PC/Console Games (Συζήτηση)

Μήτσος10

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,235 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,446 μηνύματα.
Έπαιζα fifa 2009,2010 στο psp, έχω και το fifa 22 στο steam αλλά δεν το τρέχω και τόσο καλά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Valder έχει ανακοινωθεί το eu5 παρεπιπτόντως :laugh:
Ειμαι ενημερος αδερφέ μου! Ευχαριστώ!
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,052 μηνύματα.
Έχω παίξει ds3, sekiro, elden ring και bloodborne. Αυτά τα παιχνίδια τα μισώ. Απλά δεν είναι του γούστου μου.
Είχα παίξει το Wo Long που δεν είναι της form software. To Sekiro έχει πολύ μελετημένο σύστημα μάχης και είναι όσο δύσκολο χρειάζεται. Είμαι στον owl. Ελπίζω στη συνέχεια να γίνει πιο δύσκολο.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,052 μηνύματα.
Έχω παίξει ds3, sekiro, elden ring και bloodborne. Αυτά τα παιχνίδια τα μισώ. Απλά δεν είναι του γούστου μου.
IMG_9005.jpg

Τι εκπληκτικό boss ήταν αυτό. Απίστευτη AI σε κάποια σημεία εκτός από το σημείο που έπεφτε πάνω στις κολόνες. Ανάλογα με τις κινήσεις μου συμπεριφερόταν και αλλιώς και εκεί ήταν το κλειδί της επιτυχίας. Εφόσον το κατάλαβα αυτό μπορούσε να διαβάσω την επόμενη του κίνηση και τον νίκησα.
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Είχα πάρει πριν λίγο καιρό πολύ φθηνά το Nascar Heat 5. Ωραίο παιχνιδάκι (αν σου αρέσουν τα αυτοκίνητα της nascar).
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,052 μηνύματα.
Προτελευταίος κακός στο Sekiro. Πολύ πιο δύσκολος από το Father. Χρειάζεται συνεχώς κίνηση, τα deflect και τα block δεν πιάνουν παντού και γενικά δεν χαρίζεται.
231313213.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ellis

Νεοφερμένος

Ο Ellis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
To Sekiro αν δεν κάνω λάθος είναι το δυσκολότερο παιχνίδι souls.
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 546 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,052 μηνύματα.
To Sekiro αν δεν κάνω λάθος είναι το δυσκολότερο παιχνίδι souls.
Τα παιχνίδι έχει απλούς μηχανισμούς. Τα boss έχουν συγκεκριμένες κινήσεις που επαναλαμβάνονται. Σιγά σιγά μαθαίνεις να τα διαβάζεις και τα περνάς. Θέλει κάποια εμπειρία αλλά δεν είναι εξωπραγματικής δυσκολίας. Δεν έχω παίξει άλλα παιχνίδια της FromSoftware αλλά υπάρχουν και πιο δύσκολα παιχνίδια. Για παράδειγμα κάποιες custom πίστες του Mario maker. Το Sekiro είναι ανθρώπινο να το τελειώσεις. Θέλει απλώς υπομονή.

 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,052 μηνύματα.
8e08508b-d7cc-4971-b223-46f3652d0ba2.PNG

Tέλος το Sekiro με το "πραγματικό" τέλος. Εκπληκτικό παιχνίδι που τεστάρεις τον εαυτό σου ενώ παίζεις. Πολύ καλός μηχανισμός μάχης και πολύ έξυπνα Bosses.
 
Τελευταία επεξεργασία:

KleinosBrekias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μητσαρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Champioship Manager 01/02 3.9.68 version
The Frozen Throne : Dota 5.84
Πληρης καταστροφη !
 

Netscape

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

KleinosBrekias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μητσαρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Πολύ ωραίο το Warcraft III, θεωρώ μέχρι σήμερα κρατάει καλά, αυτό το artstyle της Blizzard δεν παλιώνει με τίποτα :pardon:
Αν και κατεστρεψα το χρονο μου κυριολεκτικα , ξαγρυπνος στα internet cafe , δεν θα το αλλαζα ποτε . Μεσω της Blizzard γνωρισα πληθος ατομων πανω κατω της ηλικιας μου , που ουδεποτε θα ειχα το προνομιο και τη τιμη να γνωρισω . Και περιπου 20 χρονια μετα , οταν συναντιομαστε στο δρομο ή μιλαμε στις διαφορες εφαρμογες σκαμε στα γελια για το ποσο ρομαντικοι μαλακες ημασταν .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top