Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Το φαντάζομαι. Μια απο τα ίδια κι ο διάδοχος του θρόνου.
Τώρα να σου πω και αυτό να γελάσεις ... καιαυτή είναι διαδοχος του Βασιλείου... γιατί ο άνδρας μου είχε το παρατσούκλι "Βασιλιάς" .
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
IMG_20240102_143741.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,076 μηνύματα.
" Κάτσε να σε βάλω γιοκα μου μια φωτο στο στεκι που χει γυναικάκια
- Μα ρε μάνα...
- Πάψε και πάρε μια ανετη πόζα, χαλαρός, λίγο ξεγν...
- ΝΙΑΟΥ
- Μανα η γατα
- Ναι βάλτην κι αυτη για ξεκάρφωμα"


Σα το σατανισμός και γατες, που βαζει η άλλη τις βυζαρες στη σελφι, και μπροστα τη γατα της.
Ναι, ωραια γατα Μαιρούλα, ωραια γατα.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
" Κάτσε να σε βάλω γιοκα μου μια φωτο στο στεκι που χει γυναικάκια
- Μα ρε μάνα...
- Πάψε και πάρε μια ανετη πόζα, χαλαρός, λίγο ξεγν...
- ΝΙΑΟΥ
- Μανα η γατα
- Ναι βάλτην κι αυτη για ξεκάρφωμα"


Σα το σατανισμός και γατες, που βαζει η άλλη τις βυζαρες στη σελφι, και μπροστα τη γατα της.
Ναι, ωραια γατα Μαιρούλα, ωραια γατα.
Ηθελα να βγάλω τη θέση της γάτας.. το πως κάθεται...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

" Κάτσε να σε βάλω γιοκα μου μια φωτο στο στεκι που χει γυναικάκια
- Μα ρε μάνα...
- Πάψε και πάρε μια ανετη πόζα, χαλαρός, λίγο ξεγν...
- ΝΙΑΟΥ
- Μανα η γατα
- Ναι βάλτην κι αυτη για ξεκάρφωμα"


Σα το σατανισμός και γατες, που βαζει η άλλη τις βυζαρες στη σελφι, και μπροστα τη γατα της.
Ναι, ωραια γατα Μαιρούλα, ωραια γατα.
ότι και να λες .. εγώ την @Kate1914 θα την κάνω νύφη μου και εσύ θα σκάσεις :bleh:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,636 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,076 μηνύματα.
ότι και να λες .. εγώ την @Kate1914 θα την κάνω νύφη μου και εσύ θα σκάσεις :bleh:
Αμα το κανεις για να σκάσω εγω, δε με νοιάζει νιανιανια.

Εχω την πεθερούλα μου εγω που θα μου φερει νύφη τέλεια και θα σκάσετε όλες μετα απο τη ζηλεια. <3
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Η πλάκα είναι ότι σκέφτηκα ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο με τον Βαλ, αλήθεια όμως :lol:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,636 μηνύματα.
406045225.jpg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,604 μηνύματα.
A0E92103-5302-4526-A688-3136A70FD84F.jpeg
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,636 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,604 μηνύματα.
IMG_7892.jpeg
Mister Man
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,001 μηνύματα.
2024-01-19_23-06-45-343.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,076 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,338 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top