Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
το πρωι 40g βρωμη μαζι με λιγους ξηρους καρπους(μια μικρη χουφτα)και ενα σκοουπ πρωτεινης πριν την προπονηση μια μπανανα με πρωτεινη μετα την προπονηση ενα σεικ πρωτεινης μετα για γευματα εχω στηθος κοτοπουλο με 3 πατατες βραστες και μετα απο κανα 3ωρο σκετο στηθος και το βραδυ 3 απραδια με 100g κοτατζ...εννοειταια στα γευματα παντα σαλατα μαζι και μπολικη θα ελεγα :hehe:

Τρως πολύ λιγο φιλε αυτα οπως τα υπολογισα χωρις λάδι αντε να ειναι 1300 θερμιδες.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Αμα δεν ζυγισει δεν μπορει να ξέρει. Οι 3 πατατες μπορει να ειναι κια μισο κιλο μπορει να ειναι και 200γρ.

Οι λιγοι ξηροι καρποι μπορει να ειναι 20γρ μπορει να ειναι και 80.

Ηδη απο αυτες τις διαφορες θα ηταν 600 θερμιδες πάνω. Δηλαδη 1900. Και παλι λιγες ειναι βεβαια για άντρα.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Τρως πολύ λιγο φιλε αυτα οπως τα υπολογισα χωρις λάδι αντε να ειναι 1300 θερμιδες.
ξεχασα να αναφερω και κανα μηλο καμια φορα πριν την προπ αλλα μικρη η διαφορα πιστευω...στην μια σαλατα βαζω και λιγο λαδι το μεσημερι...λετε για αυτο δεν εχω τοσο καλα μυικα κερδη?απλα οποτε αυξανω το φαγητο βλεπω που θολωνω και ξερω οτι ειναι κυριως ψυχολογικα και αισθανομαι καπως αβολα να το πω δεν ξερω...δεν νμζ να ειναι μονο 1300 ομως θα ειχα πεθανει ρε σεις:hehe:
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Θέλει ζυγαριά αναγκαστικά. Χωρίς ζυγαριά δεν γίνεται κάτι εδώ τα μπιλντερια που το κάνουν 20 χρόνια και δεν μπορούν να τα βγάλουν με το μάτι
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Αμα δεν ζυγισει δεν μπορει να ξέρει. Οι 3 πατατες μπορει να ειναι κια μισο κιλο μπορει να ειναι και 200γρ.

Οι λιγοι ξηροι καρποι μπορει να ειναι 20γρ μπορει να ειναι και 80.

Ηδη απο αυτες τις διαφορες θα ηταν 600 θερμιδες πάνω. Δηλαδη 1900. Και παλι λιγες ειναι βεβαια για άντρα.
δεν τα εχω ζυγισει η αληθεια ειναι αλλα οι ξηροι καρποι ειναι 4 -5 καρυδια 4-5 αμυγδαλα συνηθως και οι πατατες 3 φυσιολογικες
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Φιλε μου ας πούμε τα βασικά πρώτα
Τι είδους γυμναστική θέλεις ? Ενδυνάμωση ,μυϊκή ανάπτυξη, απώλεια λίπους ? αντοχής? Γιατί ο καθένας εδώ μέσα ακολουθεί άλλη γυμναστική .(παράδειγμα ,αν δεις εικόνες εμένα και ντεβιλ θα πεις ότι εγώ είμαι πιο δυνατός γιατι κανουν μπαμ οι μύες ....αλλα ελα που ο ντεβιλ παίζει να σηκώνει τα διπλάσια κιλά από εμενα)

Επίσης ,ξεκινά από εδώ

 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Φιλε μου ας πούμε τα βασικά πρώτα
Τι είδους γυμναστική θέλεις ? Ενδυνάμωση ,μυϊκή ανάπτυξη, απώλεια λίπους ? αντοχής? Γιατί ο καθένας εδώ μέσα ακολουθεί άλλη γυμναστική .(παράδειγμα ,αν δεις εικόνες εμένα και ντεβιλ θα πεις ότι εγώ είμαι πιο δυνατός γιατι κανουν μπαμ οι μύες ....αλλα ελα που ο ντεβιλ παίζει να σηκώνει τα διπλάσια κιλά από εμενα)

Επίσης ,ξεκινά από εδώ

μυικη υπερτροφια θελω κυριως...οχι ομως τα τρελα επιπεδα που θελουννα φτασουν μερικοι..
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
μυικη υπερτροφια θελω κυριως...οχι ομως τα τρελα επιπεδα που θελουννα φτασουν μερικοι..
Κάνε το πρόγραμμα του devil ,εκείνος κάνει μόνο υπερτροφία.
Επίσης οι επαναλήψεις κάθε σετ πρέπει να είμαι 8-12.Δηλαδη να σηκώνεις κιλά που όταν κάνεις 10 επαναληψεις να μην μπορείς άλλο να συνεχίσεις
Και time under tension αμα δεν έχεις τέτοια βάρη ,το κάθε σετ να είναι στα 30 δευτερόλεπτα μίνιμουμ


Πόσο καιρό γυμναστική κάνεις?
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Κάνε το πρόγραμμα του devil ,εκείνος κάνει μόνο υπερτροφία.
Επίσης οι επαναλήψεις κάθε σετ πρέπει να είμαι 8-12.Δηλαδη να σηκώνεις κιλά που όταν κάνεις 10 επαναληψεις να μην μπορείς άλλο να συνεχίσεις
Και time under tension αμα δεν έχεις τέτοια βάρη ,το κάθε σετ να είναι στα 30 δευτερόλεπτα μίνιμουμ


Πόσο καιρό γυμναστική κάνεις?
κλεινω2 χρονια τωρα κοντα που γυμναζομαι με βαρη πιο παλια επαιζα ποδοσφαιρο
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Τι κιλά σηκώνεις ?
πιεσεις στηθους λογω της πανδημιας κανω με 17,5αρια σε αλτηρες που εχω...δεν εχω ορθοστατες για αυτο δεν κανω πιεσεις εκει...κωπηλατικη 35+8 που ειναι η μπαρα σκουοτ τα ιδια overhead κανω με 20 κιλα εμμ αρσεις θανανατου τα ιδια με κωπηλατικη(δεν εχω αλλα βαρη να προσθεσω βαρος) και στα στις αλλες ασκησεις παιζω απο 7,5 μεχρι 12,5 αναλογα
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
πιεσεις στηθους λογω της πανδημιας κανω με 17,5αρια σε αλτηρες που εχω...δεν εχω ορθοστατες για αυτο δεν κανω πιεσεις εκει...κωπηλατικη 35+8 που ειναι η μπαρα σκουοτ τα ιδια overhead κανω με 20 κιλα εμμ αρσεις θανανατου τα ιδια με κωπηλατικη(δεν εχω αλλα βαρη να προσθεσω βαρος) και στα στις αλλες ασκησεις παιζω απο 7,5 μεχρι 12,5 αναλογα
Κανε push up με τσάντα με βιβλία μέσα καλύτερα γιατί τα 17.5 είναι λίγο .
Γενικά και εγώ περίπου στα ίδια σου παίζω (2 μπάρες έχω ,20κιλα και 40κιλα )
Στείλε καμία φωτογραφία να δούμε τι δουλειά έχεις κάνει ή στείλε από προσωπικό
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Δοκιμασε αυτό ,αν και δεν πιστεύω να το βγάλεις με το χρόνο που λέει αυτός ,μείωσε ανάλογα με την δύναμη σου στα 20-30 δευτερόλεπτα
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Κανε push up με τσάντα με βιβλία μέσα καλύτερα γιατί τα 17.5 είναι λίγο .
Γενικά και εγώ περίπου στα ίδια σου παίζω (2 μπάρες έχω ,20κιλα και 40κιλα )
Στείλε καμία φωτογραφία να δούμε τι δουλειά έχεις κάνει ή στείλε από προσωπικό
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Δοκιμασε αυτό ,αν και δεν πιστεύω να το βγάλεις με το χρόνο που λέει αυτός ,μείωσε ανάλογα με την δύναμη σου στα 20-30 δευτερόλεπτα
οκευ εγινε θα το δοκιμασω!
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Nick ανέβασε καμία φωτό ρε συ με κρυμμένο πρόσωπο κλπ να πάρουμε καμία ιδέα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Φιλε μου ας πούμε τα βασικά πρώτα
Τι είδους γυμναστική θέλεις ? Ενδυνάμωση ,μυϊκή ανάπτυξη, απώλεια λίπους ? αντοχής? Γιατί ο καθένας εδώ μέσα ακολουθεί άλλη γυμναστική .(παράδειγμα ,αν δεις εικόνες εμένα και ντεβιλ θα πεις ότι εγώ είμαι πιο δυνατός γιατι κανουν μπαμ οι μύες ....αλλα ελα που ο ντεβιλ παίζει να σηκώνει τα διπλάσια κιλά από εμενα)

Επίσης ,ξεκινά από εδώ


O φιλος μου ο Νικος ειναι αλήθεια οτι έχει σημεια στα οποια ειναι πιο δυνατος απο μένα πχ κοιλια δεν παιζεται. Στον θωρακικο ειναι επισης πιο γραμμωμένος.... παρολαυτα οποτε θέλει να πατηθουμε σε πλάτη ωμους και ποδια ειμαι εδω να αποδεχθώ το challenge :P :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Tα κιλά ξεχάστε τα δεν παιζουν κανενα ρολο αμα δεν κάνουμε powerlifting , προσωπικα δεν κανω τρελά νουμερα απλα ειχα μονές στα 80 κιλα πάγκο. Και 100αρι στις άρσεις. Αλλοι κάνουν περισσοτερα, αλλα ειναι θέμα προπονησης. Τωρα βεβαια εχω πολυ καιρο να κάνω και άρσεις και πάγκους. Αντε να κανω κανα 60αρι, αν εκανα τωρα Νικο θα ξεκινουσα απο τα 40 να ξέρεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top