Manosphere - Ανδρόσφαιρα και σχετικές αντιλήψεις

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,608 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,608 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Προσωπικά υπάρχουν για εμένα δύο είδη ομορφιάς στον άντρα.....
Το πιο "feminine" δηλαδή να έχει πολύ λεπτά χαρακτηριστικά και πιο χαριτωμένα.....
Και το πιο "masculine" να έχει δηλαδή πιο άγριο παρουσιαστικό.
Είναι λιγο στο τι ψάχνει και ο καθένας πάντως και τι του ταιριάζει.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,608 μηνύματα.
Προσωπικά υπάρχουν για εμένα δύο είδη ομορφιάς στον άντρα.....
Το πιο "feminine" δηλαδή να έχει πολύ λεπτά χαρακτηριστικά και πιο χαριτωμένα.....
Και το πιο "masculine" να έχει δηλαδή πιο άγριο παρουσιαστικό.
Είναι λιγο στο τι ψάχνει και ο καθένας πάντως και τι του ταιριάζει.
Εγώ είμαι in the middle. Τέρμα όμως.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,514 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Προσωπικά υπάρχουν για εμένα δύο είδη ομορφιάς στον άντρα.....
Το πιο "feminine" δηλαδή να έχει πολύ λεπτά χαρακτηριστικά και πιο χαριτωμένα.....
Και το πιο "masculine" να έχει δηλαδή πιο άγριο παρουσιαστικό.
Είναι λιγο στο τι ψάχνει και ο καθένας πάντως και τι του ταιριάζει.
Ειναι αναλογα το anima και animus που αναπτυσσουμε σε μικρη ηλικια .Παιζουν πολυ σημαντικοι παραγοντες για το τι θελουμε να επιλεξουμε μελλοντικα .Εχει πολυ αναλυση παντως μεσα στο βιβλιο που το διαβασα αυτο ,και βλεπεις αντιστοιχα τι θελει καποια κοπελα απ το πως ηταν η παιδικη της ηλικια
1647264863261.png


Για οποιον ενδιαφερεται ειναι αυτο το βιβλιο ---> Εδω ,εδω ειμαι
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ειναι αναλογα το anima και animus που αναπτυσσουμε σε μικρη ηλικια .Παιζουν πολυ σημαντικοι παραγοντες για το τι θελουμε να επιλεξουμε μελλοντικα .Εχει πολυ αναλυση παντως μεσα στο βιβλιο που το διαβασα αυτο ,και βλεπεις αντιστοιχα τι θελει καποια κοπελα απ το πως ηταν η παιδικη της ηλικια
View attachment 98843

Για οποιον ενδιαφερεται ειναι αυτο το βιβλιο ---> Εδω ,εδω ειμαι
Συγνώμη αλλά υπάρχει κάτι για το οποίο να μην έχεις διαβάσει σε βιβλίο; :hehe:
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Νίκο με τα βιβλία δεν γαμησε κανεις!!!
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βέβαια εγώ και στις δύο περιπτώσεις, πέρα απ' την πλάκα τώρα, δεν μπορώ να πω ότι κάποιος είναι όμορφος αν δεν τον ακούσω να μιλάει πρώτα.
Δηλαδή τις δηλώσεις του Ασένσιο στα ισπανικά τις έχεις δει όλες. :hehe:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δηλαδή τις δηλώσεις του Ασένσιο στα ισπανικά τις έχεις δει όλες. :hehe:

AI ΜΑΡΗ ΚΟΥΚΟΥΜΑΦΚΑ, ο Ασένσιο είναι πολύ εμφανίσιμος, θα μου έκανε το κλικ εκ πρώτης όψεως αλλά αν δεν υπάρξει μια άλφα επικοινωνία δεν μπορώ να μπω ότι είναι όντως όμορφος! Μπορεί δηλαδή να τον γνωρίσω, να μου φανεί φουλ σνομπ, ψώνιο, ανώριμος και ξαφνικά δε θα μου φαίνεται καθόλου ελκυστικός ούτε καν εμφανισιακά. ΚΟΥΚΟΥΜΑΦΚΑ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
AI ΜΑΡΗ ΚΟΥΚΟΥΜΑΦΚΑ, ο Ασένσιο είναι πολύ εμφανίσιμος, θα μου έκανε το κλικ εκ πρώτης όψεως αλλά αν δεν υπάρξει μια άλφα επικοινωνία δεν μπορώ να μπω ότι είναι όντως όμορφος! Μπορεί δηλαδή να τον γνωρίσω, να μου φανεί φουλ σνομπ, ψώνιο, ανώριμος και ξαφνικά δε θα μου φαίνεται καθόλου ελκυστικός ούτε καν εμφανισιακά. ΚΟΥΚΟΥΜΑΦΚΑ.
Κατάλαβα, αμάρτησες γιατί είσαι φαν. <3
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,514 μηνύματα.
Γιατί εξανίστασαι παιδί μου; Δεν είχα καλό συντακτικό;
Καλο ηταν το συντακτικό, αλλα δεν πολύ έβγαινε νόημα.
Σαφέστατα κατάλαβα τι ήθελες να πεις, αλλα το να συγκρίνω την ανδρική ομορφιά με τη γυναικεία μου φαντάζει λιγουλάκι δύσκολο...
 
Top