Tι σας αρέσει στο MyCat; Ή τι δεν σας αρέσει;

rotonda

Νεοφερμένος

Η rotonda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εμένα με ξεκουράζει το MyCat από το απόλυτο "πήξιμο" της δουλειάς. Είναι δηλαδή κάτι σαν Κάνε ένα διάλειμμα, κάνε ένα ΜyCat! Βρίσκω μοναδική την αθωότητά του και επίσης την ειλικρίνεια και την ανιδιοτέλεια όλων όσοι γράφουν εδώ.:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elrik

Νεοφερμένος

Η Elrik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κάνε ένα διάλειμμα, κάνε ένα ΜyCat!

:lol: κ για μένα λειτουργεί έτσι, κάθε φορά που θέλω διάλειμμα, ανοίγω το παράθυρο του MyCat ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purina

Νεοφερμένος

Η purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Με βοηθησε πολυ στο πος να φροντισω το ντινακι μου.Και με τρελενει να βλεπω φοτο αλλων γατων.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
να δω να υπαρχει ειχα σκεφτει να φτιαξω ενα με βαση το ψιψινοκλαμπ αλλα πολυ χαρηκα που υπαρχει ηδη αυτο και λειτουργει θαυμασια αντε αντε και εις ανωτερα:up: . Αν και θεωρω οτι οντως τα φορουμ αρχιζουν να υπερφορτονονται και θα πρεπε να εχει πιο πολλα PM αυτα γατοφιλακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popi

Νεοφερμένος

Η popi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
:( Μου αρέσει πολύ να διαβάζω τι γράφουμε ,να γελάμε και να συμπαραστεκόμαστε στα δύσκολά ο ένας στον άλλο,αλλά είμαστε ενήλικοι οι περισσότεροι εδω μέσα,δεν ξέρουμε ο ένας τον άλλο γιατί πρέπει μερικοί να φέρονται σαν κακομαθημένα τρίχρονα.Αυτό δεν το λέω για κανένα προσωπικά γιατί διαβάζω όλα τα νέα μηνύματα όταν μπαίνω και πραγματικά ψάχνω για τα νέα σας και σπάνια καταλαβαίνω πως αρχίζει και μεγαλώνεη μια διαφωνία.Εδώμιλάμε για τα γατουλίνια μας βγάζουμε λίγο και από το μέσα μας όποιος δεν συμφωνεί με κάτι ας το προσπεράσει,στο κάτω κάτω δείχνει και ανωτερότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ψωρόγατο

Νεοφερμένος

Η ψωρόγατο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μου αρέσει η πολυφωνία του! και δεν μου αρέσει που δεν κατεβαίνετε και στη Πάτρα για καφέ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota

Νεοφερμένος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
θα ρθουμε θα ρθουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γωγω

Νεοφερμένος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μου αρεσει που, εχω βρει ανθρωπους που εχουν την ιδια, τρελλα , ψωνιο με μενα..που μπορω να ρωτησω οτι θελω, οτι αφορα τα ζωα μου και να παρω απαντηση, που μπορουν να καταλαβουν και τη χαρα μου αλλα και την λυπη μου..που θα ηθελα να τους γνωρισω και απο κοντα

Με χαλαει ομως, το οτι σχεδον ολα τα θεματα ξεκινουν καπου και καταλήγουν καπου πολυ διαφορετικα, που λιγο πολυ ο καθε ενας στελνει οτιδηποτε μηνυμα σε οποιοδηποτε θεμα, γιαυτο και καταληγουν τα θεματα να ξεφευγουν απο την πορεια και επισης με ενοχλει, το οτι καποια μηνυματα απλα στελνονται χωρις να υπαρχει καν λογως υπαρξης τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
μιάς και δεν έχω γράψει εδώ , νιώθω την ανάγκη να πω δυο λόγια...
μου αρέσει πολυ το my cat!! τρελλαίνομαι!! μιλάω σε όλους τους φίλους μου γιαυτό το site και δεν με πιστεύουν, τους ενθαρύνω να το επισκευτούν για να με πιστέψουν!!:up: :up:
μου αρέσει γιατί μιλάει για γάτες, κάτι που λατρεύω, και στην πορεία γιατί γνώρισα ανθρώπους μέσα εδώ που τους θεωρώ φίλους μου, και όχι μόνο επειδή έχουμε την ίδια "τρέλλα" αλλα γιατί είναι πραγματικά άνθρωποι με ευαισθησίες και πολλά προτερήματα..:redface:
όσο για τις διαφωνίες.. υπάρχουν παντου, δεν με ενοχλούν, είναι στην καθημερηνοτητα μας.

κάτι που με "ενοχλεί" είναι που κάποιες μέρες που δεν μπαίνω, πέραν ότι μου λείπετε πολύ, ανησυχώ μην έγινε κάτι και δεν το έχω διαβάσει!!:P :P :lol: πρέπει να βρεθεί ένας τρόπος να ειδοποιούμαστε μέσω sms για τα γεγονότα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
μιάς και δεν έχω γράψει εδώ , νιώθω την ανάγκη να πω δυο λόγια...
μου αρέσει πολυ το my cat!! τρελλαίνομαι!! μιλάω σε όλους τους φίλους μου γιαυτό το site και δεν με πιστεύουν, τους ενθαρύνω να το επισκευτούν για να με πιστέψουν!!:up: :up:
μου αρέσει γιατί μιλάει για γάτες, κάτι που λατρεύω, και στην πορεία γιατί γνώρισα ανθρώπους μέσα εδώ που τους θεωρώ φίλους μου, και όχι μόνο επειδή έχουμε την ίδια "τρέλλα" αλλα γιατί είναι πραγματικά άνθρωποι με ευαισθησίες και πολλά προτερήματα..:redface:
όσο για τις διαφωνίες.. υπάρχουν παντου, δεν με ενοχλούν, είναι στην καθημερηνοτητα μας.

κάτι που με "ενοχλεί" είναι που κάποιες μέρες που δεν μπαίνω, πέραν ότι μου λείπετε πολύ, ανησυχώ μην έγινε κάτι και δεν το έχω διαβάσει!!:P :P :lol: πρέπει να βρεθεί ένας τρόπος να ειδοποιούμαστε μέσω sms για τα γεγονότα!!!:)
Α! εξάρτηση εχεις παθει κι εσυ ε? :happy: (sms εγω δεν μπορω πάντως γιατι ειμαι πολυ απειρη στα κινητα στα μηνυματα και σε ολο αυτο....(αλλη γενια βλεπεις:( :D )):rolleyes: :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Α! εξάρτηση εχεις παθει κι εσυ ε? :happy: (sms εγω δεν μπορω πάντως γιατι ειμαι πολυ απειρη στα κινητα στα μηνυματα και σε ολο αυτο....(αλλη γενια βλεπεις:( :D )):rolleyes: :rolleyes:
Άλλη μια εξαρτημένη κι εγώ!!!:up: Εδώ πάω διακοπές και παίρνω laptop μαζί! Ξεχνάτε τα Χριστούγεννα που είχα πάει Σαουδική Αραβία και είχα πάρει και το laptop μαζί μη χάσω μήνυμα? Ή όταν μου είχε χαλάσει και δεν μπορούσα να μπω από το σπίτι? Δράάάάμααα!!!:(
Εγώ πάντως διαφωνώ Ισμήνη μου! Μια χαρά είναι τα κινητά και τα sms! Τι έχει η γενιά μας δηλαδή?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εγώ πάντως διαφωνώ Ισμήνη μου! Μια χαρά είναι τα κινητά και τα sms! Τι έχει η γενιά μας δηλαδή?:confused:
Εγω τα κινητά δεν τα μπορω καθόλου. Οταν χρειαζεται να γραψω μηνυμα μου παιρνει ωρα...Για ξυπνητήρι ειναι χρησιμα!
Μιμικάκι κι εγώ τα ιδια! Με λενε Σιβα και ειμαι καλά!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ειναι παρα πολυ καλη η δημιουργια αυτου του χωρου:up: εκτος του οτι περνας ευχαριστα την ωρα σου επικοινωνοντας με ανθρωπους με παρομοιες αντιληψεις σε καποια θεματα-μαθαινεις διαφορα χρησιμα πραγματα για τις γατουλες -τη διατροφη τους-για την υγεια τους-βρισκονται λυσεις πολλες φορες για καημενα αδεσποτα μωρακια[πολυ πολυ ομορφο αυτο]συμβουλευει ο ενας τον αλλο,,γενικα περαν απο λιγα θεματα τα περοσοτερα σε κανουν να χαλαρωνεις....οσο για τα sms εμενα θα μου αρεζε-τον αντρα μου δεν ξερω,,,ηδη απο το κολλημα μου την ωρα της δουλειας βλεπω να τρωω απολυση:lol: ασχετα αν ειναι αντρας μου- καποιες φορες ειμαι τοσο αποροφημενη που και γκομενα να φερει στο γραφειο μπορει να μην παρω χαμπαρι:lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Έχουμε πάθει ομαδική εξάρτηση μου φαίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sardela

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Μιμικάκι κι εγώ τα ιδια! Με λενε Σιβα και ειμαι καλά!!!!:)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(σιγουρα μονο εσυ εισαι καλα!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Κι εγω τα ιδια εχω πάθει!!! Μου μιλανε τα παιδια καμια φορα κι απαντω με χρονικη απόσταση και μετα από επαναληψη
:lol: :lol: :lol:
Και στο σπίτι εκανα συνδεση και ειμαι πολυ χαρούμενη (Μονο που μου τα παροσιασανε διαφορετικα πως και καλα θα εχω πολλες ωρες χρήσες...... Τρίχες) Θα δω τι κανω με αυτο. Θα κανω αλλη συνδεση
Σε γιορτες που δεν μπορουσα να μπω, σκαστη σε ιντερνετ καφε ήμουν και δεν εβλεπα την ώρα....
:lol: :lol: :lol:
Μα σε όλα μανιακή πρέπει να ειμαι; Ετσι λεει ο Γιάννης.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli

Νεοφερμένος

Η nefeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ειμαι σχετικα νεο μελος και περα απο τη βοηθεια που μου εχετε προσφερει σε οτι προβλημα και αν αντιμετωπισα και την ψυχολογικη στηριξη, πρεπει να πω πως αισθανομαι πως με εχετε ολοι καλοδεχτει και σας νοιωθω κοντα μου γιατι εχουμε τις ιδιες ευαισθησιες και λατρευουμε τα γατουνια μας.ετσι τωρα πια δεν μπαινω μονο για αποριες με το λιλακι αλλα για να τα πουμε να σας πω τα νεα μου και να ακουσω τα δικα σας.ειναι το ευχαριστο διαλειμμα της ημερας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.

There is, incidentally, no way of talking about cats that enables one to come off as a sane person. - Dan Greenberg

- εκτός αν βρίσκεσαι στο mycat!:up:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purina

Νεοφερμένος

Η purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ασπασια ετσι κανω και εγω δε παω πουθενα χωρις το λαπτοπ μου να σκεφτεις ακομα οταν παω σπιτι μου κορινθο στις διακοπες ενω εχω αλλο pc εκει εγω κουβαλαω το λαπτοπ μου:D Η να θυμηθω οταν ειχε χαλασει το πρωτο pc μου μου το πηραν ειχα ενα μηνα να το δω ειχα κανει πλουσια τα ιντερνετ καφε μιλαμε για τρελη εξαρτηση!!!!:P :up:
και με λενε ντινο και ειμαι καλα!:greycat:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top