AntiFitness Thread!

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,313 μηνύματα.
Στην Ελλαδα γιατί έκλεισαν ξέρουμε?

Λογικά λόγω χαμηλής ζήτησης, αν και πάντα γινόταν χαμός από κόσμο όποτε πήγαινα. Γενικά όμως η αλυσίδα έχει μείνει πίσω σε σχέση με την Domino’s τα τελευταία χρόνια καθώς η δεύτερη έχει φτάσει τα 20.000 locations παγκοσμίως ενώ η Pizza Hut έχει κολλήσει στα 15.000 εδώ και χρόνια.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Λογικά λόγω χαμηλής ζήτησης, αν και πάντα γινόταν χαμός από κόσμο όποτε πήγαινα. Γενικά όμως η αλυσίδα έχει μείνει πίσω σε σχέση με την Domino’s τα τελευταία χρόνια καθώς η δεύτερη έχει φτάσει τα 20.000 locations παγκοσμίως ενώ η Pizza Hut έχει κολλήσει στα 15.000 εδώ και χρόνια.
Να σου πω την αλήθεια, παρακολουθώ την Domino's τόσα χρόνια που είναι δίπλα μου και ειλικρινά απορώ με την δουλειά που έχει. Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει, μόνο την μυρίζω κάθε φορά που απλώνω ρούχα :lol:.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Λογικά λόγω χαμηλής ζήτησης, αν και πάντα γινόταν χαμός από κόσμο όποτε πήγαινα. Γενικά όμως η αλυσίδα έχει μείνει πίσω σε σχέση με την Domino’s τα τελευταία χρόνια καθώς η δεύτερη έχει φτάσει τα 20.000 locations παγκοσμίως ενώ η Pizza Hut έχει κολλήσει στα 15.000 εδώ και χρόνια.
Φοβερη διαφορά, δεν ειναι τίποτα με 15000 καταστηματα, ενω με 20,000 ειναι μονοκρατορια.

Ρε φερτε τη πίσω ρε στην Ελλάδα την Χατ.

Πήγαινες κοψιμο σε 3ωρο ανετα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,313 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,313 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,855 μηνύματα.
Ρε παιδιά μόνο εγώ δεν τρωω πιτσα από αυτές τις αλυσίδες; 🤷🏼‍♀️

Για εμένα η καλύτερη πίτσα στη Θεσσαλονίκη την έχει η Raffaele pizza&pasta

Το όνομα είναι ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΟ :P
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,309 μηνύματα.
Η μόνη πίτσα που τρώω είναι μαργαρίτα σε ζύμη τόσο λεπτή σαν τσιγαρόχαρτο.
Κι αυτό είναι ίσως ο,τι πιο sad εχετε ακούσει σε πίτσα για σας, αλλά εγώ δεν μπορώ να φαω καμιά άλλη.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Ελπίζω να μην σου συνέβη μπροστά σε κάποιον φίλο ή ακόμα χειρότερα την κοπέλα σου.🤣🤣
Με πιτσα χατ μου συνεβη στο γιωργο μπροστα, τα χω ξαναπει.

Μου λειπει πολύ κατι τεξας με φιλαδέλφια τυράκι μέσα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,313 μηνύματα.
Με πιτσα χατ μου συνεβη στο γιωργο μπροστα, τα χω ξαναπει.

Μου λειπει πολύ κατι τεξας με φιλαδέλφια τυράκι μέσα

Λογικά ο Γιώργος είναι κάποιος καλός φίλος σου όποτε δεν υπάρχει θέμα, οι αδελφικοί φίλοι καταλαβαίνουν και δεν λένε τίποτα 😆😆.


Να πω την αλήθεια εμένα μου άρεσε η Pizza Hut καθώς είχε την καλύτερη αφράτη ζύμη ενώ είχε τραπεζάκια για να κάτσεις με την παρέα σου, κάτι που δυστυχώς δεν έχουν οι Pizza Fan και Domino’s pizza. Μου άνοιξε η όρεξη θα παραγγείλω Pizza τις επόμενες ημέρες 😑😑.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Λογικά ο Γιώργος είναι κάποιος καλός φίλος σου όποτε δεν υπάρχει θέμα, οι αδελφικοί φίλοι καταλαβαίνουν και δεν λένε τίποτα 😆😆.


Να πω την αλήθεια εμένα μου άρεσε η Pizza Hut καθώς είχε την καλύτερη αφράτη ζύμη ενώ είχε τραπεζάκια για να κάτσεις με την παρέα σου, κάτι που δυστυχώς δεν έχουν οι Pizza Fan και Domino’s pizza. Μου άνοιξε η όρεξη θα παραγγείλω Pizza τις επόμενες ημέρες 😑😑.
Δε μπορω να φαω πιτσα εξω ανετα, θέλω την ανεση του σαλονιου μου και το μπανιο διπλα.

Τρωγαμε βουλιμικα, παίρναμε 3 διαφορετικες, πεπερονι, τεξας και δεν ξερω γω τι και γινομασταν ΤΙΓΚΑ.

Αφράτη ζυμη μιαμ!

Εγω επαιρνα και γλυκακι, την παστουλα ολο σοκολατα.


ΦΕΡΤΕ ΤΗ ΠΙΣΩ!
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,752 μηνύματα.
Να πω την αλήθεια εμένα μου άρεσε η Pizza Hut καθώς είχε την καλύτερη αφράτη ζύμη ενώ είχε τραπεζάκια για να κάτσεις με την παρέα σου, κάτι που δυστυχώς δεν έχουν οι Pizza Fan και Domino’s pizza. Μου άνοιξε η όρεξη θα παραγγείλω Pizza τις επόμενες ημέρες 😑😑.
Και εγώ θα φτιάξω. Αμάν πια, μας πρήξατε με την πίτσα (που έχω να φάω εδώ και πόσο καιρό όπως είπα).
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,855 μηνύματα.
Και εγώ θα φτιάξω. Αμάν πια, μας πρήξατε με την πίτσα (που έχω να φάω εδώ και πόσο καιρό όπως είπα).
Ρε κατερινιω είσαι στα Γιάννενα να πούμε που πραγματικά έχει τα πάντα σε πολύ καλό, βγες να πάρεις μια πιτσουλα να στανιαρειις 🍕
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
εγώ πάντως μπροστά σε μια λαχταριστή ζουμερή χοιρινή μπριζολίτσα με μπόλικο παχάκι γύρω γύρω, δεν βάζω τίποτε άλλο.. :lol:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
ενα ειναι το φαι.

ΠΕΡΚΕΡ ΜΕ ΔΙΠΛΗ ΠΕΗΚΟΝΑΡΑ ΚΑΙ ΤΣΕΝΤΑΡΑΡΑ.-
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,752 μηνύματα.
Ρε κατερινιω είσαι στα Γιάννενα να πούμε που πραγματικά έχει τα πάντα σε πολύ καλό, βγες να πάρεις μια πιτσουλα να στανιαρειις 🍕
Μόνη μου δε λέει. Είπα, θα φτιάξω. Όταν θυμηθώ ότι πρέπει να φάω βέβαια, γιατί απ' όταν ήρθα να σπουδάσω αυτό το ξεχνάω πού και πού :laugh:.
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΦΑΕ!
Εντάξει βρε άνθρωπε, μην νευριάζεις. Θα φάω. Συγγνώμη που γκρίνιαξα, δε μιλάω άλλο, να, το ράβω 🤐.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Και εγώ θα φτιάξω. Αμάν πια, μας πρήξατε με την πίτσα (που έχω να φάω εδώ και πόσο καιρό όπως είπα).
ρε συ, στα Γιαννενα είχε ένα μαγαζί που έτρωγες με 3.5 € Μακαρονάδα, υπάρχει ακόμα?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Μόνη μου δε λέει. Είπα, θα φτιάξω. Όταν θυμηθώ ότι πρέπει να φάω βέβαια, γιατί απ' όταν ήρθα να σπουδάσω αυτό το ξεχνάω πού και πού :laugh:.

Εντάξει βρε άνθρωπε, μην νευριάζεις. Θα φάω. Συγγνώμη που γκρίνιαξα, δε μιλάω άλλο, να, το ράβω 🤐.
δε νευριαζω τζουτζουκα μου, φάγε! ΦΑΓΕ!
 
Top