Facebook & Instagram

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,978 μηνύματα.
Βρε, ό,τι και να λέτε, εγώ στο συγκεκριμένο συντάσσομαι πλήρως με τον Ντέβιλ. Όσο λιγότερα σόσιαλ έχεις, τόσο το καλύτερο. Αν δε, δεν τα θες για την δουλειά σου, καλύτερα να μην έχεις κανένα. Δεν πα' να με λέτε μπούμερ...
Εμείς προλάβαμε να ζήσουμε άλλα χρόνια, που δεν είχες στο πιάτο τον καθένα να τον βρεις, που γυρνούσαμε όλη τη μέρα έξω μέχρι τη δύση του ηλίου, που πίναμε το νερό από το λάστιχο και παίζαμε μακριά γαϊδούρα και δεν ήμασταν με ένα τάμπλετ όλη μέρα, σαν τα σημερινά παιδιά. Σήμερα οι νεαροί παραπονιούνται ότι αν τους κάνεις τηλεφωνική κλήση χωρίς να τους ειδοποιήσεις πρώτα αυτό αποτελεί παραβίαση των ορίων τους και άλλα τέτοια που δεν τα καταλαβαίνουμε εμείς οι γερόλυκοι.

Ευχαριστώ τον/την παλαβό/ή για την έμπνευση που μου έδωσε να γράψω το σημερινό μου παραλήρημα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Βρε, ό,τι και να λέτε, εγώ στο συγκεκριμένο συντάσσομαι πλήρως με τον Ντέβιλ. Όσο λιγότερα σόσιαλ έχεις, τόσο το καλύτερο. Αν δε, δεν τα θες για την δουλειά σου, καλύτερα να μην έχεις κανένα. Δεν πα' να με λέτε μπούμερ...
Εμείς προλάβαμε να ζήσουμε άλλα χρόνια, που δεν είχες στο πιάτο τον καθένα να τον βρεις, που γυρνούσαμε όλη τη μέρα έξω μέχρι τη δύση του ηλίου, που πίναμε το νερό από το λάστιχο και παίζαμε μακριά γαϊδούρα και δεν ήμασταν με ένα τάμπλετ όλη μέρα, σαν τα σημερινά παιδιά. Σήμερα οι νεαροί παραπονιούνται ότι αν τους κάνεις τηλεφωνική κλήση χωρίς να τους ειδοποιήσεις πρώτα αυτό αποτελεί παραβίαση των ορίων τους και άλλα τέτοια που δεν τα καταλαβαίνουμε εμείς οι γερόλυκοι.

Ευχαριστώ τον/την παλαβό/ή για την έμπνευση που μου έδωσε να γράψω το σημερινό μου παραλήρημα.

Φίλε έτσι είναι. Πλέον οι γυναίκες δεν μπαίνουν στο Ίντερνετ να βρουν κανα ταίρι να περασουν καλά αλλά να ψωνιστουν όπως και οι άντρες και να γίνουν δημιουργοί περιεχομενου μπας κ βγάλουν κανα φράγκο ενώ από πραγματικες σπουδές και background είναι ρακενδυτοι.

Δες κάτι influencers πως προσπαθουν να πανε μπροστά καταρχάς παρακαλανε σε κάθε βίντεο για λαικ και subscribe.

Μετά ο ένας έγινε τσοντακιας ο άλλος κάνει παρεα με τον Κοψιαλη και μας δείχνει πλανα που πηγε με το μηχανάκι του στη Μυκονο.

Και αυτό το fitness κατάντησε σαχλαμάρα όλοι έχουν κορμιά πλεον και ακολουθουν τον υγιεινό τρόπο ζωής.

Περιμένουν όλοι αυτοί να γίνουν διάσημοι με αυτά και να βγάζουν λεφτά.

Ο άλλος έχει γίνει η Ανίτα Πάνια του διαδικτυου φωνάζει στο πανελ του το κάθε Καμμένο θυμα της ζωής παιζουν ξυλο βρίζονται κλάνουν φωνάζουν.

Γενικά παιδια το Ιντερνετ έχει γίνει ένα απέραντο σκουπιδαριο. Καθένας ανεβάζει τη μαλακια του. Προσβλέποντας φυσικά στα ευκολα χρήματα.

Καμια σχεση με το πως ήταν παλια μα καμια όμως.

Τι θες να γίνεις όταν μεγαλώσεις ;

Influencer...

Δηλαδή ;

Θα δείχνω στο κόσμο που πηγαινω τα σαββατοκυριακα. Τι τρώω κάθε πρωι Και θα τους ζητάω like και subscribe για να φτάσω να έχω πολλους ακόλουθους και να γίνω φίρμα.

Αχαχαχαχα 😄😄

Ο άλλος πηγε Μυκονο με τον Κοψιαλη να δείξει ότι κάνει παρεα με σπουδαίες προσωπικοτητες του Ιντερνετ. 😄

Τίποτα πλεον δεν είναι να μπαίνεις πουθενα μόνο για δουλειά το Ιντερνετ.

Και μη ξεχάσετε παιδια.... like και subscribe να φτασουμε τους 100.000 μπας κ μπορέσω να πληρωσω το Νοίκι μου κ τα συμπληρώματα μου.

😄

Αυτό ειναι το Ιντερνετ πλεον. Κάτι τέτοιους έχει μέσα.
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,978 μηνύματα.
θες να γίνεις όταν μεγαλώσεις ;

Influencer...
Καλά, εντάξει. Όταν είχε πρωτοξεκινήσει ο όρος θυμάμαι τον κοροϊδεύαμε και τώρα πάει να κανονικοποιηθεί (και) αυτός. Κι αν σε σχετική συζήτηση κάνεις καμία νύξη, το πρώτο αντεπιχείρημα που θα σου παρουσιάσουν είναι το πόσα λεφτά βγάζουν κάποιοι influencers και στο τέλος θα σου υπερασπιστούν μέχρι και την Τούνη (ω, ναι, τα έχω ζήσει όλα αυτά.)

Ε, εκεί καταλαβαίνεις ότι δεν υπάρχει καμία επαφή και σταματάς τη συζήτηση. Το θέμα, βέβαια, δεν είναι αυτό, αλλά το ότι ακόμα -από ό,τι φαίνεται- δεν έχουμε καν ξύσει τον πάτο του βαρελιού. Έχει μεγάλη (ποιοτική) κατηφόρα και είναι μπροστά μας [μπορεί σε κάποια φάση να κανονικοποιήσουμε και σούργελα τύπου Χαγιάτε που αναφέρεις. Αν και η Μαρμίτα (για τους γνώστες) είναι κλάσεις ανώτερη.]
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.
Ναι, το σκέφτηκα να το κάνω, αλλά θα δούμε. Ποιος ξέρει τι σόι παλαβός/η είναι.
Φαίνεται ότι είναι φέικ, έχει μόνο μία φώτο και καθόλου δημοσιεύσεις.

Σίγουρα, ένα φμπ έχω και, πραγματικά, ίσως κάποια στιγμή το διαγράψω και αυτό.

Καλά, μην είσαι σίγουρη για το φύλο. Δεν νομίζω να είναι κάτι ερωτικό, πιστεύω ότι είναι σε φάση να με ενοχλήσει για κάποιο λόγο.

Και για εμένα λες; Γιατί κι εγώ με τρολοπροφίλ επανήλθα, τον αξεπέραστο Ουριήλ, που ήταν φαν του Βελόπουλου και έκανε προεκλογικό αγώνα. Ααα, αν υποψιαστώ ότι είναι καρφί γι΄αυτό, θα φωνάξω τη @Λένω να σε επαναφέρει στην τάξη :xtipao:

Αυτό πιστεύω κι εγώ, το γράφω και πιο πάνω.
΄Οτι θα έβλεπα δική σου απορία σ΄αυτό το θέμα, ειλικρινά δεν το περίμενα.:lol:

Λοιπόν μην ψάχνεσαι ούτε εσύ ούτε οι άλλοι να βρείτε την λύση του αινίγματος.
Η λύση είναι ευνόητη και είναι αυτή: https://www.e-steki.gr/threads/Ποια-είναι-η-πραγματική-φύση-του-stalking.208329/#post-4922324
Δεν μπορεί να σε βγάλει, αγαπητέ μου, από το μυαλό της η κοπέλα όσος καιρός και αν έχει περάσει.
Τι να σου κάνουν οι άλλες ιστορίες που διαβάζουμε εδώ μέσα περί απωθημένων...
Αυτή είναι αντιπροσωπευτική ιστορία απωθημένου.
Μα και συ πολύ δύσκολος είσαι.
Κάνε μια μικρή υποχώρηση, δεν θα πάθεις τίποτα.
Εδώ κινδυνεύει δια βίου η ψυχική ισορροπία ενός ανθρώπου με σίγουρη κατάληξη την ανατροπή της προσωπικότητάς του και συ αδιαφορείς;
Στοιχειώδης ένδειξη ανθρωπιάς είναι.:)

Η @Λένω δεν θα θελησει να τα θυμηθει!
Ας μην ανοίγουμε παλιές πληγές, έχουμε άλλα :lol:
Ασφαλώς έχεις δίκιο.
Ποιος θέλει να θυμάται ιστορίες που τον έκαναν έξω φρενών;
Και που δεν ήταν ο μόνος που θύμωσε αλλά και πολλοί άλλοι που σημαίνει ότι κάτι πήγαινε εντελώς στραβά;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Καλά, εντάξει. Όταν είχε πρωτοξεκινήσει ο όρος θυμάμαι τον κοροϊδεύαμε και τώρα πάει να κανονικοποιηθεί (και) αυτός. Κι αν σε σχετική συζήτηση κάνεις καμία νύξη, το πρώτο αντεπιχείρημα που θα σου παρουσιάσουν είναι το πόσα λεφτά βγάζουν κάποιοι influencers και στο τέλος θα σου υπερασπιστούν μέχρι και την Τούνη (ω, ναι, τα έχω ζήσει όλα αυτά.)

Ε, εκεί καταλαβαίνεις ότι δεν υπάρχει καμία επαφή και σταματάς τη συζήτηση. Το θέμα, βέβαια, δεν είναι αυτό, αλλά το ότι ακόμα -από ό,τι φαίνεται- δεν έχουμε καν ξύσει τον πάτο του βαρελιού. Έχει μεγάλη (ποιοτική) κατηφόρα και είναι μπροστά μας [μπορεί σε κάποια φάση να κανονικοποιήσουμε και σούργελα τύπου Χαγιάτε που αναφέρεις. Αν και η Μαρμίτα (για τους γνώστες) είναι κλάσεις ανώτερη.]

Πλέον και αυτή η αγορά έχει γίνει κορεσμενη.

Πόσοι ακόμη " Δείτε τι κάνω τα σαββατοκυριακα και ποσες κρέπες μπορώ να φάω η ποσα κιλα σηκώνω στο γυμναστήριο. " Θα χωρέσουν στο ελληνικό γιουτιουμπ;

Εγώ ακόμη και μεγάλους αθλητές που παλια παρσκολουθουσα πλεον δεν το κάνω γιατί ανεβάζουν όλο μαλακίες για τα κλικ.

Ποιος είναι φυσικός... Ποιος δεν είναι τι έκανε ο ένας μαλακας τι έκανε ο άλλος. Ρε φίλε δεν με ενδιαφέρει ξέρω γω εγώ μπαίνω στο κανάλι σου να ακουσω τιπς για το γυμναστήριο όχι αν ο τάδε μαλακας παιρνει αναβολικά. Στα παπαρια μου σορρυ κιολας.πολυ σπαμ για τα κλικ ξέρω γω.

Επίσης το θεϊκό το αφησα για το τέλος

IMG_20230820_112530.jpg


Τι να κανεις για να σου σηκώνουν τα τηλέφωνα.

Μάλιστα


Απλά ζουμε σε μια εποχή που τη κάθε βλακεία ορισμένοι την έχουν ανάγει σε επιστήμη.

Σε φάση αν η άλλη δεν μ σηκώνει τηλέφωνο κ ψάχνω ραντεβου απλά θα τη διαγράψω κ θα παω σε άλλη.

Δηλαδή απορώ ποιοι μπουφοι πανε σε αυτά τα σεμινάρια.

Γιατί δεν σηκώνει τηλέφωνο... Γιατί βγάζει σελφι ρε μεγάλε ξέρω γω; τι με νοιάζει πωπω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,978 μηνύματα.
Τι να κανεις για να σου σηκώνουν τα τηλέφωνα.

Μάλιστα
Κλαίω, αλήθεια. Μπαίνω να δω το βίντεο.
Πέρα από την πλάκα τώρα, φταίνε αυτοί που τα βγάζουν ή αυτοί που τα βλέπουν;

edit: Εντάξει, λίγο που το είδα, παιδιά δεν είναι αστείο. Ο τύπος λέει στους φελλούς που τον ακούνε με θρησκευτική ευλάβεια κάτι του στιλ «μπορεί να μην σου σηκώνει το τηλέφωνο γιατί όταν της το ζήτησες είχες πιει και δεν άκουσες καλά τον αριθμό.» Δηλαδή, οκ, τι να πεις. Τους μιλάει σαν να είναι δέκα χρονών παιδιά και αυτοί είναι σε φάση λες και έχουν πάει σε διάλεξη μιας αυθεντίας. Τουλάχιστον θλιβερό για την αξιοπρέπεια αυτών των ανθρώπων.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Κλαίω, αλήθεια. Μπαίνω να δω το βίντεο.
Πέρα από την πλάκα τώρα, φταίνε αυτοί που τα βγάζουν ή αυτοί που τα βλέπουν;

edit: Εντάξει, λίγο που το είδα, παιδιά δεν είναι αστείο. Ο τύπος λέει στους φελλούς που τον ακούνε με θρησκευτική ευλάβεια κάτι του στιλ «μπορεί να μην σου σηκώνει το τηλέφωνο γιατί όταν της το ζήτησες είχες πιει και δεν άκουσες καλά τον αριθμό.» Δηλαδή, οκ, τι να πεις. Τους μιλάει σαν να είναι δέκα χρονών παιδιά και αυτοί είναι σε φάση λες και έχουν πάει σε διάλεξη μιας αυθεντίας. Τουλάχιστον θλιβερό για την αξιοπρέπεια αυτών των ανθρώπων.

Το μόνο που άξιζε ήταν μια ατάκα από όλο το βίντεο :

Οι στόχοι σου θα σε κάνουν ελκυστικό. Οχι οι ατάκες.

Να είσαι ένας άνθρωπος με ενδιαφέροντα και προοπτικρς εξέλιξης. Και όχι ένας ακόμα

" Τα ίδια εδώ και δυο χρόνια δεν έχει αλλάξει τίποτα ".

Χαχαχαχ και εγώ έκλαψα.... Μαξ να είσαι 30 χρονών για να πας σε τέτοια. Αν εισαι παραπανω απο 30 έχεις θέμα. Χωρίς πλακα.

Όπως μ λεγε κ ένας γνωστός καλά τώρα σοβαρά δεν μπορεί κάποιος να κανονίσει ένα ραντεβου κ παει σε αυτους να τον μάθουν ; 😃
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.
Το μόνο που άξιζε ήταν μια ατάκα από όλο το βίντεο :

Οι στόχοι σου θα σε κάνουν ελκυστικό. Οχι οι ατάκες.

Να είσαι ένας άνθρωπος με ενδιαφέροντα και προοπτικρς εξέλιξης. Και όχι ένας ακόμα

" Τα ίδια εδώ και δυο χρόνια δεν έχει αλλάξει τίποτα ".

Χαχαχαχ και εγώ έκλαψα.... Μαξ να είσαι 30 χρονών για να πας σε τέτοια. Αν εισαι παραπανω απο 30 έχεις θέμα. Χωρίς πλακα.

Όπως μ λεγε κ ένας γνωστός καλά τώρα σοβαρά δεν μπορεί κάποιος να κανονίσει ένα ραντεβου κ παει σε αυτους να τον μάθουν ; 😃
΄Ολο αγανακτείς όμως μ΄αυτά, όλο εκνευρίζεσαι, όλο τα απαξιώνεις και όλο τα βλέπεις.
Και μην μου πεις ότι τα βλέπεις για να ξέρεις τι γίνεται στον κόσμο...
Κλείστα τα ρημάδια αφού σε χαλάνε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,065 μηνύματα.
΄Ολο αγανακτείς όμως μ΄αυτά, όλο εκνευρίζεσαι, όλο τα απαξιώνεις και όλο τα βλέπεις.
Και μην μου πεις ότι τα βλέπεις για να ξέρεις τι γίνεται στον κόσμο...
Κλείστα τα ρημάδια αφού σε χαλάνε.
Και ποιοί θα είμαστε μετά δίχως θηράματα δια να κατασπαράσσομεν;
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
΄Ολο αγανακτείς όμως μ΄αυτά, όλο εκνευρίζεσαι, όλο τα απαξιώνεις και όλο τα βλέπεις.
Και μην μου πεις ότι τα βλέπεις για να ξέρεις τι γίνεται στον κόσμο...
Κλείστα τα ρημάδια αφού σε χαλάνε.

Γενικά τους MOS δεν τους κρινω με απαξιωτική διάθεση. Καλά κάνουν κάποιοι άνθρωποι κ πανε εκεί γιατί έχουν προβλημα με τα ερωτικά και κοινωνικά τους. Εγώ δεν έχω τέτοια προβληματα μια ζωή ήμουν εξωστρεφής χωρίς ιδιαίτερα κοινωνικά ζητήματα. Εγώ δεν θα πηγαινα αυτοί ας πανε.

Αν ο άλλος έχει να βγει ραντεβου με κάποια δεν μιλάμε καν για σχέση που είναι πιο περιπλοκο ... 1-2 χρόνια ναι ας παει. Εγώ αμα θέλω κ είμαι ελευθερος βγαίνω κάθε βδομάδα.

Ωστόσο αυτό το βίντεο μου το πεταξε σήμερα το πρωι και έκλαψα πραγματικα... Πως να την κανεις να σηκώνει το τηλέφωνο.

Το χουν τερματίσει κ αυτοί τάζουν λόγους με πετραχηλια στους αγαμητους.

Κατά τα αλλά τον άλλον τον κοκορικο τον Γιανελη που εχει κανει το κανάλι του Μυκονος λαιβ TV τον απενεργοποιησα τελείως.

Δεν μπορώ τους αεριτζηδες κλαρινογαμπρους.

Τα ίδια και ο Κογιας παει διακοπές με τη δικιά του κ τα ανεβάζει να τα βλέπουν όλοι... Εντάξει κάπου ένα όριο τα χουμε ισοπεδώσει όλα.

Να πηγαιβα με τη δικιά μ διακοπές κ να ήμουν συβεχειανμε τη κάμερα παιδια δείτε εδώ τη νερό τσουλήθρα δείτε εδώ τρώμε γαρίδες τώρα.

Θα με χώριζε και θα είχε κ δίκιο. Αυτά είναι μαλακιες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,065 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Γενικά τους MOS δεν τους κρινω με απαξιωτική διάθεση. Καλά κάνουν κάποιοι άνθρωποι κ πανε εκεί γιατί έχουν προβλημα με τα ερωτικά και κοινωνικά τους. Εγώ δεν έχω τέτοια προβληματα μια ζωή ήμουν εξωστρεφής χωρίς ιδιαίτερα κοινωνικά ζητήματα. Εγώ δεν θα πηγαινα αυτοί ας πανε.
Εσύ γιατί δεν κάνεις βιντεάκια που όλο περιφέρεσαι εδώ να λες πως ρίχνονται οι γκόμενες;

Μετά θα βρεις και πελάτες, θα βγαίνετε για ποτό , θα σου πληρώνουν το ποτό και ένα ποσό για τον κόπο σου και θα κάνετε γνωριμίες.

Μπορεί να είχες ζήτηση, γιατί αυτοί παίζει να ζητάνε και υπέρογκα ποσά.

Και ποιος θα πάει , ενώ ένα πενηντάρικο να δοκιμάσουν τη τύχη τους όλο και θα το έδιναν .

Εγώ μπορώ να σου κάνω το μάνατζερ και να κλείνω τα ραντεβού σου ..θα παίρνω 5 ευρώ σε κάθε ραντεβού που σου κλείνω.

Από σήμερα δέχομαι πμ από 7-10 για υποψήφιους πελάτες με απόλυτη εχεμύθεια φυσικά.

Μόνο το διαφημιστικό σλόγκαν μένει να βρούμε ..
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,065 μηνύματα.
Εσύ γιατί δεν κάνεις βιντεάκια που όλο περιφέρεσαι εδώ να λες πως ρίχνονται οι γκόμενες;

Μετά θα βρεις και πελάτες, θα βγαίνετε για ποτό , θα σου πληρώνουν το ποτό και ένα ποσό για τον κόπο σου και θα κάνετε γνωριμίες.

Μπορεί να είχες ζήτηση, γιατί αυτοί παίζει να ζητάνε και υπέρογκα ποσά.

Και ποιος θα πάει , ενώ ένα πενηντάρικο να δοκιμάσουν τη τύχη τους όλο και θα το έδιναν .

Εγώ μπορώ να σου κάνω το μάνατζερ και να κλείνω τα ραντεβού σου ..θα παίρνω 5 ευρώ σε κάθε ραντεβού που σου κλείνω.

Από σήμερα δέχομαι πμ από 7-10 για υποψήφιους πελάτες με απόλυτη εχεμύθεια φυσικά.

Μόνο το διαφημιστικό σλόγκαν μένει να βρούμε ..
Είμαι πολύ καλός ακουστικός τύπος και κάνω μια χαρά τον ψυχολόγο. Αν φτιάξετε εταιρία, θέλω να χωθώ κι εγω.

Εγω θα τους αποσυμπιέζω σε συνεδρίες, εσυ θα κάνεις το μάνατζερ και θα κλείνεις τα ραντεβού και ο Ντεβιλ θα κάνει τα μαγικά του.

Επιτέλους όλες αυτές οι ώρες που θα ακούω τα γκομενικά της κάθε τύπισσας θα πληρώνονται στο ακέραιο. Θέλω 15 ευρώ την ώρα, για αρχή.


Όσο για τη διαφήμιση, βρήκα σποτάκι-τραγουδάκι:

"Έβαλε ο Ντέβιλάκος, την ουρά του πάλι,
και σου κάθησε μωράκι στο κάτω το κεφάλι"
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Xaxax a το σλόγκαν είναι το μόνο ευκολο @Aura

Γαματε γιατί χανομαστε.

Ζητάνε πολλα λεφτά ναι αλλά δεν είναι και ευκολη δουλειά να πεισεις τώρα τον μπακουρι να σταματήσει να είναι μπακουρι το τι μαλακιες θα ακουσεις μέχρι να τον κάνεις άνθρωπο ουτε που φαντάζεσαι.

Το μπακουρι δεν ειναι κατάσταση είναι νοοτροπία όσο την έχεις έτσι θα είσαι.

Και μονίμως θα φταίνε οι άλλοι.

Ε κάθεσαι τώρα να ακουσεις κανέναν κ καμια τέτοιον στο τσαμπα ;ουτε καν.

@Valder ποια μαλακω βρήκες παλι κ στα λεγε αυτά.

Είπαμε... Για γνωριμίες από το νετ δυο βασικά.

1. Οχι παραπανω απο 10 - 15 μερες επικοινωνία χωρίς προοπτικη εξόδου.

2. Αν σου αρχίσει για το πρωην πες εγώ δεν είμαι για τέτοια. Πες τα σε καμία φίλη σου.

Και τέλος εκεί. Μην ασχολείσαι περαιτερω.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,065 μηνύματα.
@Valder ποια μαλακω βρήκες παλι κ στα λεγε αυτά.
Για τα γκομενικά που χιουμοριστικά θα ζητάω 15 την ώρα αντί να τα ακούω τσάμπα;


Α για πλάκα το πα, τίποτα δεν βρήκα. Ίσα ίσα έκοψα και τους ανθρώπους γενικά που μονάχα μου έτρωγαν το χρόνο μου.

Απλή συνειδητοποίηση, έστω και αργά, ο χρόνος μας έχει αξία. Θα πληρωθεί με τον ένα ή τον άλλο τρόπο.

Κι εγω να ρχομουν και να σου έλεγα "Ρε συ Ντέβιλ μάθε με πως να κάνω την τάδε άσκηση εκγύμνασης", θα σε πλήρωνα ή αν δεν δεχόσουν έστω θα σε κέρναγα /θα σου επισκεύαζα ενα μηχάνημα οτιδήποτε, από φιλότιμο.

Να ωφελείς, αλλά και να ωφελείσαι.

Άμα αυτό που μου λένε ή μου δίνουν, δεν με ωφελεί, τι να το κάνω; Να το βάλω στον κώλο μου και να χαζοχαίρομαι για μια φιλία που δεν πραγματώνεται ποτέ;

Που λέει κι ο φίλος μου ο Κώστας: "αυτο που λες θα μας ωφελήσει κάπου;"
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Καλά τα λες φίλε.

Αλλά συνήθως αυτοί που λές μόνο να άρπαξουν θέλουν.

Σε θυμουνται οπότε έχουν συμφέρον. Εχω ξεχεσει πολλους κ πολλες τέτοιους. Το αν θα ξανά μιλήσουμε μ ειναι αδιαφορο. Έτσι και αλλιώς όπως είπες και εσυ φυρες είναι. Τι να τους κάνεις.

Τις προαλλες ακουγαμε τα γκομενικά μιας φίλης αλλά είναι φίλη μας απ'τη πραγματικη όχι μια καρικατουρα από το Ιντερνετ π σε θυμάται οπότε ανοίγει το λαπτοπ κ δεν σε εκτιμάει. Αν σε εκτιμουσα θα βγαίνατε για έναν καφέ.

Αυτη π λέω κ σπίτι της μας έχει καλέσει κ το τραπέζι μας έχει κάνει τη Παρασκευή θα έρθουν στο δικό μ κτλ

Αυτους ναι να τους ακουσεις. Τον άγνωστο η την άγνωστη Χ από το νετ δεν έχεις καμια υποχρέωση.
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.
Εγω ναι. Αλλά δεν μίλαγα για μένα απαραίτητα.
Μίλησες στον πληθυντικό (έγραψες "είμαστε") γι΄αυτό απευθύνθηκα σε σένα.

Για τους υπόλοιπους που μπαίνουν ηθελημένα σ΄αυτό το τρενάκι του τρόμου, αφομοιούμενοι ενσυνείδητα από τον τρόπο σκέψης και δράσης ενός ομοιόμορφου πλήθους χωρίς προσωπική ταυτότητα προκειμένου να μην χάσουν την ελπίδα ότι μπορεί κάποτε ν΄αποκτήσουν ένα "θήραμα", ειλικρινά ποσώς μ' ενδιαφέρει ...
 

Resaldis

Δραστήριο μέλος

Ο Resaldis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Έχετε δοκιμάσει ν' απενεργοποιήσετε το Facebook και το Instagram για ένα ορισμένο χρονικό διάστημα;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,825 μηνύματα.
Έχετε δοκιμάσει ν' απενεργοποιήσετε το Facebook και το Instagram για ένα ορισμένο χρονικό διάστημα;

Ναί.

Σε 2 μήνες κλείνω έναν χρόνο. Στο φέησμπουκ. Το Ίνστα το έχω αλλα δεν μπαίνω καθόλου. Πρέπει να εχω 33 ακόλουθους και αλλους τοσους ακολουθώ και εγω.

Εννοείται ΤΥΝ σε όσες θέλουν ακολουθους αλλα αυτές δεν ακολουθούν πίσω. Και οταν ειχα ίνστα δεν ασχολιόμουν καθολου με τέτοιες. Φύρα είναι.

Η εμπειρία ειναι πολύ καλή. Εχω τη ζωή μου τις δραστηριοτητες μου, την κοπέλα μου. Δεν κάθομαι να ασχολουμαι ποιος έκανε τι ποιος ειπε τι , αν γραψω εγω κάτι και παρεξηγηθει και πρέπει να εξηγω και ποιοι το βλέπουν και πως το ερμηνευουν. ΟΧΙ.

Ηρεμία γενικοτερα.

Εννοειται σε dating εχω να μπώ 1 χρονο και βάλε... Άλλη ηρεμία απο εκεί.

Και να χώριζα δεν ξαναμπαίνω σε αυτά. Τέλος. Οποια θέλει εκτός... βαίμπερ για να κανονίσουμε καφέ ουτε λάικ ουτε να φτιαχνεις τα προφιλ σου για να φαινεσαι γαμάτος τιποτα απο ολα αυτά.

Γνωριζεις την άλλη κατ' ιδιαν ... ανταλλαζετε κινητά πάτε για καφέ. Ολα τα άλλα ειναι χάσιμο χρονου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top