Fitness Thread!

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ο ένας λέει ''καλαμποκίσιο ψωμί με 40% καλαμπόκι'' και μετά κρίνει εάν έχω πάρει πρωτεινη ρυζιού με 68% περιεκτικότητα σε πρωτεινη.
Άλλος ποστάρει ένα πιάτο ρύζι και μετά λένε το ρύζι έχει αρσενικό αλλά στο δικό του πόστ κανείς δεν το σχολιάζει.
Η άλλη κρίνει την πρωτεινη ρυζιού και τρώει 3 φέτες ΑΛΛΑΝΤΙΚΑ...
Πιο μ*λ*κ*ς πεθαίνεις... επιεικώς.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οι οπτικοακουστικές ψευδαισθήσεις σε όλο τους το μεγαλείο.
Επειδη πολλες φορες ειναι καλυτερα να μασας παρα να μιλας, οριστε η γαλοπουλα μου (ψητο στηθος ειναι, οχι αλλαντικο):


Πριν επιτεθεις για την κριτικη που στην ουσια την κανουμε για το καλο σου, τραβα ψαξε για το σκανδαλο μελαμινης απο Κινα στις βρεφικες τροφες και τις ζωοτροφες. Προσθεταν μελαμινη για να αυξησουν την περιεκτικοτητα της τροφης σε πρωτεινη και εσυ αγοραζεις πρωτεινη απο Κινα. Πιστευεις οτι εχει ελεγχθει εξονυχιστικα; Για Κινα μιλαμε. Προσωπικα ουτε κατεψυγμενα ψαρια και θαλασσινα δεν παιρνω αν εχουν προελευση Κινα. Απο Κινα δεν μπαινει τιποτα στο στομα μου.

Οσο για το πιατο με το ρυζι, τον εχω σχολιασει στο παρελθον, οπως και τον Devil που ποσταρε πιατα με ρυζι και κρεας ή αυγα χωρις ιχνος λαχανικων και του ειχα σχολιασει την ελλειψη λαχανικων.

Του έχουμε πει του Viedo οτι χωρις υπολογισμο θερμιδων και προγραμμα δεν θα πάρει βάρος. Αλλα ειπε οτι δεν τον ενδιαφέρει και οτι κάνει απλα τη γυμναστική του. Καθενας μπορει να πει κάτι για τον άλλον εδω , μην αρπάζεσαι.

Και η Νέλλη προσωπικα δε συμφωνω με τα ψωμιά που τρωει αλλα ειναι επιλογή της :P

Η καθε τροφη επιδρα διαφορετικά στον οργανισμο εκτος βεβαια απο τις στάνταρ.
Δεν τρωω καθημερινα ψωμι και δεν με φουσκωνει. Χθες που εφαγα μετα απο πολυ καιρο μπαγκετα, σημερα η ζυγαρια εδειξε μισο κιλο λιγοτερο. Αλλα σε γενικες γραμμες δεν τρωω συχνα ζυμαρικα, ψωμια, ρυζι και πατατα. Προσωπικα την πατατα την θεωρω χειροτερη απο ψωμι γιατι ειχει υψηλοτερο γλυκαιμικο δεικτη. Επισης δεν μου αρεσει ιδιαιτερα.

Δεν είπα για σένα, είπα απλά ότι πόσταρες ρύζι και κανείς δεν το σχολίασε. Είμαι υπέρ του ρυζιού, ειδικά το καστανό είναι η αγνότερη τροφή και η βάση της Μακροβιοτικής Δίαιτας, τα άλλα είναι κουκου-ρούκου, περί αρσενικών που έχουν όντως κάποια μαζικής παραγωγής, πρωτεινών που καταναλώνονται αφειδώς και όχι με μέτρο όπως κάνω εγώ κτλ.. Την διατροφή την μελετάω 22 χρόνια, τι είναι σωστό κ τι λάθος το γνωρίζω, άλλο αν δεν τηρώ σωστά τα προγράμματα, και η νηστεία κάνει καλό για παράδειγμα, αγιορείτες μοναχοί με πολλές νηστείες ζούν από 75-85 χρόνια, πολλές φορές περνούν τα 95 ή και τα 100. Αλλά σιγά μην ακολουθήσω αυτό το μοντέλο να είμαι 100 χρονών χούφταλο και να έχω στερηθεί ένα σωρό γεύσεις, είπαμε τώρα. Όποιος θέλει να τρώει 1000γρ ξινόγαλο και φύκια σαλάτα πρόβλημα του, όχι να το επιβάλλει όμως, σαν ορθό. Τρέφομαι αρκετά υγιεινά, αλλά δεν εγγυάται κανείς ότι θα είμαι υγιής, αύριο μπορεί να βγώ έξω και να με πατήσει φορτηγό ή να πάθω ανακοπή κτλ Θνητοί είμαστε όχι Αθάνατοι αλλά κάποιοι απλά δεν σκέφτονται. Κρίμα την ''μόρφωση'' τους που είναι μονοεπίπεδη τελικά...
Αυτά.
Μεσημέρι είχε Μπιφτέκι χοιρινό, 2κσ γιαούρτι, μικρή πατάτα βραστή, 1/2 Milko free.
Δεν επεβαλε κανεις τα φυκια σαλατα και δεν ειναι υγιεινα γιατι περιεχουν πολυ νατριο και ζαχαρη, αλλα τα τρωω (1-2 πιρουνιες) γιατι ειναι πλουσια σε ιωδιο και φυσικα ειναι νοστιμα. Δεν ισχυριστηκα οτι η διατροφη μου ειναι υγιεινη. Αντιθετα, εσυ εισαι αυτος που το κανεις με αναφορα σε κανελλες κευλανης και βιολογικες πρωτεινες. Και εμεις τρωμε βιολογικα αλλα δεν το διαφημιζουμε.
 

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδη πολλες φορες ειναι καλυτερα να μασας παρα να μιλας, οριστε η γαλοπουλα μου (ψητο στηθος ειναι, οχι αλλαντικο):


Πριν επιτεθεις για την κριτικη που στην ουσια την κανουμε για το καλο σου, τραβα ψαξε για το σκανδαλο μελαμινης απο Κινα στις βρεφικες τροφες και τις ζωοτροφες. Προσθεταν μελαμινη για να αυξησουν την περιεκτικοτητα της τροφης σε πρωτεινη και εσυ αγοραζεις πρωτεινη απο Κινα. Πιστευεις οτι εχει ελεγχθει εξονυχιστικα; Για Κινα μιλαμε. Προσωπικα ουτε κατεψυγμενα ψαρια και θαλασσινα δεν παιρνω αν εχουν προελευση Κινα. Απο Κινα δεν μπαινει τιποτα στο στομα μου.

Οσο για το πιατο με το ρυζι, τον εχω σχολιασει στο παρελθον, οπως και τον Devil που ποσταρε πιατα με ρυζι και κρεας ή αυγα χωρις ιχνος λαχανικων και του ειχα σχολιασει την ελλειψη λαχανικων.


Δεν τρωω καθημερινα ψωμι και δεν με φουσκωνει. Χθες που εφαγα μετα απο πολυ καιρο μπαγκετα, σημερα η ζυγαρια εδειξε μισο κιλο λιγοτερο. Αλλα σε γενικες γραμμες δεν τρωω συχνα ζυμαρικα, ψωμια, ρυζι και πατατα. Προσωπικα την πατατα την θεωρω χειροτερη απο ψωμι γιατι ειχει υψηλοτερο γλυκαιμικο δεικτη. Επισης δεν μου αρεσει ιδιαιτερα.


Δεν επεβαλε κανεις τα φυκια σαλατα και δεν ειναι υγιεινα γιατι περιεχουν πολυ νατριο και ζαχαρη, αλλα τα τρωω (1-2 πιρουνιες) γιατι ειναι πλουσια σε ιωδιο και φυσικα ειναι νοστιμα. Δεν ισχυριστηκα οτι η διατροφη μου ειναι υγιεινη. Αντιθετα, εσυ εισαι αυτος που το κανεις με αναφορα σε κανελλες κευλανης και βιολογικες πρωτεινες. Και εμεις τρωμε βιολογικα αλλα δεν το διαφημιζουμε.

Τουρκικό στήθος, νερό, ξίδι, συμπύκνωμα χυμού λεμονιού, λάδι Canola, αλάτι, ζάχαρη, αφυδατωμένο ζωμό γαλοπούλας, εκχύλισμα δενδρολίβανου. Μπορεί να περιέχει: Σιτάρι, αυγά (από την μετάφραση, το ''τουρκικό στήθος'' είναι της γαλοπούλας το στήθος που έχει ζάχαρη!!!) Τώρα ποιος είναι καλύτερα να μασάει γαλοπούλα απ'το να μιλάει; Η συγκεκριμένη εταιρία ΑΛΛΑΝΤΙΚΑ βγάζει... και καμία διαφήμιση δεν έκανα στα βιολογικά, το κρέας που τρώω συμβατικό είναι όπως κ το ψάρι. Εγραψα κι αλλου οτι θέλει 800€/μήνα η βιολογική διατροφή και με αυτά τα λεφτά αγοράζω διαμέρισμα. Νόμιζα εδώ ότι απλά ποστάραμε τι τρώγαμε, όχι να επιβάλουμε στον καθένα τι θα φάει, εσύ το έκανες αυτό, ειρωνεύομενη το ρύζι κ.α. Η κανέλα κευλάνης κάνει καλό. Το κακάο κάνει καλό. Τα φύκια καλό κάνουν συστήνονται στην Μακροβιοτική. Τέσπα τι νόημα έχει να συνεχίσουμε;
Επειδή η Κίνα έκανε κάποια λάθη, δεν θα τα κάνει συνεχώς... νομίζω βγαίνει ρατσισμός εδώ κατά της Κίνας.
Πες κάτι για τα ζαχαρόμελα που βγάζουμε στην Ελλάδα ή την νοθεία στο λάδι ή τα πανόλαδα(που εβγαζαν 500 κιλά και δήλωναν 10 τόνους για να παίρνουν επιδοτήσεις και Cayenne).
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Εγω παλι δεν ειχα αρνηθεί οτι τρωω ψωμι. Μια χαρα το τρωω γιατι με αυτο νοιωθω μονο κορεσμο και δεν ξεσπαω σε γλυκά. Συνηθως τρωω ολικης με ηλιοσπορο ή σπορους τσια και λιναροσπορο.
Τωρα για το σημερινό γευμα, το να τρωω μονο πρωτεινη φασολιου δεν φτάνει. Το οτι εφαγα και καλαμποκοψωμο ειναι για να εχω καλυτερο συνδιασμο πρωτεινης, οπως ακριβως γίνεται με το φακορυζο.
Κι εγω αποφευγω τα κινεζικα προϊόντα. Αυτη η χωρα ολο διατροφικα σκανδαλα ειναι με νεκρους πολλα βρεφη ακομα. Ας προσεχε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
Επειδη πολλες φορες ειναι καλυτερα να μασας παρα να μιλας, οριστε η γαλοπουλα μου (ψητο στηθος ειναι, οχι αλλαντικο):


Πριν επιτεθεις για την κριτικη που στην ουσια την κανουμε για το καλο σου, τραβα ψαξε για το σκανδαλο μελαμινης απο Κινα στις βρεφικες τροφες και τις ζωοτροφες. Προσθεταν μελαμινη για να αυξησουν την περιεκτικοτητα της τροφης σε πρωτεινη και εσυ αγοραζεις πρωτεινη απο Κινα. Πιστευεις οτι εχει ελεγχθει εξονυχιστικα; Για Κινα μιλαμε. Προσωπικα ουτε κατεψυγμενα ψαρια και θαλασσινα δεν παιρνω αν εχουν προελευση Κινα. Απο Κινα δεν μπαινει τιποτα στο στομα μου.

Οσο για το πιατο με το ρυζι, τον εχω σχολιασει στο παρελθον, οπως και τον Devil που ποσταρε πιατα με ρυζι και κρεας ή αυγα χωρις ιχνος λαχανικων και του ειχα σχολιασει την ελλειψη λαχανικων.


Δεν τρωω καθημερινα ψωμι και δεν με φουσκωνει. Χθες που εφαγα μετα απο πολυ καιρο μπαγκετα, σημερα η ζυγαρια εδειξε μισο κιλο λιγοτερο. Αλλα σε γενικες γραμμες δεν τρωω συχνα ζυμαρικα, ψωμια, ρυζι και πατατα. Προσωπικα την πατατα την θεωρω χειροτερη απο ψωμι γιατι ειχει υψηλοτερο γλυκαιμικο δεικτη. Επισης δεν μου αρεσει ιδιαιτερα.

πΈς ΟΤΙ θές δεν έχω πρόβλημα , δεν τα κάνω και ολα τέλεια :P
Η πατάτα γιατι εχει υψηλο γλυκαιμικο δεικτη έχει 0.8 γρ ζαχαρη στα 17γρ υδατάνθρακα στα 100γρ.

Το ψωμάκι στα 100γρ εχει 50γρ υδατάνθρακα και 5γρ απο αυτα ειναι ζάχαρη.

Ο μιλκομπουκαλος εν μέρει έχει ένα δίκιο γιατί τα αλλαντικά σχεδον ολα έχουν ζάχαρη απο πισω στα συστατικά + τα νιτρικα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ήθελα να δω αν εφαρμόζουν και άλλοι αυτό που κάνω που θα τονίσω ότι δεν είναι σωστό (έχω ψάξει καί μόνη μου έχω ρωτήσει και προπονητή). Υπάρχουν εβδομάδες που δουλεύω 12-8 και γυρνάω πτωωωωμα σπίτι συν ότι μετακινουμαι με λεωφορεία. Οπότε ξυπνάω στις 8 μέσα σε δέκα λεπτά έχω βάλει τις φόρμες μου και κάνω 20-30 λεπτά συνήθως cardio ή hiit και μέχρι τις 9 έχω κάνει και το ντους μου και έχω ενέργεια όλη μέρα (γενικά είμαι άτομο που ξυπνάει εύκολα και έχω μπόλικη ενέργεια το πρωί). Ξέρω ότι είναι τέρμα λάθος που δεν έχω φάει τίποτα, απ'την άλλη θα έπρεπε να ξυπνάω ακόμα πιο νωρίς και επίσης το στομάχι μου δεν κάνει γκλουκ γκλουκ. Το βράδυ που γυρνάω αν έχω όρεξη που συνήθως δεν έχω κάνω λίγο stretching ή γιόγκα .Αν έχετε καμία καλύτερη λύση να προτείνετε είναι ευπρόσδεκτη.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
Το να κάνεις κάρδιο το πρωι με άδειο στομάχι δεν ειναι λάθος. Εννοώντας βεβαια 20-30 λεπτά ποδηλατο ή έντονο περπατημα. Οχι να πάς να τρέξεις μαραθωνιους σαν κάτι τύπους που φοράνε το καπελο τα γυαλια και τα ακουστικα και ανεβαινουν ανηφορες χιλιομετρα.
 

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άλλοι είναι πρωινοί τύποι άλλοι μεσημεριανοί άλλοι βραδυνοί, εγώ λειτουργώ καλύτερα από απόγευμα προς βράδυ, το πρωί δεν είμαι καλά καθόλου λες κ με έχει πατήσει φορτηγό.

Κάτι άλλο, ψάχνω Ξινόγαλο εδώ κ μέρες δεν μπορω να βρώ στου Σκλαβενίτη κάτι Αριάνια έχει χάλια σε γεύση.. , γενικά δεν μάρεσει το Αριάνι, βρήκα βέβαια Κεφίρ Φάρμα Κουκάκη με γεύση κεράσι κάτι τέτοιο πολύ ωραίο.
Πήρα σήμερα ένα γάλα κατσικίσιο Συλλιγάρδος, μη ομογενοποιημένο γράφει επάνω πολύ καλό σε γεύση.


ΓΑΛΑ 1.png
ΓΑΛΑ 2.png
ΓΑΛΑ 3.png
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
Ρε φιλε εσυ εισαι φανατικος με το γάλα :P το λατρευεις μιλάμε καλυτερο και απο πιτογυρο χαχα
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Κι εγώ πίνω μπόλικο γάλα, αλλά όχι τόσο 😁 Χωρίς πιτόγυρο ζω άνετα, χωρίς γάλα όχι!
 

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα έφαγα για μεσημέρι... ζυμαρικά με σησαμέλαιο, ρίγανη, grana pandano, μπακαλιάρο ψητό και 1/2 μπιφτέκι... ούφ έσκασα.
ΓΕΥΜΑ 1.png


ΓΕΥΜΑ 2.png

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτή είναι φυσικά ''μερίδα Hulk'' :)
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 920123

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να σας βάλω και τα δικά μου!
Φαγητό πάντα σπιτικό, βέβαια κάνω και τις ατασθαλίες μου ειδικά τώρα το καλοκαίρι αλλά έτσι καταφέρνω να έχω και σταθερά κιλά και σταθερή μυϊκή μάζα...
Μην ξεχνάμε ειδικά εμείς οι γυναίκες πως το σώμα μας πρέπει να δείχνει θηλυκό ...
Προσωπικά με ξενίζει πολύ όλη αυτή η τάση του πρισμενου...Δεν έχει καμία σχέση με το υγιές σωμα....
 

Συνημμένα

  • IMG_20200801_085236.jpg
    IMG_20200801_085236.jpg
    1.8 MB · Εμφανίσεις: 203
  • IMG_20200801_085522.jpg
    IMG_20200801_085522.jpg
    4.4 MB · Εμφανίσεις: 217

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρυζογκοφρέτες έτρωγα και'γω παλιά, εκτός του ότι δεν χόρταιναν, μετά από 2-3 μέρες γινόντουσαν σαν το λάστιχο, ενώ διατροφολόγος μου είπε ότι δεν προσφέρουν κάτι, σαν κενές θερμίδες είναι. Τα ταχίνια εντάξει τα βλέπω αλλά με το κακάο έχει σίγουρα ζάχαρη κ πολύ μάλιστα. Φτιάξε σπιτικό με ταχίνι ολικής 3-4 κσ. κακάο και ρίξε μέλι και ανακάτεψε τα(το μέλι στο τέλος γιατι θα πήξει το μείγμα). Το κεφίρ το βλέπω άριστο, το Φάρμα Κουκάκη έχει καλά προιόντα. Τα υπόλοιπα ροφήματα αμυγδάλου και γιαούρτια κτλ δεν έχουν είτε ζάχαρη είτε γλυκαντικά; Υπάρχουν ροφήματα ρυζιού κ αμυγδάλου χωρίς ζάχαρη, αλλά είναι ακριβότερα. Είδα στου Σκλαβενίτη έχει κι ο Βασιλόπουλος. Α τα δημητριακά Fitness κοίτα την ετικέτα.. ζάχαρη και υδρογονωμένα λιπαρά. Μπορείς σε κατάστημα διατροφής που πουλάει κ ξηρους καρπούς να βρείς μούσλι χωρίς ζάχαρη, συνήθως έχουν. Γενικά οι επιλογές είναι καλές, απλά κάποια προιόντα έχουν ζάχαρη.

ΠΡΩΙΝΟ:
300 ml Milko free(ναι το χάλια με τα γλυκαντικά, το είχε προσφορά 0.98€ και δεν αντιστάθηκα)
1 μπανάνα
κανέλα κευλάνης
1 κσ κακάο Valrhona
2 κγ πρωτεινη ρυζιου βιολογική
βγήκε 2 ποτήρια, αρκετά σοκολατένιο αλλά η πρωτεινη ρυζιού είναι λιγο χάλια σε γεύση σε σχέση με την γάλακτος που είναι πεντανόστιμη(αλλά ειναι για όγκο όχι για γράμμωση).
 

Guest 920123

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όλα έχουν ζάχαρη αλλά σου είπα δεν είμαι τόσο φανατική με τις διατροφές ...
θέλω και το αλμυρό θέλω και το γλυκό και όλα ,άλλωστε ισορροπία όλων των γεύσεων θέλει ο ανθρώπινος οργανισμός..
Έχω και τα παιδιά και αυτά τα χτυπάνε αλύπητα ...αν τα πάω σε πιο αυστηρά δεν θέλουν ....
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.

μια και έγραψε για φάση ογκου και γράμωσης ο μιλκομπουκαλος μου θύμισε αυτο το φοβερο βιντεάκι. Δειτε το αξιζει. Ο τυπάς τα λέει άψογα.
 

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το χάλασα λίγο τώρα, έφαγα μία Μαύρη Σοκολάτα 70% με αλατισμένα αμύγδαλα, την είδα στο ράφι κ μου είπε ''έλα φάε με''!!!


Πέρα από την πλάκα ενώ στα κιλά μου είμαι σταθερός, φαίνεται η λήψη πρωτεινης και cla, μου μείωσε το λίπος βλέπω την κοιλιά μου πιο σφικτή(2εκ λιγότερο σε περιφέρεια), κάτι κάνουμε εε;;;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.
Το χάλασα λίγο τώρα, έφαγα μία Μαύρη Σοκολάτα 70% με αλατισμένα αμύγδαλα, την είδα στο ράφι κ μου είπε ''έλα φάε με''!!!


Πέρα από την πλάκα ενώ στα κιλά μου είμαι σταθερός, φαίνεται η λήψη πρωτεινης και cla, μου μείωσε το λίπος βλέπω την κοιλιά μου πιο σφικτή(2εκ λιγότερο σε περιφέρεια), κάτι κάνουμε εε;;;

Με αυτη τη διατροφη στο αποκλειω. Βάλε φωτο να δούμε. Ειπαμε οτι δεν τηρεις προγραμμα αλλα μην πάς να μου πεις οτι αυτο που κάνεις ειναι αποτελεσματικο. Το λιπος δε φευγει με σοκολατουχα γάλατα φιλος σορρυ.

Κανένα σκευασμα δεν θα σου μειώσει το λιπος αν δεν εισαι τυπικος στη διατροφη. Ντάξει δεν σε κρινουμε μεν αλλα μας διαβαζουν και άλλοι μην τους κάψουμε.

Με μιλφο φρι , τυρια , μακαρονια και σκολατες το λίπος θα φυγει μονο στον ύπνο σου :P
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Μιλκο, νομίζω σοκολάτα και ζάχαρη ρέει μέσα στο αίμα σου :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,962 μηνύματα.

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορεί οι ασκήσεις που μου έδωσε ο φυσικοθεραπεύτης να μου έσφιξαν την κοιλιά, δεν κρέμεται όπως πριν. 82 κιλά 1.82 ύψος, φώτο δεν βάζω ντρέπομαι :P :baby:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top