Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Νταξ εκανα στην παραλια dips μονο για στηθος σημερα (ειχα ποδια, κοιλιακους)

Γνωρισα και κατι αλλα παιδια εκει που ειχαν αλτηρες και εχω να πω μονο οτι ειμαι μακραν πολυ πισω απο προοδο .....μπορουσα με ενα χερι να κανω δικεφαλο με 16 κιλα αλτηρα και εβγαζα γυρο στα 9 rep max....τρομερο ...πρεπει να ξεκινησω γυμναστηριο ή να βαλω budget απο τωρα να γοραζω σιαγ σιγα πραγματα

Πολλά κιλά για τόσο μικρό μυ
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Βασικά θα επιχειρήσω να κάνω 13-14 κιλά πιεσεις ώμων την μεθεπόμενη εβδομάδα.... Αλλά επειδή δεν τα έχω και για τους 2 αλτηρες θα τα κανω Ανα χέρι εναλλάξ. Θα είναι η πρωτη φορα που επιχειρω σε κάθε χέρι τόσα κιλά για πιεσεις ώμων με αλτηρες από τότε που ξεκίνησα να πηγαινω γυμναστήριο..... Η μεσαία μοίρα παει πολυ καλα με 8.5 κιλά εκτάσεις.... Γενικά ώμους έχω αρκετό εξοπλισμό να προπονηθω... Πλάτη τα ίδια αν εξαιρέσεις τα deadlifts που δεν έχω μπάρα... Τη κωπηλατικη με μπαρα δε τη πολυγουσταρω .... Και να είχα κ ενα παγκο.... Θα ήταν τέλεια.
 

JJohn1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JJohn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
μπορουσα με ενα χερι να κανω δικεφαλο με 16 κιλα αλτηρα και εβγαζα γυρο στα 9 rep max
Όρθιος η καθιστός? Έχω παρατηρήσει αρκετή διαφορά μεταξύ των δυό. Νομίζω ότι είναι ευκολότερο να σηκώσεις περισσότερα όρθιος
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

JJohn1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JJohn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
ορθιος ....καθιστος νομιζω ειναι πιο δυσκολο
Ναι σίγουρα. όταν άλλαξα θυμάμαι έπεσα αυτόματα απο τα 16 --> 10 kg
Φαντάζομαι θα συμμετέχουν λιγότερα άλλα groups για να είναι πιο δύσκολο
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ναι σίγουρα. όταν άλλαξα θυμάμαι έπεσα αυτόματα απο τα 16 --> 10 kg
Φαντάζομαι θα συμμετέχουν λιγότερα άλλα groups για να είναι πιο δύσκολο
νομιζω αυτα εν τω μεταξυ τα κανουν οι crossfit ,γιατι και αυτοι κροσφιτ εκαναν. Αισθανθηκα λιγο ασχημα οταν με ρωτησαν αν κανω κροσφιτ και ειπα ΄΄χαχα οχι ρε ΄΄ :P
 

JJohn1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JJohn1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
CrossFit, Η αγαπημένη μορφή άσκησης του Χειροπρακτικού, φέρνει πελάτες :lol:
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ρε δεν ηξερα οτι εκαναν κροσφιτ ....οταν μου ειπαν οτι εκαναν κροσφιτ λεω, ωραια τους την ειπα καπως και θα ζητησω να κανω μαζι τους γυμναστικη ?

Αλλα ενταξει ηταν οκ ατομα δεν το πηραν στραβα το χαχα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
IMG_20210321_085228.jpg
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ντεβιλ θες να σου στειλω αυγα επειδη βλεπω δεν εχεις καθολου ? :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Γιατί δεν παίρνεις 30 αυγά καρτέλα.Οταν οι κότες δεν εκαναν αυγό εγώ αγόραζα 30αυγα καρτέλ/4.5€
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Έχεις ακουστα το λιναρόσπορο?
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
just βαλε κ λιγο κοτοπουλάκι - μπιφτεκάκι δδιπλα να γινει μουρλια :P
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Είχα από χθές. Και έφαγα αλλά θα χαλάγε την φωτό. ;)

Εγω εχω να φάω καμια βδομάδα ... θα το βγάλω για αύριο.

Δευτερα - Τριτη γαρίδες....

Τεταρτη αυγά

Πεμπτη φακη + ρυζι

Παρασκευη θα δούμε....
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

IMG_20210321_100037.jpg


Προμήθειες
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top