Manosphere - Ανδρόσφαιρα και σχετικές αντιλήψεις

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Φυσικά. Πρώτα θα δεις την εμφάνιση, αν σου κάνει το κλικ ή φαίνεται έστω συμπαθητικός, μετά από τις πρώτες κουβέντες θα δεις την "αύρα" του, την ενέργεια που βγάζει προς τα έξω, πόσο προσιτός, ευγενικός ή αντίθετα σνομπ, ειρωνικός είναι. Μετά θα καταλάβεις την ευστροφία του, πόσο γρήγορα σκέφτεται, πόσο γρήγορα απαντάει, πόσο καταλαβαίνει αυτά που του λες. Μπορεί να είναι και πιο έξυπνος από εσένα και να δυσκολεύεσαι εσύ να τον παρακολουθήσεις. Μετά αν είστε στο ίδιο μήκος κύματος μέχρι στιγμής, θα αρχίσεις να μαθαίνεις τι του αρέσει, τι στόχους έχει, τι χιούμορ έχει και θα αναπτυχθεί η λεγόμενη οικειότητα. Στο τέλος θα δεις τις πιο βαθιές του πεποιθήσεις και το πώς διαχειρίζεται τα συναισθήματά του. Εκεί μπορείς να πεις ότι αρχίζεις να τον ξέρεις καλά τον άλλον. Και παράλληλα φυσικά κυλάει και το θέμα του σεξ.

Nαι βεβαια έτσι πάει.
Κάτσε να θυμηθώ πόσους τέτοιους είχα... α ναι, κανέναν!

χαχαχαχχχα
Οτιδήποτε απορρέει από πραγματικό ενδιαφέρον και όχι χάριν εντυπωσιασμού, προσωπικά δεν το κρίνω και μου φαίνεται γοητευτικό να έχει ο άλλος τρέλα με κάτι. Εδώ με τον άλλον που σας έλεγα στο ΤΥΝ τις προάλλες, όταν είχαμε γνωριστεί μέσα σε βραδινό μαγαζί κιόλας, είχαμε πιάσει την κουβέντα για επιχειρήσεις, έτσι με το καλησπέρα σας. Στα περισσότερα πρώτα ή δεύτερα ραντεβού μου φέρνω κάποια στιγμή στο τραπέζι την κουβέντα περί θρησκείας. Και γενικώς πετάω βαριά θέματα συζήτησης, ώστε να δω αν τον τραβάνε και τον άλλον ή τα βαριέται. Αν τα βαριέται, είμαστε σε εντελώς άλλο μήκος κύματος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οχι καλό ειναι να υπάρχει κουβεντα και γυρω απο άλλα θέματα. Και μενα μ αρεσει η κουβεντα γυρω απο τις θρησκειες γενικοτερα πχ μια φορά λέγαμε για την μετενσάρκωση, πολυ ενδιαφερουσα συζητηση βεβαια δεν έχω κ τις τρελές γνώσεις αλλα ειπαμε μερικά πράγματα.

Ναι αλλά συνήθως το βλέπεις σε κάτι τενεκέδες ξεγάνωτους που κάνουν επί δεκαετίες πιαριλίκι σε κλαμπ και καφετέριες, μόλις βάλεις και το μυαλό στα κριτήρια ως διά μαγείας σου μένουν 3 (ο δεσμευμένος, ο γκει, ο υπερμαλάκας) κι ο κούκος.

χαχαχαχχαα καλό!
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,526 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
FIXed:book:
*μένουν 4 (ο δεσμευμένος, ο γκει, ο υπερμαλάκας, το καλο παιδι) κι ο κούκος.

Και καλό παιδί, και έξυπνος, και με την εμφάνιση που έστειλα; Και μετά λένε για μένα ότι ζω σε ροζ συννεφάκι, έλα Χριστέ και Παναγιά. :popeanim:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,526 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,624 μηνύματα.
Εγώ θέλω να μου πείτε γνώμη για τον Aron Piper από το Elite.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Και καλό παιδί, και έξυπνος, και με την εμφάνιση που έστειλα; Και μετά λένε για μένα ότι ζω σε ροζ συννεφάκι, έλα Χριστέ και Παναγιά. :popeanim:
Συνηθως ο 4ος μαζι με ολα τα χαρακτηριστικα εχει φαει ακυρο απο εσενα και δεν νομιζω να σου δινει πλεον σημασια :mastigio
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Συνηθως ο 4ος μαζι με ολα τα χαρακτηριστικα εχει φαει ακυρο απο εσενα και δεν νομιζω να σου δινει πλεον σημασια :mastigio

ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΦΩΤΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΨΕΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΑΚΥΡΟ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ, ΚΑΛΟΓΡΙΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,624 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Δεν μου αρέσουν τα γένια.... Προτιμώ τα ξυρισμένα μουτράκια

Εντάξει γούστα ειναι αυτά. Ουτε εγω ταιριαζα ποτέ με γυναικες που γράφουν το γουστο που λές. Ειμαι παλαις κοπής αρσενικό. Οχι κολλεγιοπαιδο :P

αυτοι ειναι πιο μετρο μσέξουαλ.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Top