AntiFitness Thread!

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,985 μηνύματα.
Όσο ήμουν στα μέρη σας, μαγείρεψα και ινδικές κόκκινες φακές dahl( σλουρπ)με κρέμα καρύδας.
Γίγαντες με φέτα, γάμα τις φακές νταρι ντάρι στο γυαλό πετουν οι γλάροι.

Γίγαντες με φέτα.-
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,874 μηνύματα.
Γίγαντες με φέτα, γάμα τις φακές νταρι ντάρι στο γυαλό πετουν οι γλάροι.

Γίγαντες με φέτα.-
Δε θέλω σκέτη φέτα,, τυροκαυτερη με εξτραα έξτρα καυτερή πιπεριά, πράσινη και κόκκινη.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.
Δε θέλω σκέτη φέτα,, τυροκαυτερη με εξτραα έξτρα καυτερή πιπεριά, πράσινη και κόκκινη.
Έχω πολλές καυτερές πιπεριές για γαστριμαργικες ατασθαλίες. Ξέρεις μήπως ή ξερει κανείς πως να τις κάνω για να τις έχω σε βάζο και να κρατήσουν για κάνα μήνα;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,985 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.
Εγώ πάλι όταν κάτι με στενοχωρεί απλά μου κόβεται η όρεξη νομίζω. Τουλάχιστον αυτό παρατήρησα φέτος.
Αλλά τώρα που έχω να φάω από το πρωί, βλέπω το θρεντ και πεινάω παραπάνω :laugh:.
Κάνε κάνα αυγό μάτι. Είναι ιδιαίτερα χορταστικό.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,874 μηνύματα.
Έχω πολλές καυτερές πιπεριές για γαστριμαργικες ατασθαλίες. Ξέρεις μήπως ή ξερει κανείς πως να τις κάνω για να τις έχω σε βάζο και να κρατήσουν για κάνα μήνα;
Για δες αυτό
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.
Για δες αυτό
Είναι αρκετή διαδικασία. Θα περίμενα κάτι πιο πρακτικό. π.χ τις τηγανιτές σε σπορελαιο τις βάζεις κατευθείαν στο βάζο με ξυδι και το γυρίζεις ανάποδα...
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,874 μηνύματα.
Είναι αρκετή διαδικασία. Θα περίμενα κάτι πιο πρακτικό. π.χ τις τηγανιτές σε σπορελαιο τις βάζεις κατευθείαν στο βάζο με ξυδι και το γυρίζεις ανάποδα...
Μήπως να τις έψηνες στο γκριλ και να τις διατηρούσες σε λαδοξυδο;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.
Μήπως να τις έψηνες στο γκριλ και να τις διατηρούσες σε λαδοξυδο;
Δεν ξέρω. Γίνεται; Γιατί το λάδι δε θα είναι καυτό για να αποστειρωθει το βάζο. Λάδι σίγουρα όχι, μόνο σπορελαιο η καλαμποκιού γιατί το ελαιόλαδο πήζει στο ψυγείο.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,874 μηνύματα.
Δεν ξέρω. Γίνεται; Γιατί το λάδι δε θα είναι καυτό για να αποστειρωθει το βάζο. Λάδι σίγουρα όχι, μόνο σπορελαιο η καλαμποκιού γιατί το ελαιόλαδο πήζει στο ψυγείο.
Αυτό φαίνεται καλό... Σκέφτομαι να το κάνω για κόκκινες
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.
Αυτό φαίνεται καλό... Σκέφτομαι να το κάνω για κόκκινες
Εγώ δε θα αφαιρούσα την φλούδα. Αφού αποστειρώνονται.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,874 μηνύματα.

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,336 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.
Στην καυτερή δε θα την αφαιρέσεις , η κόκκινες έχουν πιο χοντρή φλούδα.
Βλέπω να τις τηγανίζω. Πιο εύκολη η διαδικασία και πιο νόστιμες...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτή τη στιγμή ταξιδεύω, (ε ναι τι άλλο θα έκανα) για αυτό υπομένω την πείνα. Αλλά ναι, μου αρέσουν τα αυγά μάτια και ναι, είναι χορταστικά.
Πάρε τα μεγάλα. Έχουν περισσότερη πρωτεΐνη και γι'αυτό χορταινουν καλύτερα.
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,336 μηνύματα.
Πάρε τα μεγάλα. Έχουν περισσότερη πρωτεΐνη και γι'αυτό χορταινουν καλύτερα.
Ή στην τελική τρώω δύο.
Βγαίνω από το θρεντ, το γατί γρατζουνάει στο στομάχι μου και όσο διαβάζω για φαγητό γίνεται χειρότερο :laugh:.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,525 μηνύματα.
Οι έρωτες καλοί είναι, κινητοποιούν να γινεσαι καλύτερος.

Να τα χάσεις εκεινα τα κιλά. Να την κυνηγησεις εκεινη τη δουλειά. Να το βγάλεις εκεινο το διαβατηριο που καιρό το καθυστερείς κλπ.

Οι προδοσίες ειναι που χαλάνε το μυαλό και του τραβάνε χαρακιές, χρακ χρακ χρακ μέχρι να μη μεινει τίποτα ζωντανό απο τον παλιο καλό εαυτό σου. Είσαι τέρας μετα, δεν καταλαβαινεις τίποτα, δε μπορεί να σε πληγωσει τίποτα, ειναι σα να σου χουν πάρει ενα ψαλίδι και να σου χουν κόψει τα νευρα, να μη φτανει η πληροφορία στον εγκέφαλο.

Αλλά μέχρι τοτε, μεχρι αυτη τη σωτήρια στιγμή, έχεις παχυνει, έχεις γινει σαν τόφαλος.

Ενω κανονικα με το που χωρίζεις ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΡΑΨΕΙΣ, να σε δει το νεο γκομενακι να πέσει τανασκελα σαν κατσαρίδα, να τη δεις μετα την αλλη να βογγαει σα φωκια απο τη ζηλεια.

Αλλά που μυαλό όταν πρέπει.

Για καθε μια βδομάδα που παίρνεις βλακωδως ενα τετοιο κιλό, θες μετα 3 βδομάδες να το κάψεις. Χιλιες φορες δηλαδη να προσέξεις να μη το πάρεις εξαρχής.

Σιγά μη χαλασω το σώμα μου για την οποιαδήποτε. Καμιά δεν αξίζει χαλας τον εαυτό σου για αυτή. Είτε πρωην είτε νυν είτε η Αφροδίτη η ίδια.

Εγώ δεν πηρα κανένα παραπανισιο κιλό με το χωρισμό και μπορώ να πω ότι στεναχωρέθηκα και εγώ αλλά ρε φίλε σκέψου ποιο το νόημα να στεναχωριέσαι για άλλους ; είναι δίπλα σου ; οχι. Έχετε χωρίσει τέλος. Δεν υπάρχει λόγος. Θα βρεθεί κάποια που θα εκτιμήσει αυτά που κάνεις σαν άνθρωπος και αν δεν βρεθεί να είσαι για τη παρτη σου και να περνας ωραία... Έτσι και αλλιώς οι περισσουεροι και οι περισσοτερες εκεί έξω έτσι ειναι. Δεν θα κάνεις τη διαφορά μην ανησυχείς θα σε καταλαβαίνουν και καλυτερα χαχα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,985 μηνύματα.
Σιγά μη χαλασω το σώμα μου για την οποιαδήποτε.
Εντωμεταξυ η μάνα μου ειχε ριξει την ιδέα, να φαω λίγο γιατι τις πρώτες 2 βδομαδες δεν ετρωγα τιποτα και ειχα χασει πεντε κιλά πόσα δε θυμαμαι.

Ε και λεω αφου το πε η μανούλα φαε σα γουρουνι.

Κατα τ αλλα φταιει η μανούλα, όχι εγω. :lol:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,525 μηνύματα.
Θα σε σέβονται και καλυτερα ενώ αν εισαι Βασιλάκης Καΐλας θα λένε ε το κορόιδο μια γυναίκα του έτυχε τον χώρισε η χώρισαν και δεν μπορεί να ορθοποδήσει.

Φουκαράς.

Έτσι θα λένε. Η ζωή και οι σχέσεις έτσι ειναι όλα τελειώνουν κάποια στιγμή. Ακόμη και οι γάμοι και τότε έχεις παιδια και έχεις να κάνεις πιο δυσκολη και χρόνια διαχείριση... Όταν έχεις παιδια ο χωρισμός δεν έχει καμία σχέση.

Μη τρελαινεσαι σιγά... Θα κάτσω εγώ να πιω 5 λίτρα ουισκια η να βάλω 30 κιλά η να καπνίζω σα φουγάρο να καταστραφω. Ουτε καν... Από Μάιο μοντέλο στη παραλια χαχα 😂😂

Πάμε δυνατά σαν ένα βαθυ κάθισμα το βάρος ειναι αρκετό αλλά πετα το κωλο πισω δώσε ώθηση στα ίσχια και σήκω όρθιος!!!! Βγάλε και μια κραυγή ανά λάχει να σε ακουσουν ως το δίπλα τετράγωνο. Η κραυγή του πολεμιστη.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,774 μηνύματα.
Αχ το thread μου :prettyplz:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,985 μηνύματα.
Θα σε σέβονται και καλυτερα ενώ αν εισαι Βασιλάκης Καΐλας θα λένε ε το κορόιδο μια γυναίκα του έτυχε τον χώρισε η χώρισαν και δεν μπορεί να ορθοποδήσει.

Φουκαράς.

Έτσι θα λένε. Η ζωή και οι σχέσεις έτσι ειναι όλα τελειώνουν κάποια στιγμή. Ακόμη και οι γάμοι και τότε έχεις παιδια και έχεις να κάνεις πιο δυσκολη και χρόνια διαχείριση... Όταν έχεις παιδια ο χωρισμός δεν έχει καμία σχέση.

Μη τρελαινεσαι σιγά... Θα κάτσω εγώ να πιω 5 λίτρα ουισκια η να βάλω 30 κιλά η να καπνίζω σα φουγάρο να καταστραφω. Ουτε καν... Από Μάιο μοντέλο στη παραλια χαχα 😂😂

Πάμε δυνατά σαν ένα βαθυ κάθισμα το βάρος ειναι αρκετό αλλά πετα το κωλο πισω δώσε ώθηση στα ίσχια και σήκω όρθιος!!!! Βγάλε και μια κραυγή ανά λάχει να σε ακουσουν ως το δίπλα τετράγωνο. Η κραυγή του πολεμιστη.
Ε τωρα που μου το λες, πάνε 3 χρονια, τωρα ειμαι μια χαρά λουλουδάκι ανθισμένο.

Τωρα δεν καταλαβαινω χριστο πια, είμαι "αντε απο δω, άντε..."
 
Top