Fitness Thread!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
1_wYoQQ7u4bccMRKRD7emX1A.jpeg
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Παιδιά όταν κάνετε γυμναστικη βαζεται μουσική ? Αν ναι τι είδους playlist εψετε ?

Ξεκινάω εγώ : House remix , Deep house και house rap remix
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Εμένα δεν με βολεύει καθόλου η μουσική. Προτιμώ να ακούω τη φασαρία του περιβάλλοντος
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νικο το σωμα που χει αυτος θεωρω ειναι απο τα ιδανικά.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νικο το σωμα που χει αυτος θεωρω ειναι απο τα ιδανικά.
Ναι αυτό !!!!
Εγώ ξέρω ότι οι φυσιολογοι πλέον δεν έχουν τόσο όγκο και lean .Θα ειναι ένα απ τα δύο

Αλλά αυτός έχει πολύ καλό σώμα ,ένα τέτοιο να έχω και ολα κομπλέ
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Το έχεις δοκιμάσει ποτέ ? Η μουσική νομίζω σου ανεβάζει την απόδοση που έχεις
Ναι το εχω δοκιμασει δεν με βολευει. Γενικα οποτε ειμαι σε εξωτερικο χωρο δεν νιωθω καθολου ανετα με μουσικη θελω να ακουω τα παντα γυρω μου. Αθηνα βλεπεις. Αλλα και στην γυμναστικη ακομα με αποσυντονιζει.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Ναι αυτό !!!!
Εγώ ξέρω ότι οι φυσιολογοι πλέον δεν έχουν τόσο όγκο και lean .Θα ειναι ένα απ τα δύο

Αλλά αυτός έχει πολύ καλό σώμα ,ένα τέτοιο να έχω και ολα κομπλέ
Εύκολα αλλα εσυ πρέπει να κάνεις φάση "ογκου" να βάλεις κανα κιλο πάνω σου , εκτος και εάν εχεις περιθωρειο για recomp αν και δεν νομιζω εισαι πολυ καθαρος στη κοιλια για κάτι τέτοιο.

Δηλαδη ΔΕΝ εχεις πολυ λιπος ωστε να σου δωσει την απαραιτητη ενεργεια που χρειαζεται για την μυικη αναπτυξη που χρειάζεσαι οπως ειχε πει και ο Άλκης τις προαλλες.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εύκολα αλλα εσυ πρέπει να κάνεις φάση "ογκου" να βάλεις κανα κιλο πάνω σου , εκτος και εάν εχεις περιθωρειο για recomp αν και δεν νομιζω εισαι πολυ καθαρος στη κοιλια για κάτι τέτοιο.

Δηλαδη ΔΕΝ εχεις πολυ λιπος ωστε να σου δωσει την απαραιτητη ενεργεια που χρειαζεται για την μυικη αναπτυξη που χρειάζεσαι οπως ειχε πει και ο Άλκης τις προαλλες.
Εχω θολώσει τώρα ...αλλά όχι σε περίπου που φαντάζεσαι.Το έχω αφήσει το αερόβιο τώρα ,τρώω χωρίς να προσέχω τις θερμίδες ...αλλά από μέσα Μαρτίου με τέλη παίζει ξαναρχίσω αερόβιο γιατί θα έχει καλο καίρο και θέλω να πηγαίνω παραλία για τρέξιμο
Εγώ πιστεύω ότι μυϊκή ανάπτυξη που γίνεται λόγω του λίπους είναι επειδή ανεβάζεις κιλά .... έλξη 72 κιλα vs ελξη 76κιλα ...
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Παιδιά όταν κάνετε γυμναστικη βαζεται μουσική ? Αν ναι τι είδους playlist εψετε ?

Ξεκινάω εγώ : House remix , Deep house και house rap remix
Αναλογα τα κεφια. Τις προαλλες εβαλα Βανδη. Συνηθως βαζω rammstein, marilyn manson, κλασσικη
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
3ο γευμα 120γρ τόνος 150γρ ψητα λαχανικά και λάχανο σαλατούλα με λάδι κ λιγο μπαλσάμικο... Πιο πριν είχα πιει 300μλ ασπράδι με σοκολατα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ηδη απο το πρωι εχω κανει 4 γευματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ως τωρα ΜΑΚΡΟΣ

2130 ΘΕΡΜΙΔΕΣ
130 ΠΡΩΤΕΙΝΗ
215 ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΑΣ
65 ΛΙΠΑΡΑ
 

Συνημμένα

  • IMG_20210220_093015.jpg
    IMG_20210220_093015.jpg
    1.2 MB · Εμφανίσεις: 103
Τελευταία επεξεργασία:

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Καλησπέρα βρε παιδιά. Μιας και παρακολουθώ ότι είστε πολύ ενημερωμένοι, θέλω τη γνώμη σας για να αποκτήσω γράμμωση στους κοιλιακούς. Έχω λίγη κοιλιά ( λίπος δηλαδή) και κάνω διατροφή εδώ και 1 μήνα με ειδικό. Θα ήθελα , λοιπόν, να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που θα μπορούσα να κάνω για κοιλιακούς κάθε μέρα σε συνδυασμό με κάποιο αερόβιο για να δω αποτελέσματα :)
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Καλησπέρα βρε παιδιά. Μιας και παρακολουθώ ότι είστε πολύ ενημερωμένοι, θέλω τη γνώμη σας για να αποκτήσω γράμμωση στους κοιλιακούς. Έχω λίγη κοιλιά ( λίπος δηλαδή) και κάνω διατροφή εδώ και 1 μήνα με ειδικό. Θα ήθελα , λοιπόν, να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που θα μπορούσα να κάνω για κοιλιακούς κάθε μέρα σε συνδυασμό με κάποιο αερόβιο για να δω αποτελέσματα :)
Τώρα που το λες ....για λες μας λίγο πρώτα πως είναι η διατροφή με τον ειδικό?


Γνώμη μου ξεκινά HIIIT
 

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Τώρα που το λες ....για λες μας λίγο πρώτα πως είναι η διατροφή με τον ειδικό?
αρκετά πράσινα, πολύ κοτόπουλο, λίγους υδατάνθρακες, όσπρια και μία φορα την εβδομαδα ενα γλυκό σε μέγεθος πάστας.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top