AntiFitness Thread!

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Αυτό το παστραμι γίνεται με τριγωνελλα; Αυτό που μυρίζει...
Δεν ξέρω δεν είμαι ειδικός από παστράμι απλά θυμάμαι ότι ήταν γευστικό, αλλά είναι με κοκκινο λάχανο, μουσταρδα και πίκλα μέσα στο σαντουιτς.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,909 μηνύματα.
Tiramisu 😇😇.

IMG_2630.jpeg
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.
Δεν ξέρω δεν είμαι ειδικός από παστράμι απλά θυμάμαι ότι ήταν γευστικό, αλλά είναι με κοκκινο λάχανο, μουσταρδα και πίκλα μέσα στο σαντουιτς.
Αυτό είναι. Λέγεται και τσιμένι.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,525 μηνύματα.
Ώρα για μάχη!

IMG_20231229_213912.jpg
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.
Τελικά τι κάνουμε για να μην μυρίζουμε όταν τρώμε παστουρμά; Ξέρει κανείς;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,909 μηνύματα.
IMG_2535.jpeg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,985 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,909 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,525 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,525 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.
Τα πρωτα 4 σχεδόν τα κατάπια 😄

Εβγαζα και μουγκρητα ευχαρίστησης.

Αχ ναι γουστάρω. Καυλιαρα μου εσυ... Για την πίτσα.
Θυμήθηκα τα νιάτα μου τώρα. Κατέβαζα δύο πίτσες οικογενειακές άνετα. :pfff:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.
Eγώ αφήνω πλέον κομμάτια πίτσας στο ψυγείο και τα τρώω την επομένη για να κάνει δουλειά το ανθεκτικό άμυλο. Ευτυχώς μ' αρέσουν και κρύα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,525 μηνύματα.
γΙΑ ΜΈνα κρύα η πίτσα δεν τρώγεται.... και ειδικά απο ψυγείο.

Την πίτσα τη τρως μέσα στη μισή ώρα που έχει βγει απο το φούρνο.

Απόψε είπα να περάσω και απο το ΓΝΗΣΙΟ στο Νεο Ηράκλειο οπού πήγε και ο chris Kogias και ο Ορεινή μέλισσα (ποσο τρώει αυτος ο τύπος ρε φιλε εκτος και αν τον κερνάνε για να κανει διαφημιση και τα τρωει ολα μέχρι ενα σημείο) δεν γινεται να τα φας ολα αυτα δηλαδη και σουβλακι γιγας και πιτα και μεριδα κοντοσουβλι.... ειπα λοιπόν να δοκιμάσω το σουβλάκι του αλλα ήταν κλειστό. Παραπλανήθηκα γιατι περνώντας απο τη Φιλαδέλφεια ειδα τον Μπαρμπαλιά και άλλους ανοιχτούς και λέω θα ειναι ανοιχτός και αυτος αλλα δεν.....

Οπότε πήρα μια πιτα απο την Πιτα του Παππου.

Παιδιά τιποτα το ιδιατερο...και σιγουρα οχι για 6.10 που την έχουν πάει.

1704137459423.jpg


Δεν πρόκειται να ψωνίσω ξανά απο εκεί.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,269 μηνύματα.
Εγώ μια χαρά την τρώω και κρύα. Δεν είναι όπως η ζεστή αλλά όταν σου αρέσει πολύ κάτι, μια χαρά το τρώς και κρύο. Αν μάλιστα πεινάς, το τρως με την ίδια ευχαρίστηση.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,740 μηνύματα.
Εγώ τρώω όλα τα φαγητά που πέρασε η ώρα τους κρύα γιατί θεωρώ το microwaving ανθυγιεινό
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,985 μηνύματα.
Αυτος ο τυπος μου τη δίνει. Τον βλέπω ενίοτε, αλλά ο τρόπος που μιλάει με εκνευρίζει.

ο Ορεινή μέλισσα
Ουτε οι φιλοι του δε θελουν να κοιμηθούν στο βρωμερό σπιτάκι του, πινει καφέ με στάχτες, προετοιμάζει ανοησίες και γενικά θέλει μια εσκορτ να τον περιποιηθεί.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,525 μηνύματα.
Αυτος ο τυπος μου τη δίνει. Τον βλέπω ενίοτε, αλλά ο τρόπος που μιλάει με εκνευρίζει.


Ουτε οι φιλοι του δε θελουν να κοιμηθούν στο βρωμερό σπιτάκι του, πινει καφέ με στάχτες, προετοιμάζει ανοησίες και γενικά θέλει μια εσκορτ να τον περιποιηθεί.

Φίλε εχω αντιθετη άποψη... ο τύπος ο δευτερος ειναι ωραίος τύπος και ειναι πιτσιρικάς ακομη εμενα μ αρέσει που επιλέγει να πάει σε ενα σπίτι στο βουνό για να μένει μονος μακρυά απο γονείς και να έχει το χώρο του !!!

Ρισπέκτ. Ειναι δύσκολο γιατι κανει κρύο εκει , μπάνιο τον εχεις δει που κάνει ;;; κατεβαίνει ειτε στο χωριό ειτε κάνει σε παγωμένα νερά - ρυάκια !!!! μαγειρευει επιτόπου.... βρωμικα δεν ειναι απλα έχει ποντίκια και αλεπούδες και σκορπιούς... βουνο ειναι ρε φιλε... τι περιμενες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,985 μηνύματα.
Φίλε εχω αντιθετη άποψη... ο τύπος ο δευτερος ειναι ωραίος τύπος και ειναι πιτσιρικάς ακομη εμενα μ αρέσει που επιλέγει να πάει σε ενα σπίτι στο βουνό για να μένει μονος μακρυά απο γονείς και να έχει το χώρο του !!!

Ρισπέκτ. Ειναι δύσκολο γιατι κανει κρύο εκει , μπάνιο τον εχεις δει που κάνει ;;; κατεβαίνει ειτε στο χωριό ειτε κάνει σε παγωμένα νερά - ρυάκια !!!! μαγειρευει επιτόπου.... βρωμικα δεν ειναι απλα έχει ποντίκια και αλεπούδες και σκορπιούς... βουνο ειναι ρε φιλε... τι περιμενες.
Ρε Κώστα άνοιξε το ντουλαπι να παρει καφέ και είχε ποντικια που χέζανε μέσα. Και σε ενα σημερινο σορτ ελεγε οτι οι κουβερτες ειχαν εντομα και οι φιλοι του δεν καταδεχονταν και έφεραν sleeping bags.

Μπίχλας είναι. Τον παω αλλα ειναι καθυστέρας τέρμα.
 
Top