Σχέσεις και γιορτές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Ωραια τα λές μωρη Βαλντέρα αλλα αυτο το μπολντ μου κανει λίγο ααααχ ο καργιολης γαμαει ενω εμεις οχι :laugh: :laugh:
Κι άλλοι γαμάνε αλλά δε ζηλεύω.

Εντάξει δε θα λεγα οχι για on demand σεξάκι σπιτωμένο επι 3ετία όποτε μου καπνίσει, αλλά κάπου ώπα.

Μπορει ο αρχικός λόγος (γκρίνια για την πρωτοχρονια) να μου φαινεται κουλός, αλλά κανείς άνθρωπος δεν χρωστάει τίποτα σε κανεναν να περιμενει 8 χρονια να προχωρησει σε ενα σοβαροτερο βημα παρακατω αμα τοσο πολύ το θέλει.

Ναι, ακόμα κι αυτη εδω η κοπέλα, δικαίωμά της ειναι.

Ο άλλος έκανε τον πρωτο γαμο του, ειδε πως ειναι, αμα δεν θελει άλλον να το ξερει κι η κοπέλα, μπορει να θελει να φτιαξει τη ζωη της.
 

Ριουλα

Νεοφερμένος

Η Ριουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Βαλτωσε η συζητηση.Ο καθενας με τον πονο του.Ας κανει ο,τι θελει.Καλα λετε, ασχολουμε με γιορτες εδω το θεμα ειναι σοβαροτερο.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,607 μηνύματα.
Ποιες γιορτές χρυσή μου.. Είχες μια φαγούρα για τις γιορτές. Έχεις θέμα βιωσιμότητας με τον τύπο που προφανώς εκμεταλλεύεται την προσκόλληση και την ανασφάλεια σου μη πω και την αφέλεια.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.
Ελα ντε πες τα και ειναι και κατα του γαμου, βλεπεις ηταν ξαναπαντρεμενος.Ειναι 40 χρονων?Μηπως να τον σουταρω και να αφησω τους συναισθηματισμους?!
40ρης ξαναπαντρεμενος σε έχει 8 χρόνια στο πάρκινγκ και δεν θέλει ποτέ να πάτε στους δικούς σου για γιορτές (όταν εσύ έχεις ήδη δείξει σεβασμό και έχεις γιορτάσει με εκείνους).

Ξύπνα.

Βαλτον κάτω ρωτά τον αν θέλει γάμο ή όχι (αν θέλεις και εσύ βέβαια). Αν σε λέει τσου τον σουτάρεις και βρίσκεις άλλον πριν αρχίσουν τα δύσκολα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,816 μηνύματα.
40ρης ξαναπαντρεμενος σε έχει 8 χρόνια στο πάρκινγκ και δεν θέλει ποτέ να πάτε στους δικούς σου για γιορτές (όταν εσύ έχεις ήδη δείξει σεβασμό και έχεις γιορτάσει με εκείνους).

Ξύπνα.

Βαλτον κάτω ρωτά τον αν θέλει γάμο ή όχι (αν θέλεις και εσύ βέβαια). Αν σε λέει τσου τον σουτάρεις και βρίσκεις άλλον πριν αρχίσουν τα δύσκολα.

Σκληρή δούκισα... δίκασε διχως χαιδέματα !
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.
Εγω θελω αποκατασταση και παιδι.Οποτε λεω για γαμο, λεει να κανουμε παιδι και μετα γαμο, τωρα κανα χρονο το λεει.Παλιοτερα ουτε αυτο.Μηπως δεν θελει εμενα για γαμο?
Γενικά δεν θέλει γάμο Ρούλα. Ξύπνα. Έχει ξεκαθαρίσει την θέση του. Εσύ γιατί κάθεσαι;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σκληρή δούκισα... δίκασε διχως χαιδέματα !
Ε μα δεν μπορώ με κάτι τέτοια άκουσε εκεί 8 χρόνια σχέση σε άτομα 30-40 ετών, ακόμη να ξεκαθαρίσουν αν θέλουν παιδιά και γάμους.
Ουτε Μάνθος Φουστάνος "Πέγκυ μου θα σε παντρευτώ όταν πάρεις τον πρώτο σου ρόλο" να ήταν.
 

Ριουλα

Νεοφερμένος

Η Ριουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αχ αφηστε, εμπλεξα απο μικρη και την πατησα.Αυτο θα κανω...
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.
Αχ αφηστε, εμπλεξα απο μικρη και την πατησα.Αυτο θα κανω...
Άσε τότε που ήσουν μικρή, τώρα ολόκληρη ώριμη γυναίκα, πάτα πόδι κάτω, δεν είσαι πια μικρή.
Αυτές είναι σοβαρές αποφάσεις, καθίστε να το συζητήσετε με ειλικρίνεια και σοβαρότητα.
Περίμενε να περάσει η πρωτοχρονιά και τα λέτε τότε με καθαρό μυαλό.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,816 μηνύματα.
Γενικά δεν θέλει γάμο Ρούλα. Ξύπνα. Έχει ξεκαθαρίσει την θέση του. Εσύ γιατί κάθεσαι;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ε μα δεν μπορώ με κάτι τέτοια άκουσε εκεί 8 χρόνια σχέση σε άτομα 30-40 ετών, ακόμη να ξεκαθαρίσουν αν θέλουν παιδιά και γάμους.
Ουτε Μάνθος Φουστάνος "Πέγκυ μου θα σε παντρευτώ όταν πάρεις τον πρώτο σου ρόλο" να ήταν.


Πες μου ποση διαφορά ηλικια θα έδινες σαν επιτρεπτη... 3 χρονια μαξ ;;; :P
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.
Πες μου ποση διαφορά ηλικια θα έδινες σαν επιτρεπτη... 3 χρονια μαξ ;;; :P
Δεν είναι η διαφορά ηλικίας το πρόβλημα εδώ, πάλι είναι η διαφορά στις φάσεις ζωής.
Η κοπέλα τυλίχθηκε φρέσκια κ ονειρεύεται γάμο και παιδιά. Οκ. ΤΕΡΑΣΤΙΟ ρίσκο να μπλέξεις με χωρισμένο ενώ είσαι πιτσιρικα.
Ο κύριος έχει ήδη κάνει έναν γάμο, που του βγήκε αποτυχία, τύλιξε μια νεότερη, οκ.
Την έχει όμως παρκαρισμένη για 8 χρόνια και κοντεύει να την βγάλει εκτός σχεδίου της.Δηλαδή εκείνος απλά θέλει μια σύντροφο για την παρέα και για τα γεράματα. Όχι υποχρεώσεις. Και εκείνη ακόμη κάθεται. Φταίνε και οι δύο εδώ.
 

Ριουλα

Νεοφερμένος

Η Ριουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Στην αρχη μου εκρυψε οτι ηταν παντρεμενος, μονη το ανακαλυψα και δεν ειπε κσι το λογο που χωρισε.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,607 μηνύματα.
Γιατί έχω την εντύπωση πως τον γνώρισες ως παντρεμένο;
 

Ριουλα

Νεοφερμένος

Η Ριουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Οχι δεν ηταν παντρεμενος, αυτο ειναι σιγουρο.Με παντρεμενο ποτε.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.
Στην αρχη μου εκρυψε οτι ηταν παντρεμενος, μονη το ανακαλυψα και δεν ειπε κσι το λογο που χωρισε.
ΤΙΙΙΙΙΙΙΙ???
Όσο το συνεχίζεις, τόσο περισσότερο απορώ με την επιλογή σου να μην τον έχεις σουτάρει εδώ και καιρο:laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οχι δεν ηταν παντρεμενος, αυτο ειναι σιγουρο.Με παντρεμενο ποτε.
Να σε ρωτήσω καλή μου, γιατί το άκουσα και αυτό προσφάτως από γνωστή και έμεινα.
Είσαι σίγουρη ότι έχει βγει το διαζύγιο; το επίσημο εννοώ.
 

Ριουλα

Νεοφερμένος

Η Ριουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ναι, γι αυτο ειμαι σιγουρη. Η πρωην του ξαναπαντρευτηκε.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.
Ναι, γι αυτο ειμαι σιγουρη. Η πρωην του ξαναπαντρευτηκε.
Οκ τότε. Τουλάχιστον δεν θα σου έρθει δεύτερο εγκεφαλικό.
Οπότε το μόνο που έχεις να κάνεις τώρα είναι να κάνετε μια σοβαρή κουβέντα. Καλά ξεμπερδεματα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.
Θεματοθετρια, μόλις θυμήθηκα ότι είχες ξαναγράψει και είδα τα παλια σου θέματα.
ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΌΜΗ ΜΕ ΑΥΤΟΝ;;;;
(Αναφέρομαι στο πρώτο σου θέμα που σε μείωνε για το πτυχίο σου)

ΞΥΠΝΑΑΑ
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.
Εσυ καλα τα λες, αλλα η πραξη απεχει..
Βάλτα κάτω Ριουλα. Μια συζήτηση κ απόφαση είναι.
Τι σε κρατάει σε αυτόν;
Να σε παντρευτει δεν θέλει, παιδιά δεν θέλει.
Σε μειώνει, δεν δείχνει σεβασμό προς σε εσένα και τους δικούς σου,
Έχετε 8 χρόνια σχέση και είστε ακόμη σε ρυθμούς ζευγαριού φοιτητών.
Εσύ κάνεις την πράξη να απέχει. Εκείνος σε αποχή είναι εξ αρχής.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top