Φεμινισμός στον 21ο αιώνα και ισότητα των 2 φύλων

snowy

Νεοφερμένος

Η snowy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Απ' ότι είδες το κορίτσι δεν ήταν θύμα! Και δεν μιλάω καν με άτομα που δεν μπορούν να ξεχωρίσουν τις π******ς από τις ηθοποιούς! Γύρνα στη σπηλιά σου
Ελπίζω να μη σου τύχει ποτέ και να μην έχεις σε ποιον να πας. Φιλάκια φίλη μου, αντε και να γνωρίσεις καμια καλη ηθοποιό από αυτές που παίζουν στις πολυαγαπημενες ροζ ταινίες ❤️
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,903 μηνύματα.
Πως πήγαμε από την υπόθεση του Σεμέδο στις ανήθικες ταινίες;
 

snowy

Νεοφερμένος

Η snowy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,903 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

snowy

Νεοφερμένος

Η snowy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Και καλύτερα θα ειπώ εγώ. Έχει όντως βρεθεί ροζ βίντεο του ποδοσφαιριστή με τα ανήλικα;
Μπα ήταν άλλοι στο βίντεο από ότι έχω καταλάβει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι συγγνώμη, ξέχασα! Εσείς οι "φεμινίστριες" που "αγαπάτε" πολύ τις γυναίκες υποστηρίζετε και την εκπόρνευση τους:) τόσο πολύ τις αγαπάτε
Στηρίζουμε sex workers αλλά όχι τους manager και τους υπόλοιπους.
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
-Οι φεμινίστριες είναι ότι να ναι χαχαψα

-Ντροπή σου, εισαι για λύπηση που δεν εισαι φεμινιστρια.

- χαχα δε λέω για τις πραγματικές φεμινίστριες, μιλάω για τις σημερινές φεμινίστριες

- ντροπή σου προδοτρα

- χαχα εγώ είμαι πραγματική φεμινιστρια με το δικό μου ξεχωριστό τρόπο


@Aura μετά γράφω εγώ μαλακιες όταν λέω ότι λέω πως οι γυναίκες κατά κύριο λόγο κάνουν shaming και χειραγώγηση...
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
-Οι φεμινίστριες είναι ότι να ναι χαχαψα

-Ντροπή σου, εισαι για λύπηση που δεν εισαι φεμινιστρια.

- χαχα δε λέω για τις πραγματικές φεμινίστριες, μιλάω για τις σημερινές φεμινίστριες

- ντροπή σου προδοτρα

- χαχα εγώ είμαι πραγματική φεμινιστρια με το δικό μου ξεχωριστό τρόπο


@Aura μετά γράφω εγώ μαλακιες όταν λέω ότι λέω πως οι γυναίκες κατά κύριο λόγο κάνουν shaming και χειραγώγηση...
Βιολογικά τα θηλυκά χειραγωγούν γενικά και εγώ πιστεύω.
Απλά δεν είναι αυτή η πηγή του κακού που είπες στο άλλο θέμα
Μάλλον έχουμε ίδιες ευθύνες, δεν ξεκίνησε κανείς κάποιο κακό
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Εσύ είπες πως είναι η πηγή του κακού, όχι εγώ.
Ε επειδή τα έβαλες με αυτή τη σειρά.
Τέλος πάντων το ποιντ ποιο είναι τότε ; ότι ο ένας χειραγωγεί και ο άλλος ρίχνει μπουνιές χωρίς να υπάρχει αίτιο και αποτέλεσμα οκ τότε
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,903 μηνύματα.
Το point είναι ότι σε αυτή τη motherf*cker κοινωνία που ζούμε τίποτα δεν έχει αξία και μακάρι να τελειώσουμε σαν είδος.

21539_bc478.jpg
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Ναι συγγνώμη, ξέχασα! Εσείς οι "φεμινίστριες" που "αγαπάτε" πολύ τις γυναίκες υποστηρίζετε και την εκπόρνευση τους:) τόσο πολύ τις αγαπάτε
Κοίτα, δείχνω μεγάλη κατανόηση στους εφήβους και κατά συνέπεια και σε σένα που είσαι μεν στην μετεφηβεια αλλά δεν απέχεις πολύ από αυτούς. Είναι λογικό να είσαι επηρεασμένη από την μαμά και τον μπαμπά, όλοι υπήρξαμε σε αυτή την φάση. Κάποιοι ακόμη και πολύ μετά την ενηλικίωση.
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι σε καταλαβαίνω, αλλά σε παρακαλώ προσπάθησε λίγο να μετριάσεις τις μπαρούφες.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,903 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top