Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Αστυπάλαια δεν είναι ? Μετακομίσεις η διακοπές?

Οχι δεν είναι Αστυπάλαια και δεν είναι για διακοπες αν και κάνω κ απο αυτές! Η @yorkie έπεσε μέσα είμαι στο Αν. Αιγαίο. Για δουλειά είναι... Μου έγινε μια προταση με πηραν τηλέφωνο και δεν προλαβαμε να κλεισουμε τους είπα οκ θα έρθω. Καθαρά δική μου απόφαση που παρθηκε μέσα σε 1 λεπτό!!! Δεν τη συζήτησα με κανέναν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Ότι πρεπει για αερόβιο....

Έπρεπε να παρω και τους αλτηρες να τους αφήσω πισω στο χώρο αποσκευών να κάνω καμια προπονηση ώμους κ στήθος και να χαζευω τη θάλασσα ταυτόχρονα κ την φυση .... Έτσι κ αλλιώς πήρα τα απολυτως απαραίτητα που χώρεσαν σε μερικες σακουλες οι οποίες έπιασαν απλά τη μιση πλευρα των πισω καθισμάτων.... Ουτε καν πορτ παγκαζ.
 

Συνημμένα

  • IMG_20210805_200034.jpg
    IMG_20210805_200034.jpg
    1.6 MB · Εμφανίσεις: 93

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Λόγω της τραγικότητα ς της κατάστασης με τις πυρκαγιες δεν θα ανεβάσω υλικό φωτογραφικό απο το νησί που βρίσκομαι ουτε κ προγραμμα προπονησης που σκόπευα σαν μια ελάχιστη συμβολική συμπαράσταση στους ανθρώπους που υποφέρουν. Δυστυχώς δεν είμαι Αθήνα να αναλάβω να βοηθησω κ εγώ όπου θα μπορουσα. Ο θεος μαζί σε αυτους τους ανθρώπους κ τις οικογένειες τουε. Και όπως είπε και ο Πρωθυπουργός χθες τώρα δεν είναι ώρα ουτε για κριτική ουτε για αυτοκριτική.

Αν έχετε φίλους που μένουν κοντά στη Βαρυμπομπη η τον Άγιο Στέφανο και τις εκεί περιοχες παρτε τους ένα τηλέφωνο μήπως χρειάζονται κάτι. Ακόμη και αν έχετε να μιλήσετε καιρό μαζί τους η είχατε κάποιον τσακωμο παλαιοτερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Πηγα για shopping therapy ....στεναχωρεθηκα πολυ ...δεν βρισκω μπλουζες ....δοκιμαζω μιντιουμ σλιμ φιτ και μου ειναι σαν regular fit .Δοκιμαζω το small και δεν καθεται ωραια στους ωμους ...δηλάδη η γραμμη στους ωμους ανεβαινει ελαχιστα πιο πανω αντι στην ακρη του ωμου
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Επειδη εδω και 1 βδομαδα ειμαι καθε βραδυ σε ταβερνες, απο Δευτερα αλλαζω το προγραμμα μου και ξεκιναω ΗΙΙΤ 4-5 φορες την εβδομαδα για να ξεβουλωσουν οι αρτηριες. Δεν εφαγα ομως καθολου ψωμια και πιτες. Φοβαμαι να ζυγιστω, αν και οι κοιλιακοι μου μου φαινονται ιδιοι με πριν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πηγα για shopping therapy ....στεναχωρεθηκα πολυ ...δεν βρισκω μπλουζες ....δοκιμαζω μιντιουμ σλιμ φιτ και μου ειναι σαν regular fit .Δοκιμαζω το small και δεν καθεται ωραια στους ωμους ...δηλάδη η γραμμη στους ωμους ανεβαινει ελαχιστα πιο πανω αντι στην ακρη του ωμου
ωχ μου θυμιζεις γνωστο μου που προσεχει την γραμμη και εχει το ιδιο θεμα με εσενα. Μηπως μην εδινες τοση σημασια στην γραμμη στους ωμους;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,798 μηνύματα.
Εγώ θέλω πολυ να φάω ενα παγωτο. Και χθες βράδυ που βγήκα για ένα κρασί.... Έφαγα κ μερικά πατατακια... Εν τω μεταξυ ήμουν έτοιμος να κοιμηθώ αλλά λέω ας βγω λιγο εκεί κατά τις 2 και γυρισα 3.30 ήπια μια σαγκρια κ ήρθα στα ίσα μου.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
ωχ μου θυμιζεις γνωστο μου που προσεχει την γραμμη και εχει το ιδιο θεμα με εσενα. Μηπως μην εδινες τοση σημασια στην γραμμη στους ωμους;
Δεν ξέρω ....θα φαίνεται ώραια όμως ?είναι λιγότερο από χιλιοστά θ γραμμή απ' την σωστή θέση απλά αυτό το λίγο χαλάει την εικόνα (απ' ότι βλέπω εγώ 😂)


Πάντως κατέληξα στο ότι έχω κάνει καλό V και ώμους 😋😋😋
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Δεν ξέρω ....θα φαίνεται ώραια όμως ?είναι λιγότερο από χιλιοστά θ γραμμή απ' την σωστή θέση απλά αυτό το λίγο χαλάει την εικόνα (απ' ότι βλέπω εγώ 😂)


Πάντως κατέληξα στο ότι έχω κάνει καλό V και ώμους 😋😋😋
αχαχαχα θεος!
Πρεπει να βγουν μπλουζακια χωρις γραμμες στους ωμους :P
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
αχαχαχα θεος!
Πρεπει να βγουν μπλουζακια χωρις γραμμες στους ωμους :P
Αυτό ψάχνω τώρα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Έχω βρει κάποια απλά από εξωτερικό.Η γραμμή είναι διαγώνια και δεν μετράει τόσο για την εμφάνιση των ώμων
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
ελα ρε, υπαρχουν με τετοιες γραμμες; Αν βρεις πες μου να τα στειλω στον γνωστο μου. Θα χαρει πολυ :laugh:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,868 μηνύματα.
Εγώ θέλω πολυ να φάω ενα παγωτο. Και χθες βράδυ που βγήκα για ένα κρασί.... Έφαγα κ μερικά πατατακια... Εν τω μεταξυ ήμουν έτοιμος να κοιμηθώ αλλά λέω ας βγω λιγο εκεί κατά τις 2 και γυρισα 3.30 ήπια μια σαγκρια κ ήρθα στα ίσα μου.
Φάε άφοβα.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Εγώ θέλω πολυ να φάω ενα παγωτο. Και χθες βράδυ που βγήκα για ένα κρασί.... Έφαγα κ μερικά πατατακια... Εν τω μεταξυ ήμουν έτοιμος να κοιμηθώ αλλά λέω ας βγω λιγο εκεί κατά τις 2 και γυρισα 3.30 ήπια μια σαγκρια κ ήρθα στα ίσα μου.
ενα παγωτακι δεν πειραζει. Εγω εδω και 1 βδομαδα τρωω καθε βραδυ στις 11 σε ταβερνες. Τις εχω παρει σβαρνα. Θα κανω ΗΙΙΤ για 1-2 βδομαδες και θα επανελθω. Αποφευγω ομως στις ταβερνες τις τηγανητες πατατες, τα ψωμια και τις πιτες. Μοναδικο παραπτωμα ειναι τα τηγανητα κολοκυθακια και προχθες τα τηγανητα καλαμαρακια και γαυρο. Για να μη πω που τσακισα ενα κουτι σιροπιαστα και μπουγατσες. Τωρα που ειπα μπουγατσα, να παω να αγορασω μια για πρωινο. Τελευταια εβδομαδα διακοπων, ας τις χαρουμε. Μετα προπονηση μεχρι να παγωσει η κολαση.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν μετανιώνω για τίποτα απ' ό,τι έφαγα στις διακοπές (ψωμί στις ταβέρνες, γλυκά, πατάτες τηγανητές) κυρίως επειδή τα έφαγα όλα με μέτρο (το κατά δύναμιν) χωρίς να πέσω με τα μούτρα. Ακούω την όρεξή μου και πράττω αναλόγως. Δεν γίνεται οι διακοπές μιας εβδομάδας να μας πάνε τόσο πίσω, αν ισχύει το αντίθετο, με χαρά να το ακούσω.
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Όπως δεν φτιάχνεις σώμα με μπρόκολο κοτόπουλο και γυμναστική σε μια βδομάδα έτσι δεν χαλάει κιόλας σε μια βδομάδα.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Όπως δεν φτιάχνεις σώμα με μπρόκολο κοτόπουλο και γυμναστική σε μια βδομάδα έτσι δεν χαλάει κιόλας σε μια βδομάδα.
Μα δεν μιλάμε για 1 βδομάδα διακοπές αλλά για 4. Σε 1 μήνα μια χαρά χαλάς το σώμα σου αν δεν προσέξεις. Ήδη νιώθω μειωμένη ενέργεια με αυτά που τρώω.
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Μα δεν μιλάμε για 1 βδομάδα διακοπές αλλά για 4. Σε 1 μήνα μια χαρά χαλάς το σώμα σου αν δεν προσέξεις. Ήδη νιώθω μειωμένη ενέργεια με αυτά που τρώω.
Ε σε 4 προφανώς και άλλαζουν πράγματα από άποψη λίπους κυριως, οι μύες χάνονται λιγο και επανέρχονται ευκολα μετα
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ε σε 4 προφανώς και άλλαζουν πράγματα από άποψη λίπους κυριως, οι μύες χάνονται λιγο και επανέρχονται ευκολα μετα
ε αυτο λεμε. Δεν ειπα πουθενα οτι κανω μια βδομαδα διακοπες :P Ασχετα αν καποιοι διαστρευλωνουν αυτα που λεω.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top