλατη καθολου... και θεωρω τελειως ξενερωμα να αποτριχωνουν τα ποδια ...ποσο μαλλον με ξυραφακι που μετα θα τσιμπαει...ιου :P ας αφησουμε και κατι αποκλειστικα γυναικειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
μην είστε τόσο απόλυτες με τις αντρικές τρίχες :)
καλά, αυτό με το ξύρισμα είναι εντελώς ηλίθιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
μην είστε τόσο απόλυτες με τις αντρικές τρίχες :)
καλά, αυτό με το ξύρισμα είναι εντελώς ηλίθιο.
Γιατι ειναι ηλιθιο; πειραζει που θελουμε αποτριχωμενη την επιμαχη περιοχη;:redface: Τοσο για λογους υγιεινης οσο και απολαυσης...Τωρα αν θα ειναι ξυραφι ή αλλη μεθοδος στον ανδρα αυτο ειναι δικο του θεμα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
για εκεί εννοείται ότι θα είναι αποτριχωμένη-ξυρισμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δεν εχω προβλημα,αρκει να το στηθος του να μην θυμιζει την αγρια ζουγκλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δεν εχω προβλημα,αρκει να το στηθος του να μην θυμιζει την αγρια ζουγκλα

What do you mean? :hmm:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Δε θέλω να έχει τρίχες, ούτε στο στήθος όυτε στην πλάτη. Στα πόδια ok δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα. :P Πώς θα του φιλάω την κοιλίτσα άμα είναι μέσα στις τρίχες? :pfff:

Επίσης δε θέλω να ξυρίζεται. Προτιμώ απο φυσικού του να είναι άτριχος. Πολλά ζητάω ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δε θέλω να έχει τρίχες, ούτε στο στήθος όυτε στην πλάτη. Στα πόδια ok δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα. :P Πώς θα του φιλάω την κοιλίτσα άμα είναι μέσα στις τρίχες? :pfff:

Επίσης δε θέλω να ξυρίζεται. Προτιμώ απο φυσικού του να είναι άτριχος. Πολλά ζητάω ε? :P
Θα τον πάρετε εδώ ή να σας τον τυλίξουμε για το σπίτι; :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Συγγνωμη,δλδ και να αποτριχωνονται τι εγινε; Εμεις γιατι αποτριχωνομαστε δλδ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Συγγνωμη,δλδ και να αποτριχωνονται τι εγινε; Εμεις γιατι αποτριχωνομαστε δλδ;

Καλά δεν έγινε και κάτι απλά προτιμώ να είναι απο φυσικού του έτσι και να μην πηγαίνουμε παρέα για αποτρίχωση!:redface:
Παίρνω τις φίλες μου αν θέλω παρέα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Και επειδη αρέσει σε μερικες γυναίκες το ατριχο αντρικό δέρμα, αυτο δεν σημαινει πως αρέσει και στις υπόλοιπες. Ειδικα και στα πόδια και στα χέρια, έγινε μόδα φαινεται και τα ατριχα χέρια. Αν δεν εχει ο αντρας τις τρίχες, τοτε ποιος θα τις εχει; Ε, δεν μενει και κανενα αλλο φύλο, οι γυναίκες. Μετα παραπονιεστε πως δεν σας αρέσουν οι τρίχες στις γυναίκες, εφόσον οι άντρες έχουν παρει την θέση τους, τι να κανουν και εκείνες. Κάποιος πρεπει να ναι ο αντρας στην σχέση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πολύ μ'αρέσουν οι τρίχες στα χέρια των αντρών.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
:inlove:
Τι άτριχος και βλακείες λέτε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποια γυναίκα θέλει να ξυρίζει ο γκόμενός της πόδια; :P Το στήθος πάει στο διάολο, αν είναι κανας Ρουβάς ξερωγώ, αλλά τα πόδια γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
:inlove:
Τι άτριχος και βλακείες λέτε? :P
Μωρε άμα δεν εχει και λίγες τρίχες τι να τον κανεις; :hehe:
Ποια γυναίκα θέλει να ξυρίζει ο γκόμενός της πόδια; :P Το στήθος πάει στο διάολο, αν είναι κανας Ρουβάς ξερωγώ, αλλά τα πόδια γιατί;
Ολο και κάποια ανώμαλη θα υπάρχει που θα το θέλει, δεν μπορει. Έγινε must τώρα πια, να ξυρίζουν και οι άντρες τα πόδια τους. Τι να πει κανείς. :hehe: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Πολύ μ'αρέσουν οι τρίχες στα χέρια των αντρών.:redface:
κ μενα:)
Ποια γυναίκα θέλει να ξυρίζει ο γκόμενός της πόδια; :P Το στήθος πάει στο διάολο, αν είναι κανας Ρουβάς ξερωγώ, αλλά τα πόδια γιατί;

μπορει να ειναι α8λητησ για αυτο να 3υριζει τα ποδια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
μπορει να ειναι α8λητησ για αυτο να 3υριζει τα ποδια:redface:
Γιαυτό και εγώ δεν θα βρω αθλητή αλλά drummer. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top