Tι σας αρέσει στο MyCat; Ή τι δεν σας αρέσει;

negative

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο negative αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Ε, βέβαια δεν έχεις άδικο. Έτσι όπως τα λες είναι. Ωστόσο φαίνεται ότι όλ' αυτά τα καταπίνουμε γιατί τα άλλα, τα καλά, τα έχουμε πιο πολύ ανάγκη.
πιστευω γενικα...οτι το να κανουμε που και που αυτοκριτικη δεν ειναι κακο..ισσα ισσα που μας βοηθα να παμε παραπερα....οσο για μενα δεν θελω απλα το καλο αλλα το καλυτερο δυνατο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
πιστευω γενικα...οτι το να κανουμε που και που αυτοκριτικη δεν ειναι κακο..ισσα ισσα που μας βοηθα να παμε παραπερα....οσο για μενα δεν θελω απλα το καλο αλλα το καλυτερο δυνατο...
Συμφωνώ. Εγώ όμως, ως η αρχαιότερη του σάιτ, νομίζω ότι καταλαβαίνω καλύτερα την επιείκεια και τον συμβιβασμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

negative

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο negative αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 398 μηνύματα.
παω πασο,ας παραμεινουμε στα καλα λοιπον....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Nαι ας παραμείνουμε κι ας τα αυξήσουμε! Από μας δεν εξαρτάται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενη f

Νεοφερμένος

Η Ελενη f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ποιος εσυ εισαι ??ειμαι νεα στο my cat συμφωνο απολυτα μαζι σου!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΕΚ ΛΥΔΙΑ

Νεοφερμένος

Η Λύδια Λεκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
:)Το My Cat μου αρέσει γιατί:
1)Οι γάτες είναι το αγαπημένο μου ζωάκι.
2)Εδώ βρίσκονται καλοί άνθρωποι.
3)Μαθένω και μοιράζω γνώσεις για τα γατάκια.
4)Είναι οργανωμένο site!
5)Γελάω, συγκηνούμε και συνειδητοποιώ ότι υπάρχουν και άλλοι άνθρωποι σαν εμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
:)Το My Cat μου αρέσει γιατί:
1)Οι γάτες είναι το αγαπημένο μου ζωάκι.
2)Εδώ βρίσκονται καλοί άνθρωποι.
3)Μαθένω και μοιράζω γνώσεις για τα γατάκια.
4)Είναι οργανωμένο site!
5)Γελάω, συγκηνούμε και συνειδητοποιώ ότι υπάρχουν και άλλοι άνθρωποι σαν εμένα...
Nαι, ναι! έτσι είναι! :up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mespairos

Νεοφερμένος

Η mespairos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
βρήκα πολλές απαντίσεις, έμαθα καινούρια πράγματα και είστε όλοι πολύ ευγενικοί, δεν σχολιάζετε καν τα ορθογραφικά μου λάθη:lol:

(λίγο τα πολλά γουτσου - γούτσου με χαλάνε και όταν κάποιοι πέρνουν κάποιον από τα μούτρα στην κυριολεξία σχετικά με στειρώσεις κ.τ.λ., δεν τους αδικώ όμως έχουν δει πολλά και είμαστε άνθρωποι, πόσα να αντέξει κανείς:/:)

σχετικά με την συμπεριφορά των παιδιών θα σας δείξω σε ένα άλλο φόρουμ που είμαι μέλος τι παίζει και πόσο έχει ξεφύγει ο κόσμος:/

εγώ είμαι η Albizia :redface:

https://www.atfreeforum.com/tgeoponos/viewtopic.php?t=733&start=15&mforum=tgeoponos

https://www.atfreeforum.com/tgeoponos/viewtopic.php?t=347&mforum=tgeoponos

ποιοί είμαστε και που πάμε, άστα να πάνε......:down:

σκέτη απογοήτευση:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΕΚ ΛΥΔΙΑ

Νεοφερμένος

Η Λύδια Λεκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
δεν σχολιάζετε καν τα ορθογραφικά μου λάθη:lol:
Και εγώ κάνω ορθογραφικά λάθοι :/:και ποτέ δεν μου έχουν πεί τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mespairos

Νεοφερμένος

Η mespairos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
έχω δυσλεξία στον γραπτό λόγο και δεν έχω την όρεξη πάντα να ψηρίζω τι γράφω, ούτε να τα περνάω από ορθογράφο (αυτό το κάνω στη δουλειά), εδώ είμαστε για κάποιον άλλο σκοπό και μαζί με αυτό γιατί όχι και να περνάμε καλά, απλά υπάρχουν στιγμές που δεν μπορώ να χωνέψω την κακία του κόσμου και δεν μπορώ να το δεχτώ αλλά ούτε και να το καταλάβω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
έχω δυσλεξία στον γραπτό λόγο και δεν έχω την όρεξη πάντα να ψηρίζω τι γράφω, ούτε να τα περνάω από ορθογράφο (αυτό το κάνω στη δουλειά), εδώ είμαστε για κάποιον άλλο σκοπό και μαζί με αυτό γιατί όχι και να περνάμε καλά, απλά υπάρχουν στιγμές που δεν μπορώ να χωνέψω την κακία του κόσμου και δεν μπορώ να το δεχτώ αλλά ούτε και να το καταλάβω:/:

:up:Θα συμφωνήσω μαζί σου!!!
Υ.Γ. Οταν λες Δυσλεξία τι εννοείς? Γιατί τα γραπτά σου μόνο για δυσλεξικό άτομο δεν μοιάζουν :)(έπεσες βλέπεις σε ειδικό πάνω σε τέτοια θέματα);):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ναι,όντως,το ότι κάνεις ορθογραφικά λάθη δε σημαίνει σε καμία περίπτωση ότι έχεις δυσλεξία.Στο έχει πει γιατρός;Συγνώμη αν γίνομαι αδιάκριτη,αλλά είναι και μένα το αντικείμενό μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΕΚ ΛΥΔΙΑ

Νεοφερμένος

Η Λύδια Λεκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αχ! κοριτσια αφου είναι το αντικείμενο σας, πείτε μας καμιά συμβουλή πως να καλυτερέψουμε την ορθογραφία μας!:)
Εγώ δεν είμαι δυσλεξικιά, απο ότι μου έχουν πεί...
Αλλά ο μπαμπάς μου είναι, ενό η μαμά είναι άσος στην ορθογραφία!
Τελικά απο τον συνδυασμό τον δύο, εγώ είμαι στην μέση:down::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Αχ! κοριτσια αφου είναι το αντικείμενο σας, πείτε μας καμιά συμβουλή πως να καλυτερέψουμε την ορθογραφία μας!:)
Εγώ δεν είμαι δυσλεξικιά, απο ότι μου έχουν πεί...
Αλλά ο μπαμπάς μου είναι, ενό η μαμά είναι άσος στην ορθογραφία!
Τελικά απο τον συνδυασμό τον δύο, εγώ είμαι στην μέση:down::lol:

Εγο σοθεικα με το firefox.... αιχοι ωρθογραφικω ελεγχο.. και τα βγαζει...!!! :up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiaR

Νεοφερμένος

Η NiaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εγο σοθεικα με το firefox.... αιχοι ωρθογραφικω ελεγχο.. και τα βγαζει...!!! :up::up:
Φαινεται καλε!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εχετε ξεφυγει λιγο οφ τοπικ ή με φαινεται??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Φαινεται καλε!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εχετε ξεφυγει λιγο οφ τοπικ ή με φαινεται??????
Να μας συγχωράτε καλέ!
Βελτίωση στα ορθογραφικά εγώ έχω δει μόνο με την ανάγνωση.Όταν διαβάζεις πολλά βιβλία,βλέπεις τις λέξεις συνεχώς γραμμένες σωστά,οπότε κι όταν πας να τις γράεις,σου έρχεται στο μυαλό η σωστή γραφή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Να μας συγχωράτε καλέ!
Βελτίωση στα ορθογραφικά εγώ έχω δει μόνο με την ανάγνωση.Όταν διαβάζεις πολλά βιβλία,βλέπεις τις λέξεις συνεχώς γραμμένες σωστά,οπότε κι όταν πας να τις γράεις,σου έρχεται στο μυαλό η σωστή γραφή.:)

Συμφωνω απολυτα με την moukelis μονο διαβαζοντας μπορεις να μαθεις σωστα ορθογραφια και να διατυπωνεις σωστα τις σκεψεις σου;):lol:
Αλλα επειδη και εγω απο κεκτημενη ταχυτητα κανω πολλες φορες ορθογραφικα λαθη(που τα βλεπω εκ των υστερων και τραβαω τα μαλλια μου) μπορεις Joulia να μας δωσεις το link του firefox(αν ειναι δωρεαν) να το περασουμε και εμεις:D
Υ.Γ Συγνωμη για το offtopic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
εχετε ξεφυγει λιγο οφ τοπικ ή με φαινεται??????
Αυτό που ΜΕ αρέσει στο σαιτ είναι ότι μπορούμε να βγαίνουμε οφ τοπικ καμια φορά χωρίς να μας την πέφτουν!!!:P:P:P:P:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτα με την moukelis μονο διαβαζοντας μπορεις να μαθεις σωστα ορθογραφια και να διατυπωνεις σωστα τις σκεψεις σου;):lol:
Αλλα επειδη και εγω απο κεκτημενη ταχυτητα κανω πολλες φορες ορθογραφικα λαθη(που τα βλεπω εκ των υστερων και τραβαω τα μαλλια μου) μπορεις Joulia να μας δωσεις το link του firefox(αν ειναι δωρεαν) να το περασουμε και εμεις:D
Υ.Γ Συγνωμη για το offtopic

Είναι άλλος browrer.. o explorer είναι ο στάνταρτ και είναι έτσι φτιαγμένος μέσα στα windows, που δεν μπορούμε να τον βγάλουμε. Δεν πειράζει όμως..!!:cool:

Γενικά σχετικά με τον browser firefox
https://www.mozilla-europe.org/el/firefox/

το κατεβάζετε από
https://www.ewiza.com/misc/mozila-firefox.html

Έχει πολλά ΣΥΝ σε σχέση με τον explorer..
ένα είναι οτι έχει και ορθογραφικό έλεγχο Ελληνικά!!! :up::up::up:

ΓΛΩΣΣΕΣ εδω
https://addons.mozilla.org/el/firefox/search?q=&cat=3,0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΕΚ ΛΥΔΙΑ

Νεοφερμένος

Η Λύδια Λεκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
julia Ευχαριστούμε πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top