AntiFitness Thread!

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Πρέπει να έρθουν οπωσδήποτε στην Ελλάδα τα Shake Shack και τα Wendy’s καθώς τα σπάνε. Βλέπω video στο YouTube και φαίνονται φανταστικά.


• Shake Shack

View attachment 127847

• Wendy’s

View attachment 127848
Και Burger King δεν έχουμε Ελλάδα νομίζω. Ίσως μόνο στο Βενιζέλος
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,985 μηνύματα.
Cheeky's ειναι το πιτα κοτοπουλο στα Goodys :laugh:
Λογικο, ότι μαλακια στο όνομα, τα Goodys.

Σα το άλλο. Premier.

ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ! ΤΙ ΠΡΕΜΙΕΡ; ΣΟΒΙΕΤΙΚΟΣ ΗΓΕΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Η Α ΕΘΝΙΚΗ ΙΤΑΛΙΑΣ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ;;

"Πάμε να φάμε ενα πρεμιέρ ρε μωρό μου γιατι μ εχει κοψει η λόρδα. Πωωωω μια πρεμιεράρα που ειχε, νόστιμη"

Και η πιτα παππού: Κοστίνα... Οχι παϊδάκια. ΚΟΣΤΙΝΑ.

Ο ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΙ Η ΚΟΣΤΙΝΑ. Η καυλίνα.

ΓΑΜΩ ΝΤΡΟΠΗ!

ΥΓ: Εντωμεταξυ παίζει να ειναι απο το Ισπανικο Costillas, ούτε καν αυτο δε μπόρεσαν...
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.
Και Burger King δεν έχουμε Ελλάδα νομίζω. Ίσως μόνο στο Βενιζέλος
Και Κέρκυρα έχει.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.
Μην πετάτε το μπαγιάτικο 🍞
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,177 μηνύματα.
Είχα παρεα μαζεμενη εχθές μετά από καιρό στο σπίτι :prettyplz:
*αυτά τα ξυλάκια για τα mini burger και τα ψωμάκια μέχρι να τα βρω, έφαγα όλο τον τόπο.
Screenshot_20240108_142951_Gallery.jpg
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,520 μηνύματα.
8η μέρα διατροφής... ω ρε μάνα μου.

Γενικα θα κόψω να μπαίνω σε αυτο το θρέντ για κάμποσο καιρό.

σημερα απέφυγα πολύ περίτεχνα κάτι καριόκες απο κάποιους που γιορταζαν χθές.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Είχα παρεα μαζεμενη εχθές μετά από καιρό στο σπίτι :prettyplz:
*αυτά τα ξυλάκια για τα mini burger και τα ψωμάκια μέχρι να τα βρω, έφαγα όλο τον τόπο.
View attachment 127964
Υγιεινότατα!!! Αλλά πολύ καλά φροντισμένα!! Ευγε.. φαντάζομαι ευχαριστήθηκαν οι καλεσμένοι...
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,532 μηνύματα.
οοοΟΟΟιμε..τι ωραίο νήμα!!! αν και με καταστρέψατε τέτοια ώρα :laugh:



Πεινασμένοι είμαστε αγάπη μου κι δύο
Έλα να μοιράσουμε ένα χάμπουργκερ στα δύο.
Πεινασμένοι είμαστε αγάπη μου και μόνοι
Βάλε στο κοτόπουλό μου μπόλικο λεμόνι, μπόλικο λεμόνι. :dance3::dance3:

 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,177 μηνύματα.
Υγιεινότατα!!! Αλλά πολύ καλά φροντισμένα!! Ευγε.. φαντάζομαι ευχαριστήθηκαν οι καλεσμένοι...
Από το να έτρωγαν έτοιμα burger οι καλεσμένοι τουλάχιστον έφαγαν σπιτικό mini μπιφτεκάκι με σπιτική σως :prettyplz:

Υγιεινά να φάει ο καθένας στο σπίτι του, τώρα ήταν παρέα! :lol:
Ναι τους αρεσε!
Ήθελα κάτι τύπου finger food.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,520 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,740 μηνύματα.
Σιχαίνομαι και δεν τρώω χοιρινο και τα πόστ πήξαν στο λουκάνικο.
Εσάς δεν σας βρωμάει;
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,520 μηνύματα.
Κοιλιακούς τα πάω καλά.. βγάζω όσους θες...?? Τα χέρια γυμνάζω τώρα για να ρίχνω καμιά σφαλιάρα όπου χρειάζεται :bleh:

σΑς ΑΦΉΝΩ ΕΔΩ ΝΑ ΗΔΟΝΙΣΤΕΊΤΕ με τα λουκανικάκια σας

εγω επιστρέφοντας θα πάρω αμυγδαλα που μου τελειωσαν και μερικές ρυζογκοφρέτες.

Pre workout meal αν καταφερω και βγαλω προπονηση σημερα γιατι νυστάζω λίγο... ευτυχως δεν εχω πολύ βαριές ασκήσεις.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,520 μηνύματα.
Ναι, τα μακαρόνια είναι ολικής.

Ενώ ολα τα υπόλοιπα.... σε έσωσαν... σαν να λέμε παρηγγειλα 2 διπλά πιτόγυρα με εξτρα μαγιονέζα και πατάτες αλλα η κόκα να είναι λάιτ παρακαλώ. :laugh:

2000 θερμιδες σε ενα γευμα !!!!!!!!!!!!!
 
Top