Εδώ κάνουμε δίαιτα!

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ναι ναι αυριο αρχιζουμε με κεφι ε????χαμογελο και καλη καρδια χαχαχα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μουχαχα:devil:
Αντε λοιπον. Καλη μας επιτυχιαα:redface::redface:
Το' χουμε.8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
καλη μας επιτυχια λοιπον πριγκιπεσα :clapup:και ο θεος μαζι μας (θα μας χρειαστει....;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Α, να σε ρωτησω...Θα αρχισεις και gym?:confused:
Ειναι αναγκαιο? =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
κοιτα στην αρχη δεν νομιζω (γιατι ειμαι και οικονομικα βραστα...:worry:)θα αρχισω πρωτα διαιτουλα και αργοτερα βλεπουμε!εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Aha. Ωραια. Μπα ουτε γω. Μονο διαιτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ε ναι σιγα σιγα θα αρχισουμε να αλλαζουμε τις διατροφικες μας συνηθειες για να το κανουμε και τροπο ζωης...για να μην τα ξαναπαρουμε μετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι =/
Αντε να δουμε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
το γυμναστηριο ειναι απαραιτητο

χωρις γυμναστικη σε 2-3 χρονια θα εχεις καταληξει ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ απο οτι ξεκινησες γιατι θα χασεις μυικη μαζα

μελετες σε αστροναυτες εχουν δειξει οτι χανουν το 5% της μυικης τους μαζας ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ αν δεν κανουν καθολου γυμναστικη, ενω δεν χανουν καθολου αν κανουν μια ωρα τη μερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristy314

Νεοφερμένος

Η kristy314 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλημερεςςς!Και εγω θέλω δίαιτα!Βασικά το ιδανικό μου είναι να χάσω 17 κιλά:redface:.Αλλά αν μπορέσω και 12,μέχρι το καλοκαίρι τουλάχιστον,πάλι ευχαριστημένη θα είμαι:clapup:.Και εγώ για gym βράστα.Περπάτημα όμως μπορώ.Θα πηγαίνω στη σχολή με τα πόδια.Ρε παιδιά όμως εγώ είμαι συνέχεια πέρα δώθε.Άλλου μένω εγώ,αλλού το αγόρι μου,αλλού ο πατέρας μου,αλλού η μάνα μου και αλλού η κολλητή μου.γ@$^% τα δηλαδή!Τι μπορώ να κάνω?Δεν μπορώ να έχω πάντα και παντού δημητριακά,φρούτα κ λαχανικά.Πείτε καμιά ιδέα...Για την διαδρομή περισσότερο γιατι στο σπίτι όλο και κάτι υγιεινό θα υπάρχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αμύγδαλα, ένα φρούτο, κάτι σνακς φρούτων χωρίς ζάχαρη ή άλλα γλυκαντικά που πουλάνε σε καταστήματα με βιολογικά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristy314

Νεοφερμένος

Η kristy314 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Thanks για την απάντηση!Τα αμύγδαλά αν και καλή πηγή ενέργειας,δεν είναι αρκετα παχυντικά?Μιλάμε για 5 αμύγδαλα ή για 20?
Ειμαι και λιχούδα ρε γαμώτο.Για τα bars δημητριακών τι λέτε?Μ'αρέσουν πολύ κιόλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλες μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παρε θερμιδομετρητη παιδι μου και αρχισε τους υπολογισμους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αμύγδαλα εννοώ καμιά δεκαριά για όλη την ημέρα.
Οι μπάρες δημητριακών πιθανά να είναι καλές, αλλά τσέκαρε αν έχουν ζάχαρη/μέλι ή κάτι άλλο γιατί ανεβαίνουν οι θερμίδες. Σε καταστήματα με βιολογικά θα βρείς διάφορες χωρίς πρόσθετες ουσίες μόνο με φρούτα και καρπούς.
Το μέτρημα θερμίδων προσωπικά με εξουθενώνει - προτιμώ απλώς να κόψω ψωμιά, γλυκά, τηγανητά και αναψυκτικά, να μετριάσω τις ποσότητες από το κρέας, ρύζι, πατάτες και να τρώω πιο πολλά λαχανικά και φρούτα παρά να μετράω τις μπουκιές και τις ποσότητες νυχθημερόν! Άσε που αν απλώς μετράς θερμίδες, αυτό δεν σημαίνει πως η διατροφή σου είναι και ισορροπημένη και θρεπτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
απλα επειδη θελω να τρωω απο ολα χρησιμοποιω θερμιδομετρητη!ετσι και αλλιως ειμαι της σωστης διατροφης δεν θελω ομως να στερουμε τπτ και το γλυκακι μου και το ποτακι αλλα με μετρο...ολα με μετρο και ολα καλα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Αν δοκιμάσεις τις μπάρες πρόσεχε να μην λένε για trans λιπαρά ή υδρογονωμένα, τα βρίσκεις συνήθως στις μπάρες και δεν κάνουν καθόλου καλό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.tatiana

Νεοφερμένος

Η τατιανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια..!μετα απο ενα χαλια τετραμηνο(το χειροτερο θα ελεγα της ζωης μου,με πολυ τρεξιμο σε νοσοκομεια,προσωπικα προβληματα υγειας και τελικα απωλεια και δυο αγαπημενων προσωπων...:() αποφασισα οτι πλεον εχοντας καπως καλυτερη ψυχολογια πρεπει να συνεχισω την προσπαθεια να κατακτησω το στοχο μου...γιατι ειναι το μονο που θα με κανει να νιωσω λιγο καλα...βεβαια εφαγα ενα γερο ταρακουνημα αυτο τον καιρο και αρχισα να βλεπω καπως διαφορετικα τα πραγματα...πρωτα απο ολα η υγεια...και μετα ολα ειναι ευκολα...θεληση και πεισμα να υπαρχει και ολα τα αλλα διορθωνονται...:). τη διαιτα ειχα καταφερει να την τηρησω μονο για περιπου τρεις βδομαδες.μετα ηρθαν ολα οσα προανεφερα και για το μονο που δεν ειχα διαθεση ηταν να μετραω θερμιδες,να μαγειρευω,να κανω γυμναστικη και γενικοτερα να παλευω για την εικονα και τα θελω μου...Αλλα επειδη δυστυχως η ζωη ετσι ειναι,πρεπει να μαθουμε να σηκωνομαστε και παλι,να στεκομαστε στα ποδια μας και να συνεχιζουμε.ηρθε λοιπον η ωρα να κοιταξω και παλι λιγο τον εαυτο μου και να κανω κατι για μενα...το μονο καλο ειναι οτι δεν ξεκιναω απο την αρχη.ειχα καταφερει να χασω 2 κιλα και μεσα σε αυτους τους 4 μηνες χαθηκαν και αλλα 2 χωρις να το καταλαβω.οποτε στοχος πλεον ειναι τα -12...αυτη τη φορα ομως,χωρις υστεριες,απογοητευσεις και κλαματα πανω απο τη ζυγαρια...:)....ευχομαι καλη συνεχεια στην προσπαθεια ολων!φιλια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μπράβο Τατιάνα!Συνέχισε την προσπάθεια σου.Και ότι απορία έχεις το στεκι είναι εδω.:D

Υ.Γ: Δυστυχως εγώ εχω μείνει στα ίδια. Τουλάχιστον δεν έχω πάρει και αυτό είναι καλό. Ως τωρα 8 κιλα. Ελπίζω σε άλλα τόσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
m.tatiana μου,σου εύχομαι κι εγώ καλή επιτυχία κ πραγματικά πάνω απ'όλα είναι η υγεία όπως το είπες..κουκλίτσα μου σου εύχομαι να χαμογελάς πάντα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top