Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,804 μηνύματα.
Αυτος καλυτερα να εμενε με την μπλουζα. Δεν εχει καλη αναπτυξη στηθους ο τυπος. H αλλη αρκετα αγυμναστη. Ουτε τις καμψεις στα γονατα δεν μπορεσε να εκτελεσει κανονικα. Επρεπε να τις κανει στον τοιχο καλυτερα. Την βλεπω παντως που ζοριζεται και εκπλησσομαι ποσο εχω βελτιωθει σε λιγοτερο απο 1 χρονο. Καπως ετσι θα εκανα και εγω τα lunges οταν ξεκινησα και τωρα κανω lunge jumps με ευκολια.

Το Σαββατο θα παω για hiking και θα ειναι ενα καλο τεστ να δω ποσο εχει βελτιωθει η αντοχη μου.

Αναλογα με ποιον τον συγκρίνεις γιατι απο τον μέσο τύπο στην ηλικια του ακομη κ στο στηθος ειναι πιο ανεπτυγμενος παρα το οτι δεν ειναι τοσο το δυνατο του σημειο οσο τα άλλα. Ειναι και η σκια που πέφτει κ δεν φαινεται τοσο καλά. Προφανως κ εχει περιθώρειο βελτιωσης. Προσωπικα θα του έβαζα στο σ΄τηθος ενα 8 στα 10. Απο ενα σημειο κ μετά στηθος κάνουν με αναβολικα κ μετα παθαινουν κ γυναικομαστια..... παρενεργεια των αναβολικών.

Κάποιοι δεν έχουν σπουδαιολογησει οτι στον μονοζυγο σηκώνεις το βάρος σου.... σαν να κάνεις dedalift με το σωματικο σου βάρος πανω στην μπάρα. Η πιτσιρικα αυτη θα τραβουσε το βάρος της απο το πάτωμα σε μια μπάρα ; μπορει ναι μπορει όχι κ πάλι ομως ο μονοζυγος ισως ειναι ακομη πιο απαιτητικη κινηση.

Εννοειται πως οταν κάποιος ειναι έτσι αγυμναστος τον βάζεις να κάνει πρωτα wall push ups κ australian pull ups γιατι η κοπελα βλεπω δυσκολευεται ακομη και με το λάστιχο στον μονόζυγο.

Ο μονοζυγος ειναι βαρβάτη άσκηση μη κοιτάς που βάζουνε κ εξτρα κιλά πάνω τους .... κ στο τελος δεν κάνουν κ την ασκηση σωστά. Σωστο ειναι το στηθος να φτάσει σιδερο που σημαινει οτι το κεφάλι εχει πέρασει το σίδερο ενω η πλάτη ειναι σε σύσπαση και οι ωμοι ειναι προς τα πίσω. Οταν κάνεις τέτοιες ελξεις 12 εεπαναληψεις των 2-3 σέτ τοτε μπορεις να πεις θα ανεβάσω βάρος.

Ομοιως οταν η πιτσιρικα αυτη έκανε australian pull ups 12 * 4 θα μπορουσε να προχωρησει στο μονοζυγο (με λάστιχο) μολις έφτανε τις 12 επαναληψεις με το λάστιχο θα ξεκινουσε χωρις λαστιχο... φυσικα μιλάμε για μια προπονηση τουλάχιστον ενος χρόνου. :)
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Push Day σήμερα και obliques.

Στήθος
Superset 1
  • Πιέσεις με αλτήρες σε οριζόντιο πάγκο: 4 set x 10 reps
  • Flys με τον ίδιο τρόπο: 4 set x 12 reps
Superset 2
  • Πιέσεις με αλτήρες σε επικλινή πάγκο (30º): 4 set x 10 reps
  • Flys με τον ίδιο τρόπο: 4 set x 12 reps
Superset 3
  • Πιέσεις με αλτήρες σε κατακλινή πάγκο: 4 set x 15 reps
  • Flys με τον ίδιο τρόπο: 4 set x 15 reps
Superset 4
  • Pullover με αλτήρα σε οριζόντιο πάγκο: 4 set x 8 reps
  • Πιέσεις με αλτήρες με κλειστή λαβή : 4 set x 12 reps
Ώμοι
Superset 1
  • Πιέσεις ώμων, καθιστός σε πάγκο : 4 set x 12 reps
  • Πιέσεις ώμων, καθιστός σε πάγκο, κλειστοί ώμοι : 4 set x 10 reps
Superset 2
  • Πλάγιες εκτάσεις με αλτήρες, καθιστός σε πάγκο: 4 set x 10 reps
  • Πλάγιες εκτάσεις με λάστιχο, όρθιος: 4 set x 15 reps
Superset 3
  • Προτάσεις με αλτήρες, καθιστός σε πάγκο: 4 set x 10 reps
  • Προτάσεις με λάστιχο, όρθιος: 4 set x 15 reps
Superset 4
  • Εκτάσεις με αλτήρες, μπρούμυτα σε επικλινή πάγκο (για την πίσω μοίρα των ώμων) : 4 set x 10 reps
  • Εκτάσεις με λάστιχο, σκυφτός: 4 set x 15 reps
Τρικέφαλα
Superset 1
  • Skull crushers με αλτήρα σε οριζόντιο πάγκο, παλάμες προς τα πάνω: 4 set x 15 reps
  • Kickbacks με λάστιχο : 4 set x 10 reps
Superset 2
  • Πλάγια Skull crushers με αλτήρα σε οριζόντιο πάγκο: 4 set x 10 reps
  • Πιέσεις με λάστιχο, παλάμες προς τα κάτω: 4 set x 15 reps
Superset 3
  • Οπισθολαίμιες πιέσεις με αλτήρα: 4 set x 15 reps
  • Πιέσεις με λάστιχο, παλάμες προς τα κάτω: 4 set x 15 reps
Obliques
Superset 1
  • Στρέψεις κορμού με λάστιχο, όρθια θέση: 4 set x 15 reps
  • Πλάγια Ροκανίσματα με αλτήρα (όρθιος) : 4 set x 15 reps
Superset 2
  • Russian Twists με αλτήρα στο στρώμα : 4 set x 15 reps
  • Heel touchers στο στρώμα : 4 set x 15 reps
Το μεταπροπονητικό μου γεύμα ήταν 390 g φιλέτο σολομού με skin, 220 g μπρόκολο και 150 g αρακά στον ατμό. Σύνολο : 688 kCal --> 17.5 g C/102.9 g P/19.8 g F
 

Συνημμένα

  • 15.4.2021.jpeg
    15.4.2021.jpeg
    649.9 KB · Εμφανίσεις: 104

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Νταξει μην λέμε ότι θέλουμε ο τύπος είναι φυσικός και φαίνεται και είναι ρισπεκτ από εμένα που κάνει προσπάθεια για να διατηρήσει αυτό το σώμα, γιατί κάνει. Τώρα το αν έιναι περισσότερο γ λιγότερο ανεπτυγμένος που αφορά και τα γονίδια του δεν έχει να λέει τίποτα. Αυτός το κομμάτι του το κάνει δηλαδή να τρώει και να γυμνάζεται σωστά από εκεί και πέρα τα άλλα μικρή σημασία έχουν. Για αυτό εγώ τον σέβομαι ότι και αν είναι και αν συμφωνώ μαζί του η όχι.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νταξει μην λέμε ότι θέλουμε ο τύπος είναι φυσικός και φαίνεται και είναι ρισπεκτ από εμένα που κάνει προσπάθεια για να διατηρήσει αυτό το σώμα, γιατί κάνει. Τώρα το αν έιναι περισσότερο γ λιγότερο ανεπτυγμένος που αφορά και τα γονίδια του δεν έχει να λέει τίποτα. Αυτός το κομμάτι του το κάνει δηλαδή να τρώει και να γυμνάζεται σωστά από εκεί και πέρα τα άλλα μικρή σημασία έχουν. Για αυτό εγώ τον σέβομαι ότι και αν είναι και αν συμφωνώ μαζί του η όχι.
Εμείς επειδή ειναι κάγκουρας πάντως τον κράξαμε.
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Εμείς επειδή ειναι κάγκουρας πάντως τον κράξαμε.
Και εμένα δεν μου αρέσει το κακγκουριλικι του δεν θα σου πω ψέματα. Όλοι αυτοί οι του φίτνες έχουν θεοποιήσει τα γυμνασμενα σώματα. Εγώ το είπα αυτό γιατί ακούστηκε ότι δεν είναι τόσο ανεπτυγμένος που μπορεί να ισχύει μπορεί και όχι ανάλογα τα στανταρς του καθενός και απλά είπα ότι εφόσον κάνει την προσπάθεια του είναι λάθος να κρίνουμε το σώμα του. Για το καγκουριλικι οκ το ακούω
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Push Day σήμερα και obliques.

Στήθος
Superset 1
  • Πιέσεις με αλτήρες σε οριζόντιο πάγκο: 4 set x 10 reps
  • Flys με τον ίδιο τρόπο: 4 set x 12 reps
Superset 2
  • Πιέσεις με αλτήρες σε επικλινή πάγκο (30º): 4 set x 10 reps
  • Flys με τον ίδιο τρόπο: 4 set x 12 reps
Superset 3
  • Πιέσεις με αλτήρες σε κατακλινή πάγκο: 4 set x 15 reps
  • Flys με τον ίδιο τρόπο: 4 set x 15 reps
Superset 4
  • Pullover με αλτήρα σε οριζόντιο πάγκο: 4 set x 8 reps
  • Πιέσεις με αλτήρες με κλειστή λαβή : 4 set x 12 reps
Ώμοι
Superset 1
  • Πιέσεις ώμων, καθιστός σε πάγκο : 4 set x 12 reps
  • Πιέσεις ώμων, καθιστός σε πάγκο, κλειστοί ώμοι : 4 set x 10 reps
Superset 2
  • Πλάγιες εκτάσεις με αλτήρες, καθιστός σε πάγκο: 4 set x 10 reps
  • Πλάγιες εκτάσεις με λάστιχο, όρθιος: 4 set x 15 reps
Superset 3
  • Προτάσεις με αλτήρες, καθιστός σε πάγκο: 4 set x 10 reps
  • Προτάσεις με λάστιχο, όρθιος: 4 set x 15 reps
Superset 4
  • Εκτάσεις με αλτήρες, μπρούμυτα σε επικλινή πάγκο (για την πίσω μοίρα των ώμων) : 4 set x 10 reps
  • Εκτάσεις με λάστιχο, σκυφτός: 4 set x 15 reps
Τρικέφαλα
Superset 1
  • Skull crushers με αλτήρα σε οριζόντιο πάγκο, παλάμες προς τα πάνω: 4 set x 15 reps
  • Kickbacks με λάστιχο : 4 set x 10 reps
Superset 2
  • Πλάγια Skull crushers με αλτήρα σε οριζόντιο πάγκο: 4 set x 10 reps
  • Πιέσεις με λάστιχο, παλάμες προς τα κάτω: 4 set x 15 reps
Superset 3
  • Οπισθολαίμιες πιέσεις με αλτήρα: 4 set x 15 reps
  • Πιέσεις με λάστιχο, παλάμες προς τα κάτω: 4 set x 15 reps
Obliques
Superset 1
  • Στρέψεις κορμού με λάστιχο, όρθια θέση: 4 set x 15 reps
  • Πλάγια Ροκανίσματα με αλτήρα (όρθιος) : 4 set x 15 reps
Superset 2
  • Russian Twists με αλτήρα στο στρώμα : 4 set x 15 reps
  • Heel touchers στο στρώμα : 4 set x 15 reps
Το μεταπροπονητικό μου γεύμα ήταν 390 g φιλέτο σολομού με skin, 220 g μπρόκολο και 150 g αρακά στον ατμό. Σύνολο : 688 kCal --> 17.5 g C/102.9 g P/19.8 g F

Μόνο σουπερσετ χτυπάς ?

Σήμερα δοκίμασα σουπερσετ σε στήθος 5χ10 bench press και 5χ10 push up (declined) ......δεν πιάστηκα όμως και σκεφτόμουν αν όντως κάνουν δουλειά τα σουπερσετ ή άπλα σου δίνουν το pump γρήγορα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,804 μηνύματα.
Και εμένα δεν μου αρέσει το κακγκουριλικι του δεν θα σου πω ψέματα. Όλοι αυτοί οι του φίτνες έχουν θεοποιήσει τα γυμνασμενα σώματα. Εγώ το είπα αυτό γιατί ακούστηκε ότι δεν είναι τόσο ανεπτυγμένος που μπορεί να ισχύει μπορεί και όχι ανάλογα τα στανταρς του καθενός και απλά είπα ότι εφόσον κάνει την προσπάθεια του είναι λάθος να κρίνουμε το σώμα του. Για το καγκουριλικι οκ το ακούω

Και εγω πιστευω ηταν λιγο αυστηρή η Νέλλη σε αυτο το σημείο... εγω πχ εφοσον έχω κοπελα δεν θα έκανα αυτα με τα χωρις μπλουζες κ η άλλη σε αποσταση αναπνοής. Υπάρχει κ ένα όριο. Ναι εντάξει να υπάρχει μια κοινωνικοποιηση , οχι υπερβολές και παθολογικές ζήλειες αλλα πάν μετρο αριστο. Δεν εισαι παραλία ρε φιλε.... να δικαιολογει την γύμνια σου :P

Το αλλο σταδιο ποιο ειναι να της πιάσεις το κώλο; και αυτα στα λέω εγω που υπήρξα πολυ πιο δραστηριος απο τον Χρηστάκο :P

Οσο για το στήθος.... λιγο ακομη μπορεί αρκει να αφησει λιγο τις καλισθένικες και να παιξει βάρη. Ειναι και σε τι έκταση γυμνάζει το στηθος... πχ γυμνάζει ολες τις μοιρες ; ωστε να αναπτυχει συνολικά.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Και εμένα δεν μου αρέσει το κακγκουριλικι του δεν θα σου πω ψέματα. Όλοι αυτοί οι του φίτνες έχουν θεοποιήσει τα γυμνασμενα σώματα. Εγώ το είπα αυτό γιατί ακούστηκε ότι δεν είναι τόσο ανεπτυγμένος που μπορεί να ισχύει μπορεί και όχι ανάλογα τα στανταρς του καθενός και απλά είπα ότι εφόσον κάνει την προσπάθεια του είναι λάθος να κρίνουμε το σώμα του. Για το καγκουριλικι οκ το ακούω
Καλά κοίτα αλκή (και οι υπόλοιποι) ....ο τύπος από αυτό βγάζει το ψωμί του . Προφανώς και το βίντεο με αυτήν έγινε για ανταλλαγή κοινού με στόχο την αύξηση των προβολών τους
Στην ουσία όλοι αυτοί βγάζουν χρημα με το να προβάλουν την δουλειά που έχουν ρίξει
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,804 μηνύματα.
Καλά κοίτα αλκή (και οι υπόλοιποι) ....ο τύπος από αυτό βγάζει το ψωμί του . Προφανώς και το βίντεο με αυτήν έγινε για ανταλλαγή κοινού με στόχο την αύξηση των προβολών τους
Στην ουσία όλοι αυτοί βγάζουν χρημα με το να προβάλουν την δουλειά που έχουν ρίξει

Ναι ολοι αυτοι το καθε πιτσιρικι πηρε απο μια κάμερα και νομιζει ... οτι θα γινει πλούσιος απο το γιουτιούμπ ! Χέσε με ! Ο άλλος παρατησε τη σχολή του.... και στη τελικη εντάξει ρε φιλε.... ωραια η γυμναστικη κ αυτο το λάφι σταιλ που σε προοδευει συνεχως αλλα... οκ τα εδειξες μια τα εδειξες δυο οκ σημερα έχουμε πολλα να κάνουμε ΘΑ βαλουμε ΚΟΥΑΚΕΡ με πρωτεινη και μπανανα φυστικοβουτυρο στο μπλέντερ κ μετά θα πάμε για προπονηση στο πάρκο ! :D
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Επίσης ,αυτή η ανταλλαγή που έκαναν στοίχιζει πολλά χρήματα !

Ο τύπος πήρε μπόνους αύξηση μισθού από αυτό :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι ολοι αυτοι το καθε πιτσιρικι πηρε απο μια κάμερα και νομιζει ... οτι θα γινει πλούσιος απο το γιουτιούμπ ! Χέσε με ! Ο άλλος παρατησε τη σχολή του.... και στη τελικη εντάξει ρε φιλε.... ωραια η γυμναστικη κ αυτο το λάφι σταιλ που σε προοδευει συνεχως αλλα... οκ τα εδειξες μια τα εδειξες δυο οκ σημερα έχουμε πολλα να κάνουμε ΘΑ βαλουμε ΚΟΥΑΚΕΡ με πρωτεινη και μπανανα φυστικοβουτυρο στο μπλέντερ κ μετά θα πάμε για προπονηση στο πάρκο ! :D
Βγάζουν πολλά χρήματα !
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,804 μηνύματα.
Επίσης ,αυτή η ανταλλαγή που έκαναν στοίχιζει πολλά χρήματα !

Ο τύπος πήρε μπόνους αύξηση μισθού από αυτό :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Βγάζουν πολλά χρήματα !
Εσυ τωρα πιστευεις ηλαδη οτι Ο χρηστος... συντηρει σπιτι κ νοικιαζει κ μενει μονος του ... απο το γιουτιούμπ; :)

Aπο τις πωλησεις των αξεσουαρ που λανσάρει μεσω γιουτιουμπ ΝΑΙ απο το γιουτιουμπ το ιδιο αντε να βγαζει 30 ευρω το μήνα.
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Καλά κοίτα αλκή (και οι υπόλοιποι) ....ο τύπος από αυτό βγάζει το ψωμί του . Προφανώς και το βίντεο με αυτήν έγινε για ανταλλαγή κοινού με στόχο την αύξηση των προβολών τους
Στην ουσία όλοι αυτοί βγάζουν χρημα με το να προβάλουν την δουλειά που έχουν ρίξει
Δεν διαφωνώ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,804 μηνύματα.
Σε λιγο θα ανεβάσω σημερινη προπονηση η οποια ως προς το μονοζυγο πήγε έτσι κ ετσι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν διαφωνώ.

Ναι εντάξει αλλα οχι ομως με επεριεχομενο τυπου survivor ή Μπιγκ Μπράδερ.... φωναξε τωρα τη Μαριάνα να κανουν μαζι προπονηση για να δειξουν σε αρχάριες κοπελες ασκησεις καλισθενικής. Εντάξει. Εχει μια βάση.

ΑΛΛΑ.... δεν εδειξαν και τιποτα ουσιώδες.....

1. Δεν εδειξε ζέσταμα , που ειναι το ζέσταμα για το στροφικο πέταλο και τα χέρια ; θα δουλέψεις ΄΄ωμους φιλαράκο... τους θέλεις τους ώμους σου;
2. Δεν εδειξε τεχνική (να την αναλυσει δηλαδη) μαζι με τους κινδυνους της άσκησης γιατι εχει κινδυνο αν δεν την κανεις σωστά.. ειδικά ο μονόζυγος (για τους ώμους)
3. Την πηγε αποτομα σε ασκησεις που δεν μπορουσε να διαχειριστει και αυτο ειναι και το κλειδι.

Οταν βάζεις ενα βάρος.... με το οποιο δεν μπορεις να βγάλεις 8-12 επαναληψεις σωστά τοτε κάνεις μια τρυπα στο νερο για τον απλο λογο οτι η υπερτροφια θέλει ένα ευρος για να δουλέψει. Δεν κάνεις προπόνηση δύναμης. Η οποια και δεν ενδείκνυται για αρχάριους καθως δεν έχουν την καταλληλη μυική υποδομή.

Εμεις θα τα λεμε στον χρηστάκο αυτα.... αυριο μεθαυριο θα μας πει... για online coaching.
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Μόνο σουπερσετ χτυπάς ?

Σήμερα δοκίμασα σουπερσετ σε στήθος 5χ10 bench press και 5χ10 push up (declined) ......δεν πιάστηκα όμως και σκεφτόμουν αν όντως κάνουν δουλειά τα σουπερσετ ή άπλα σου δίνουν το pump γρήγορα
Ναι, μόνο superset σε όλες τις μυϊκές ομάδες, εκτός από τα πόδια.
Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος με τα superset, και τα δουλεύω μόνο σε εποχή συντήρησης ή γράμμωσης.
Αφενός γιατί τα προγράμματά μου είναι μεγάλα σε όγκο και δεν έχω πολύ χρόνο διαθέσιμο, και αφετέρου γιατί θέλω να χτυπάει δυνατά η καρδούλα μου και να καίω θερμίδες αβέρτα.
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Σε λιγο θα ανεβάσω σημερινη προπονηση η οποια ως προς το μονοζυγο πήγε έτσι κ ετσι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Ναι εντάξει αλλα οχι ομως με επεριεχομενο τυπου survivor ή Μπιγκ Μπράδερ.... φωναξε τωρα τη Μαριάνα να κανουν μαζι προπονηση για να δειξουν σε αρχάριες κοπελες ασκησεις καλισθενικής. Εντάξει. Εχει μια βάση.

ΑΛΛΑ.... δεν εδειξαν και τιποτα ουσιώδες.....

1. Δεν εδειξε ζέσταμα , που ειναι το ζέσταμα για το στροφικο πέταλο και τα χέρια ; θα δουλέψεις ΄΄ωμους φιλαράκο... τους θέλεις τους ώμους σου;
2. Δεν εδειξε τεχνική (να την αναλυσει δηλαδη) μαζι με τους κινδυνους της άσκησης γιατι εχει κινδυνο αν δεν την κανεις σωστά.. ειδικά ο μονόζυγος (για τους ώμους)
3. Την πηγε αποτομα σε ασκησεις που δεν μπορουσε να διαχειριστει και αυτο ειναι και το κλειδι.

Οταν βάζεις ενα βάρος.... με το οποιο δεν μπορεις να βγάλεις 8-12 επαναληψεις σωστά τοτε κάνεις μια τρυπα στο νερο για τον απλο λογο οτι η υπερτροφια θέλει ένα ευρος για να δουλέψει. Δεν κάνεις προπόνηση δύναμης. Η οποια και δεν ενδείκνυται για αρχάριους καθως δεν έχουν την καταλληλη μυική υποδομή.

Εμεις θα τα λεμε στον χρηστάκο αυτα.... αυριο μεθαυριο θα μας πει... για online coaching.
Ενταξει νομιζω το παιρνεις λιγο πιο σοβαρα απο οτι θα επρεπε. Ψυχαγωγικο ειναι κυριως το βιντεο αν θες να μαθεις να γυμναζεσαι θα την βρεις την ακρη δεν θα πεσεις πανω στο πρωτο βιντεο και θα πεις οπα εδω ειμαι. Στην τελικη θα πληρωσεις καποιος γνωστη και θα σου μαθει αν βαριεσαι να διαβασεις.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,804 μηνύματα.
Σε λίγο η προπονησουλα...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ενταξει νομιζω το παιρνεις λιγο πιο σοβαρα απο οτι θα επρεπε. Ψυχαγωγικο ειναι κυριως το βιντεο αν θες να μαθεις να γυμναζεσαι θα την βρεις την ακρη δεν θα πεσεις πανω στο πρωτο βιντεο και θα πεις οπα εδω ειμαι. Στην τελικη θα πληρωσεις καποιος γνωστη και θα σου μαθει αν βαριεσαι να διαβασεις.

Ε πλεον ειμαι λιγάκι αυστηρος και απαιτητικος σε ποιον θα δωσω το λάικ και το subscribe μου.

6 στα 10 απο μενα το βίντεο απο τεχνικής άποψης. 8 στα 10 ψυχαγωγικά οποτε παιρνει ενα 7άρι.

Ειχε πολλες παραλειψεις στη προπονηση κάτι που εγω θέλω να προσέχουν εχω δει απιστευτη αδιαφορια απο γυμναστες σε γυμναστηρια κ οντως παιρνω στα σοβαρα τη προπονηση.
 

Συνημμένα

  • IMG_20210415_100130.jpg
    IMG_20210415_100130.jpg
    848.4 KB · Εμφανίσεις: 89
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εσυ τωρα πιστευεις ηλαδη οτι Ο χρηστος... συντηρει σπιτι κ νοικιαζει κ μενει μονος του ... απο το γιουτιούμπ; :)

Aπο τις πωλησεις των αξεσουαρ που λανσάρει μεσω γιουτιουμπ ΝΑΙ απο το γιουτιουμπ το ιδιο αντε να βγαζει 30 ευρω το μήνα.
Ειναι content creator ρε ,βγάζει τρομερά χρήματα .Έχει πει και σε βίντεο του ότι με ένα δύο βίντεο βγάζει το μήνα λέει αν θυμάμαι καλά για σπίτι κλπ
Εχει και τικ τοκ ,εκεί να δεις προβολές που έχει
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,804 μηνύματα.
Ειναι content creator ρε ,βγάζει τρομερά χρήματα .Έχει πει και σε βίντεο του ότι με ένα δύο βίντεο βγάζει το μήνα λέει αν θυμάμαι καλά για σπίτι κλπ
Εχει και τικ τοκ ,εκεί να δεις προβολές που έχει

Εγω απο τον jrockie παντως ειχα ακουσει οτι λεφτά απο το γιουτιούμπ δεν βγάζεις.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,804 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top