Fitness Thread!

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.
Από τη σημερινή προπόνηση

Screenshot_2022-04-03-17-31-37-641_com.xiaomi.hm.health.jpg
Screenshot_2022-04-03-17-31-53-314_com.xiaomi.hm.health.jpg
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
σΗΜΕΡΑ στήθος - χέρια

3 ασκησεις στήθος

καμψεις με βάρος
επικληνης με αλτηρες
και ανοιγματα σε μηχανημα

για τα χερια

εκτασεις ωμων
εκτασεις τρικεφαλων πανω απο το κεφάλι.
καμψεις δικεφαλων

* θα βγαλω τους 2 παγκους σε καθε προπονηση στηθους δηλαδη 4 φορές μεσα στην εβδομάδα... θα το ριξω στους 2

ειναι επιβαρυντική ασκηση αν γινεται συνέχεια για τους ωμους.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Σημερινη προπονηση απογευμα... οπου πραγματικά είχε παρα πολυ κόσμο. Τετοια εποχή τον Νοε΄μβριο ημουν εγω και τα μηχανήματα...

Ανυπομονώ να έρθει η Μεγάλη εβδομάδα (ελπιζω να μη κλεισουν μέχρι Μ.Παρασκευη τουλάχιστον) για να πηγαινω πρωινά που θα έχω άδεια απο τη δουλεια να προπονούμαι με την ησυχία μου.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να βλέπω τόσο κόσμο μου την σπάει γιατί οι περισσότεροι απλά κάθονται στα μηχανήματα 😛
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να βλέπω τόσο κόσμο μου την σπάει γιατί οι περισσότεροι απλά κάθονται στα μηχανήματα 😛

Ή να περνάνε μπροστά από καθρέφτη και να σφίγγονται και η μούρη από τη φουσκόνη να έχει γίνει σαν λυκάνθρωπου.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να βλέπω τόσο κόσμο μου την σπάει γιατί οι περισσότεροι απλά κάθονται στα μηχανήματα 😛

Ειναι πιο ηρεμα το πρωί... το απογευμα σκάει ο καθε πικραμενος και λεει την ιστορια του. Πανω απο τα μηχανηματα.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Ειναι πιο ηρεμα το πρωί... το απογευμα σκάει ο καθε πικραμενος και λεει την ιστορια του. Πανω απο τα μηχανηματα.
Άστα να πάνε μαθαίνεις ποιος παντρεύεται ποιος έχει χωρίσει τους μισθούς του καθενός και διάφορες απόψεις για το τι θα έκανε ο καθένας αν ήταν πρωθυπουργός για την πανδημία 😛
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Καλημέρα ! Καλές γιορτές να έχετε αγορίνες μου.

Πολυ σημαντικη η αυτοαμυνα @juste un instant
πολυ καλη η προταση σου να πουμε κ για αυτά...

εγω βεβαια εκανα παλιά κράβ μαγκά και λιγο πυγμαχία... τωρα ασχολουμαι μονο με βάρη.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Εγώ ξεκίνησα αποκλειστικά βάρη και έκοψα τα ΗΙΙΤ για ένα διάστημα. Θέλω να βάλω μυϊκή μάζα. Έχω πιαστεί όσο δεν πάει αυτές τις μέρες και χαίρομαι.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Καλώς την.... πρόσεξε ποιον θα έχεις να σε συμβουλεύει.. προχθές μου έλεγε ένας πέρσοναλ πως για το στήθος χρειάζεσαι 5-6 ασκήσεις για να γεμισεις το στηθος απο όλες τις γωνιες. Του λέω εγω κάνω 3 το πολύ 3-4 σετ σε κάθε άσκηση. Λέει θες παραπάνω. Οκ του κάνω

egw (2).JPG


Επειδη με τη μπλούζα δεν φαίνεσαι πάντα... μολις με ειδε άρχισε τα ωωω πολυ καλός φίλε !

:D :D

To "κακο" με τα βαρη ειναι οτι σου ανεβάζουν πολύ τη λίμπιντο, και να σε διώξει ο δικος σου χαχα (αν ειναι ξενέρωτος).

Εγω γουστάρω βεβαια τη ζωή μου αλλα οκ δεν ειναι όλοι το ίδιο.

ΈΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΣΤΑ 45 ΤΟΥ! ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ !!!!!! Ι am not your LAZY daddy!!!! :P

Καλημέεεεερα μας...

η φωτο μετα τον ύπνο έχω να κάνω στήθος - χέρια 3-4 μέρες. Θα πάω σε λιγο για προπονησάρα !

Ειμαι στο πάγκο στα 75 κιλά για 8-10 επαναληψεις ! Τις κανω πολύ ωραια....

Σωματικό βάρος στα 83.5 κιλά με 1.80 ύψος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.
Επιτέλους ποδηλατάκι στο νησί μετά από καιρό...

Screenshot_2022-04-20-13-27-24-543_com.xiaomi.hm.health.jpg
Screenshot_2022-04-20-13-27-30-319_com.xiaomi.hm.health.jpg
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Σταματησα το γυμναστηριο και ξαναξεκιναω σπιτι γυμναστικη .......2 μερες μετα απο 1 εβδομαδα rest εχω να πω οτι ειναι οτι νανε τα βαρη ,δεν πιανουν τιποτα ,,,,,λογικα συντηρηση μονο .Παιζει να βαλω 10x10 σουπερσετς μπας και αλλαξει κατι

Τωρα καταλαβαινω τον σοχ που εκανε τρισετ τετρασετ και εγω δεν ξερω τι στο σπιτι σε σχεση με το γυμναστηριο
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Σταματησα το γυμναστηριο και ξαναξεκιναω σπιτι γυμναστικη .......2 μερες μετα απο 1 εβδομαδα rest εχω να πω οτι ειναι οτι νανε τα βαρη ,δεν πιανουν τιποτα ,,,,,λογικα συντηρηση μονο .Παιζει να βαλω 10x10 σουπερσετς μπας και αλλαξει κατι

Τωρα καταλαβαινω τον σοχ που εκανε τρισετ τετρασετ και εγω δεν ξερω τι στο σπιτι σε σχεση με το γυμναστηριο
Είχα σκεφτεί κι εγώ αυτό με το σπίτι αλλά δε πρέπει συνεχώς να αυξάνεις τα κιλά ??? Συνέχεια καινούργια θα αγοράζω, σκέφτηκα, και πήγα γυμναστήριο να ξεμπερδευω
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Είχα σκεφτεί κι εγώ αυτό με το σπίτι αλλά δε πρέπει συνεχώς να αυξάνεις τα κιλά ??? Συνέχεια καινούργια θα αγοράζω, σκέφτηκα, και πήγα γυμναστήριο να ξεμπερδευω
Ναι ,επίσης θα έχεις και λιγότερες ασκήσεις σε σχέση με το γυμναστήριο .Εκεί που έκανα 7 ασκήσεις για πλάτη ,έπεσα στις 3
Για γλουτούς που έχω αύριο ,από 6 ασκήσεις πέφτω στις 3
.
.
.

Είτε να αλλάξεις προφίλ προπόνησης....αντί να ανεβάζεις κιλά ,να τα κάνεις πιο αργά ,να κάνεις δισετ ,τρισετ ,10χ10 (German Volume λέγεται νομίζω) ,σουπερσετ 10χ10
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ναι ,επίσης θα έχεις και λιγότερες ασκήσεις σε σχέση με το γυμναστήριο .Εκεί που έκανα 7 ασκήσεις για πλάτη ,έπεσα στις 3
Για γλουτούς που έχω αύριο ,από 6 ασκήσεις πέφτω στις 3
.
.
.

Είτε να αλλάξεις προφίλ προπόνησης....αντί να ανεβάζεις κιλά ,να τα κάνεις πιο αργά ,να κάνεις δισετ ,τρισετ ,10χ10 (German Volume λέγεται νομίζω) ,σουπερσετ 10χ10
7 ασκήσεις ??? Εγώ για κάθε μυϊκή ομάδα κάνω 2 το πολύ 3 .
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
7 ασκήσεις ??? Εγώ για κάθε μυϊκή ομάδα κάνω 2 το πολύ 3 .
Μην κοιτάς πόσο κάνει ο καθένας ....η ένταση σε νοιάζει

Μπορεί εσύ με τις 3 ασκήσεις να βγάζεις την ίδια ένταση με εμένα και να εισαι κομπλέ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top