Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Παιζει να ειναι καλυτερος απο μενα αυτος... !
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
2 χρόνια γυμναζομουν μόνο καλοκαίρι (για θαλασσινό σώμα ).Και το τελευταίο χρόνο τώρα σερί 1 χρόνο (με αποτέλεσμα λιγης υπερκουρασης) και ναι γενικά τώρα δεν θα την αφήνω απλά κάθε 8-12 εβδομάδες θα παίρνω 1 εβδομάδα off
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

😂😂😂
Παιζει να ειναι καλυτερος απο μενα αυτος... !
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
2 χρόνια γυμναζομουν μόνο καλοκαίρι (για θαλασσινό σώμα ).Και το τελευταίο χρόνο τώρα σερί 1 χρόνο (με αποτέλεσμα λιγης υπερκουρασης) και ναι γενικά τώρα δεν θα την αφήνω απλά κάθε 8-12 εβδομάδες θα παίρνω 1 εβδομάδα off
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

😂😂😂

Νικο πάτα ενα bicep contraction και βάλε φώτο να σε δουμε !
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
A devil το μέτρημα στα χέρια το έκανα στην μέση του τρικέφαλους κιόλας !(χαλαρός)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Απο εκει γινεται γιατι ο τρικεφαλος πιάνει τα 2/3 του χεριού ;)
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Εγώ πάντως σήμερα πέτυχα το πρώτο μου milestone, σήκωσα το σωματικό μου βάρος σε squat 😄
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Πως σου φάνηκαν ; ειχες άλλες επαναληψεις ;
ε, θέλω ακόμη δουλειά, δεν βγήκαν με άνεση προφανώς. άλλες επαναλήψεις μετά εννοείς; όχι, μετά τα 55 άρχισα να τα φτύνω γιατί νωρίτερα είχα κάνει πολλές επαναλήψεις ανεβάζοντας το βάρος σταδιακά. μετά προχώρησα σε άλλες ασκήσεις.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
ε, θέλω ακόμη δουλειά, δεν βγήκαν με άνεση προφανώς. άλλες επαναλήψεις μετά εννοείς; όχι, μετά τα 55 άρχισα να τα φτύνω γιατί νωρίτερα είχα κάνει πολλές επαναλήψεις ανεβάζοντας το βάρος σταδιακά. μετά προχώρησα σε άλλες ασκήσεις.

Σιγά - σιγά και εγω δεν έκανα πολλά κιλά στα καθισματα 70 έβαζα και εκανα 7-8 επαναληψεις.
Μέχρι που σου χει πει ο προπονητης να βυθιζεσαι ; 90 moires τα γονατα ; με τις κνημες εννοω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

αμαν αυτη η επιμονη σου :clapping:

Για να γινει πιο challenged :P
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Σιγά - σιγά και εγω δεν έκανα πολλά κιλά στα καθισματα 70 έβαζα και εκανα 7-8 επαναληψεις.
Μέχρι που σου χει πει ο προπονητης να βυθιζεσαι ; 90 moires τα γονατα ; με τις κνημες εννοω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Για να γινει πιο challenged :P
όχι, βαθύ κάθισμα. μην με ρωτήσεις τις πιο τεχνικές λεπτομέρειες, δεν θα τις ξέρω :hehe:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Οχι απλα ήθελα να δω ποιο προτεινει καλυτερα το απλό ή το βαθύ.
Μπράβο μια χαρά. Πως σου φαινεται το άθλημα ;
έχω αρχίσει λίγο να χάνω το κίνητρό μου αλλά νομίζω ότι φταίει ότι θέλω απλά διακοπές. δεν θέλω δηλαδή να σταματήσω το κροσφιτ ή την γυμναστική γενικά, ένα διαλειμματάκι μιας εβδομάδας όμως δεν θα με χάλαγε!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
έχω αρχίσει λίγο να χάνω το κίνητρό μου αλλά νομίζω ότι φταίει ότι θέλω απλά διακοπές. δεν θέλω δηλαδή να σταματήσω το κροσφιτ ή την γυμναστική γενικά, ένα διαλειμματάκι μιας εβδομάδας όμως δεν θα με χάλαγε!

Eγω πάλι δεν θέλω κανενα τέτοιο διαλειμματάκι :P

Eδω ακομη και οταν με ενοχλουσε λιγο το χέρι ειχα πάει φαρμακειο να πάρω μια bio freeze !
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Eγω πάλι δεν θέλω κανενα τέτοιο διαλειμματάκι :P

Eδω ακομη και οταν με ενοχλουσε λιγο το χέρι ειχα πάει φαρμακειο να πάρω μια bio freeze !
εμένα νομίζω μου χρειάζεται αλλά γενικά δεν νομίζω να σταματήσω. απλά θα το πάω πιο χαλαρά.

θα σε και σας σκανδαλίσω τώρα βέβαια, σκέφτομαι να φτιάξω και μελομακάρονα λόγω των γιορτών. και δεν θα κάνω τις γνωστές παραλλαγές μου, θέλω τα φουλ παχυντικά :inlove:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
εμένα νομίζω μου χρειάζεται αλλά γενικά δεν νομίζω να σταματήσω. απλά θα το πάω πιο χαλαρά.

θα σε και σας σκανδαλίσω τώρα βέβαια, σκέφτομαι να φτιάξω και μελομακάρονα λόγω των γιορτών. και δεν θα κάνω τις γνωστές παραλλαγές μου, θέλω τα φουλ παχυντικά :inlove:
δωσε πονοοοοοο :dash1: :D:clapping:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@meetmeinmontauk νομιζω με τη σοκολατα ειναι τα full :D
Melomakarona-me-epikalipsi-sokolatas_2.jpg
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top