Σημείο G!

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,479 μηνύματα.
Καμιά τρελίτσα δεν το χω παίξει ποτέ και πουθενά για να το κάνω τώρα και δε σε κάτι τόσο μηδαμινό.

Please



Λάθος μου που ασχολήθηκα με πόστ σου έστω κι αν το παρέθεσα, δεν παλεύεται αυτό το overthinking jeez
Κι εσύ/εσείς δεν παλεύεστε πλέον. Κάνεις ό,τι κάνεις και ύστερα...δεν ξέρω / δεν είδα...Απευθύνθηκα σε κάποιον, με χιούμορ, και βρήκες ευκαιρία να πετάξεις την μπηχτή σου και να πεις τα δικά σου...

Όχι, τρελίτσα "το παίζεις. Και πολύ μάλιστα. Δεν είμαι χθεσινή. Κωλοτούμπα έκανες, προηγουμένως. Απλά δεν είχες υπολογίσει ότι θα με βρεις απέναντι...Γιατί σε κάτι τέτοιες συμπεριφορές, απέναντι είμαι...

Μην ξανασχοληθείς με post μου. Ναι, αυτό να κάνεις.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,288 μηνύματα.
Stressed Jenifer Lewis GIF by ABC Network
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,020 μηνύματα.
Και όχι μόνο, ορθή παρατήρηση Ζουκοβ
Το βρισκω μισανδρικο η συζητηση περι σημειου G να περιστρεφεται γυρω απο τις γυναικες, και να παραμεριζεται η ικανοποιηση των ανδρων υπο το κρατος συντηρητικων προσχηματων.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Έλεος ρε, τι pegging. Η παραβίαση της θύρας της πίσω αυλής είναι αηδιαστική και για τα δυο φύλα.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Εμένα πάλι μ' αρεσει πολύ, το ότι μιλάμε πλέον ανοιχτά για γυναικείο οργασμό. Είμαι 58 και μέχρι πριν 30 χρόνια, μιλούσαν οι άντρες μπροστά μας, για τα δικά τους, ακόμη και σε πολυπληθείς παρέες, ενώ εμείς τα κορίτσια μόνο ιδιαιτέρως. Δύο απ τις φίλες μου, έκαναν την επανάσταση και μίλησαν πως βρήκαν μόνες τους το G τους.
Θα μου πεις, θέματα τόσο προχωρημένης ανατομίας, δε χρειάζεται να τα κάνεις και βούκινο, γενικότερα. Ναι , βρε παιδί μου, εξαρτάται τι παρέα είναι, πώς είναι η κουβέντα, τι διάθεση υπάρχει.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Αν δεν αντιμετωπιζόταν η ανθρώπινη σεξουαλικότητα ως θέμα ταμπού, πολλοί άνθρωποι θα ζούσαν ευτυχεστερες ζωές, πιο ικανοποιημένες, λιγότερο καταθλιπτικές ίσως. Νομίζω είναι θέμα που πρέπει ανοικτά να συζητιέται χωρίς καμία ντροπή
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Εγω θα πω κάτι πολύ βασικό. Σταματήστε να παίρνετε το μαλλί εκεί κάτω.

Κάποιοι το θέλουμε ατίθασο, δάσος.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αναπνοουλες ...βοηθανε αλλιως γραψ@ρχιδ@ν@, βοηθάει πίστεψε με !!

δεν μπορω :lol: :lol: :lol:

και στο σημειο G μαναφουκι !!
Εγω θα πω κάτι πολύ βασικό. Σταματήστε να παίρνετε το μαλλί εκεί κάτω.

Κάποιοι το θέλουμε ατίθασο, δάσος.

:hehe::hehe::hehe::hehe:

Δεν σας πιστεύω έτσι πως τοπροσεγγίζεις
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Το σοβάρεψες πάλι και η αλήθεια είναι ότι έχει μαυρίσει η ψυχή μου με όλα αυτά που γίνονται, τελευταία. Και το λέω ευθέως.

Βάλτε λίγο χιούμορ στη ζωή σας. Είναι απαραίτητο. Δεν είναι γάμος, δεν είναι παράδοση, δεν είναι στερεότυπο, δεν, δεν, δεν...μα είναι γέλιο. Και το στερείτε με αυτές σας τις συμπεριφορές...

Τον παρέθεσα και έρχεσαι και πετάς μπηχτή ; Για ποιό λόγο ; "Πατάς" πάνω στο post το δικό μου για να του "την πεις" και να σφαχτώ κι εγώ μαζί του ;

Δεν είναι ωραία πράγματα αυτά. Και δεν ταιριάζουν στις ηλικίες μας.

Κοντεύω κάποια χρόνια εδώ και εδώ και κάποιο καιρό το site έχει "μαυρίσει". Αν το γουστάρετε έτσι συνεχίστε. Αλλά όχι πάνω στην πλάτη μας...

Θεώρησα ότι "αδικήθηκες", σε κάποιο σημείο χθες, μα η συμπεριφορά σου δε μου αφήνει περιθώρια...

Υ.Γ. Αναφορικά με το...παραλήρημα της "γνωστής και μη εξαιρετέας", δεν έχω τίποτα να σχολιάσω. Ό,τι λέει είναι άρες - μάρες...

Εγω να σφαχτώ για αυτα που λέει η @amarelia ;;; :laugh: :laugh:

ΛΟΛ απλά.

Κοίταξε να δείς... εγω σαν ένα έμπειρο αντρικό μάτι τις είπα 2-3 πράγματα χθές
σχετικά με αυτά που λέει κατα καιρούς. Αν θέλει ας τα διαβάσει αν δεν θέλει δικό της θέμα.

Και εγώ είμαι και καλόβολος σαν άντρας.... δεν νευριάζω ευκολα
δεν με πιανουν εγωϊσμοι εχω υπομονη κάνω restart κτλ κτλ.... φαντάσου να πέσει και σε κανα στραβόξυλο.

Όσο για το σημείο G δεν είμαστε και μάγοι οι άντρες.... αμα η άλλη γενικά δεν το έχει....

και δεν έχει και διάθεση το σέξ μαζι της θα ειναι διεκπεραιωτικό.

Αυτο έχω αντιληφθεί στις μέχρι τώρα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,288 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
εγώ κατα βάθος σ’αγαπάω και το ξέρεις δεν έκανα την εξομολόγηση στον βρόντο :inlove:

χαχα

Οκ.

Είπαμε χθές κάποια πράγματα γλυκειά μου αμαρέλια
αμα θές σκέψου τα... αν δεν θές να είσαι καλά και να περνάς ομορφα :D
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Το βρισκω μισανδρικο η συζητηση περι σημειου G να περιστρεφεται γυρω απο τις γυναικες, και να παραμεριζεται η ικανοποιηση των ανδρων υπο το κρατος συντηρητικων προσχηματων.
Σαφώς, πολλοί και μόνο στην εικόνα φρίττουν. Θίγονται.
Μπορεί κάποιος να έχει άποψη μόνο αν έχει βίωμα.
 
Top