Tι σας αρέσει στο MyCat; Ή τι δεν σας αρέσει;

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Τωρα με λένε Βαλεντίνο και δεν είμαι καλά!:(
Γυρισε ο Βαλεντινο προσωρινά σπιτι μας. (Η πεθερα μου εκανε αφαιρεση χολης και βγηκε σημερα...)
Ετσι τωρα ειμαστε 5 στο σπιτι! Αντε να δουμε τι πανηγυρι θα εχουμε το βραδυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
βάλτα και τα 3 στη σειρά για θυλασμο. Ανα ζεύγη...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
βάλτα και τα 3 στη σειρά για θυλασμο. Ανα ζεύγη...:lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν τον εχουν παρει ακομη ειδηση. Επικρατει ηρεμια και ελπιζω να συνεχιστει ετσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purina

Νεοφερμένος

Η purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ελα καλε ο βαλεντινο ειναι καλο παιδι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
:lol: κ για μένα λειτουργεί έτσι, κάθε φορά που θέλω διάλειμμα, ανοίγω το παράθυρο του MyCat ;)

ΚΑι για μενα!!!! Χαλαρωση και ξεκουραση σε συνδιασμο με την παρεα φιλων που μοιραζονται την ιδια αγαπη για τα ζωα. Η καλη διαθεση ανθρωπων που βοηθανε αγνωστους μεσα απο το ιντερνετ, η γρηγορη ανταποκριση και η δημιουργια σταθερων ανθρωπων στο σαιτ. Το οτι ολοι ειναι διαφορετικοι ανθρωποι διαφορετικες ηλικιες(μεσα απο τη γνωριμια μου με καποιους κρινω) αλλα ομορφοι ανθρωποι.:)
Αρκετα ειλικρινεις (τουλαχιστον για το ποιοι ειναι(σπανιο στο ινερνετ)

Δεν μου αρεσει ο φανατισμος, η εμμονές σε συγκεκριμενες θεσεις και αποψεις οταν επαναλαβανονται συχνα και κανουν τους ανθρωπους στο σαιτ να μοιαζουν με το F.B.I Των ζωων!Εαν κατι θα ηθελα να βελτιωθει ειναι αυτο.Οπως επισης και οι επιθεσεις απεναντι σε ανθρωπους που δεν γνωριζουμε τιποτα για αυτους. Που και κατι να γνωριζεις δεν ειναι ωραιο.(αναφερθηκα στο θεμα με τον σιαμεζο χθες και το ανελυσα)

Και Γιωτα μπραβο που εθεσες το ερωτημα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ωχ Ισμήνη μου μυρίζει μπαρούτι....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
το σαιτ ειναι για μενα οτι ακλυτερο μου εχει συμβει στο ιντερνετ αυτην την στιγμη λατρευω να περναω ολη μου την ημερα εδω μεσα με χαλαρωνει μετα την δουλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Κι εγώ το έχω όλη μέρα ανοιχτό στη δουλειά!! Και όποτε πλησιάζει άνθρωπος το κάνω minimise για να μη μας πάρουνε με τα φρουτολαχανικά :redface: ;)
Ισμήνη, καλή ανάρρωση στην πεθερά σου και πολλά φιλιά στον Βαλεντινάκο που ξεσπιτώθηκε ο καημένος... :greycat:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ελπίζω να αναρρώσει γρήγορα η μαμά του Βαλεντίνο. Α, και να πάνε όλα καλά με την 'συγκατοίκηση'!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Eυχαριστω πολύ για τις ευχές!
Ο Βαλεντίνο είναι όντως πολύ ήσυχο και βολικό πλάσμα! Χτες δεν εβγαλε τσιμουδιά. Τον έχω στο μεγαλύτερο υπνοδωμάτιο, εχει και μπαλκόνι. Τωρα ειναι εξω και χαζεύει τα πουλιά:inlove:
Θα μεινει μέχρι τη Δευτερα. Εγω εντομεταξύ μοιράζομαι ανάμεσα σε τρία. (Απορώ οι γυναίκες με τα πολλά παιδιά πώς τα καταφέρνουν...:hmm: )

Κι επειδη αυτο ειναι αρκετά άσχετο με το θέμα, να συμπληρώσω ότι αυτό που ανέφερε και η Αιώρα, σχετικά με το FBI, με βρίσκει σύμφωνη. Πρέπει να σταμάτησει αυτό το "κράξιμο" σε όποιον έρχεται σε αντίθεση με τη στείρωση, με τις ράτσες κτλ... Στο κατω κατω μονο με ευγένεια μπορείς να πείσεις κάποιον. Εξάλου είναι κρίμα να φεύγει τόσος κόσμος ή και να μην μπαίνει καθόλου.
Κι εγω έχω δεστεί αρκετά π/μ που με ρωτάνε (στα κρυφά) εάν ο Σιβα ειναι διαθέσιμος για ζευγάρωμα.
Κρίμα να φοβούνται να μιλήσουν ανοιχτά...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Eυχαριστω πολύ για τις ευχές!
Ο Βαλεντίνο είναι όντως πολύ ήσυχο και βολικό πλάσμα! Χτες δεν εβγαλε τσιμουδιά. Τον έχω στο μεγαλύτερο υπνοδωμάτιο, εχει και μπαλκόνι. Τωρα ειναι εξω και χαζεύει τα πουλιά:inlove:
Θα μεινει μέχρι τη Δευτερα. Εγω εντομεταξύ μοιράζομαι ανάμεσα σε τρία. (Απορώ οι γυναίκες με τα πολλά παιδιά πώς τα καταφέρνουν...:hmm: )

Κι επειδη αυτο ειναι αρκετά άσχετο με το θέμα, να συμπληρώσω ότι αυτό που ανέφερε και η Αιώρα, σχετικά με το FBI, με βρίσκει σύμφωνη. Πρέπει να σταμάτησει αυτό το "κράξιμο" σε όποιον έρχεται σε αντίθεση με τη στείρωση, με τις ράτσες κτλ... Στο κατω κατω μονο με ευγένεια μπορείς να πείσεις κάποιον. Εξάλου είναι κρίμα να φεύγει τόσος κόσμος ή και να μην μπαίνει καθόλου.
Κι εγω έχω δεστεί αρκετά π/μ που με ρωτάνε (στα κρυφά) εάν ο Σιβα ειναι διαθέσιμος για ζευγάρωμα.
Κρίμα να φοβούνται να μιλήσουν ανοιχτά...:(
Πώς λέμε κρυφό σχολειό, κρυφό... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Πώς λέμε κρυφό σχολειό, κρυφό... :redface:
Στττττ....;) Ο Σιβα είναι στειρωμένος...ντεν μπορούμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
η πατουνα ειναι αστειρωτη αλλα δεν θελουμε γαμπρο εαν δεν εχει προικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
η πατουνα ειναι αστειρωτη αλλα δεν θελουμε γαμπρο εαν δεν εχει προικα
Πάντως για νταντά αν θέλετε έχω!...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Πάντως για νταντά αν θέλετε έχω!...

καλά Ισμήνη τέλειο θέαμα!!! μου αρέσει που η μικρή κάνει και τη δύσκολη!!!!:lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Να μου το θυμηθείτε μια μέρα αυτός ο γάτος θα κατεβάσει γάλα :baby:. Δεν μου το βγάζετε από το μυαλό :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Τι θα κατεβάσει; Κατεβάζει ήδη!!!!:rolleyes: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Προβληματίστηκα αρκετά αν θα έπρεπε να γράψω αυτό που θα γράψω.
Παρατηρώ τελευταία μια καχυποψία προς νέα μέλη η οποία πολλές φορές εκφράζεται με πολύ άσχημο τρόπο. Εχουν γίνει στο παρελθόν ευτράπελα στο φόρουμ και πιθανώς να ξαναγίνουν και στο μέλλον. Δεν είναι παράλογη η καχυποψία, και εμένα πολλές φορές μου έχουν "χτυπήσει" διάφορα. Θεωρώ όμως ότι η σωστότερη αντιμετώπιση - ακόμα κι αν κάποιος το έχει ψάξει δεν ξέρω κι εγω με ποιον τρόπο και έχει βεβαιωθεί για αυτό που νομίζει - είναι η ενημέρωση κάποιου moderator.
Με το να πετάμε σπόντες, να ειρωνευόμαστε ή και να προσβάλλουμε νέα μέλη που το πιθανότερο είναι να έχουν γραφτεί σε αυτό το φόρουμ απλά για να μιλήσουν για γάτες, να ενημερωθούν ή ακόμα και να περάσουν απλά ευχάριστα την ώρα τους συνομιλώντας με άλλους, το μόνο που καταφέρνουμε είναι να απομακρύνουμε από το σαιτ ανθρώπους που πιθανόν έχουν μπει σε αυτό το χώρο με τις καλύτερες προθέσεις.
Και για να μην αναφέρομαι σε περιπτώσεις διαφωνίας σε κάποιο θέμα, αναφέρομαι σε περιπτώσεις "τα χώνουμε γιατί υποψιαζόμαστε ότι δεν είναι αυτός που λέει ότι είναι άλλά κάποιος άλλος". Και αν κάποιος σε τελική είναι τόσο βέβαιος για αυτό που πιστέυει ας ενημερώσει κάποιο moderator να λυθεί το θέμα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προβληματίστηκα αρκετά αν θα έπρεπε να γράψω αυτό που θα γράψω.
Παρατηρώ τελευταία μια καχυποψία προς νέα μέλη η οποία πολλές φορές εκφράζεται με πολύ άσχημο τρόπο. Εχουν γίνει στο παρελθόν ευτράπελα στο φόρουμ και πιθανώς να ξαναγίνουν και στο μέλλον. Δεν είναι παράλογη η καχυποψία, και εμένα πολλές φορές μου έχουν "χτυπήσει" διάφορα. Θεωρώ όμως ότι η σωστότερη αντιμετώπιση - ακόμα κι αν κάποιος το έχει ψάξει δεν ξέρω κι εγω με ποιον τρόπο και έχει βεβαιωθεί για αυτό που νομίζει - είναι η ενημέρωση κάποιου moderator.
Με το να πετάμε σπόντες, να ειρωνευόμαστε ή και να προσβάλλουμε νέα μέλη που το πιθανότερο είναι να έχουν γραφτεί σε αυτό το φόρουμ απλά για να μιλήσουν για γάτες, να ενημερωθούν ή ακόμα και να περάσουν απλά ευχάριστα την ώρα τους συνομιλώντας με άλλους, το μόνο που καταφέρνουμε είναι να απομακρύνουμε από το σαιτ ανθρώπους που πιθανόν έχουν μπει σε αυτό το χώρο με τις καλύτερες προθέσεις.
Και για να μην αναφέρομαι σε περιπτώσεις διαφωνίας σε κάποιο θέμα, αναφέρομαι σε περιπτώσεις "τα χώνουμε γιατί υποψιαζόμαστε ότι δεν είναι αυτός που λέει ότι είναι άλλά κάποιος άλλος". Και αν κάποιος σε τελική είναι τόσο βέβαιος για αυτό που πιστέυει ας ενημερώσει κάποιο moderator να λυθεί το θέμα.

Έχεις απόλυτο δίκιο Κατερίνα. Συμφωνώ και επαυξάνω. Το έχω διαπιστώσει κι εγώ αυτό το φαινόμενο αλλά ο περιορισμένος μου χρόνος αυτό τον καιρό δεν μου επέτρεψε να το αντιμετωπίσω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Εγω πια εχω αρχισει να λυπαμαι για ορισμενα πραγματα που συμβαινουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top