Θάνατος τριών παιδιών στην Πάτρα

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Αν κάνει το απίθανο και καταφέρει να την αθωώσει ή να φάει λίγα χρόνια ή να μην καταδικαστεί για τους θανάτους όλων των παιδιών αλλά μόνο ενός ο Κούγιας θα βγει μάγκας.
Καλά τί μάγκας θα βγει, αφού όλος ο κόσμος είναι πεπεισμένος οτι σκότωσε τα παιδιά της. Ο μαλάκας δικηγόρος που πατάει επί πτωμάτων θα βγει, τίποτα καινούριο για τον Κούγια δηλαδή.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Εγώ γιατί είχα καταλάβει ότι η μάνα της Πισπιρίγκου πούλησε το σπίτι για να πληρώσει τον Κούγια;
Βασικά είχα καταλάβει ότι πούλησε το σπίτι για τα όλα δικαστικά έξοδα / υποστήριξη της κόρης της.
Μάλιστα ο - άτυχος - που αγόρασε το σπίτι είχε βρει τον μπελά του γιατί δεν γνώριζε ποιος ήταν ο ιδιοκτήτης όταν το αγόρασε, και τον κυνηγάγανε νυχθημερόν τα κανάλια.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Εγω δεν μπορώ να το πιστέψω , δεν είναι δυνατό να φέρνεις στον κόσμο τρία παιδιά και μετά να τα σκοτώνεις. Θεωρώ ότι υπάρχει και κάτι άλλο που δεν θέλουν να αποκαλύψουν. Διαφορετικά δεν το χωράει ο νούς μου ούτε η ψυχή μου.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Εγώ γιατί είχα καταλάβει ότι η μάνα της Πισπιρίγκου πούλησε το σπίτι για να πληρώσει τον Κούγια;
Βασικά είχα καταλάβει ότι πούλησε το σπίτι για τα όλα δικαστικά έξοδα / υποστήριξη της κόρης της.
Μάλιστα ο - άτυχος - που αγόρασε το σπίτι είχε βρει τον μπελά του γιατί δεν γνώριζε ποιος ήταν ο ιδιοκτήτης όταν το αγόρασε, και τον κυνηγάγανε νυχθημερόν τα κανάλια.
Ο Κούγιας παίρνει τουλάχιστον 300 ευρώ την ώρα, θες 30 μεζονέτες για να τον έχεις δικηγόρο 1,5 χρόνο τώρα. Μπα όχι, προ μπόνο το κάνει.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,788 μηνύματα.
Εγω δεν μπορώ να το πιστέψω , δεν είναι δυνατό να φέρνεις στον κόσμο τρία παιδιά και μετά να τα σκοτώνεις. Θεωρώ ότι υπάρχει και κάτι άλλο που δεν θέλουν να αποκαλύψουν. Διαφορετικά δεν το χωράει ο νούς μου ούτε η ψυχή μου.

η ΔΙΚΉ ΣΟΥ μπορεί να μην το χωράει αλλα common sense is not a common thing.

Για αυτο και πρέπει στις επιλογές μας να είμαστε Κέρβεροι. Οτι βλέπουμε οτι δεν..... και ειναι προβληματικό.

Σπαθί με τη μία. Απλα ο Δασκαλάκης δεν εχει και κανα φοβερό IQ και για αυτο έμπλεξε με δαυτην.

Τα χω πει και σε άλλο θρεντ... ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ ΝΑ ΜΑς ΛΥΣΟΥΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΑς ΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ.

Η διαλογή θα γινει εξαρχής με αυστηρά και υψηλά πρότυπα και κριτήρια. Οποια δε μπορεί ή οποιος να αναλάβουν τέτοιες ευθυνες ας μείνουν στην απέξω.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Εγω δεν μπορώ να το πιστέψω , δεν είναι δυνατό να φέρνεις στον κόσμο τρία παιδιά και μετά να τα σκοτώνεις. Θεωρώ ότι υπάρχει και κάτι άλλο που δεν θέλουν να αποκαλύψουν. Διαφορετικά δεν το χωράει ο νούς μου ούτε η ψυχή μου.
Της άρεσε η περίοδος που ήταν έγκυος και ο άντρας της ήταν πεσμένος και δοσμένος πάνω της. Αφού όταν πέθανε και η Τζωρτζίνα, του είχε πει "μη στεναχωριέσαι, θα κάνουμε άλλο παιδί".

Τέλος πάντων ποιος ξέρει κι αυτή πώς μεγάλωσε, με μια μάνα που της είχε πιπιλίσει τα μυαλά οτι η μόνη αξία μιας γυναίκας είναι ένας άντρας. Θα μείνει στη φυλακή για 30 χρόνια κι ελπίζω να κάνει ψυχοθεραπεία να καταλάβει τα λάθη της.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
η ΔΙΚΉ ΣΟΥ μπορεί να μην το χωράει αλλα common sense is not a common thing.

Για αυτο και πρέπει στις επιλογές μας να είμαστε Κέρβεροι. Οτι βλέπουμε οτι δεν..... και ειναι προβληματικό.

Σπαθί με τη μία. Απλα ο Δασκαλάκης δεν εχει και κανα φοβερό IQ και για αυτο έμπλεξε με δαυτην.

Τα χω πει και σε άλλο θρεντ... ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ ΝΑ ΜΑς ΛΥΣΟΥΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΑς ΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ.

Η διαλογή θα γινει εξαρχής με αυστηρά και υψηλά πρότυπα και κριτήρια. Οποια δε μπορεί ή οποιος να αναλάβουν τέτοιες ευθυνες ας μείνουν στην απέξω.
Μην δικαιολογείς το σύζυγο, έχει και αυτός τις ευθύνες του.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Ο Κούγιας και άλλοι αντίστοιχοι παίρνουν τέτοιες υποθέσεις για να φανούν, όπως και με τον Κορκονέα, και τις παίρνουν τσάμπα συνήθως ή με συμβολικό ποσό.

Δεν έχει και τίποτα να χάσει.
Αν φάει ισόβια δεν θα πει κανείς ότι φταίει ο Κούγιας όταν όλοι πιστεύουν ότι είναι κατά συρροή δολοφόνος των παιδιών της.
Αν κάνει το απίθανο και καταφέρει να την αθωώσει ή να φάει λίγα χρόνια ή να μην καταδικαστεί για τους θανάτους όλων των παιδιών αλλά μόνο ενός ο Κούγιας θα βγει μάγκας.
Pro bono?
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,426 μηνύματα.
Της πισμπιρικου εγινε σημερα στα δικαστηρια..αλληλοβριστικαν με τον Δασκαλακη.
Πολυ θρασσος εχει η φονισσα αυτη.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Της άρεσε η περίοδος που ήταν έγκυος και ο άντρας της ήταν πεσμένος και δοσμένος πάνω της. Αφού όταν πέθανε και η Τζωρτζίνα, του είχε πει "μη στεναχωριέσαι, θα κάνουμε άλλο παιδί".

Τέλος πάντων ποιος ξέρει κι αυτή πώς μεγάλωσε, με μια μάνα που της είχε πιπιλίσει τα μυαλά οτι η μόνη αξία μιας γυναίκας είναι ένας άντρας. Θα μείνει στη φυλακή για 30 χρόνια κι ελπίζω να κάνει ψυχοθεραπεία να καταλάβει τα λάθη
Αν τα καταλάβει θα πρέπει να δώσει ένα τέλος στη ζωή της
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για διαφήμιση, μαρκετινγκ, για τζερτζελο, αυτή η δουλειά απ οπου δεν πληρωνεται του δίνει 100 δουλειές από αυτους που πληρωνουν καλά αααα
Και είναι και ψωνιο μη ξεχνάμε
Το χρήμα πολλοι εμίσησαν τη δόξα κανεις!
 

camil

Δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Τέλος πάντων ποιος ξέρει κι αυτή πώς μεγάλωσε, με μια μάνα που της είχε πιπιλίσει τα μυαλά οτι η μόνη αξία μιας γυναίκας είναι ένας άντρας. Θα μείνει στη φυλακή για 30 χρόνια κι ελπίζω να κάνει ψυχοθεραπεία να καταλάβει τα λάθη της.

Σίιιιιγουρα. Πλάκα κάνουμε τώρα;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Δικαστική πλάνη λέει.. Ετοιμοπολεμος στο μεταξύ

""Εξεπλάγην από την απόφαση, πρόκειται για τεράστιο δικαστικό σκάνδαλο και μεγάλη δικαστική πλάνη. Δεν περίμενα τέτοια απόφαση, ωστόσο πρέπει να στηρίξουμε τη δικαιοσύνη... Εχω πειστεί για την αθωότητα της και είμαι σίγουρος ότι θα δικαιωθούμε στο δεύτερο βαθμό... Δεν υποβάλλαμε αίτημα για χορήγηση ελαφρυντικών, αποφασίζοντας από κοινού με την κατηγορούμενη να μη δεχθούμε την οποιαδήποτε ποινή... Συνεχίζουμε τον αγώνα μας για το άλλο δικαστήριο»
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,426 μηνύματα.
Δεν πα να κατουραει και αναποδα..τελειωσε το ζητημα,οσες εφεσεις και να ασκησει το ιδιο θα ειναι.3 ΠΑΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΓΕΝΝΕΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ + ολο το προφιλ της καργιας και ολα τα αλλα...μηνυματα..κλπ..ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ.Απκλα ο κουγιας οπως π[αντα ελεγε και εσκουζε/...χεσμενο τον ειχαμε ουτως η αλλως.
ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΦΥΛΑΚΗ Η ΒΡΩΜΑ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,788 μηνύματα.
Μέχρι να εκδικαστεί η έφεση η απόφαση δεν ειναι τελεσίδικη.

Μην αρχισετε τώρα οι Λαϊκοί δικαστές του Φεησμπουκ οτι την υποστηρίζω. Το λέω προκαταβολικά.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,426 μηνύματα.
Μέχρι να εκδικαστεί η έφεση η απόφαση δεν ειναι τελεσίδικη.

Μην αρχισετε τώρα οι Λαϊκοί δικαστές του Φεησμπουκ οτι την υποστηρίζω. Το λέω προκαταβολικά.
Tελεσιδικη ειναι.Πιστεψε το.ΔΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.Ειναι οφθαλμοφανεστατο και στον πιο ηλιθιο.3 παιδια.ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,788 μηνύματα.
Tελεσιδικη ειναι.Πιστεψε το.ΔΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.Ειναι οφθαλμοφανεστατο και στον πιο ηλιθιο.3 παιδια.ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙ.

Ο αλεξάκος λεει θα παραιτηθει απο τη δικηγορια εάν χάσει.... βεβαια εχει φτασει και 72 χρονων ο πονηρός. Θα βαρεθηκε και θέλει να κανει μια θεαματική έξοδο.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Δεν πα να κατουραει και αναποδα..τελειωσε το ζητημα,οσες εφεσεις και να ασκησει το ιδιο θα ειναι.3 ΠΑΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΓΕΝΝΕΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ + ολο το προφιλ της καργιας και ολα τα αλλα...μηνυματα..κλπ..ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ.Απκλα ο κουγιας οπως π[αντα ελεγε και εσκουζε/...χεσμενο τον ειχαμε ουτως η αλλως.
ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΦΥΛΑΚΗ Η ΒΡΩΜΑ.
Πωπω ρε παιδι μου θελω να σου κανω λαικ αλλά εχεις κι εσυ ένα στόμα... Παναγία βοηθά. Δε μπορείς να μιλάς λίγο πιο κοσμια; τέτοια επίθετα τώρα ξερω γω καντα λίγο στην άκρη... Καλο θα ήταν παντως...συμφωνω μαζί σου αλλά πες το αλλιως ! Κόβεις τον άλλο έτσι...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ο αλεξάκος λεει θα παραιτηθει απο τη δικηγορια εάν χάσει.... βεβαια εχει φτασει και 72 χρονων ο πονηρός. Θα βαρεθηκε και θέλει να κανει μια θεαματική έξοδο.
Εμετικός...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top