First Dates (2024) - Star TV

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Καλή η Μυρια ως τώρα.... καλ΄λη εντυπωση μου κάνει.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Η βλάχα που κολλάει με την Κατερίνη; Από κανένα χωριό θα είναι γύρω από τη πόλη. Δεν μιλάμε έτσι στη Κατερίνη.
Δε λέω ότι μιλάμε σαν τίποτα καράβλαχοι, είπαμε, αλλά αλλού μεγάλωσε, νομίζω βγάζει λογική που έχει περίεργη προφορά.
Θα δείξει πάντως αν είναι όντως ψηλομύτα, δεν την είδα και πολύ για να εκφέρω ακόμη άποψη.
Ε στην τηλεόραση θα βγει, σου λέω πως να πάω, σαν να πάω για τρέξιμο;
Ωωω φίλε εγώ κάπως έτσι θα σκεφτόμουν πάντως 🤣🤣
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.
Καλέ η κατερινιωτισσα που με το ζόρι μιλούσε ελληνικά πιο πολύ την καταλάβαινα από αυτόν....
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,858 μηνύματα.
Το ότι το καραμπάζο η Κύπρια προσβάλλει τον άλλον τον Ηπειρώτη θα με τρελάνει. Θέλω και εγώ την αυτοπεποίθηση τους.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Ωχ. Αγκαπο οικογκενηα.

Κρεμασμενη απο τα βυζια της μανας της.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,858 μηνύματα.
Αφού ήρθε ο Βαλντερ όλα πάνε καλά. Είχα αρχίσει να ανησυχώ πως δεν θα έχω συμπαρουσιαστή :P μιας που τα κορίτσια μια στο τόσο γράφουν :/
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,858 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ευτυχώς δεν έπεσε σε κομπλεξικιά να έχει θέματα με οιογένειες και γονείς.

Μακρυα απο τέτοιες.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,458 μηνύματα.
βαρετο φαινεται το σημερινο επεισοδιο
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.
Γιεπ, guessed it. Η προφορά έκανε λίγο μπαμ αν άκουγες με προσοχή
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ευτυχώς δεν έπεσε σε κομπλεξικιά να έχει θέματα με οιογένειες και γονείς.

Μακρυα απο τέτοιες.
Η κοπέλα μια χαρά κομπλέ είναι τι ήρθε να κάνει σε χαζοεκπομπη 😂
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Θελειν τιζ νταξιδάρεζ της η Γκύπρια. Έχει λεφτά ο μπαμπάς της. Γκζιπαζμένη.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,858 μηνύματα.
Μ'αρέσει που πέταξε την μαφία σε ραντεβού όταν αναφέρθηκε η νότια Ιταλία χδ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Γιεπ, guessed it. Η προφορά έκανε λίγο μπαμ αν άκουγες με προσοχή
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Η κοπέλα μια χαρά κομπλέ είναι τι ήρθε να κάνει σε χαζοεκπομπη 😂

Ελα μωρέ γιατι το αποκλείεις.... σιγά δεν ειναι ολοι χαζοί εκει μέσα.

Απλά δεν μ άρεσε το "αν τα φτιάξουμε"

μη βιάζεσαι... οκ πρώτο ραντεβού ειναι.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
"Η Καλών Τεχνών είναι εύκολη σχολή"= τον θεωρώ κατώτερό μου
Και πάνω που πήγαινα να πω τίποτα καλό για αυτή. Ω ρε, αυτή είναι ψηλομύτα, όχι η άλλη. Μέσ' στην ξινίλα
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.
Ελα μωρέ γιατι το αποκλείεις.... σιγά δεν ειναι ολοι χαζοί εκει μέσα.

Απλά δεν μ άρεσε το "αν τα φτιάξουμε"

μη βιάζεσαι... οκ πρώτο ραντεβού ειναι.
Δύσκολο αυτό που ζητάει πάντως (τόση μεγάλη απόσταση). Εκτός αν ενθουσιαστεί πολυ ο άλλος μαζί της.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

"Η Καλών Τεχνών είναι εύκολη σχολή"= τον θεωρώ κατώτερό μου
Και πάνω που πήγαινα να πω τίποτα καλό για αυτή. Ω ρε, αυτή είναι ψηλομύτα, όχι η άλλη. Μέσ' στην ξινίλα
Ναι είναι πολύ σπαστικοι κάτι τέτοιοι άνθρωποι
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,927 μηνύματα.
Απλά δεν μ άρεσε το "αν τα φτιάξουμε"
Κοίτα όταν υπάρχει τόση μεγάλη απόσταση (Ελλάδα - Γερμανία) κάποια πράγματα πρέπει να τα εξηγήσεις από την αρχή, αλλιώς καλύτερα ο καθένας τον δρόμο του. Εκεί στην Γερμανία ειδικά οι άνθρωποι έτσι είναι, τα ξεκαθαρίζουν από την αρχη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θυμησε μου εχουν απόσταση ; πριν κανα δεκαλεπτο το άνοιξα.
Ναι η κοπέλα έχει μεγαλώσει και εργάζεται Γερμανία, ενώ η άλλη πλευρά μένει Αμαλιάδα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Κοίτα όταν υπάρχει τόση μεγάλη απόσταση (Ελλάδα - Γερμανία) κάποια πράγματα πρέπει να τα εξηγήσεις από την αρχή, αλλιώς καλύτερα ο καθένας τον δρόμο του. Εκεί στην Γερμανία ειδικά οι άνθρωποι έτσι είναι, τα ξεκαθαρίζουν από την αρχη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι η κοπέλα έχει μεγαλώσει και εργάζεται Γερμανία, ενώ η άλλη πλευρά μένει Αμαλιάδα

αααααα.... ε δύσκολο τοτε.

Ναι ρε συ αλλα δεν τον ξέρεις τον άλλον δηλαδη θα βγω εγω 10 ραντεβου και σε όλα θα λέω... αν τα φτιάξουμε....

θα δεις το 1ο δεν θα πάει καλα... το 2ο δεν θα ταιριάζετε εεεε απο το 3ο και μετά θα κοψεις και να το λές θα πείς κατσε να γνωρισω καλυτερα καταρχας αυτος ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ θέλει και κάνει για αυτο που θέλω και εγω ; εμενα αυτο λιγο με ξένισε. Μου εκανε weird. Δεν θα το ελεγα σε καμία περίπτωση. Ειδικα όποιος έχει κανει βαθειές σχέσεις και ξέρει τι παίζει δεν το λέει ευκολα. Αντε να πεις ενδιαφέρομαι αλλα θέλω να δουμε πώς θα πάει.... να γνωριστούμε. Αυτο θα το έλεγα ναι. Και βεβαια αποκλειστικότητα εξαρχης οκ. Δεν κανουμε καραγκιοζιλίκια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top