Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Εγώ σήμερα έπαιξα καμψεις με βάρος και έκανα για πρωτη φορα 20 επαναλήψεις με 12 κιλά βάρος πανω μου.

Πιέσεις ώμων στο μηχάνημα πολυ άνετα έκανα 25 κιλά για 15 επαναλήψεις άρα 12.5 σε κάθε χέρι.

Γενικά καλή προπονησουλα .... Μεθαυριο θα παω για πλατη. Δυστυχώς αυτό το γυμναστήριο εδώ που έχω έρθει για την δουλειά είναι της παλιας νοοτροπίας όχι βαριές ασκήσεις όχι deadlift εν παση περιπτωση ...

Ένα λάθος το οποίο δεν θα ξανακάνω σε προπονηση είναι πως πιεσα σε όλα τα αεροδρόμια των καμψεων . Θέλω να κάνω και επικλινη σε κάποια φάση.... 40 ευρώ το μήνα συνδρομη κ σου λέει 5-8 το απόγευμα ανοιχτός και 9 με 1 ... Τι να κάνω όμως θα παω !
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ένα λάθος το οποίο δεν θα ξανακάνω σε προπονηση είναι πως πιεσα σε όλα τα αεροδρόμια των καμψεων.
Έχω πιει πολύ και κάνουν αεροδρόμια τα μάτια μου ;
Τι συμβαίνει; :hehe:

Ειδικά στο Βενιζέλος δεν έχει και χώρο βρε Ντεβιλ, τρέχα γύρευε τι ζημιά θα γίνει με τις βαλίτσες που παίζει να συγκρουστούν μεταξύ τους και με σένα. Είναι φρενοκομείο η φάση, σαν γεμάτο σουπερ μαρκετ με καρότσια τις ώρες αιχμής σε κεντρικό σημείο:P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Το κωλο λεξικό του κινητου 😁
 

sunsetpp

Νεοφερμένος

Η Penny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Καλημέρα με ένα διαφορετικό πρωινό.

CD1E4C38-2949-47DF-9E72-BEB5BCB0A7A6.jpeg

Αυγά ποσέ και καπνιστός σολομός, με αγάπη από Σαντορίνη!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Με αγαπη επίσης από...... Βρείτε το 😁

Πάμε πρωτο γευμα ημέρας... Κουακεροπιτα αθάνατη με τριμμένη μπανάνα κ μέλι από πανω. Πάμε να ανεβάσουμε τη λίμπιντο στο Θεό.

Επίσης βιντεαρα από χθεσινή βόλτα με το αμάξι... Παραλιακή βολτίτσα πηγα κ γυμναστήριο κ μετα για ψώνια. Έχει και ΑΒ εδώ στα 15 χιλιόμετρα εννοείται ήρθα με αμάξι.

Δεν με αφήνει να την ανεβάσω το βίντεο είναι λέει μεγάλο 120 Mb θα βρω τρόπο να το κάνω όμως.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νομίζω η δευτερη φωτο είναι εξαιρετική. Μ αρέσει πολυ.
 

Συνημμένα

  • IMG_20210805_113917.jpg
    IMG_20210805_113917.jpg
    73.4 KB · Εμφανίσεις: 118
  • IMG_20210804_205914.jpg
    IMG_20210804_205914.jpg
    1.1 MB · Εμφανίσεις: 122
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα με ένα διαφορετικό πρωινό.

View attachment 84010

Αυγά ποσέ και καπνιστός σολομός, με αγάπη από Σαντορίνη!
Ωωω! Και Σαντορίνη και αυγά benedict με καπνιστό σολομό!!!
Και για μεσημεριανό θα το έτρωγα αυτό και για βραδινό να μην σου πω...:lol:
Καλές διακοπές αγαπητέ μου!
 

sunsetpp

Νεοφερμένος

Η Penny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Με αγαπη επίσης από...... Βρείτε το 😁

Πάμε πρωτο γευμα ημέρας... Κουακεροπιτα αθάνατη με τριμμένη μπανάνα κ μέλι από πανω. Πάμε να ανεβάσουμε τη λίμπιντο στο Θεό.

Επίσης βιντεαρα από χθεσινή βόλτα με το αμάξι... Παραλιακή βολτίτσα πηγα κ γυμναστήριο κ μετα για ψώνια. Έχει και ΑΒ εδώ στα 15 χιλιόμετρα εννοείται ήρθα με αμάξι.

Δεν με αφήνει να την ανεβάσω το βίντεο είναι λέει μεγάλο 120 Mb θα βρω τρόπο να το κάνω όμως.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νομίζω η δευτερη φωτο είναι εξαιρετική.
Αυτά είναι!!!!
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Με αγαπη επίσης από...... Βρείτε το 😁

Πάμε πρωτο γευμα ημέρας... Κουακεροπιτα αθάνατη με τριμμένη μπανάνα κ μέλι από πανω. Πάμε να ανεβάσουμε τη λίμπιντο στο Θεό.

Επίσης βιντεαρα από χθεσινή βόλτα με το αμάξι... Παραλιακή βολτίτσα πηγα κ γυμναστήριο κ μετα για ψώνια. Έχει και ΑΒ εδώ στα 15 χιλιόμετρα εννοείται ήρθα με αμάξι.

Δεν με αφήνει να την ανεβάσω το βίντεο είναι λέει μεγάλο 120 Mb θα βρω τρόπο να το κάνω όμως.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νομίζω η δευτερη φωτο είναι εξαιρετική. Μ αρέσει πολυ.

Χαράκι Ρόδου;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Με αγαπη επίσης από...... Βρείτε το 😁

Πάμε πρωτο γευμα ημέρας... Κουακεροπιτα αθάνατη με τριμμένη μπανάνα κ μέλι από πανω. Πάμε να ανεβάσουμε τη λίμπιντο στο Θεό.

Επίσης βιντεαρα από χθεσινή βόλτα με το αμάξι... Παραλιακή βολτίτσα πηγα κ γυμναστήριο κ μετα για ψώνια. Έχει και ΑΒ εδώ στα 15 χιλιόμετρα εννοείται ήρθα με αμάξι.

Δεν με αφήνει να την ανεβάσω το βίντεο είναι λέει μεγάλο 120 Mb θα βρω τρόπο να το κάνω όμως.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νομίζω η δευτερη φωτο είναι εξαιρετική. Μ αρέσει πολυ.
Χίο;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Κοντά πεφτει η yorkie!!!!

Αγάπη λυπάμαι αλλά είσαι λίγο πιο μακρυά.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Θεωρώ ότι αν ακολουθήσεις αυτό το πρόγραμμα, δε θα πρέπει να ξεπερνάς τις 3 φορές την εβδομάδα γιατί είναι απαιτητικό και συνδυάζει πολυαρθρικές και απομονωτικές ασκήσεις.
Αυτό γιατί ?🤔

Αν κάνει stretching στην αρχή και στο τέλος τίποτα ?
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Χμ Λέσβος ή Σαμος;
Αλλά θα πω το πρώτο

Είναι πολυ όμορφα εδώ.... Πολυ καλυτερα απο εκει που ήμουν... Καλά για Αθήνα δεν το συζητάμε έτσι μου έρχεται να φυγω απο την Αθήνα... Γέννημα θρεμα Αθηναίος 26 χρόνια... Μόνο για να πηγαινεις ναν κάθεσαι λίγες μέρες κ να φευγεις Και χειμώνα κυρίως... Και μια γατουλα από τα πετρινα σοκάκια... Τις αγαπάω τις γατουλες.

Δυστυχώς την δικιά μου την άφησα στους γονείς μου.

Εκτός από τις προπονησεις βλογκαρουμε κιόλας που είναι και της μόδας! Σε αυτό το θρεντ. Όποιος θέλει.
 

Συνημμένα

  • IMG_20210805_142931.jpg
    IMG_20210805_142931.jpg
    3.1 MB · Εμφανίσεις: 110

sunsetpp

Νεοφερμένος

Η Penny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Τι γατουλα είναι αυτή?!!! :)
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Είναι πολυ όμορφα εδώ.... Πολυ καλυτερα απο εκει που ήμουν... Καλά για Αθήνα δεν το συζητάμε έτσι μου έρχεται να φυγω απο την Αθήνα... Γέννημα θρεμα Αθηναίος 26 χρόνια... Μόνο για να πηγαινεις ναν κάθεσαι λίγες μέρες κ να φευγεις Και χειμώνα κυρίως... Και μια γατουλα από τα πετρινα σοκάκια... Τις αγαπάω τις γατουλες.

Δυστυχώς την δικιά μου την άφησα στους γονείς μου.

Εκτός από τις προπονησεις βλογκαρουμε κιόλας που είναι και της μόδας! Σε αυτό το θρεντ. Όποιος θέλει.
Κάνε μας ένα βλογκ ρε ντεβιλ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Κάνε μας ένα βλογκ ρε ντεβιλ.

Θα ανεβάζω φώτο συχνά πυκνα κ εδώ μεινετε συντονισμένοι. Πέρα από τις προπονησαρες που θα κάνουμε!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μεσημεριανό το έφτιαξα τώρα κοκκινιστό κοτόπουλο με ρυζι!

Δεν καταλαβαίνεις ότι κανείς διατροφή. Το ρυζι εξαιρετικό το πήρα από ένα μαγειρείο πετρινο ! Πάω κάνω μπανάρα να δροσιστώ και κάθομαι να φάω!
 

Συνημμένα

  • IMG_20210805_154632.jpg
    IMG_20210805_154632.jpg
    940.2 KB · Εμφανίσεις: 119
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
σήμερα δουλευω αλλά αυριο οποίος θέλει παμε για μια ποταρα !

Αυριο θα παω κ γυμναστήριο είναι pull day για πλατη χέρια κ κορμό.

Μετά λένε για τη Μυκονο.... Ποια Μυκονο!

New place! New life! Όλα για τη περιπετεια !!!
 

Συνημμένα

  • IMG_20210803_223554.jpg
    IMG_20210803_223554.jpg
    1.6 MB · Εμφανίσεις: 98

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
σήμερα δουλευω αλλά αυριο οποίος θέλει παμε για μια ποταρα !

Αυριο θα παω κ γυμναστήριο είναι pull day για πλατη χέρια κ κορμό.

Μετά λένε για τη Μυκονο.... Ποια Μυκονο!

New place! New life! Όλα για τη περιπετεια !!!
Αστυπάλαια δεν είναι ? Μετακομίσεις η διακοπές?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top