Σχέσεις και γιορτές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Το θρεντ έκανε escalate πιο γρήγορα κι από bull run στο bitcoin το 2016.

Τολμησε να μην κανει μια πρωτοχρονια μαζί της και κοντευει να βγει ο εκμεταλλευτής ξαναπαντρεμένος που της τρωει τη ζωή.

Εσας η κοπέλα δηλαδή σας φαίνεται κελεπούρι όπως τα γράφει ναι;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Θελει παιδι, οπως λεει και μετα γαμοβαπτιση.Αα για πολιτικο κστι ειχε πει, μιας και πολιτικο γαμο εκανε και την προηγουμενη φορα.

Εσυ θες θρησκευτικο με τη μια ;;; ε αμα θελει πολιτικο και ειναι ίδιες οι νομικές υποχρεώσεις που απορρέουν απο αυτον τι σε προβληματιζει ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το θρεντ έκανε escalate πιο γρήγορα κι από bull run στο bitcoin το 2016.

Τολμησε να μην κανει μια πρωτοχρονια μαζί της και κοντευει να βγει ο εκμεταλλευτής ξαναπαντρεμένος που της τρωει τη ζωή.

Εσας η κοπέλα δηλαδή σας φαίνεται κελεπούρι όπως τα γράφει ναι;

Κάτσε μπρο... 8 χρονια την έχει. Και απλα ζητησε γαμο στα 8 δεν βλεπω κατι παράλογο. Ενταξει μην τις πατησουμε κιολας. Καπου να ειμαστε δίκαιοι Πάνθηρες.
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Οποτε λεω για γαμο, λεει να κανουμε παιδι και μετα γαμο, τωρα κανα χρονο το λεει.

Ποτέ δεν μου άρεσαν οι γαμοβαφτίσεις.
Πασσαλείματα και νεοτερισμοί.

Η σωστή πατροπαράδοτη σειρά είναι
Γάμος-απόγονος-βάπτιση.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Εσυ θες θρησκευτικο με τη μια ;;; ε αμα θελει πολιτικο και ειναι ίδιες οι νομικές υποχρεώσεις που απορρέουν απο αυτον τι σε προβληματιζει ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Κάτσε μπρο... 8 χρονια την έχει. Και απλα ζητησε γαμο στα 8 δεν βλεπω κατι παράλογο. Ενταξει μην τις πατησουμε κιολας. Καπου να ειμαστε δίκαιοι Πάνθηρες.
8 χρονια παραπάνω απ οσο πρέπει κάθησε ο τυπος. Για να το πω ευγενικά.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Ποτέ δεν μου άρεσαν οι γαμοβαφτίσεις.
Πασσαλείματα και νεοτερισμοί.

Η σωστή πατροπαράδοτη σειρά είναι
Γάμος-απόγονος-βάπτιση.

ε καλα τωρα και εσύ μην το παιξουμε γραφειοκρατικη διεκπεραιωση δημοσιου !
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Το θρεντ έκανε escalate πιο γρήγορα κι από bull run στο bitcoin το 2016.

Τολμησε να μην κανει μια πρωτοχρονια μαζί της και κοντευει να βγει ο εκμεταλλευτής ξαναπαντρεμένος που της τρωει τη ζωή.

Εσας η κοπέλα δηλαδή σας φαίνεται κελεπούρι όπως τα γράφει ναι;
Την έχει αναλάβει προσωπικά ο devil, η θα της λύσει το πρόβλημα η θα την παντρευτεί αυτός 😛
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
8 χρονια παραπάνω απ οσο πρέπει κάθησε ο τυπος. Για να το πω ευγενικά.

Εντάξει ας χωριζε. Εφοσον καθεται ομως και την συστηνει σαν ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ.

Θα πρέπει και να σέβεται. Αν δεν του κανει θα ηταν πιο ωριμο καιρο τωρα να εχει φυγει. Για να καθεται ομως σημαινει οτι η κοπελα ειναι οκ τουλάχιστον για εκεινον.
 

Ριουλα

Νεοφερμένος

Η Ριουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εγω θελω θρησκευτικο ναι.Θα προτιμουσα πρωτα γαμο, γιατι 8 χρονια ειναι αυτα.Βεβαια οταν με ειχε αναγκη και ηταν μονος καπου, μια χσρσ ηθελε να κανουμε μαζι Χριστουγεννα.Ποιος ειναι συμφεροντολογος μετα?!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Την έχει αναλάβει προσωπικά ο devil, η θα της λύσει το πρόβλημα η θα την παντρευτεί αυτός 😛

χαχαχαχα οχι ρε τι λες... να χωρισει τωρα η αλλη απο 8 χρονια σχεησ θελει στανταρ ενα χρονο να κατσει να ηρεμησει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγω θελω θρησκευτικο ναι.Θα προτιμουσα πρωτα γαμο, γιατι 8 χρονια ειναι αυτα.Βεβαια οταν με ειχε αναγκη και ηταν μονος καπου, μια χσρσ ηθελε να κανουμε μαζι Χριστουγεννα.Ποιος ειναι συμφεροντολογος μετα?!

Τι σε ενοχλει ο πολιτικος... ας κανετε θρησκευτικο μετα αφου ερθει και το παιδάκι και το βαπτισετε.
 

Ριουλα

Νεοφερμένος

Η Ριουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εκανε πολιτικο μια φορα.Ας ακολουθησει τωρα τα δικα μου θελω.Αυτος ειναι στον κοσμο του.Τι να πω, ισως εγω δεν του κανω, κι αν δεν με θες χωρισε με, τι με βασανιζεις τοσα χρονια.Μια χαρα κοπελα ειμαι στο κατω κατω
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Μια χαρα κοπελα ειμαι στο κατω κατω

Ε ναι, με γαλλικά - αγγλικα - πιάνο σπουδες κτλ ;D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εκανε πολιτικο μια φορα.Ας ακολουθησει τωρα τα δικα μου θελω.

Etsi πανε αυτα ποτε ο ένας ποτε ο άλλος. Συμφωνω.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Εντάξει ας χωριζε. Εφοσον καθεται ομως και την συστηνει σαν ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ.

Θα πρέπει και να σέβεται. Αν δεν του κανει θα ηταν πιο ωριμο καιρο τωρα να εχει φυγει. Για να καθεται ομως σημαινει οτι η κοπελα ειναι οκ τουλάχιστον για εκεινον.
Κατσε να το πάρουμε το πράγμα απο την αρχή.

Το ξαναπαντρεμενος εμενα δε μου λέει τίποτα. Όπως και το ξαναπαντρεμενη χωρισμένη κλπ. Οι άνθρωποι έχουν δικαιωμα να ξαναφτιάχνουν τη ζωή τους, άντρες γυναίκες τελεία.

Πάμε παρακάτω, 8 χρονια ειναι πολλά. Στα 2-3 αμα δεν εχουν δειχθει προθέσεις σοβαρεματος, μετα κατακαθεται το πράγμα και περιμενεις να πεθανει ο κωματώδης διασωληνωμένος.

Από τη μια την έχει γνωρισει στους δικους του, δεν την κρυβει, οπότε δεν ειναι υποπτο οτι δεν την θέλει, από την άλλη την έχει σπιτωμένη και καλογαμάει, αν θες να τα πουμε στα ίσα. Την έχει βρει μπόσικη και ριχνει σεξάκι και σου λεει καλα ειμαστε εδω που να ξαναβρουμε, βολευομαστε με σπιτοσχεσούλα, γιατι να ξαναπαντρευτώ;

Η κοπέλα εδω τωρα τι παίζει, πέρα απο το οτι μου φαινεται "λούσυ η πυγολαμπίδα" τελείως όπως τα γράφει, μπήκε να κανει παράπονο για πρωτοχρονιά κι έχει άλυτα σοβαρότερα θεματα που τα βγαζει ένα ένα, εσένα δε σου βαράει κοκκινο λαμπάκι αυτό;

Δε σου βαραει κοκκινο λαμπάκι ότι έχει κολλησει επανω του; Συνεξαρτησάρα. Ο άλλος ρημάζει και την έχει για βόλλευ δωματιου, και με το παραμικρο φτυσιμο τρωει αλευρόκολλα η άλλη.
 

Ριουλα

Νεοφερμένος

Η Ριουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Δεν ξερω, τα βλεπω εγω λαθος τα πραγματα.Εμ με περναει 10 χρονια, θα μπορουσα να ημουν με νεοτερο και απο την πολη μου, να εμενα και κοντα στους γονεις μου.Εφαγα τοσα χρονια, πηγα να μεινω και μαζι του και τιποτα παλι..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κατσε να το πάρουμε το πράγμα απο την αρχή.

Το ξαναπαντρεμενος εμενα δε μου λέει τίποτα. Όπως και το ξαναπαντρεμενη χωρισμένη κλπ. Οι άνθρωποι έχουν δικαιωμα να ξαναφτιάχνουν τη ζωή τους, άντρες γυναίκες τελεία.

Πάμε παρακάτω, 8 χρονια ειναι πολλά. Στα 2-3 αμα δεν εχουν δειχθει προθέσεις σοβαρεματος, μετα κατακαθεται το πράγμα και περιμενεις να πεθανει ο κωματώδης διασωληνωμένος.

Από τη μια την έχει γνωρισει στους δικους του, δεν την κρυβει, οπότε δεν ειναι υποπτο οτι δεν την θέλει, από την άλλη την έχει σπιτωμένη και καλογαμάει, αν θες να τα πουμε στα ίσα. Την έχει βρει μπόσικη και ριχνει σεξάκι και σου λεει καλα ειμαστε εδω που να ξαναβρουμε, βολευομαστε με σπιτοσχεσούλα, γιατι να ξαναπαντρευτώ;

Η κοπέλα εδω τωρα τι παίζει, πέρα απο το οτι μου φαινεται "λούσυ η πυγολαμπίδα" τελείως όπως τα γράφει, μπήκε να κανει παράπονο για πρωτοχρονιά κι έχει άλυτα σοβαρότερα θεματα που τα βγαζει ένα ένα, εσένα δε σου βαράει κοκκινο λαμπάκι αυτό;

Δε σου βαραει κοκκινο λαμπάκι ότι έχει κολλησει επανω του; Συνεξαρτησάρα. Ο άλλος ρημάζει και την έχει για βόλλευ δωματιου, και με το παραμικρο φτυσιμο τρωει αλευρόκολλα η άλλη.
Καλα εσυ σαν πολλα μας τα εγραψες.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Κατσε να το πάρουμε το πράγμα απο την αρχή.

Το ξαναπαντρεμενος εμενα δε μου λέει τίποτα. Όπως και το ξαναπαντρεμενη χωρισμένη κλπ. Οι άνθρωποι έχουν δικαιωμα να ξαναφτιάχνουν τη ζωή τους, άντρες γυναίκες τελεία.

Ναι εντάξει οκ. Κάποιοι ομως κουβαλάνε απωθημενα και δεν δουλεψαν γτον προηγουμενο χωρισμό. Αλλα παμε παρακατω.

Πάμε παρακάτω, 8 χρονια ειναι πολλά. Στα 2-3 αμα δεν εχουν δειχθει προθέσεις σοβαρεματος, μετα κατακαθεται το πράγμα και περιμενεις να πεθανει ο κωματώδης διασωληνωμένος.

Δεν διαφωνω αλλα η κοπελα ηταν και κατω απο 30 πριν 5-6 χρονια... μπορει να μην το σήκωνε.

2-3 που λες ειναι για ηλικιες 35 και μετά.... 33 και μετά... οχι πιο νωρίς.
Από τη μια την έχει γνωρισει στους δικους του, δεν την κρυβει, οπότε δεν ειναι υποπτο οτι δεν την θέλει, από την άλλη την έχει σπιτωμένη και καλογαμάει, αν θες να τα πουμε στα ίσα. Την έχει βρει μπόσικη και ριχνει σεξάκι και σου λεει καλα ειμαστε εδω που να ξαναβρουμε, βολευομαστε με σπιτοσχεσούλα, γιατι να ξαναπαντρευτώ;

Μπορει βρε δεν ξερω τωρα τι εχει ο καθενας στο μυαλό του...
Η κοπέλα εδω τωρα τι παίζει, πέρα απο το οτι μου φαινεται "λούσυ η πυγολαμπίδα" τελείως όπως τα γράφει, μπήκε να κανει παράπονο για πρωτοχρονιά κι έχει άλυτα σοβαρότερα θεματα που τα βγαζει ένα ένα, εσένα δε σου βαράει κοκκινο λαμπάκι αυτό;

Δε σου βαραει κοκκινο λαμπάκι ότι έχει κολλησει επανω του; Συνεξαρτησάρα. Ο άλλος ρημάζει και την έχει για βόλλευ δωματιου, και με το παραμικρο φτυσιμο τρωει αλευρόκολλα η άλλη.


Ε συνηθως έτσι δε γινεται ;;; ποια σχέση ειναι 100% ισορροπημενη... αυτα ειναι ιδανικά μοντέλα να τα παρουσιάζουμε στα powerpoints των ψυχολογικών να χαιρομαστε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Δεν ξερω, τα βλεπω εγω λαθος τα πραγματα.Εμ με περναει 10 χρονια, θα μπορουσα να ημουν με νεοτερο και απο την πολη μου, να εμενα και κοντα στους γονεις μου.Εφαγα τοσα χρονια, πηγα να μεινω και μαζι του και τιποτα παλι..
Είδες; Είδες πως χτυπαει το συμφέρον και γάμα την αγάπη;

"Θα μπορούσα να μαι με μικροτερο απο την πόλη μου". Nothing like true love.

Γι αυτό σ εχει 8 χρονια , τα 3 σπιτωμενη χωρις γάμο. Γιατι μαλλον εχει καταλαβει πως σκέφτεσαι έτσι, και τον βολεύει απο το να μεινει νηστικός στα 40.

Απο σενα παιδι θέλει κυρίως μάλλον. Αμα του κανεις ναι, θα αποκαταστησει τη μανα του παιδιου που θα του έχεις κάνει. Εσένα πρωτίστως για γάμο δε σε έχει ικανή.

Ξες τι μυρίζομαι; Ότι δεν τα λες στα ίσα αυτα που θελεις, δεν εισαι διεκδικητική εξ αρχής μαζί του, είσαι το κουταβάκι του γιατι φοβασαι μη τον χάσεις, κι απο μέσα σου φαρμακώνεσαι και δολοπλοκεις το βλεπεις παρτακικά, ακριβως λογω της ανασφάλειας.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Είδες; Είδες πως χτυπαει το συμφέρον και γάμα την αγάπη;

"Θα μπορούσα να μαι με μικροτερο απο την πόλη μου". Nothing like true love.

Γι αυτό σ εχει 8 χρονια , τα 3 σπιτωμενη χωρις γάμο. Γιατι μαλλον εχει καταλαβει πως σκέφτεσαι έτσι, και τον βολεύει απο το να μεινει νηστικός στα 40.

Απο σενα παιδι θέλει κυρίως μάλλον. Αμα του κανεις ναι, θα αποκαταστησει τη μανα του παιδιου που θα του έχεις κάνει. Εσένα πρωτίστως για γάμο δε σε έχει ικανή.

Ξες τι μυρίζομαι; Ότι δεν τα λες στα ίσα αυτα που θελεις, δεν εισαι διεκδικητική εξ αρχής μαζί του, είσαι το κουταβάκι του γιατι φοβασαι μη τον χάσεις, κι απο μέσα σου φαρμακώνεσαι και δολοπλοκεις το βλεπεις παρτακικά, ακριβως λογω της ανασφάλειας.

Την δίκασες την κοπέλα !
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Ισως ναι, να καταλαβε οτι υπαρχει προσκολληση
Ίσως να κατάλαβε άλλα πράγματα. Η προσκολληση ειναι το μικρότερο κακό απ ολα.

Αμα θες να σου δινει αυτο που αξιζεις, να μαθεις να το διεκδικείς με τη σταση σου.

Αυτα που λες σε μας, να πας και να τα πεις στον ίδιο. Εφόσον ειναι σημαντικά για σένα, θα τα πεις μέχρι να του μπουν καλά στο κεφάλι.

Εκτός αν θες να περιμενεις να τελειώσει τις βολτίτσες με τους φιλαράκους του για να ρθει να ξαναγαμήσει ο πασάς σου.

Διάλεξε, ή σου κάνει αυτη η ιστορία ή δε σου κάνει.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Ίσως να κατάλαβε άλλα πράγματα. Η προσκολληση ειναι το μικρότερο κακό απ ολα.

Αμα θες να σου δινει αυτο που αξιζεις, να μαθεις να το διεκδικείς με τη σταση σου.

Αυτα που λες σε μας, να πας και να τα πεις στον ίδιο. Εφόσον ειναι σημαντικά για σένα, θα τα πεις μέχρι να του μπουν καλά στο κεφάλι.

Εκτός αν θες να περιμενεις να τελειώσει τις βολτίτσες με τους φιλαράκους του για να ρθει να ξαναγαμήσει ο πασάς σου.

Διάλεξε, ή σου κάνει αυτη η ιστορία ή δε σου κάνει.

Ωραια τα λές μωρη Βαλντέρα αλλα αυτο το μπολντ μου κανει λίγο ααααχ ο καργιολης γαμαει ενω εμεις οχι :laugh: :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εκτός αν θες να περιμενεις να τελειώσει τις βολτίτσες με τους φιλαράκους του για να ρθει να ξαναγαμήσει ο πασάς σου.

Διάλεξε, ή σου κάνει αυτη η ιστορία ή δε σου κάνει.

Θα πέσει φυστικι μολις γυρισει απο τις βολτες απο την μπακουροπαρέα ενω οι άλλοι σπιτια τους και εργοχειρο :laugh:
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top