Manosphere - Ανδρόσφαιρα και σχετικές αντιλήψεις

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,620 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,526 μηνύματα.
Παιδιά δεν είμαστε στην κουβεντούλα χωρίς θεμα. Νομίζω το παρακαναμε :laugh:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,620 μηνύματα.
Κλασικό παράδειγμα χαρακτήρα που θα σταμπάρω σε σειρά/ταινία... δηλαδή ή γκέι ή αυτός που πεθαίνει πρώτος πρώτος.
Πάντα γκέι είναι. Μην μιλήσω για Πάτρικ τώρα και με πιάσουν τα δαιμόνια.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,526 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Α και @Pak
Γνώμη για Javier Bardem στο Jamon Jamon?
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Έλα Χριστέ μου

ε τι ελα χριστε μου μωρε. Το βασικοτερο σε μια σχεση ειναι αυτο. Αμα το σέξ ειναι χάλια ουτε μηνα δεν καθεσαι με τον άλλον. Απλα ειστε μικρές ακομη χωρις παρεξηγηση :P

εκτος αν τον θές για μοστρα ή δεν ειναι ουτε εσένα το φορτε σου το σέξ.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,526 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Παιδιά δεν είμαστε στην κουβεντούλα χωρίς θεμα. Νομίζω το παρακαναμε :laugh:

Γιατί; Για άντρες μιλάμε, στην ανδρόσφαιρα είμαστε, απλώς τη μετατρέψαμε σε ανδρόσφαιρα της γυναικείας φαντασίας, ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

Και να πω και κάτι; Πολύ μεγάλη αναβάθμιση του κάναμε του θέματος, που μέχρι στιγμής κάθονταν και κοιτούσαν τι χρώμα είναι το χάπι, μπλε κόκκινο μαύρο.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,620 μηνύματα.

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάντως, unpopular opinion (που λέμε και στο χωριό) πιστεύω ότι, ναι μεν οι όμορφες γυναίκες είναι περισσότερες από τους όμορφους άντρες, αλλά οι όμορφοι άντρες είναι ωραιότεροι από τις όμορφες γυναίκες.

(Αν μπορεί να συγκριθεί αντρική-γυναικεία ομορφιά)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Πάντως, unpopular opinion (που λέμε και στο χωριό) πιστεύω ότι, ναι μεν οι όμορφες γυναίκες είναι περισσότερες από τους όμορφους άντρες, αλλά οι όμορφοι άντρες είναι ωραιότεροι από τις όμορφες γυναίκες.

(Αν μπορεί να συγκριθεί αντρική-γυναικεία ομορφιά)

απλα οσο μικροτερη ειναι κάποια τοσο ψάχνει τα μπειμπι φεης :P

παλια ψαχνανε τους emo k trendy xaxaxa
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,526 μηνύματα.

Πάντως, unpopular opinion (που λέμε και στο χωριό) πιστεύω ότι, ναι μεν οι όμορφες γυναίκες είναι περισσότερες από τους όμορφους άντρες, αλλά οι όμορφοι άντρες είναι ωραιότεροι από τις όμορφες γυναίκες.

(Αν μπορεί να συγκριθεί αντρική-γυναικεία ομορφιά)
What?
Ηλία δικό σου μήνυμα διαβάζω;
Μάλλον πρέπει να ρίξω άλλη μια ανάγνωση...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,620 μηνύματα.
I’m getting fruity vibes
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πάντως, unpopular opinion (που λέμε και στο χωριό) πιστεύω ότι, ναι μεν οι όμορφες γυναίκες είναι περισσότερες από τους όμορφους άντρες, αλλά οι όμορφοι άντρες είναι ωραιότεροι από τις όμορφες γυναίκες.

(Αν μπορεί να συγκριθεί αντρική-γυναικεία ομορφιά)

Ίσως φταίει βέβαια που τις γυναίκες τις έχουμε μάθει μακιγιαρισμένες κιόλας πλέον, οπότε όσο όμορφη κι αν είναι, μόλις ξεβαφτεί θα σου φανεί διαφορετική. Βέβαια εγώ και στις δύο περιπτώσεις, πέρα απ' την πλάκα τώρα, δεν μπορώ να πω ότι κάποιος είναι όμορφος αν δεν τον ακούσω να μιλάει πρώτα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Like=
Like=Μου αρεσει
Ελεοσ= Δεν μου αρεσει

1647264327098.png
Α
 
Top