Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,734 μηνύματα.
Xθες βράδυ :P

Εχω γινει μαγειρας κανονικος !
 

Συνημμένα

  • IMG_20210214_090458.jpg
    IMG_20210214_090458.jpg
    975.3 KB · Εμφανίσεις: 119

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,734 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,734 μηνύματα.
πάντα βρισκεται τροπος να κάνουμε τα βασικά πάντως. Ακομη και τωρα.... βλέπω τη κοπελα μου , κανω προπονηση , απλα δεν πάμε στα κλαμπς.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πάντα βρισκεται τροπος να κάνουμε τα βασικά πάντως. Ακομη και τωρα.... βλέπω τη κοπελα μου , κανω προπονηση , απλα δεν πάμε στα κλαμπς.
Αν δεν κάναμε και τα βασικά αγαπητέ, θα μαζευόμαστε να πηδήξουμε ομαδικά από την Ακρόπολη!:lol:
Keep up the good work!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,734 μηνύματα.
Αν δεν κάναμε και τα βασικά αγαπητέ, θα μαζευόμαστε να πηδήξουμε ομαδικά από την Ακρόπολη!:lol:
Keep up the good work!

haha πάντα ;)

Kάτι για το δρομο , ανακαλυψα κάτι βιγκαν μπιφτέκια με τυρι απο του ΑΒ απο οσο κοιταξα ειχαν καλα μάκρος πισω ... τα βάζω εδω στη παρέα οποιος θέλει να τα δοκιμάσει. Γινονται γρηγορα.... μαζι με κοτοπουλο διπλα ή γιαουρτι ή ομελετα τρωγονται φοβερα.
 

Συνημμένα

  • IMG_20210214_032603.jpg
    IMG_20210214_032603.jpg
    1.9 MB · Εμφανίσεις: 112

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Πφφφ τεεωσα εξεταστική και λέω θα είμαι χαλαρό από εβδομαδα να ξεκινήσω γυμναστική
Σχολη:nopeeeee..σερί μάθημα ξανα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,734 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
haha πάντα ;)

Kάτι για το δρομο , ανακαλυψα κάτι βιγκαν μπιφτέκια με τυρι απο του ΑΒ απο οσο κοιταξα ειχαν καλα μάκρος πισω ... τα βάζω εδω στη παρέα οποιος θέλει να τα δοκιμάσει. Γινονται γρηγορα.... μαζι με κοτοπουλο διπλα ή γιαουρτι ή ομελετα τρωγονται φοβερα.
Χωρίς να δω γνώσει ...τα έτοιμα λένε έχουν πολλά τρανς
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,734 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Πάμε ρε γοριλα ! Ωρα να δαγκωσουμε καμια μπάρα !
Από εβδομάδα κάνω μόνο bodyweight,τη μεθεπόμενη εβδομάδα με γυναικεία κιλά, και στην 3η εβδομαδα μπαίνω με τα κανονικά μου κιλά.
Έχω ανεβει και λίγα κιλά οπότε κομπλε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τσεκαρε και πες μου τη γνωμη σου.
Ετικετα έχει για θρεπτικα συστατικά?
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,734 μηνύματα.
Από εβδομάδα κάνω μόνο bodyweight,τη μεθεπόμενη εβδομάδα με γυναικεία κιλά, και στην 3η εβδομαδα μπαίνω με τα κανονικά μου κιλά.
Έχω ανεβει και λίγα κιλά οπότε κομπλε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ετικετα έχει για θρεπτικα συστατικά?

Εχει ναι
 

Συνημμένα

  • 149426903_426600641908637_1010333879049796960_n.jpg
    149426903_426600641908637_1010333879049796960_n.jpg
    86.6 KB · Εμφανίσεις: 99

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ωχχχ με τα αθλητικά δεν θα πέφτεις ?😂
Τι κάνουμε γυμναστική τόσο καιρό; 😂 Έχει βελτιωθεί η ισορροπία μου και είμαι άπειρες φορές πιο σταθερή στο βαδισμα. Όλα αυτά τα ακροβατικά έχουν πιάσει τόπο 🙌🏼💪🏻

Πρωινό (αυγά, cottage cheese 2%, bacon, ένα μικρό γλυκό με μους σοκολάτας, pumpkin spice καφές):
PXL_20210214_180506606.MP~2-01.jpeg
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Νταξ ,καλό φαίνεται
Αλλά ένας μάγειρας στο ξενοδοχείο μου είχε πει ότι τα ετοιματζιδικα είναι άστα να πάει .
Αυτά είναι έτοιμα με την έννοια ότι μόνο ζεσταμα θέλουν ? ή είναι ωμά
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
έχω πάρει και εγώ κάτι τέτοια έτοιμα (κοτόπουλο όμως) και είναι μάπα. Τα δικά μου θέλουν ψήσιμο για 30 λεπτά. Ζεσταμα θέλουν γιατί είναι κατεψυγμένα. Τα πήρα για να φτιάχνω σάντουιτς και να αυξήσω την πρόσληψη πρωτεινης αλλά τελικά είναι χειρότερα γιατί δεν έχουν αρκετή πρωτεϊνη και έχουν άπειρες θερμίδες. Πρέπει να πάρω ηλεκτρικό μαχαίρι για αλλαντικά και να ψήνω 2-3 κιλά μοσχάρι και να το κόβω σε λεπτές φέτες για σάντουιτς. Δεν γίνεται αλλιώς. Είχα τέτοιο αλλά το πέταξα στην τελευταία μου μετακόμιση. Τραγικό λάθος.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ελατε εδώ ,ελάτε εδώ να δείτε τι σας έχω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Devil τσεκαρε μια αυτο ...ισχυουν αυτα που λεει ?
εχω βαλει 3000 θερμιδες για εμενα και μου βγαζει εξης αποτελεσματα για low carb .188 υδατανθρακες 338 πρωτεινη 100 λιπος ...περιεργο μου φαινεται παντως
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,734 μηνύματα.
Ελατε εδώ ,ελάτε εδώ να δείτε τι σας έχω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Devil τσεκαρε μια αυτο ...ισχυουν αυτα που λεει ?
εχω βαλει 3000 θερμιδες για εμενα και μου βγαζει εξης αποτελεσματα για low carb .188 υδατανθρακες 338 πρωτεινη 100 λιπος ...περιεργο μου φαινεται παντως

Εγω ρε συ παιρνω την ημερα το πολυ 240γρ υδατανθρακα :P συνηθως ειμαι 170-200.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εγω ρε συ παιρνω την ημερα το πολυ 240γρ υδατανθρακα :P συνηθως ειμαι 170-200.
Στο νου μου πήγαινα με την εννοεια 150 πρωτεινης και υδατάνθρακες και 50 λίπος ξέρω εγώ .
Και λέω για κάτσε μήπως έχουν λάθος αλγόριθμο υπολογισμού.Αλλα και πάλι αμφιβάλλω αν αγγίζω αυτά τα νούμερα
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Εγω ρε συ παιρνω την ημερα το πολυ 240γρ υδατανθρακα :P συνηθως ειμαι 170-200.
Εγώ στις καλές μέρες πιάνω τα 150γρ υδατάνθρακα. Συνήθως είμαι κάτω από 100 🤣
Μου φαίνεται λάθος το site. Καταρχήν μου βγάζει ότι πρέπει να τρώω 2600 θερμίδες. Μετά μου λέει ότι χρειάζομαι 280+ γρ πρωτεϊνη. Πώς θα πάρω τοση?! Με το ζόρι χτυπάω 120γρ! Έλεος! Θα πρέπει να παίρνω και από 1 scoop σε κάθε γεύμα για να χτυπήσω 280γρ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top