Μήπως ξέρετε; - Διάφορες, σκόρπιες απορίες

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ok,το τηλέφωνο πάντως δεν ισχύει, με παρέπεμψε στο 11888.
@Hacker13 για δες και αυτο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
@Hacker13 για δες και αυτο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Το είχα δει και τους πήρα στο 211 1980703 (Από κινητό) και δεν ισχύει.

Πάντως δεν αξίζει να σκάω για 10€.

Ελπίζω να πιστώνουν την χρεωστική κάρτα σε περίπτωση επιστροφής και όχι το wallet.

Απο facebook δεν μπορώ να στείλω pm.Τους έστειλα στο instagram.
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Το είχα δει και τους πήρα στο 211 1980703 (Από κινητό) και δεν ισχύει.

Πάντως δεν αξίζει να σκάω για 10€.

Ελπίζω να πιστώνουν την χρεωστική κάρτα σε περίπτωση επιστροφής και όχι το wallet.

Απο facebook δεν μπορώ να στείλω pm.Τους έστειλα στο instagram.
πιστευω οτι θα σου απαντησουν,απλα δεν γινονται σε πραγματικους χρονους οι επιστροφες υπαρχει μια καθυστερηση.
Ξαναστειλε τους εσυ απο βδομαδα παλι να δεις.Πιστευω να βγαλεις ακρη.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Τα νεύρα μου όλα :mpinelik:...σήμερα το πρωϊ τσέκαρα το email και τίποτα...έτσι μου έρχεται να συμπληρώσω την φόρμα επικοινωνίας και να την στείλω άλλες 5 φορές ακόμα...τουλάχιστον να ενημερώνανε για την εξέλιξη της αίτησης αλλά ούτε αυτό κάνουν.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τα νεύρα μου όλα :mpinelik:...σήμερα το πρωϊ τσέκαρα το email και τίποτα...έτσι μου έρχεται να συμπληρώσω την φόρμα επικοινωνίας και να την στείλω άλλες 5 φορές ακόμα...τουλάχιστον να ενημερώνανε για την εξέλιξη της αίτησης αλλά ούτε αυτό κάνουν.
Μπορεις να το κανεις, εκτος και αν μιλησεις με το αγγλικο τμημα της εξυπηρέτησης πελατων.
Σκέψου οτι αυτοι αμα έχουν δεκα χιλιάδες εμαιλ την ημερα νομιζω αργει λιγο η ολη διαδικασια.
Βεβαια απορω που σαν εταιρια κιολας δεν το έχει κανει οργανωμενο καταλαβες. Δηλ να απανταει να ξέρεις κι εσυ τι γινεται.
Μιλα με το αγγλικο τμημα δεν ειναι δύσκολο
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Μπορεις να το κανεις, εκτος και αν μιλησεις με το αγγλικο τμημα της εξυπηρέτησης πελατων.
Σκέψου οτι αυτοι αμα έχουν δεκα χιλιάδες εμαιλ την ημερα νομιζω αργει λιγο η ολη διαδικασια.
Βεβαια απορω που σαν εταιρια κιολας δεν το έχει κανει οργανωμενο καταλαβες. Δηλ να απανταει να ξέρεις κι εσυ τι γινεται.
Μιλα με το αγγλικο τμημα δεν ειναι δύσκολο

Ολα καλάά, εκεί που είχα αρχίσει μπινελίκια, έλαβα email σήμερα..

Αγαπητέ πελάτη,


Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το ηλεκτρονικό σας μήνυμα καθώς και για την εμπιστοσύνη που δείχνετε στα προϊόντα της Sony.


Όσον αφορά το αίτημά σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ακυρώσαμε την αναφερόμενη συναλλαγή
και δώσαμε εντολή για επιστροφή χρημάτων στον τραπεζικό λογαριασμό από τον οποίο έγινε η αγορά, το οποίο μπορεί να πάρει έως και 29 εργάσιμες ημέρες.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
@Hacker13 σου εστειλα θετικη ενεργεια γιαυτο😂😂💪💪💪💪💪
Ευτυχως. Τουλαχιστον ξερεις😊👍

Χάρηκα που τακτοποιήθηκε αλλά ελπίζω να μην μου ακύρωσαν και τα δύο παιχνίδια που είχα αγοράσει,για το ένα ζήτησα.Θα το τσεκάρω.

Εντωμεταξύ το τηλέφωνο για κάθε ενδιαφερόμενο είναι 2111988791 από Ελλάδα και 800 91150 από Κύπρο.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Χάρηκα που τακτοποιήθηκε αλλά ελπίζω να μην μου ακύρωσαν και τα δύο παιχνίδια που είχα αγοράσει,για το ένα ζήτησα.Θα το τσεκάρω.

Εντωμεταξύ το τηλέφωνο για κάθε ενδιαφερόμενο είναι 2111988791 από Ελλάδα και 800 91150 από Κύπρο.
Καλα και να στο ακυρωσαν το ξαναγοραζεις.
Μικρο το κακο. Το θεμα ειναι οτι θα παρεις τα λεφτα σου πισω
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Καλα και να στο ακυρωσαν το ξαναγοραζεις.
Μικρο το κακο. Το θεμα ειναι οτι θα παρεις τα λεφτα σου πισω
Ναι αλλά η προσφορά είναι μέχρι 20 του μήνα.Επιπλέον είχα 4€ στο wallet και είχα πληρώσει 11€ με χρεωστική για παιχνίδι αξίας 15€ με προσφορά,

Για το άλλο που ζήτησα ακύρωση είχα πληρώσει 10€

Μάλλον θα τους πάρω τηλέφωνο αν και λογικά ακυρώσανε αυτό που ζήτησα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι αλλά η προσφορά είναι μέχρι 20 του μήνα.Επιπλέον είχα 4€ στο wallet και είχα πληρώσει 11€ με χρεωστική για παιχνίδι αξίας 15€ με προσφορά,

Για το άλλο που ζήτησα ακύρωση είχα πληρώσει 10€

Μάλλον θα τους πάρω τηλέφωνο αν και λογικά ακυρώσανε αυτό που ζήτησα.
@Hacker13
ναι θα το δεις εσυ,αν ειναι και το αλλο,απλα τους λες οτι δεν ειναι αυτο που ειχες ζητησει :clapup:
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
@Hacker13
ναι θα το δεις εσυ,αν ειναι και το αλλο,απλα τους λες οτι δεν ειναι αυτο που ειχες ζητησει :clapup:
Τους πήρα τηλέφωνο και έμαθα πως η ακύρωση έγινε μόνο στο Bioshock που ζήτησα καθώς έχω το Bioshock 2 στο PC.

Το άλλο που είχα πάρει ήταν το Plague Tale Innocence σε καλή τιμή και θα ήταν κρίμα να το ακυρώνανε.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τους πήρα τηλέφωνο και έμαθα πως η ακύρωση έγινε μόνο στο Bioshock που ζήτησα καθώς έχω το Bioshock 2 στο PC.

Το άλλο που είχα πάρει ήταν το Plague Tale Innocence σε καλή τιμή και θα ήταν κρίμα να το ακυρώνανε.
τελεια :thumbup: :D το θεμα ειναι οτι λυθηκε το θεμα σου ευτυχως:laugh:
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Μπορείτε να μου προτείνετε headsets\headphones κατά προτίμηση με μικρόφωνο να αγοράσω ; Συνήθως όσα έχω πάρει χαλάνε στον πρώτο χρόνο.Θέλω να αγοράσω για να εξεταστώ στα Αγγλικά αρχικά και για άλλες χρήσεις. Γνωρίζετε top εταιρίες ; Σκέφτομαι τιμή εώς 25€ το πολύ.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μπορείτε να μου προτείνετε headsets\headphones κατά προτίμηση με μικρόφωνο να αγοράσω ; Συνήθως όσα έχω πάρει χαλάνε στον πρώτο χρόνο.Θέλω να αγοράσω για να εξεταστώ στα Αγγλικά αρχικά και για άλλες χρήσεις. Γνωρίζετε top εταιρίες ; Σκέφτομαι τιμή εώς 25€ το πολύ.
@Hacker13 Εγω παλια ειχα της Logitech και ηταν μια χαρα,τωρα εσυ βλεπεις αναλογα τι σε βολευει,καλο ειναι να παρεις με μειωση θορυβου οποτε να σε ακουν καθαρα οι συνομιλητες. :thumbup:
 

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Μπορείτε να μου προτείνετε headsets\headphones κατά προτίμηση με μικρόφωνο να αγοράσω ; Συνήθως όσα έχω πάρει χαλάνε στον πρώτο χρόνο.Θέλω να αγοράσω για να εξεταστώ στα Αγγλικά αρχικά και για άλλες χρήσεις. Γνωρίζετε top εταιρίες ; Σκέφτομαι τιμή εώς 25€ το πολύ.
jabra μάρκα έλεγξε αρκετά καλή
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
@Hacker13 Εγω παλια ειχα της Logitech και ηταν μια χαρα,τωρα εσυ βλεπεις αναλογα τι σε βολευει,καλο ειναι να παρεις με μειωση θορυβου οποτε να σε ακουν καθαρα οι συνομιλητες. :thumbup:

Thanks,θα τα τσεκάρω.Πιο πολύ με ενδιαφέρει να μπορώ να ακούω εγώ καθαρά και να έχει υψηλή ένταση.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top