Αποτρίχωση

memento_mori

Νεοφερμένος

Η memento_mori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
διάβασα ότι η αποτρίχωση με κερί στο μπικίνι μπορεί να προκαλέσει μέχρι και καλοήθεις όγκους ο.Ο παίζει να ισχύει αυτό?

Πρώτη φορά που ακούω κάτι τέτοιο. Για μασχάλες το λένε συχνά. :worry:
Στο μπικίνι,πάντως,μου έχει τύχει να βγει ένα καρουμπαλάκι,που κράτησε για μήνες. Είχα δοκιμάσει 2-3 αλοιφές,αλλά τίποτα. Εν τέλη εξαφανίστηκε μόνο του. O.o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Κάνω χρόνια αποτρίχωση με κερί στο μπικίνι (μάλιστα μόνη μου) και τέτοιο πράγμα δεν μου έχει τύχει, κι αν μου είχε τύχει στο παρελθόν ήταν πριν αρχίσω να αποτριχώνομαι σε αυτό το μέρος.
Συνήθως όμως τα μικρά εξογκώματα είναι αποτέλεσμα μολύνσεων από μικρόβια που βρίσκουν οδό μέσω αμυχών και που οφείλονται περισσότερο σε άλλες αιτίες και λιγώτερο στην αποτρίχωση με κερί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αυτό με τα εξογκωματάκια τελευταία το ακούω πολύ. Μια κοπέλα γνωστή μου πήγε στο νοσοκομείο για κάποια που εμφάνισε στη μασχάλη και της τα αφαίρεσαν με χειρουργείο (μικροεπεμβασούλα μη φανταστείτε). Η μαμά μου που είχε εξαφανίστηκαν χωρίς να κάνει κάτι.
Αλλά οι γιατροί λένε είναι λόγω του ξυραφιού, κι επειδή γυρνάνε οι τρίχες από μέσα, επειδή δεν αναπνέει η περιοχή, λόγω αποσμητικού και άλλα τέτοια.
Για μπικίνι πάλι άκουσα για εξογκωματάκια από κάποια και το'χει λέει από το Μάιο. Μπρρρ προσοχή θέλουν αυτά και μην τα αμελείται αν δείτε κάτι, κατευθείαν γιατρό. . :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Μου δημιουργηθηκε μια απορια και ειπα να την εκφρασω. Ξυριξετε και τα χερια σας;! Υποθετω πως αν ξυρισεις και τα χερια μετα θα σαι σαν αρκουδα. Δεν ξερω, παντως για μενα δεν ειναι τοσο αντιαισθητικο. Σιγα λιγες τριχες ειναι αλλωστε. Δεν γινεται να εχουμε στο μυαλο μας αν θα φαινεται καποια τριχουλα αμαν πια δηλαδη ειναι κουραστικο. Στους αντρες ειναι οκ αλλα στις γυναικες οχι τοσο ε; Τι στερεοτυπα. :confused:

ναι ρε φίλεε..εγώ αρνούμαι να κάνω ΚΑΙ στα χέρια αποτρίχωση..ναι έχω κάποιες τρίχες εκεί..και ΝΑΙ φαίνονται! :pfff:όλοι οι άνθρωποι έχουμε τρίχες στα χέρια-τουλάχιστον οι μελαγχρινοί- άλλος λιγότερες άλλος λίγες περισσότερες...πρέπει να ασχολούμαστε όλο το 24ωρο με τις τρίχες δηλαδή..; και οι άντρες καλά θα κάνουν να εστιάζουν σε άλλα πράγματα πάνω μας..έχουμε κι εμείς προσωπικότητα, μυαλό, συναισθήματα...και τη θυληκότητά μας δεν την αφαιρούν λίγες τρίχες στα χέρια :pfff:
ουφ τα είπα και ξεθύμανα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ενημερωτικά, να σας πω πως η αποτρίχωση με κερί, απ'όσο έχω ακούσει απαγορεύεται στις μασχάλες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Είμαι μελαχρινή και έχω αρκετές τρίχες στα χέρια, σε φάση που όταν με χάιδευε το boyfriend ένιωθα λίγο άσχημα!:redface:
Παρ'όλα αυτά δεν σκοπεύω να τις πειράξω.Αν αρχίσω να αποτριχώνω και τις τρίχες στα χέρια, καήκαμε!Απλά είμαι λίγο τριχωτή γυναίκα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Είμαι μελαχρινή και έχω αρκετές τρίχες στα χέρια, σε φάση που όταν με χάιδευε το boyfriend ένιωθα λίγο άσχημα!:redface:
Παρ'όλα αυτά δεν σκοπεύω να τις πειράξω.Αν αρχίσω να αποτριχώνω και τις τρίχες στα χέρια, καήκαμε!Απλά είμαι λίγο τριχωτή γυναίκα.:P
Γιατί καήκαμε; σιγά...δεν είναι κακό να αποτριχωθείς στα χέρια...εγώ από τότε που ξεκίνησα βρήκα την υγειά μου...το δέρμα είναι τόσο απαλό και...άτριχο.. :P είναι απλά τέλειο...δεν καταλαβαίνω γιατί είσαι αρνητική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είμαι μελαχρινή και έχω αρκετές τρίχες στα χέρια, σε φάση που όταν με χάιδευε το boyfriend ένιωθα λίγο άσχημα!:redface:
Παρ'όλα αυτά δεν σκοπεύω να τις πειράξω.Αν αρχίσω να αποτριχώνω και τις τρίχες στα χέρια, καήκαμε!Απλά είμαι λίγο τριχωτή γυναίκα.:P
Δεν είναι κακό να κάνεις αποτρίχωση στα χέρια, σιγά. Αν δεν αρέσουν σε σένα δηλαδή όχι να στο πει κάποιος και να τρέξεις να το κάνεις. Εγω κάνω αποτρίχωση στα χέρια και έχουν μειωθεί σημαντικά. Αλλά ανά 2-3 μήνες δεν τρέχω με το που φυτρώσουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Κάποια καλή αποτριχωτική μηχανή έχετε να προτείνετε? Βρήκα διάφορες στο internet αλλά δεν καταλαβαίνω τις διαφορές τους...`
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ούτε εγώ πειράζω χέρια.. βέβαια είμαι προς το ανοιχτόχρωμο. σε κάποιες κοπέλες που είναι πολύ σκούρη η τρίχα κ φαίνεται έντονα νομίζω το κερί είναι καλή επιλογή. αν δεν έχεις θέμα πάντως μην τα πειράζεις.. και ναι συμφωνώ .. έλεος πια με αυτήν την καταπίεση. λες κι άλλα προβλήματα δεν έχουμε οι γυναίκες από το να αποτριχωνόμαστε κ να βάφουμε νύχια!

Μη τα βάφεται ρε κορίτσια αμάν πια. Εσείς φταίτε για τα γούστα των αντρών όχι οι άντρες. Εμείς με τα πρότυπα που μεγαλώνουμε με αυτά πορευόμαστε. Λες και πριν 200 χρόνια που οι γυναίκες ούτε ξυρίζονταν ούτε βάφονταν δε βρίσκαν άντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

memento_mori

Νεοφερμένος

Η memento_mori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Κάποια καλή αποτριχωτική μηχανή έχετε να προτείνετε? Βρήκα διάφορες στο internet αλλά δεν καταλαβαίνω τις διαφορές τους...`

Silk-épil 7 Dual 7891
Έρωτας από την πρώτη βγαλμένη τρίχα. :redface: :hehe:
Στις διαφορές να κοιτάς τις στροφές/λεπτό. Όσες περισσότερες,τόσο το καλύτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Silk-épil 7 Dual 7891
Έρωτας από την πρώτη βγαλμένη τρίχα. :redface: :hehe:
Στις διαφορές να κοιτάς τις στροφές/λεπτό. Όσες περισσότερες,τόσο το καλύτερο

Πω, πω απο τις πιο ακριβές..:redface::P
Εσύ αυτήν έχεις?
Κάποια λίγο πιο οικονομική?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το έβαλα το thread στην σωστή ενότητα αλλά δεν ήξερα που αλλού θα ταίριαζε ίσως. Ξέρει κανείς αν υπάρχει αισθητικός στην Σαντορίνη που να κάνει αποτρίχωση στο πρόσωπο με βελόνα (ηλεκτρόλυση);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αχ μονο που το διαβασα πονεσα. Πραγματικα δεν ξερω γιατι πρεπει να βγαζουμε ο,τι τριχα εχουμε και δεν εχουμε απο το σωμα μας καθε φορα που φυτρωνει. Οκ και εγω δεν τις μπορω και μου σπανε τα νευρα κιολας που δεν καταφερνω να τις βγαλω ολες απ τα ποδια και την ευαισθητη περιοχη αλλα νταξει, και τι εγινε με κια δυο τριχες παραπανω; Δεν μπορουμε να μαστε καθε λεπτο με ενα ξυραφακι ή να τρεχουμε στα αισθητικα κεντρα (ή οπως αλλιως τα λενε) για να απαλλαγουμε απο τις τριχες. Τα νευρα μου με χουν πιασει αυτες τις μερες εξαιτιας της υπαρξης των τριχων. Θα πρεπε να ναι μονο στους αντρες που σιγα, και να μην ξυριστουν (ποδια) μια χαρα θα ναι και παλι και πιο ωραιοι μαλιστα, ενω εμεις; Σαν αρκουδες. Πολυ αδικια υπαρχει αναμεσα στα δυο φυλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Ε εντάξει δεν είναι και ότι καλύτερο αλλά είναι η μόνη μέθοδος που είναι αναγνωρισμένη για μόνιμη αποτρίχωση. Ειδικά για το πρόσωπο που είναι ορμοεξαρτωμενη περιοχή. Αμα κάνεις IPL ή Laser στο πρόσωπο την έβαψες, θα είσαι τυχερή αν δεν γίνεις σαν μαϊμού.

Το ίδιο ισχύει και για το τσιμπιδάκι. Άμα βγάλεις με αυτό μια τρίχα τότε καθώς το αίμα ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων θα πηγαίνει να "θρέψει" την "πληγή" θα ενισχύσει και τις τρίχες τριγύρω. Έτσι φουντώνουν. Βέβαια όλα αυτά διαφέρουν απο άνθρωπο σε άνθρωπου. Σε κάποιους μπορεί να γίνουν έτσι και σε άλλους όχι.

Το ξέρω δεν είναι ωραίο που οι άντρες λέμε μπορούν να έχουν τρίχες και οι γυναίκες πρέπει να είμαστε άτριχες. Αλλά εντάξει δεν είναι ωραίο σε μια γυναίκα να πετάγονται μαυρες χοντρές μακριές τρίχες στο πηγούνι.

Κάποτε είχα βρεθεί με μια φιλη καλοκαίρι και φορούσε κοντό σορτσάκι. Το ποδια της θα είχε καμιά 5 μέρες να τα ξυρίσει αλλά αυτή η κοπέλα είχε τόση αυτοπεποίθηση και χάρη που και που έβλεπα τις τρίχες δεν με ένοιαζε καν. Ήθελα να της πω κιόλας πολύ μου αρέσει που δεν ξυρίζεις τα πόδια σου και δεν ντρέπεσαι να βάλεις σορτσάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Καλησπερα! Εδω και καιρο εχω γερο προβλημα με τις τριχες στο προσωπο.. Ξερετε ειμαι στην ηλικεια που δεν εχω καν γενια και βγαινουν κατι κολοτριχες κατω απο τις φαβοριτες αλλα αυτο παει στο διαολο τις ξυριζουμε. Το προβλημα μου ειναι οτι στην μεση των φρυδιων βγαζω υπερβολικα πολλες.. Προσπαθησα τσιμπιδακι τπτ ξανα βγαινουν ... Η ερωτηση μου ειναι λοιπον υπαρχει καμια κρεμα που να την βαζεις σε αυτο το σημειο και να σου αφαιρει τις τριχες? Η καποια αλλη μεθοδος να φυγουν ολες απο εκει και να μην ξαναβγουν τοσο γρηγορα? Αληθεια εχω κουραστει παρα πολυ γιατι η κατασταση ακραια!

Υ.Γ Κρατηστε τα σχόλια περι ανδρισμου για τον ευατο σας γιατι το μονο που καταφερνετε ειναι μου σπατε τα νευρα,αν ειχατε τετοιο προβλημα δεν θα κοροιδευατε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα ανδρισμού, δεν νομίζω πως θα πήγαινε καμιάς το μυαλό εκεί (λέω καμιάς γιατί μάλλον είμαστε περισσότερα τα κορίτσια παρά τ' αγόρια που παρακολουθούμε το θέμα). και μόνο που το ανέφερες δείχνει πως μάλλον εσύ έχεις προβληματάκι.
anyway, on topic τώρα. πήγαινε σε κάποια αισθητικό να σου φτιάξει το σχήμα και να σου δώσει συμβουλές. δεν παίρνουν πολλά.οι κρέμες δεν ξέρω κατά πόσο είναι αποτελεσματικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλησπερα! Εδω και καιρο εχω γερο προβλημα με τις τριχες στο προσωπο.. Ξερετε ειμαι στην ηλικεια που δεν εχω καν γενια και βγαινουν κατι κολοτριχες κατω απο τις φαβοριτες αλλα αυτο παει στο διαολο τις ξυριζουμε. Το προβλημα μου ειναι οτι στην μεση των φρυδιων βγαζω υπερβολικα πολλες.. Προσπαθησα τσιμπιδακι τπτ ξανα βγαινουν ... Η ερωτηση μου ειναι λοιπον υπαρχει καμια κρεμα που να την βαζεις σε αυτο το σημειο και να σου αφαιρει τις τριχες? Η καποια αλλη μεθοδος να φυγουν ολες απο εκει και να μην ξαναβγουν τοσο γρηγορα? Αληθεια εχω κουραστει παρα πολυ γιατι η κατασταση ακραια!

Υ.Γ Κρατηστε τα σχόλια περι ανδρισμου για τον ευατο σας γιατι το μονο που καταφερνετε ειναι μου σπατε τα νευρα,αν ειχατε τετοιο προβλημα δεν θα κοροιδευατε..

Απλή απορία, απο πόσο χρόνων ξυρίζεσαι;:P Συνήθως όσο περισσότερο ξυρίζεσαι τόσο πιο έντονα βγαίνουν, οπότε για το πρόσωπο συχνό ξύρισμα (αλλιώς άσε μουσάκι που είναι και της μοδός) και τις κάτω απο τις φαβορίτες (με τη φαβορίτα μαζί) συνιστώ να τις παίρνεις με τη μηχανή όποτε κουρεύεσαι.
Αυτό με τα φρύδια είναι πρόβλημα όλων των ανθρώπων, ακόμη και γω που είμαι κορίτσι έχω πρόβλημα στη περιοχή. Δεν βγάζω τα φρύδια μου αλλά μόνο τη περιοχή στη μέση (ειδάλλως είμαι μονόφρυδη).:redface:

Πολλά αγόρια απ'ότι έχω καταλάβει τις ξυρίζουν - λάθος. Κρέμες αποτρίχωσης υπάρχουν πολλές αν ψάξεις ανάλογα με το δέρμα σου κοκ αλλά θεωρώ καλύτερη λύση το κερί. Δεν πονάει όσο λένε. :P
Είναι μικρές ταινίες για το πρόσωπο. Νομίζω έτσι θα ξενοιάσεις καθώς θα είναι άτριχη η περιοχή για κανα μήνα περίπου και μετά πάλι κερί και μετά πάλι το ίδιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Απλή απορία, απο πόσο χρόνων ξυρίζεσαι;:P Συνήθως όσο περισσότερο ξυρίζεσαι τόσο πιο έντονα βγαίνουν, οπότε για το πρόσωπο συχνό ξύρισμα (αλλιώς άσε μουσάκι που είναι και της μοδός) και τις κάτω απο τις φαβορίτες (με τη φαβορίτα μαζί) συνιστώ να τις παίρνεις με τη μηχανή όποτε κουρεύεσαι.
Αυτό με τα φρύδια είναι πρόβλημα όλων των ανθρώπων, ακόμη και γω που είμαι κορίτσι έχω πρόβλημα στη περιοχή. Δεν βγάζω τα φρύδια μου αλλά μόνο τη περιοχή στη μέση (ειδάλλως είμαι μονόφρυδη).:redface:

Πολλά αγόρια απ'ότι έχω καταλάβει τις ξυρίζουν - λάθος. Κρέμες αποτρίχωσης υπάρχουν πολλές αν ψάξεις ανάλογα με το δέρμα σου κοκ αλλά θεωρώ καλύτερη λύση το κερί. Δεν πονάει όσο λένε. :P
Είναι μικρές ταινίες για το πρόσωπο. Νομίζω έτσι θα ξενοιάσεις καθώς θα είναι άτριχη η περιοχή για κανα μήνα περίπου και μετά πάλι κερί και μετά πάλι το ίδιο.:P

Σε ευχαριστω παρα πολυ! Αμα το πω στην μανα μου λες να μου καμια παπαρια τυπου "εισαι αντρας μην κανεις βλακειες"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top