Σωματότυπος και ερωτισμός

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,198 μηνύματα.
το ΑΠΟΛΥΤΟ σώμα για τα γούστα μου είναι ακριβώς αυτό:

Picsart_24-01-19_22-24-56-129.jpg
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,198 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,760 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,198 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Να 3 αγορια ..πολυυυ ωραια ..που αγαπώ
 

Συνημμένα

  • cf1304a44ac9edb000020f03ae5c185f.jpg
    cf1304a44ac9edb000020f03ae5c185f.jpg
    104.9 KB · Εμφανίσεις: 19
  • vasilis-bisbikis-1-jrk9vf-800x_.jpeg
    vasilis-bisbikis-1-jrk9vf-800x_.jpeg
    66.6 KB · Εμφανίσεις: 23
  • Mark-Ruffalo.jpg
    Mark-Ruffalo.jpg
    161.9 KB · Εμφανίσεις: 22

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,198 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,634 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Ο ΚΛαιβ ο Όουεν
Ο. Μαρκ ραφαλο
Κ ο Μπιζμπικης ??
Έμπαινα αχαχαχσ
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,198 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,101 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
τώρα σοβαρά.. σου αρέσει ο τελευταίος?
Κι όμως,ναι ο Μαρκ ραφαλο ..μεγάλωσε τώρα αλλά αν ήταν 40 ..έχουμε χημεια ... το ξέρω αχαχαα εσείς δείξτε κάποιους που σας αρέσουν για σχέση (διάσημους) η μη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αχαχαχαχαχα περισσότερο για μενα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΟΧΙ ΤΟΝ ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ
ΤΙ ΛΕΣ;
ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΟΠΕΛΑ;🥲


δεν μπορώ να τον βλέπω, συγγνώμη🤢
Εγω τετοιαν αντρα έξω καρδιά θέλω να ζει τον έρωτα μας κ να τους έχει χεσ#€^&%#@ ολους γιατί yolo
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,634 μηνύματα.
Εγω τετοιαν αντα έξω καρδιά θέλω να ζει τον έρωτα μας κ να τους έχει χεσ#€^&%#@ ολους γιατί yolo
έτσι να ρχεται στη ψύχρα δουλειά σου να ρίχνει ενα φασωματάκι, μια ζεμπεκιά και να φεύγει κύριος.
Τι ζητάμε πχια;
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,198 μηνύματα.
αν διάλεγα Έλληνα ηθοποιό άντρα (που δεν θα διάλεγα γιατί δεν μου αρέσει κανένας) θα πω Γιάννη Στάνκογλου και Μιχάλη Σαράντη❣️

Giannis_Stankoglou.jpg


372785.jpg
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
έτσι να ρχεται στη ψύχρα δουλειά σου να ρίχνει ενα φασωματάκι, μια ζεμπεκιά και να φεύγει κύριος.
Τι ζητάμε πχια;
Αχαχαχαχαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

αν διάλεγα Έλληνα ηθοποιό άντρα (που δεν θα διάλεγα γιατί δεν μου αρέσει κανένας) θα πω Γιάννη Στάνκογλου και Μιχάλη Σαράντη❣️

View attachment 128365

View attachment 128366
Πολύ λεπτοί μικροτσουτσουνοι κ ψιλό ξενέρωτοι φαίνονται μωρεε
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top