Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.



Να νομίζει ότι τα ξέρει όλα... :P :P :P

Εκεί τα παίρνω πολύ άσχημα..., τρελαίνομαι... :rant: :rant: :rant:



:beating: :beating: :beating: μπορώ να τον σπάσω στο ξύλο...




:kill: :kill: :kill: μπορώ να τον πυροβολήσω ευχαρίστως...




:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: γενικώς διαβολίζομαι πάντως άσχημα...



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Να κρύβεται πίσω από τα λόγια του, να φοβάται να εκφράσει την άποψη του και να μην παίρνει ποτέ μέρος σε μία συζήτηση. Μου τη δίνουν οι κομπλεξικοί και τα άτομα χωρίς άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lilith:
Να νομίζει ότι τα ξέρει όλα... :P :P :P

Εκεί τα παίρνω πολύ άσχημα..., τρελαίνομαι... :rant: :rant: :rant:



:beating: :beating: :beating: μπορώ να τον σπάσω στο ξύλο...




:kill: :kill: :kill: μπορώ να τον πυροβολήσω ευχαρίστως...




:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: γενικώς διαβολίζομαι πάντως άσχημα...



.
Συμφωνώ σίγουρα και αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Μου την δίνει πολύ όταν ο άλλος είναι είρωνας ή το παίζει "κάπως" για οποιονδήποτε λόγο..Επίσης,μου την δίνουν οι άνθρωποι που κρίνουν επιπόλαια τους συνανθρώπους μας και φυσικά,οι ξερόλες...!!! :mad: :boxing::rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Το ψέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
H στενοκεφαλιά... Το να φοβάται να σκεφτεί πέρα από τα όριά του και να δει τον κόσμο από την ματιά του άλλου, όπως επίσης και να φοβάται να παραδεχτεί τα λάθη του!!!:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που μονίμως αισθάνονται θύματα και αδικημένοι, ακόμα και αν έχουν φταίξει. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panathas

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Το ψέμα, όταν είναι διπρόσωπος, όταν προσπαθεί να επιβεβαιώσει την ανωτερότητα του υποβιβάζοντας τους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από panathas:
όταν προσπαθεί να επιβεβαιώσει την ανωτερότητα του υποβιβάζοντας τους άλλους.

ναι! ακριβως! ειναι πολυ σιχαμενο αυτο, κυριως γιατι μερικιοι μερικοι δε μπορουν να το παρουν ανετα, αλλα πληγωνονται κιολας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από diddle:
Να κρύβεται πίσω από τα λόγια του, να φοβάται να εκφράσει την άποψη του και να μην παίρνει ποτέ μέρος σε μία συζήτηση. Μου τη δίνουν οι κομπλεξικοί και τα άτομα χωρίς άποψη.

χμμμμμμ
σχετικά με αυτό που γράφεις δεν διαφωνώ αλλά θα ήθελα να επιστήσω την προσοχή σου στο ότι.... ένα άτομο το οποίο κρύβεται πίσω απ τα λόγια του, φοβάται να εκφράσει την άποψη του και δεν παίρνει ποτέ (ή σχεδόν ποτέ) μέρος σε μια συζήτηση, μπορεί να μην είναι απαραίτητα κομπλεξικός ή χωρίς άποψη και να είναι απλά.... ΠΟΛΥ ντροπαλός ;)
μου έχει τύχει αυτό... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
χμμμμμμ
σχετικά με αυτό που γράφεις δεν διαφωνώ αλλά θα ήθελα να επιστήσω την προσοχή σου στο ότι.... ένα άτομο το οποίο κρύβεται πίσω απ τα λόγια του, φοβάται να εκφράσει την άποψη του και δεν παίρνει ποτέ (ή σχεδόν ποτέ) μέρος σε μια συζήτηση, μπορεί να μην είναι απαραίτητα κομπλεξικός ή χωρίς άποψη και να είναι απλά.... ΠΟΛΥ ντροπαλός ;)

Ναι δίκιο έχεις σε αυτό!Ξέρω κ εγώ πολλά τέοια άτομα!Το εννοούσα περισσότερο με την νοοτροπία που έχουν κάποιοι ότι συμφωνώ με όλους και με όλα επειδή είτε βαριέμαι να έρθω σε αντιπαράθεση ή βαριέμαι να αξιολογήσω τα επιχειρήματα που έχω ώστε να σχηματίσω δική μου άποψη οπότε υιοθετώ κάποια άποψη που με βολεύει χωρίς καν να είμαι σε θέση να την υπερασπιστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Χμ..Δεν έχω απατήντήσει εδώ?:confused:
3 πράγματα εμένα μπορούν να με βγάλουν από τα ρούχα μου.
Η αχαριστία,η υποκρισία και και το ψέμα..
Α και η μεγάλη ιδέα για τον εαυτό τους που έχουν κάποιοι:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Χμ.....αν κι έχω απαντήσει να προσθέσω και την αδιαλλαξία.
Τον τελευταίο καιρό συναντώ διαρκώς αμετακίνητους ξεροκέφαλους:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Χμ.....αν κι έχω απαντήσει να προσθέσω και την αδιαλλαξία.
Τον τελευταίο καιρό συναντώ διαρκώς αμετακίνητους ξεροκέφαλους:mad:
Συμφωνώ απόλυτα!
Θα μας πέσει η μύτη, αν παραδεχτούμε ότι ίσως, μπορεί, είναι πιθανόν βρε παιδί μου κάποιος άλλος να έχει δίκιο εκτός από την αφεντιά μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Χμ.....αν κι έχω απαντήσει να προσθέσω και την αδιαλλαξία.
Τον τελευταίο καιρό συναντώ διαρκώς αμετακίνητους ξεροκέφαλους:mad:
Aαα να κάτι που ξέχασα..Μπράβο κλεφτρόνι..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Θα μας πέσει η μύτη, αν παραδεχτούμε ότι ίσως, μπορεί, είναι πιθανόν βρε παιδί μου κάποιος άλλος να έχει δίκιο εκτός από την αφεντιά μας
Ε καλά, μπορεί μία στο τρισεκατομμύριο, μπορεί, υπάρχει μια μικρή περίπτωση καμιά φορά, να έχω άδικο κι εγώ.
Τώρα που το ξανασκέφτομαι, αποκλείεται. :P
Πέρα από την πλάκα, η αδιαλλαξία είναι πολύ εκνευριστική, γιατί νιώθεις ότι μιλάς σε τοίχο, αν και ο τοίχος μπορεί αν είναι πιο ανοιχτόμυαλος... Συμφωνώ ότι και η υποκρισία είναι απαράδεκτη.
Και κάτι που συναντάω πολύ συχνά τώρα τελευταία, μου τη δίνουν οι γλύφτες :mad:
Και αυτοί που χρησιμοποιούν άλλους για το προσωπικό τους συμφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Ε καλά, μπορεί μία στο τρισεκατομμύριο, μπορεί, υπάρχει μια μικρή περίπτωση καμιά φορά, να έχω άδικο κι εγώ.
Τώρα που το ξανασκέφτομαι, αποκλείεται. :P
Εχμ..Γι'αυτο βήχω όλη μέρα..Και έλεγα εγώ τι φταίει..Γκοοουχ γκουχ (θα πνιγώ):P

Και κάτι που συναντάω πολύ συχνά τώρα τελευταία, μου τη δίνουν οι γλύφτες :mad:
Και αυτοί που χρησιμοποιούν άλλους για το προσωπικό τους συμφέρον.
Να και κάτι άλλο που ξέχασα:):thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Moυ την δινουν αυτοι που κανουν τους εξυπνους:mad:
Επισης αυτοι που θεωρουν οτι ειναι κατι ιδιαιτερο και καλυτερο επειδη οι γονεις τους εχουν καλη οικονομικη κατασταση αλλα και αυτοι που μειωνουν καποιον ακριβως επειδη οι γονεις του ειναι ευκαταστατοι:hmm:
Τελος οι τυποι που στην πεφτουν με βλακωδη σχολια και σου ρχεται να τους βουλωσεις το στομα και το ματι(ειμαι κατα της βιας, το ειπα δεν το ειπα?) και οι κομπλεξικες και ανεγκεφαλες κοπελες που καταντουν ολους τους αλλους κομπλεξικους μπας και νιωσουν καλυτερα(σας πηραμε χαμπαρι!!;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
εμένα δεν μου τη δίνουν οι άνθρωποι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Η σοβαροφάνεια
Η κατινιά
...Γενικά πάντως όλους και όλα τα υποφέρω!
:stupid:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top