Τρίχες στο ανδρικό σώμα

Σας αρέσουν οι τρίχες στο ανδρικό σώμα;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 151)
  • Μ' αρέσουν οι αρκούδες

  • Μ' αρέσουν οι τρίχες φτάνει να είναι με μέτρο

  • Θέλω να είναι περιποιημένες

  • Ξύρισμα, χαλάουα κτλ

  • Δεν με νοιάζει/Αδιαφορώ πλήρως


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Είναι επιλογή του άντρα το αν θα ξυριστεί, όπου θέλει. Αν νοιώθει καλύτερα με τον εαυτό του έτσι, είμαι καλλυμένη. Αρκεί να είναι καλλυμένος κι αυτός αν εγώ επιλέξω να μην ξυρίζομαι.Έτσι είναι αυτά...;)

Με μπερδεψες...:redface:
Εσυ μπορει να μην επιλεξεις να μην ξυριζεσαι επειδη θα ειναι κατι που θα ικανοποιει ή για αντιποινα στο αγορι σου πειδει κανει κατι που δεν σου αρεσει?
Γιατι αν ισχυει το δευτερο προσωπικα το θεωρω ψυχολογικο εκβιασμο.
Οτι "Ακου αφου κανεις κατι που δεν μου αρεσει, θα κανω κι εγω κατι που ισως να μην σου αρεσει."
Αν απο την αλλη εννοεις οτι μεσα στα ζευγαρια πρεπει να γινονται κοινες\αμοιβαιες υποχωρησεις και παραχωρησεις, τοτε συμφωνω 101%




P.S., γιατι το γελας βρε Κωστα?
Ποιος δεν θα ηθελε ενα τετοιο πλασμα πλαι του?:confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Πέρα απ' την πλάκα (Βαμβακούλας rules), είμαι ξεκάθαρη. Το ξύρισμα δεν είναι για μένα παρά μια επιλογή. Οφείλω να τη σεβαστω εφόσον είναι για το καλό του συντρόφου μου (ή έστω αυτός το νομίζει). Θα έδειχνε θάρρος και αυτοπεποίθηση αν δε με ρωτούσε καν. Θα τον άφηνα να κάνει ό,τι του αρέσει, αυτό είναι το σωστό. Φυσικά, όμως, αν για οποιονδήποτε λόγο, θελήσω κι εγώ να μην ξυρίζομαι θα περιμένω να το σεβαστεί. Μπορεί να μου έρθει κάποια στιγμή.Όπως λέει και ο Μάριος "υποχωρήσεις και παραχωρίσεις". Καμία σχέση με αντίποινα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Για εμένα που είμαι άντρας μόνο στην περιοχή του πέους δικαιολογείτε (να είναι οκ η κοπέλα που πραγματοποιεί πεολειχία) και στο πρόσωπο που ο πολιτισμός μας το έκανε να είναι αναγκαίο…Εσύ μάριο μπορείς να τα ξυρίζεις όλα δεν θα σου πει κανένας τίποτα..σε ορισμένες κοινωνίες αυτό θεωρείται άνανδρο οπός σε άλλες αντιαισθητικό το να μην έχεις κάνει περιτομή…για τους κρητικούς τους παλιούς το μουστάκι θεωρούταν το σήμα κατατεθέν του άνδρα τους άλλους τους λέγον "ξυρισμένους"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Kαι τι με ενδιαφερει εμενα το τι ισχυει σε "ορισμενες" κοινωνιες?
Και ολοι οι σταλμενοι απο τον Αλαχ σε καμικαζι αποστολες πριν ανατιναχτουν μεσα στο πληθος ή πριν καρφωθουν με τα αεροπλανα επιβαλεται να ειναι απο πανω μεχρι κατω ξυρισμενοι.
Εμενα θα επρεπε να με προβληματιζει το γιατι ξυριζονται ή γιατι ανατιναζονται?
Και θα επρεπε τετοια παλαιολιθικα "πιστευω" τετοιων κοινωνιων να "δικαιολογουνται" για ποιον λογο?
Δεν λεω, πολλες φορες "συντηρητικες" αποψεις λειτουργησαν σαν ασπιδα σε κινδυνους για ορισμενες κοινωνιες, αλλα εδω μιλαμε για κλισε της πλακας.

Και να ξερεις οτι σε πολλες "κεν(ο)ωνιες" -αλλα και σαν μεμονωμενα ατομα- το να τους πεις οτι ξυριζεσαι στα γεννητικα σου οργανα, οχι απλως ειναι κατι μεμπτο, αλλα σου κρεμανε κουδουνες.
Σαφως ομως και αυτο δεν αναφερεται ή μαλλον "διακιολογειται" απο πολλους, καθως δεν τα ξυριζουν για να βοηθησουν την συντροφο τους στα ερωτικα παιχνιδια (καλη η ανιδιοτελεια, αλλα ειπαμε...), αλλα κυριως γιατι οταν ειναι ατριχοι ή "κοντοκουρεμενοι" χαμηλα, εχουν μεγαλυτερη προσωπικη απολαυση.

Τεσπα, περι ορεξεως ειναι λιγα που μπορει να πει κανεις.
Και το μονο σιγουρο ειναι πως οποις κρινει ανδρισμο ή μη του αλλου απο το ποσες τριχες κουβαλαει πανω του, τοτε ισως θα επρεπε να αναθεωρησει τις "βασεις" του.
Κι αυτο που λεω ειναι αμφιδρομο ε?!!!!
Μην νομιζεις οτι και πολλοι που περνιουνται με γυαλοχαρτο δεν ειναι επικριτικοι με αλλους οι οποιοι γουσταρουν να εχουν τριχες.(σε οποιο σημειο τελος παντων)
Δηλαδη μην φαντστεις οτι θεωρω ακυρο μονο καποιον ο οποιος θα πει "Ρε τον φλωρο...ξυριζει το στηθος του!"
Αλλο τοσο ακυρος ειναι και καποιος που θα πει "Αρκουδακι, απλυτο κτλ κτλ" καποιον που εχει τριχες οπου του αρεσει.;)


For the history εμενα αν με δει καποιος στην παραλια δεν θα μπορεσει με τιποτα να διακρινει αν οντως ξυριζομαι ή αν παρα την ηλικια μου δεν βγαζω τριχες σε πλατη στηθος,χερια.
Εδω τι γινεται?:worry:
"Δικαιολογουμαι" απο αυτο το μερος της κοινωνιας ή πρεπει να αρχισω ορμονοθεραπεια?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
παιδιά περί ορέξεως ....κολοκυθόπιτα!!!

Ο καθένας κάνει ότι θεωρεί σωστό για τον εαυτό του, καλό είναι να συμφωνεί και με τον/την συντροφό του! Αλλά από κει και περά ...σιγά μην αρχίσουμε να κρίνουμε τους άλλους από το εάν είναι ξυρισμένοι ή όχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Εμενα θα επρεπε να με προβληματιζει το γιατι ξυριζονται ή γιατι ανατιναζονται?
Αυτό είναι! Μεγάλη αξία δίνουμε κάποιοι στο θέμα ''Τρίχες''. Και καλά κάνουμε δηλαδή, αλλά είναι ανάγκη να σκεφτούμε. Είναι και το ξύρισμα μια επιλογή. Δεν κατανοώ γιατί δυσκολευόμαστε να το αποδεκτούμε και το βαπτίζουμε "μη αντρικό"... Έλεος.

Τεσπα, περι ορεξεως ειναι λιγα που μπορει να πει κανεις.
Και το μονο σιγουρο ειναι πως οποις κρινει ανδρισμο ή μη του αλλου απο το ποσες τριχες κουβαλαει πανω του, τοτε ισως θα επρεπε να αναθεωρησει τις "βασεις" του.
Κι αυτο που λεω ειναι αμφιδρομο ε?!!!!
Σε βρίσκω πολύ σωστό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Μιλώντας για πρώτη φορά σοβαρά σ' αυτό το θέμα, αφού η επίκληση της τρίχας μ' έκανε να νιώσω πολύ χαλλλαρά, έχω να πω τα εξής:

Έχω διαβάσει σε κάποιο άρθρο περί ανθρωπολογίας, ότι το γεγονός πως ο άνθρωπος εξελίχτηκε σε όλο και πιο άτριχες μορφές, οφείλεται σε τεχνητή επιλογή, δηλαδή στην ίδια την αισθητική του ανθρώπινου είδους, από τότε που ανέπτυξε την πρώτη σπίθα νοημοσύνης. Συγκεκριμένα:

Τα πρότυπα ομορφιάς, αυτό δηλαδή που ο άνθρωπος αλλά και κάθε άλλο ζώο (σε ενστικτώδες όμως καθαρά επίπεδο) θεωρεί θελκτικό για την αναπαραγωγή του, σχετίζονται με την ανάγκη επιλογής των πιο εύρωστων γονιδίων, ώστε αυτά να διαιωνιστούν στην επόμενη γενιά. Έτσι λοιπόν, οι οργανισμοί έμαθαν ενστικτωδώς, κατά τη διάρκεια της εξέλιξης, να θεωρούν όμορφο, αυτό που δίνει την εικόνα του γενετικώς εύρωστου. Ειδικά στην περίπτωση του ανθρώπου, η εικόνα της ευρωστίας, έχει συνδεθεί με την εικόνα της νεανικότητας, λένε οι ειδικοί. Πού κολλάει το άτριχο σ' όλα αυτά; Επειδή τα παιδιά των αρχαίων πιθηκανθρώπων είχαν λιγότερες τρίχες στο κορμί τους, δημιουργήθηκε το αισθητικό πρότυπο του λιγότερο τριχωτού κορμιού, ώστε να μοιάζει με το νεανικό-εύρωστο, με αποτέλεσμα να υπάρχει από γενιά σε γενιά, επιλογή υπέρ των ατόμων με λιγότερο τρίχωμα.

Δεν είναι τυχαίο πως τα αγάλματα έχουν σχεδόν πάντα άτριχα και πολύ νεανικά κορμιά. Πρόκειται για εξιδανίκευση αυτού που περιγράφω παραπάνω.

Όπως φαίνεται, η επιλογή αυτή, υπέρ του άτριχου, συνεχίζεται ακόμη και στις μέρες μας. Έχω διαβάσει πως οι επιστήμονες προβλέπουν, ότι στο μέλλον (δεν γνωρίζω σε πόσες γενιές) ο άνθρωπος θα είναι εντελώς άτριχος, εκτός από τα φρύδια (που χρησιμεύουν στο να μη χύνεται ο ιδρώτας μέσα στα μάτια) και τα μαλλιά (που χρησιμεύουν στην θερμική ισορροπία του σώματος, συνεπώς στην ομοιόστασή του). Η διαδικασία αυτή επιταχύνεται, αφού τα πρότυπα ομορφιάς στις μέρες μας διαδίδονται ταχύτερα, για να μην πούμε επιβάλλονται, μέσω της κοινωνίας της εικόνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δεν είναι τυχαίο πως τα αγάλματα έχουν σχεδόν πάντα άτριχα και πολύ νεανικά κορμιά. Πρόκειται για εξιδανίκευση αυτού που περιγράφω παραπάνω.
Αυτό πάλι το είχα απορία. Τα αγάλματα είναι άτριχα επειδή έτσι ήταν το μοντέλο ή επειδή οι τρίχες είναι δύσκολο να αναπαρασταθούν λόγω υλικού; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τα γένεια τα έφτιαχναν προσεκτικά όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ Rempeskes, απλά θεωρώ ότι τις τρίχες στο στήθος και στα γεννητικά όργανα θα ήταν δύσκολο να τις αναπαραστήσουν χωρίς να αλλοιώνεται η εμφάνιση του σώματος. Φαντάζεσαι να φτιάχνανε εξογκοματάκια που θα αναπαριστούσαν τις τρίχες στο στήθος; Θα έμοιαζε σαν να έχει όγκο ο άλλος. Τουλάχιστον δεν μπορώ να το φανταστώ εγώ.

Σε αναπαραστάσεις όμως σε αγγεία ή τοιχογραφίες, πάλι δεν θυμάμαι να ζωγραφίζουν τρίχες στους άντρες (εκτός κεφαλιού). Αυτό άραγε δείχνει ότι ξυριζόντουσαν στα υπόλοιπα σημεία; (αλήθεια ρωτάω δεν είναι ρητορική η ερώτηση :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Θοδωρή, σωστή η ερώτησή σου. Έχω δει άγαλμα με τρίχες στο στήθος, είναι σίγουρα εφικτό κάτι τέτοιο, αν και σπάνιο. Επίσης έχω δει αρκετές φορές τρίχες στο εφηβαίο, σε αντρικά αγάλματα, άτριχα κατά τ' άλλα. Επίσης, το ότι φτιάχναν γένια, όπως μας λέει ο Ρεμπεσκές, υποδηλώνει γι' άλλη μια φορά ότι η φιλοτέχνηση τριχών σε άγαλμα είναι εφικτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blk88memorz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blk88memorz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει με τις τρίχες στο σώμα του.
Τώρα αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα μες στη σχέση απ' την κοπέλα μπορούνε να το συζητήσουν.

Εγώ δεν είμαι υπέρ ή κατά του ξυρίσματος.
Προσωπικά εκτός από ένα σημείο που τις κόβω με το ψαλιδάκι δεν θα ξύριζα το σώμα μου.
Μετά έχεις μπελάδες να ξυρίζεσαι συνέχεια.
Εδώ εγώ βαριέμαι να ξυριστώ στο πρόσωπο, θα ήμουνα κάθε 3 μέρες με τα ξυραφάκια στο χέρι;;;;
Plus ότι η τρίχα που βγαίνει στο σώμα μετά το πρώτο ξύρισμα κόβει διαμάντι.:P:P

Όσο για τις γυναίκες..
Μάλλον η κοινωνία μας έχει κάνει να βρίσκουμε αντιαισθητικές τις τρίχες πάνω τους.
Αλλά δεν νομίζω ότι οι κοπέλες ξυρίζονται μόνο για τους άλλους.
Και για να νιώθουν και αυτές ωραία με τον εαυτό τους το κάνουν. Έτσι νομίζω τουλάχιστον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και μένει λοιπόν η δεύτερη απορία μου:
Άρα οι αρχαίοι Έλληνες ξύριζαν (κατά κανόνα) τις τρίχες τους στο σώμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Kαι βέβαια όχι, εκτός αν ήταν γυναικωτοί. Ο Αριστοφάνης κοροϊδεύει έναν τέτοιον κωμωδιογράφο, αν θυμάμαι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Άρα γενικά οι αρχαίοι Έλληνες ήταν άτριχοι; :worry:

Οπότε λοιπόν τα αγάλματα που μας έχουν περάσει εικόνες του ωραίου, γινόντουσαν με πρότυπο "γυναικωτούς" άντρες ή απλά κάποιους άτριχους; Γιατί αν και δέχομαι την περίπτωση να υπάρχουν αγάλματα με τρίχες εκτός προσώπου, θα έλεγα ότι η συντριπτική πλειοψηφία είναι χωρίς. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ε όχι και άτριχοι... Ήταν δύο χιλιετίες πιο κοντά στον πίθηκο :P


Αυτό που υποψιάζομαι, είναι πως οι γλύπτες θέλουν να επικεντρωθούν στο σώμα και τις καμπυλώσεις του, και να το αποδώσουν ιδανικά όπως το φαντάζονται, όχι όπως θα είναι ένα τυχαίο σώμα στην πραγματικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αλήθεια πάντως, υπάρχουν πολλές γυναίκες που δεν απόλαυσαν τα άτριχα γυμνασμένα κορμιά των 300 στην ταινία; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αλήθεια πάντως, υπάρχουν πολλές γυναίκες που δεν απόλαυσαν τα άτριχα γυμνασμένα κορμιά των 300 στην ταινία; :P


Τι μας τα θυμίζεις;;;;!!!!!!! Για να κολαζόμεθα;;;;:P

Να σας θυμίζω επίσης και κάτι άλλο...τα αγάλματα τα ζωγράφιζαν από πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

azac

Νεοφερμένος

Ο --- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
E οχι ρε παιδια να ξυρίζουμε και τα ποδια μας οι αντρες.Ειναι λιγο ελεος ασε που θα πρέπει να ασχολείσαι πολλες ωρες με ξυραφακια και κτλ!Δεν ειπαμε να εισαι και αρκούδας, αλλα οχι και να τις ξυριζεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Το προηγούμενο αγόρι μου ήταν μοντέλο και για λόγους καλαισθησίας...έκανε αποτρύχωση σε όλο του το σώμα...η αλήθεια είναι ότι το γούσταρα γιατί είχε υπέροχο σοκολατί δέρμα (Αργεντίνος) και πήγαινε γενικότερα στο στυλάκι του...

Τώρα που έχω σχέση 3,5 χρόνια, ο σύντροφος μου έχει στο στύθος και στα πόδια σε φυσιολογική ποσότητα...μπορώ να σας εξομολογηθώ ότι μου αρέσει και δεν με ενοχλεί καθόλου...ίσα-ίσα!

Επομένος είναι θέμα γούστου αλλά και θέμα τύπου του άντρα νομίζω...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top