Kλαίτε εύκολα;

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Aμε. Με συγκινουν απιστευτα τα κρεμυδια...τι ρομαντικα που ειναι τα ατιμα...:'(

(οχι δε κλαιω ευκολα, αλλά ουτε θα διστασω αν ερθει, επειδη μερικοι βλαμενοι θεωρουν οτι ειναι αδυναμια, ή οτι οι αντρες δε κλαινε, κλπ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Κλαίω πολύ εύκολα κ με το παραμικρό (εκτός από κάποιες περιόδους που με πιάνει απάθεια κ δεν εκφράζομαι καθόλου).
Αλλά δε κλάιω μόνο για κάτι στενάχωρο...κλαίω κ όταν χαίρομαι για κάτι, κ όταν συμπάσχω, κ όταν βλέπω ταινία κτλ.
Με λίγα λόγια δλδ, είμαι πολύ ευχάριστος άν8ρωπος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Γενικά είμαι υπέρ ευαίσθητη οπότε κλαίω πάρα πολύ εύκολα....!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Για καλή μου τύχη, ναι, κλαίω εύκολα. Απλά προσπαθώ όσο γίνεται να μην υπάρχουν μάρτυρες…:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Όταν είμαι μόνος, ναι, κλαίω εύκολα, ειδικά αν η διάθεσή μου είναι ψιλοχάλια λόγω της πίεσης της ημέρας ή λόγω κάποιας λογομαχίας κτλ. Έχω πιάσει τον εαυτό μου να δακρύζει πολλές φορές όταν βλέπω μια ταινία που αποτυπώνει έντονο ανθρώπινο πόνο/απώλεια/αδικία κτλ :cry_x:

Όταν είμαι με άλλους γενικά είμαι πιο ψυχρός, αλλά όχι σε σημείο που να είμαι ανέκφραστος. Είμαι απλά πιο συνεσταλμένος :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Καθόλου εύκολα και δεν είναι καθόλου καλό.
Και γενικότερα δεν είμαι καθόλου εκδηλωτικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Ναι, ειδικά σε αυτή τη φάση της ζωής μου. Προσπαθω όμως να μην το δείχνω. Συνήθως όταν ακούω μπαλάντες σκέφτομαι διάφορα πράγματα και κλαίω. Μπορώ να πω ότι αυτό με χαλαρώνει. Βέβαια, μη θεωρήσετε ότι είμαι κανένα μυξιάρικο... όλα με μέτρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annoylitos

Νεοφερμένος

Η annoylitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
αχ ρε παιδια τι ειπατε για κλαμα!!! ειναι η δευτερη φυση σου phyllis??? εμενα ειναι η πρωτη μου:( ειμαι υπερβολικα ευαισθητη κ κλαιω με το παραμικρο οχι ομως δημοσια:worry:δεν ξερω τι εχω???γενικα τον τελευταιο καιρο ειναι το οτι δινω πανελληνιες για δευτερη φορα ειναι το οτι χωρησα απο μια σχεση τριων χρονων ειναι που ο παπους μου ειναι στα προθυρα απο καρκινο.....ειναι που ειμαι ερωτευμενη με ενα παιδι που ειναι 600 χιλιομετρα μακρια μου στην Αθηνα συκγεκριμενα κ προσπαθω να κανω τα παντα να περασω εκει γιατι βρισκεται πραλληλα κ η σχολη που θελω......δεν ξερω βρε παιδια...:worry::/:αλλα σαν να με εχει πιασει καταθλιψη..θελω συνεχεια να κλαιω..και τωρα που το σκεφτομαι παλι θελω να κλαψω...δεν ειμαι καλαααααααααααααααααα:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
και εγω αμα δεν ειμαι ψυχολογικα καλα και ειμαι πολυ πρεσαρισμενος τοτε μου ερχετε να κλαψω ή να πιω λιγακι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Μμμ τελικα οι περισσοτεροι κλαιμε μονοι μας για να ξεσπασουμε :) Εγω νιωθω αρρωστημενα καλα αφου κλαψω, και κατα τη διαρκεια, ειναι περιεργη η επιδραση του κλαματος. Κλαιω λοιπον κιεγω συχνα, κυριως οταν εχω νευρα η πληγωθω για κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλά νομίζω το δικό μου το κακό δεν έχει ξαναγίνει! Μπορώ να βάλω τα κλάματα με το παραμικρό... Έχω κλάψει σε ταινίες, σε ειδήσεις, βλέποντας καρτούν, όταν αποσύρθηκε ο Σουμάχερ, όταν κερδίσαμε τη Γιουροβίζιον και προβλέπω να κλαίω και τώρα που θα χάσουμε τη Γιουροβίζιον! :D Επίσης μπορεί να βάλω τα κλάματα επειδή είμαι κουρασμένη, επειδή σκέφτηκα κάτι και με έριξε ή επειδή τσακώθηκα με τους γονείς μου ή το αγόρι μου. Γενικά όμως δεν είμαι καθόλου κλαψιάρα και θέλω να το πιστέψετε αυτό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Γενικά όμως δεν είμαι καθόλου κλαψιάρα και θέλω να το πιστέψετε αυτό! :P

Για μένα έχεις κλάψει ποτέ καλυψούδι μου;:redface:


ΥΓ: Έπρεπε πάντως να με δείτε στον Τιτανικό κλάμα που έριξα.... "Γκουβάδες" γέμιζα! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Για μένα έχεις κλάψει ποτέ καλυψούδι μου;:redface:


ΥΓ: Έπρεπε πάντως να με δείτε στον Τιτανικό κλάμα που έριξα.... "Γκουβάδες" γέμιζα! :hehe:

Καλά κι εγώ... :redface:

Για σένα όχι ακόμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Ναι συγκινούμαι εύκολα π.χ.όταν βλέπω μια ταινία με παιδιά τις περισσότερες φορές βάζω τα κλάματα.Όταν αναπολώ κάποια πράγματα που θα θελα να κρατήσουν κι άλλο.
Γενικά το κλάμα το χω στο τσεπάκι.:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Έεε...,
Μπροστά σε άλλους το κρατάω πάντα. Η τελευταία φορά ήταν όταν χάθηκε ο γάτος μου. Αλλά έκλαιγα ασταμάτητα κάθε μέρα και δεν υπολόγιζα ποιος μ'έβλεπε.

Από τότε έχω να κλάψω. Δεν μου βγαίνει με τίποτα. Μπορεί να συγκινηθώ, αλλά συνήθως με πιάνει ένα σφίξιμο σαν να μου διώχνουν τον αέρα. Το κλάμα πια μόνο σε δάκρυ, μόνη πάντα, και σπάνια.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν είμαι κατά γενική ομολογία ευσυγκίνητη. Μάλλον αναίσθητη! Παρόλα αυτά οι περιπτώσεις που με πιάνει μια ανάγκη να κλάψω είναι όταν έχω νεύρα και δεν μπορώ να τα ξεσπάσω. Εκεί τύφλα να 'χει ο Δούναβης...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
κλαίω πάρα πολύ εύκολα σε ταινίες, σε συζήτησής, όταν χαρώ πολύ...
όταν πιάνει πρωτάθλημα και κύπελλο η ομονοιάρα όταν βγήκε το ακελ στην εξουσία
γενικά είμαι πολύ ευαίσθητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Όχι δεν κλαίω καθόλου εύκολα...τα κρατάω μέσα μου και αυτό είναι πολύ πιο άσχημο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ενίοτε ρίχνω κανα κλάμα......ξέρετε....., άμα εκνευριστώ πολύ, άμα μου σπάσουν τα νεύρα, κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Γενικα δεν κλαιω ευκολα..Βασικα δεν κλαιω σχεδον καθολου...Ειδικα μπροστα σε αλλους...Αμα ειμαι μονη μου στο δωματιο μου κανα βραδυ μπορει,αλλα γενικα οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top