AntiFitness Thread!

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,743 μηνύματα.
Καλά τα αμνοερίφια είναι λίγο σιχαμερά ναί... οσο για το φβ χαχα

ειμαι 2 μηνες σινγκλ και πραγματικά βαριέμαι να ανοίξω προφίλ εκει μέσα.

Ο φίλος μου λεει "ανοιξε ποτέ δεν ξέρεις...." εγω ειμαι σε φάση "εεε αύριο.... "

μιλάμε για ΦΒ οχι για DATING του φβ... ενταξει το τελευταιο θα το άνοιγα μονο αν με πληρώνανε πχ μου δινανε ενα 100αρικο την εβδομάδα για να κάθομαι εκει μέσα και να μιλάω με καμένες :laugh::laugh:
Δεν έχω ποτε χρησιμοποιήσει το dating του φβ, αλλά στο άκυρο μπορεί στο messenger να σου στείλουν μήνυμα άσχετοι άνθρωποι. Πιο τυχερός ίσως θα σταθείς να κερδίσεις λαχείο παρα να σου στείλει μια άγνωστη/ος που να αξίζει να ασχοληθείς.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,472 μηνύματα.
Επίσης φρικαρω και με την πίτσα και τη μυρωδιά που αφήνει γύρω απο το στόμα( για αυτό την τρώω μόνο με μαχαίρι πιρούνι)
1704746837055.png
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,969 μηνύματα.
Δεν έχω ποτε χρησιμοποιήσει το dating του φβ, αλλά στο άκυρο μπορεί στο messenger να σου στείλουν μήνυμα άσχετοι άνθρωποι. Πιο τυχερός ίσως θα σταθείς να κερδίσεις λαχείο παρα να σου στείλει μια άγνωστη/ος που να αξίζει να ασχοληθείς.

Και καλά κάνεις ουτε εγω ασχολούμαι με άγνωστες,.,.. ΑΚΟΥΣ εκει να τολμήσει να μου στείλει άγνωστη χωρις να πάρει άδεια πρώτα και να κανονίσει μια οντισιόν στις ατάκες με τοους προσωπικούς μου συμβουλους.

Έλα εντάξει... ξεφύγαμε.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,743 μηνύματα.
Λοιπόν όταν με τα 20 πήρα τους δρόμους( ξέρεις μου αρέσουν τα ταξίδια)βρέθηκα φιλοξενούμενη σε διάφορες φάσεις στο εξωτερικό .. Προς έκπληξη μου έπαιζε πολυ το μαχαιροπηρουνο, ακόμα και για να φάνε σαλάτα. Και λέω για δες διαφορά από το μέσο Έλληνα που μασαμπουκιαζει.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,472 μηνύματα.
Λοιπόν όταν με τα 20 πήρα τους δρόμους( ξέρεις μου αρέσουν τα ταξίδια)βρέθηκα φιλοξενούμενη σε διάφορες φάσεις στο εξωτερικό .. Προς έκπληξη μου έπαιζε πολυ το μαχαιροπηρουνο, ακόμα και για να φάνε σαλάτα. Και λέω για δες διαφορά από το μέσο Έλληνα που μασαμπουκιαζει.
Ε ναι, αμα το κάνει ο Πολωνός στο πρωινό του χόστελ κάπου κει γυρω στα 20 σε κανα προάστιο του Βρότσλαβ, είναι καλά.

Όταν το εισήγαγε το πηρούνι στη Δυση όμως η πριγκίπισσα Θεοφανώ Σκληραινα και η Θεοδώρα Δούκαινα της Βυζαντινής Αυτοκρατορίας, αυτα δεν τα ξέρετε γιατι ειναι ελληνοπρεπή.

Πατίκωμα στο Βόσπορο μέχρι να βγάλεις λέπια.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,743 μηνύματα.
Ε ναι, αμα το κάνει ο Πολωνός στο πρωινό του χόστελ κάπου κει γυρω στα 20 σε κανα προάστιο του Βρότσλαβ, είναι καλά.

Όταν το εισήγαγε το πηρούνι στη Δυση όμως η πριγκίπισσα Θεοφανώ Σκληραινα και η Θεοδώρα Δούκαινα της Βυζαντινής Αυτοκρατορίας, αυτα δεν τα ξέρετε γιατι ειναι ελληνοπρεπή.

Πατίκωμα στο Βόσπορο μέχρι να βγάλεις λέπια.
Μα αυτή 12 χρονών την πάντρεψαν με τον Όθωνα Β' .. Συγγνώμη αλλά δεν επικροτώ. Ωστόσο, έφερε μαζί της την τέχνη της αμπελουργίας. Μπράβο το κορίτσι.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,725 μηνύματα.
Pizza Fan.

IMG_2839.jpeg


Συν ένα γλυκό.

IMG_2832.jpeg
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,035 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,186 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,035 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,084 μηνύματα.
Λοιπόν, να πω κι εγώ τις αμαρτίες μου.
Λατρεύω μερίδα χοιρινά καλαμάκια (αυτή με τα 4 καλαμάκια μέσα, όχι τα 2! ), κάπου 9 EUR κάνει σε τοπικό σουβλατζίδικο. Με πατάτες, κομμάτια πίτα, κρεμύδι, ντομάτα.
Να είναι μέσα στο ξίγκι, να πικρίζει το στόμα από το κάρβουνο. Μέχρι και τα σαγόνια μου πονάνε από τη μάσα όταν τρώω, κουράζονται. :D
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,131 μηνύματα.
πριν λιγο εφαγα πατατακια μπαρμπεκιου και ηπια μισο κιλο καμπερνέ σοβινιόν.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,186 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,725 μηνύματα.
IMG_2997.jpeg
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,725 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,472 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,725 μηνύματα.
Ερώτηση προς τους ειδικούς γευσιγνώστες του Forum. Ποια θεωρείται καλύτερη Pizza, Domino’s η Pizza Fan?? Ρωτάω καθώς έχω αρκετό καιρό να δοκιμάσω Domino’s και δεν ξέρω αν την έχουν βελτιώσει η όχι σε σχέση με την τελευταία φορά που πήρα. Ο λόγος που έκοψα να παραγγέλνω από εκεί είναι επειδή μου μύριζε η σάλτσα σίδερο και δεν μου άρεσε.
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,048 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
κύριε @Volkswagen Fan , θέλετε να το γυρίσουμε σε Vegan? ούτε να δοκιμάσω δε θέλω:no:
 
Top