Tι σας αρέσει στο MyCat; Ή τι δεν σας αρέσει;

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ναι το χρυσο μου, ασπρομαυτο ειναι! γιν-γιανγκ (με εμφαση στο γιανγκ ως προς τον χαρακτηρα...):inlove:
Ελα μωρε, να λεμε και μια κουβέντα παραπανω να αναβουν τα αιματα, στο Ελλαντα ζουμε! Σαν τους παππουδες στο καφενειο! Τσακωνονται να περασει η ωρα και μετα πινουν ολοι μαζι καφεδακι.
Βαλε φωτο να δουμε. Ανοιξε και καινουριο θεμα καλυτερα ή βλατη στα "Αδεσποτα αλλα και παλι οχι".

τεσπα βάλτην όπου θέλεις μόνο βάλτην κάπου!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μουκελις να ξερεις μερικες φορες δεν αντιδρα κανεις σε αυτο που λεει ο αλλος αλλα στον τονο που το λεει και σε πσα αφηνει να εννοεισουν οι αλλοι. Πχ αλλο ειναι να μπει μεσα καποιος και να πει βρε παιδια βοηθειστε εχω μια εγγυο πρωτη φορα μου συνεβη δεν ξερωπου και τι εχω διαθεση να μαθω κι αλλο να μπει καποιος και να πει "ε αφηνω και τη γατα μου και γενναει, ψαχνω κι ενα περσικο για αναπαραγωγη, οχι δεν ασχολουμαι με τα γατακια αλλα πεθαναν αλλα εφυγαν ειμαι υπερ της ελευθεριας στα ζωα..." Γι αυτο λεγε ελευθερα οτι θελεις και αναλογα θα αντιδρασει ο καθενας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotini

Νεοφερμένος

Η Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Μου αρέσουν τα emoticons (είναι φατσάκια!) και που είμαστε πολλοί και μαθαίνουμε ο ένας από τις εμπειρίες του άλλου. Δε θα πω τι δε μου αρέσει γιατί θα με κάνουν BANNN.......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Πες το πες το δε θα σε κανουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
για να προλάβω ισως!!!!!!! ΟΜΜΜΜμμμμμμμμμμμ :redface::redface:

:up::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotini

Νεοφερμένος

Η Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Δεν το λέω, πριτςςςς!!! Έχω να μιλάω στο Birman-maniacs εδώ, αν με διώξουν που θα βρω τους υπόλοιπους συν-βιρμανόφιλους για πάρλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Δεν το λέω, πριτςςςς!!! Έχω να μιλάω στο Birman-maniacs εδώ, αν με διώξουν που θα βρω τους υπόλοιπους συν-βιρμανόφιλους για πάρλα;

:lol::lol::lol::lol: το ΟΜμμμμμμ επιασε!!!! :up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kittycat

Νεοφερμένος

Η kittycat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αυτό που μου αρέσει περισσότερο είναι ότι απαγορεύονται τα greeklish:)! Ποτέ δεν μπορούσα να τα διαβάσω, ξεστραβωνόμουν για να καταλάβω τι λένε:blink:. Γι'αυτό χαίρομαι πάρα πολύ που δεν τα επιτρέπει το mycat:up:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Εμενα αυτο που μ αρεσει ειναι που βρισκω γατογονεις για γατακια και μετα μου τα δειχνουν εδω η εξω και χαιρομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εμένα μού αρέσει που παρόλο που γίναμε 3,511 μέλη!!!! Μια μικρή πόλη!!!!! :up:..

Καταφέρνουμε να συνυπάρχουμε αρμονικά, να ξεπερνάμε τις μικρότητές μας, και τις ψιλοδιαφορές μας... και να ξεσηκωνόμαστε απο τις καρέκλες και τους καναπέδες και να κάνουμε ΕΡΓΟ!!!!!!

Γιατί απο λόγια... έχουμε χωρτάσει.....:down:
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΡΓΑ!!!!!! :up::up::up: ..... και αυτό ΚΑΝΟΥΜΕ!!!! :inlove::inlove::inlove:

Απο την ημέρα που έγινα μέλος... έχει αλλάξει η Ζωή μου ...προς το καλύτερο φυσικά!!!!
και το χρωσταώ σε ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia alex

Νεοφερμένος

Η georgia alex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ανακαλυψα πολυ προσφατα το MyCats και εχω παθει ΟΝΤΩΣ εξαρτηση!!:PΠρωτη φορα γνωριζω μια τοσο ενδιαφερουσα παρεα που αγαπαει τοσο τις γατουλες.Ποτε στη ζωη μου δεν εχω συναντησει ανθρωπους που να τις αγαπουν πραγματικα τοσο(εκτος απ'τους γονεις μου,που τους το ''κολησα'' εγω!) και ειμαι πολυ χαρουμενη που σας βρηκα!!:happy:Θα ηθελα να μπορουσα να περναω πιο πολυ χρονο εδω,αλλα δυστυχως δεν εχω Η/Υ σπιτι(ακομα),μονο στη δουλεια.Να χαιρεστε ολοι τα ζουζουνια σας και να ειστε καλα.

σημ.:Θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει να κατεβασω φωτο του Robertουλη μου;Δεν εχω ιδεα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
σημ.:Θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει να κατεβασω φωτο του Robertουλη μου;Δεν εχω ιδεα...:redface:

Σου έστειλα πμ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Περιμένουμε φωτό του Roberto,προβλέπεται αληθινός κούκλος!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

πυρροθριξ

Νεοφερμένος

Ο πυρροθριξ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Αράχωβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
αυτο που μου αρεσει στο my cat ειναι που αισθανεσαι σαν να βγαινεις με τους φιλους για καφε.Εχω μαθει πααααααααααρα πολλα πραγματα για τις γατες-γιατι οταν μπηκα ουσιαστικα εψαχνα βοηθεια επειδη για πρωτη φορα στην ζωη μου ειχα γατα και δεν ηξερα απολυτως τιποτα .
Τωρα, ειμαι στους birmaniacs που περναμε πολυ ωραια και τους αισθανομαι δικους μου ανθρωπους.
Και τελικα εχω φτασει σε σημειο να μην μπορω 1 μερα χωρις να διαβασω ή να γραψω στο φορουμ και ειδικοτερα στους birmaniacs. Ειναι και λιγο αρρωστια...ε?Αλλα υπαρχει και ενα αλλο καλο,μεσα απο τις γατες μας γνωριζουμε κι ο ενας τον αλλο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω και γω απόλυτα.....τελικά όλοι μας καταντήσαμε, λίγο ή πολύ, mycat-maniacs:D
ένα παράπονο μόνο:(....ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ Smilies!!!!!!:cry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
To γνώρισα από πολύ συγγενικό μου πρόσωπο. Μου φάνηκε χαριτωμένο και είπα: γιατί όχι. Μου αρέσει που είναι πολύμορφο, πολυλειτουργικό,φρέσκο, ζωντανό, χαριτωμένο, τρυφερό, θυμωμένο, τσαντισμένο, ανοιχτό .... Για το "δε μ' αρέσει" δε μούρχεται τώρα κάτι...
-------------------------------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

negative

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο negative αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 398 μηνύματα.
στο my cat βρηκα οτι χρειαζομαι να μα8ω για την γατα,να μαθω ισως καλυτερα αυτην και τις αναγκες της.αυτα ειναι πραγματα που μου αρεσουν σε αυτη την σελιδα,οπως και η καλη αισθητικη που της εχουν δωσει οι δημιουργοι της.αυτο ομως που δεν το θεωρω και τοσο θετικο ειναι ολα αυτα τα σχολια που πλυμμηριζουν απο υποκοριστικα και εκρηξεις με περιτιλιγμα γλυκαναλατου σελοφαν,προσπαθοντας μερικοι να εκφρασουν την αγαπη τους για την γατα.το θεωρω απλα ανουσιο και ανωριμο.κανενα ζωο δεν εχει τετειου ειδους αναγκες,απλα ζητα απο μας τον σεβαζμο μας χωρις υπερβολες,που δηλωνουν αδυναμιες.....επισης 8α ηθελα ολοι μας να ειμαστε περισσοτερο μετριοφρονες στο οτι αφορα''για το καλο της γατας''δεν ειμαστε και τοσο ικανοι στο να ξερουμε το ''καλο'' της η στο να γινομαστε οι σωτηρες της.το μονο που μπορουμε να κανουμε τελικα ειναι να την φροντιζουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Ξεκινησα πριν δυο χρονια σαν αναζητηση πληροφοριων για την φροντιδα και την υγεια της γατας μου και εδω και μισο περιπου χρονο εξελιχθηκα κανονικα σε mycatmaniacs ;) Εδω βρηκα ανθρωπους που εκτος απο τον κοινο μας παραναομαστη, που ειναι η αγαπη για τις γατες ,εχουμε πολλα αλλα κοινα,τους ιδιους προβληματισμους,αλλα και τροπο σκεψης και σταση ζωης.Γνωρισα προσωπικα φιλους που μενουν σχετικα κοντα μου,εχουμε βρεθει μαζι και εχουμε περασει τελεια.:up:Xωρις το mycat αυτο δεν θα ειχε συμβει.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiaR

Νεοφερμένος

Η NiaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
μμμμ στο μαικατο μου αρεσει που οταν εχεις ενα προβλημα ολοι σπευδουν να σε βοηθησουν.εχει πολλα ενδιαφεροντα αρθρα και μεσα απο δω εχω κανει φιλιες , συναντιεμαι με ατομα με πολλα κοινα ενδιαφεροντα και περναω καλα
αυτο που δεν μου αρεσει ειναι οι κατα καιρους κοντρες που υπαρχουν, και σε ενα βαθμο θα συμφωνησω με τον χρηστη σουπερ μαριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
....αυτο ομως που δεν το θεωρω και τοσο θετικο ειναι ολα αυτα τα σχολια που πλυμμηριζουν απο υποκοριστικα και εκρηξεις με περιτιλιγμα γλυκαναλατου σελοφαν,προσπαθοντας μερικοι να εκφρασουν την αγαπη τους για την γατα.το θεωρω απλα ανουσιο και ανωριμο.κανενα ζωο δεν εχει τετειου ειδους αναγκες,απλα ζητα απο μας τον σεβαζμο μας χωρις υπερβολες,που δηλωνουν αδυναμιες.....επισης 8α ηθελα ολοι μας να ειμαστε περισσοτερο μετριοφρονες στο οτι αφορα''για το καλο της γατας''δεν ειμαστε και τοσο ικανοι στο να ξερουμε το ''καλο'' της η στο να γινομαστε οι σωτηρες της.το μονο που μπορουμε να κανουμε τελικα ειναι να την φροντιζουμε.....

Ε, βέβαια δεν έχεις άδικο. Έτσι όπως τα λες είναι. Ωστόσο φαίνεται ότι όλ' αυτά τα καταπίνουμε γιατί τα άλλα, τα καλά, τα έχουμε πιο πολύ ανάγκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top