Tι σας αρέσει στο MyCat; Ή τι δεν σας αρέσει;

zorica

Νεοφερμένος

Η zorica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εχω χασει οχι μονο επισοδια...και την μπαλα επεισης ...δεν βλεπω ουσιαστικη διαφορα στις θεσεις....:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Ακομα το παλεύεις βλέπω Zorica... Εγώ παραιτήθηκα πάντως! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ακομα το παλεύεις βλέπω Zorica... Εγώ παραιτήθηκα πάντως! :lol:

Από τι παραιτήθηκες βρε κορίτσάρα μου τι έχεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Από το να καταλάβω τι σας συμβαίνει βρε Μαγισσούλα! :)
Ξέρεις οτι σου έχω αδυναμία εξαρχής και δεν μου αρέσει να λες οτι είσαι θλιμένη με το mycat χωρίς να ξέρω γιατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Από το να καταλάβω τι σας συμβαίνει βρε Μαγισσούλα! :)
Ξέρεις οτι σου έχω αδυναμία εξαρχής και δεν μου αρέσει να λες οτι είσαι θλιμένη με το mycat χωρίς να ξέρω γιατι.

Να σε ευχαριστίσω καταρχήν για την αδύναμία που μου έχεις και να σου πω ότι είναι αμοιβαία τα αισθήματα μωρό μου!!!! απλά σε κάποια post δεν έχω τι να πω πια και στις αντιπαραθέσεις που γίνονται καταλήγω να νιώθω απλά μία θλίψη...... ίσως είναι κάποια φάση που
ειλικρινά θα ήθελα να περάσει ίσως να είναι απλά γιατί κάποια στιγμή κάποια θέματα απλά ανακυκλώνωνται τι να πω απλά μου λείπει το παλιό καλό πείραγμα που υπήρχε μπαίνω και δεν γελάω όπως παλιά....ίσως γιατί έτυχε μπορεί αλλά αυτό μου λείπει και δεν ξέρω τί έγινε δεν είναι συγκεκριμένα πράγματα είναι something in the air όπως θα έλεγε και ο ποιητής....σκέψου ότι για το mycat έχω κάψει φαί και έχω μαλώσει με τον άντρα μου για τα πιάτα που έμειναν άπλυτα λόγω του mycat!!!!
Ti να πω ίσως την φάση την περνάω εγώ και όχι το mycat!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Eπίσης Βιβή μου σε περιμένω ακόμα να έρθεις το καλοκαίρι στην Χαλικδική να σε γνωρίσω από κοντά!!!!!
Και στα αλήθεια είσαι ένα από τα άτομα που συμπαθώ πάρα πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
..... απλά σε κάποια post δεν έχω τι να πω πια και στις αντιπαραθέσεις που γίνονται καταλήγω να νιώθω απλά μία θλίψη......

μου λείπει το παλιό καλό πείραγμα που υπήρχε μπαίνω και δεν γελάω όπως παλιά....

δεν είναι συγκεκριμένα πράγματα είναι something in the air όπως θα έλεγε και ο ποιητής....σκέψου ότι για το mycat έχω κάψει φαί και έχω μαλώσει με τον άντρα μου για τα πιάτα που έμειναν άπλυτα λόγω του mycat!!!!
Ti να πω ίσως την φάση την περνάω εγώ και όχι το mycat!!!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα, μια απ΄τα ίδια και γω:/:....λες να περνάμε την φάση ταυτόχρονα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Μμμ, κοιτα, τέτοιου τύπου θλίψη κι εγώ έχω νιώσει. Νομίζω οτι ένα φόρουμ ειναι και θέμα χημείας μεταξύ των μελών και καθώς αυτά αλλάζουν, αλλάζει και το γενικότερο feeling. Απο την άλλη, τόσες γυναίκες εδωμέσα, σίγουρα το φεγγάρι και οι θέσεις των πλανητών μας επιρρεάζουν και τα αίματα ανάβουν. :lol:
Εγώ πάντως είμαι γενικά αισιόδοξος άνθρωπος και αυτο που βλέπω τελευταία στο φόρουμ ειναι μια κινητικότητα και μια όρεξη να γίνουν πράγματα, βλέπε πχ ΚΑΖ, την προσπάθεια για τον Αγιο Φραγκίσκο, αλλά και τις εγγύους μας! :)

Να πω τελικώς οτι το Mycat έχει γίνει και για εμένα αιτία αντιπαραθέσεων και για εμενα με τον καλο μου... ειδικα οταν με περιμενει στην πορτα να βγουμε κι εγώ λεω "μισο λεπτο, μισο λεπτο να τελιώσω το μήνυμα!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Αγαπητη Μάγισσα, θα πρέπει να κανονίσουμε την Χαλκιδικη καιρο πριν ώστε να περάσω μακρά περίοδο νηστείας, να χάσω 5-6 κιλά και μετά να σε επισκεφτώ... Απο οτι έχω καταλάβει έχεις άγριες διαθέσεις στο θέμα της μαγειρικής!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μμμ, κοιτα, τέτοιου τύπου θλίψη κι εγώ έχω νιώσει. Νομίζω οτι ένα φόρουμ ειναι και θέμα χημείας μεταξύ των μελών και καθώς αυτά αλλάζουν, αλλάζει και το γενικότερο feeling. Απο την άλλη, τόσες γυναίκες εδωμέσα, σίγουρα το φεγγάρι και οι θέσεις των πλανητών μας επιρρεάζουν και τα αίματα ανάβουν. :lol:
Εγώ πάντως είμαι γενικά αισιόδοξος άνθρωπος και αυτο που βλέπω τελευταία στο φόρουμ ειναι μια κινητικότητα και μια όρεξη να γίνουν πράγματα, βλέπε πχ ΚΑΖ, την προσπάθεια για τον Αγιο Φραγκίσκο, αλλά και τις εγγύους μας! :)

Να πω τελικώς οτι το Mycat έχει γίνει και για εμένα αιτία αντιπαραθέσεων και για εμενα με τον καλο μου... ειδικα οταν με περιμενει στην πορτα να βγουμε κι εγώ λεω "μισο λεπτο, μισο λεπτο να τελιώσω το μήνυμα!"

καλά αυτό το να τελειώσω το μην πόσες φορές!!!! Ναι ίσως να είναι μία μεταβατική περίοδος εγώ δεν άφησα το mycat και ούτε έχω σκοπό να το αφήσω γιατί το mycat μου αρέσει και ελπίζω ότι θα ξαναβρεθεί αυτή η καλή χημεία και σίγουρα τότε τα πράγματα θα αλλάξουν!!!!!
Άντε να δούμε ίσως φταίει το γατί ίσως φταίει το φεγγάρι ίσως φταίνε και τα δυό και μας πήρανε χαμπάρι:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:(τι λέω πάλι!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Αγαπητη Μάγισσα, θα πρέπει να κανονίσουμε την Χαλκιδικη καιρο πριν ώστε να περάσω μακρά περίοδο νηστείας, να χάσω 5-6 κιλά και μετά να σε επισκεφτώ... Απο οτι έχω καταλάβει έχεις άγριες διαθέσεις στο θέμα της μαγειρικής!:P

Μην αγχώνεσαι καλή μου...την ημέρα καλό φαί και το βράδυ μπαλέτο και γυμναστική....πού να βάλεις κιλά....και αν αντέχεις, το πρόγραμμα έχει και νυχτερινό κολύμπι:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Και ύστερα ξέχασα να σου πω στις αντιπαραθέσεις δεν έκανα ποτέ πίσω ούτως ή άλλως έχοντας την γάτα σφουγγαρόπανο είμαι υπεύθυνη για να καθαρίζω τις βρωμιές εδώ μέσα!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Άντε να δούμε ίσως φταίει το γατί ίσως φταίει το φεγγάρι ίσως φταίνε και τα δυό και μας πήρανε χαμπάρι:lol::lol::lol::lol:(τι λέω πάλι!!!)

Με αυτά που γράφεις πώς να μη μας πάρουνε χαμπάρι:blink::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Αγαπητη Μάγισσα, θα πρέπει να κανονίσουμε την Χαλκιδικη καιρο πριν ώστε να περάσω μακρά περίοδο νηστείας, να χάσω 5-6 κιλά και μετά να σε επισκεφτώ... Απο οτι έχω καταλάβει έχεις άγριες διαθέσεις στο θέμα της μαγειρικής!:P

Καλα αυτό δεν το συζήτώ είναι το πρώτο στην λίστα θα σου οργανώσω όμως αγώνες ποδήλασίας και το βράδυ άγριο clubing οπότε ότι και να φας θα φροντίσω να το κάψεις μην ανυσηχείς πες μόνο το πότε θα έρθεις και εγώ είμαι εδώ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι καλή μου...την ημέρα καλό φαί και το βράδυ μπαλέτο και γυμναστική....πού να βάλεις κιλά....και αν αντέχεις, το πρόγραμμα έχει και νυχτερινό κολύμπι:lol::lol::lol::lol::lol:

καλά που το ήξερες το πρόγραμμα αφού δεν σου το έστειλα ακόμη!!!!! τι να σου πω άλλη είναι η μάγισσα εδώ άλλη έχει το χαρισμα!!!!:up::up::up::up::up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
μαγισσα και life μου λειπετε:( , κι ας μη σας γνωρισα:/:.. απο κοντα, μου λειπουν οι καλημερες σας , οι σκανταλιες των γατιων σας , οι σκεψεις σας, ...
καταλαβαινω πως νιωθετε.. ειλικρινα
εγω φρικιασα με την αστυνομευση σε ανταλλαγη αποψεων ενω με προφανη και απροκαλυπτα πραγματα υπηρχε μια ανεχεια αλλα το ξεπερασα, επισης ενιωσα 5 φορες τουλαχιστον μ΄΄΄΄κας με καποια σκηνικα , αλλα μουτρωσα ξεμουτρωσα και στην τελικη το παραδεχτηκα δε θα ηθελα να χασω καποια πραγματα που αξιζουν για καποια που απλα θεωρω show ....
raisa επειδη εισαι στο οριο κι εσυ και το νιωθω μη χασουμε κι εσενα .. θα πεσω σε καταλθλιψη ..το εννοω...
ελπιζω να ειναι το φεγγαρι , τη μερα της πανσεληνου που συνεπεσε και η εκληψη ειπωθηκαν πολλα , επεσαν οι μασκες και φανηκαν οι προθεσεις , ο καθενας καταλαβε οτι ηθελε , λιγοι καταλαβαν τι πραγματικα συμβαινει,
δεν αισθανομαι οτι καταλαβα,
απλα δε με αφορα,
μου αρεσει η πολυφωνια
και γιαυτο μου λειπετε ειλικρινα
και μαρσεσει και η αισιοδοξια και εσεις οι 2 ειχατε αποθεματα αισιοδοξιας πολλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Καλο θα ηταν αν πειτε τι τρεχει παντως και οι δυο σας ειστε και οι δυο και στο αλλο σαιτ αν θυμαμαι καλα ε?.. Το να λεει κανεις λυπαμαι χωρις να λεει γιατι δεν εχει νοημα. Αν και μερικοι ανθρωποι προτιμουν να κανουν ετσι και να φευγουν και μετα τα κρατανε μεσα τους και τους τρωνε..

..
Ασημινα δεν καταλαβαινω τι σχεση εχει το ''αλλο''σαιτ..
Πολλοι απο εδω μεσα μπαινουν σε 2 - 3 η και παραπανω σαιτ,αλλα αυτο δεν τους επηρεαζει θετικα η αρνητικα προς το μερος καποιου..
Αλλα μια που το ανεφερες μπαινω σε αλλα σαιτ πολυ πριν δηλωσω τη λυπη μου για ορισμενα θεματα...
Ενω εμπαινα στο αλλο σαιτ ημουν απο τα ατομα που στηριξαν το ποστ ''το μεγαλο στοιχημα του my cat '' με ολη μου την καλη θεληση,γιατι πραγματικα το ειχα αγαπησει αυτο το σαιτ...
Το αν ειπα μονο τη λεξη λυπαμαι κι εφυγα ετσι απλα οπως το λες το ξερουν πολυ καλα οι υπευθυνοι...το να αναφερω κι εδω τον λογο το μονο βεβαιο ειναι οτι δεν θα προλαβει να το διαβασει κανεις γιατι θα σβησουν και παλι το ποστ μου,οπως εγινε πριν λιγες ημερες...σε χρονο ρεκορ-ουτε 5 λεπτα...
Μη βγαζεις λοιπον βιαστηκα συμπερασματα για εμενα...τουλαχιστον εσυ εχεις μια εικονα για το ατομο μου γιατι με γνωριζεις και προσωπικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μα γι αυτο και ρωτησα... δεν τα παρακολουθω ολα κι αυτη την ιστορια με τα σβησιματα δεν την πολυκαταλαβα. Να φανταστεις το αλλο σαιτ δεντο πηρα χαμπαρι παρα πριν ενα μηνα... δεν το ειπα σαν ανταγωνιστικο απλα προσωπικα δεν μου ταιριαζει και ειχα την αισθηση και με το μυνημα της μαγισσας και με το δικο σου οτι μας αποχαιρετουσατε καπως.. τελος παντων ο καθενας ξερει καλυτερα για τον εαυτο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Μα γι αυτο και ρωτησα... δεν τα παρακολουθω ολα κι αυτη την ιστορια με τα σβησιματα δεν την πολυκαταλαβα. Να φανταστεις το αλλο σαιτ δεντο πηρα χαμπαρι παρα πριν ενα μηνα... δεν το ειπα σαν ανταγωνιστικο απλα προσωπικα δεν μου ταιριαζει και ειχα την αισθηση και με το μυνημα της μαγισσας και με το δικο σου οτι μας αποχαιρετουσατε καπως.. τελος παντων ο καθενας ξερει καλυτερα για τον εαυτο του.
Λυπαμαι που δεν μπορω να απαντησω και κυριως γιατι μερικα κοριτσια απο εδω πραγματικα τα ειχα συμπαθησει πολυ και δεν μου αρεσει να νομιζουν οτι απλα πεταω μια κουβεντα και την κανω...αλλα αν το κανω θα μου σβησουν το μηνυματακι μου οπως κι εγινε πριν λιγες ημερες...που ουτε εκφραστηκα απρεπα ουτε αναφερθηκα σε ονοματα ουτε τιποτα...το ''γραμμα το νομου ..ομως...
Αυτα για να μη μενουν λαθος εντυπωσεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Το αν ειπα μονο τη λεξη λυπαμαι κι εφυγα ετσι απλα οπως το λες το ξερουν πολυ καλα οι υπευθυνοι...το να αναφερω κι εδω τον λογο το μονο βεβαιο ειναι οτι δεν θα προλαβει να το διαβασει κανεις γιατι θα σβησουν και παλι το ποστ μου,οπως εγινε πριν λιγες ημερες...σε χρονο ρεκορ-ουτε 5 λεπτα...
Μη βγαζεις λοιπον βιαστηκα συμπερασματα για εμενα...τουλαχιστον εσυ εχεις μια εικονα για το ατομο μου γιατι με γνωριζεις και προσωπικα...

:/:
Γιατί βρε παιδιά τόσος φόβος διαφορετικών απόψεων;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top