Aγορά Αυτοκινήτου

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ωχ ωχ εγώ τα Pick up trucks και τα SUV φοβάμαι ότι δεν θα μπορώ να τα κάνω καλά 😑😑
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Είσαι τυχερός.😭🤧
Ειναι ωραια αμαξια ομως👍
Ολα το ιδιο ειναι καλε απο σμαρτ μεχρι τζιπακι. Η ιδια οδηγηση.
Δεν ειπαμε να οδηγησεις τα τεραστια φορτηγα του στρατού με τις τεραστιες ροδες πχ https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRpUNPU1C_ZQUzhrljhsUyUjHv9zsxOB4GhiQ&usqp=CAU

Οποτε δεν ειναι κατι ιδιαιτερο συνηθεια ειναι απλα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,252 μηνύματα.
Ειναι ωραια αμαξια ομως👍
Ολα το ιδιο ειναι καλε απο σμαρτ μεχρι τζιπακι. Η ιδια οδηγηση.
Δεν ειπαμε να οδηγησεις τα τεραστια φορτηγα του στρατού με τις τεραστιες ροδες πχ https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRpUNPU1C_ZQUzhrljhsUyUjHv9zsxOB4GhiQ&usqp=CAU

Οποτε δεν ειναι κατι ιδιαιτερο συνηθεια ειναι απλα.
Ερώτηση, ανάμεσα σε Focus και Fiesta ποιο προτείνεις??
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
αν μένεις κέντρο σε πόλη άντε να το παρκάρεις κάπου, θα πλουτίσουν τα ιδιωτικά πάρκινγκ από εσένα

καλά μην φανταστείς, τα περισσότερα αυτοκίνητα είναι πάνω από 15 χρόνων που φέρνουν, εδώ η Αμερικάνιδα γειτόνισσα μου έχει φέρει ένα corolla του 90s, άλλος έφερε ένα SUV του 2005, λίγοι Αμερικάνοι έχουν ολοκαινούριο αυτοκίνητο εδώ στα Χανιά, αλλά για μένα μου αρέσουν τα mustang άσχετως αν είναι παλιά ή καινούρια. ά και έχω δει και άλλα αυτοκίνητα όπως το dodge challenger, ένα τεράστιο jeep όπως αυτό

How tall is your Jeep? | 2018+ Jeep Wrangler Forums (JL / JLU) - Rubicon,  Sahara, Sport, Unlimited - JLwranglerforums.com
Ναι μαρεσουν τα αμερικανικα που δεν κυκλοφορουν εδω τα ειχα δει μονο οταν ειχε ερθει καποιος διασημος που ηταν της ασφαλειας με τα φωτα.
Αυτα https://www.zougla.gr/image.ashx?fid=2346775

Και μου αρεσει και αυτο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ερώτηση, ανάμεσα σε Focus και Fiesta ποιο προτείνεις??
Focus ειναι πιο σπορ η γραμμη.
Και το φιεστα ωραιο ειναι δεν ειναι ασχημο.
Θα επελεγα focus.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,252 μηνύματα.
Ναι μαρεσουν τα αμερικανικα που δεν κυκλοφορουν εδω τα ειχα δει μονο οταν ειχε ερθει καποιος διασημος που ηταν της ασφαλειας με τα φωτα.
Αυτα https://www.zougla.gr/image.ashx?fid=2346775

Και μου αρεσει και αυτο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Focus ειναι πιο σπορ η γραμμη.
Και το φιεστα ωραιο ειναι δεν ειναι ασχημο.
Θα επελεγα focus.
Ευχαριστώ πολυ!!😁😁
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Ναι μαρεσουν τα αμερικανικα που δεν κυκλοφορουν εδω τα ειχα δει μονο οταν ειχε ερθει καποιος διασημος που ηταν της ασφαλειας με τα φωτα.
Αυτα https://www.zougla.gr/image.ashx?fid=2346775

Και μου αρεσει και αυτο
στο SUV έχω μπει νομίζω στη ίδιας εταιρείας ή παρόμοιο ήμουν μικρός και δεν θυμάμαι καλά, αρχικά η γειτόνισσα μου είναι Ελληνο-Καναδέζα, και είχε έρθει ο πατέρας της από το Καναδά στη Κρήτη για να μείνει 3-4 μήνες και έφερε μαζί του ένα τεράστιο μαύρο κλασικό αμερικάνικο SUV, η γειτόνισσα μου πήρε τη μητέρα μου και εμένα να κάνουμε βόλτα με το SUV και για κάτι δουλείες. Δυσκόλευομουν να ανέβω στο SUV επειδή ήταν ψηλό και εγώ μικρός :D. Ο πατέρας της γειτόνισσας μου έχει μια αντιπροσωπεία αυτοκίνητων στο Καναδά
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
στο SUV έχω μπει νομίζω στη ίδιας εταιρείας ή παρόμοιο ήμουν μικρός και δεν θυμάμαι καλά, αρχικά η γειτόνισσα μου είναι Ελληνο-Καναδέζα, και είχε έρθει ο πατέρας της από το Καναδά στη Κρήτη για να μείνει 3-4 μήνες και έφερε μαζί του ένα τεράστιο μαύρο κλασικό αμερικάνικο SUV, η γειτόνισσα μου πήρε τη μητέρα μου και εμένα να κάνουμε βόλτα με το SUV και για κάτι δουλείες. Δυσκόλευομουν να ανέβω στο SUV επειδή ήταν ψηλό και εγώ μικρός :D. Ο πατέρας της γειτόνισσας μου έχει μια αντιπροσωπεία αυτοκίνητων στο Καναδά
Τυχερεεεεε😂👍👍👍
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Γεια σας,θελω να παρω αυτοκινητο μου αρεσει το toyota chr θεωρειτε οτι ειναι οκ για κοπελα ή πηγαινει πιο πολυ σε αντρες ενα τετοιο αυτοκινητο?Μετα μια πιο οικονομικη λυση σκεφτομαι το hyundai i30, αλλα ειναι ενα απλο αμαξι ενω το πρωτο εχει πιο πολυ μουρη.Και ενα αλλο που μου αρεσει το Nissan Qashqai σε 4Χ2.Πειτε μου τα υπερ και τα κατα.Σας ευχαριστω.
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,618 μηνύματα.
Γεια σας,θελω να παρω αυτοκινητο μου αρεσει το toyota chr θεωρειτε οτι ειναι οκ για κοπελα ή πηγαινει πιο πολυ σε αντρες ενα τετοιο αυτοκινητο?Μετα μια πιο οικονομικη λυση σκεφτομαι το hyundai i30, αλλα ειναι ενα απλο αμαξι ενω το πρωτο εχει πιο πολυ μουρη.Και ενα αλλο που μου αρεσει το Nissan Qashqai σε 4Χ2.Πειτε μου τα υπερ και τα κατα.Σας ευχαριστω.
Νεα οδηγός; αν ναι, τότε μεταχειρισμένο.

Αν όχι εξαρτάται απο τη χρήση του
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Το αγορασε ο αντρας της θειας μου σε ασπρο
1623159371395.png
1623159415865.png
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,252 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,252 μηνύματα.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,252 μηνύματα.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,252 μηνύματα.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Μετα την εξεταστικη θα βγαλω.
Απο την στιγμή που δεν έχεις βγάλει δεν έχει νόημα να ψάχνεις απο τώρα τι θα πάρεις άλλο έχει φαρδιά μούρη άλλο έχει πιο ψηλό το πίσω μέρος του.Το τι θα πάρεις έχει να κάνει με το τι σε βολεύει εσένα να πάρεις και οχι τι βλέπεις έξω.Ξέρω περίπτωση συμμαθητή μου ο οποίος 18 ετών έβγαλε το δίπλωμα έγινε οδηγος στα 19 του στο στρατό στα στάγιερ στο λουτράκι και 20 ετών ξεκίνησε να κάνει δρομολόγια στα φορτηγά του πατέρα του.Είναι τι τον βολεύει ο συγκεκριμένος το κατείχε το σπορ και μπήκε στα σκληρά 19 ετών.Οπως και το αν θα πάρεις μεταχειρισμένο ή καινούργιο αυτοκίνητο πάλι το καθορίζει η οδηγική σου συμπεριφορά.Οπως το αν θα πάρεις ατμοσφαιρικό ή τούρμπο πάλι το καθορίζει η οδηγική σου συμπεριφορά και το τι σε βολεύει.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,252 μηνύματα.
Εχω ερωτευτεί παιδια!! Ford Mondeo/ fusion 2020😍😍

distance view Ford Fusion Platinum Hybrid 2018.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top